24 szep 25, 04:15:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 513 514 [515] 516 517 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1486219 alkalommal)
0 Felhasználó és 82 vendég van a témában
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7710 Dátum: 12 dec 30, 13:26:08 »

A gitározó orvos.
Csak először legyen meg a felvételi. Nekem tavaly elég szívatós volt a magyar része. Ha nem jó az összes válasz akkor a kisebb feladatoknál nem kaptam pontot és a fogalmazás is más volt mint amire készültem. Szerencsére jó lett vagyaz átlaghoz képest és most ott vagyok ahol akartam lenni. Tényleg melyik gimnáziumba akarsz menni? És majd orvosira később? Hát úgy is kevés a jó orvos nálunk. Én majd bölcsész karra megyek de még nem tudni mit hoz az élet. Az biztos hogy közgazdaságira nem megyek, megtiltották azt nekem, és jogosan is.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7711 Dátum: 12 dec 30, 13:54:00 »

Idézet
Hát úgy is kevés a jó orvos nálunk.

Mert az olyan személyek, akik nem bírnak semmit sem társadalmilag megbecsülni, elűzik őket külföldre.
Naplózva

Eszter4
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 173


Sajt.


« Válasz #7712 Dátum: 12 dec 30, 14:01:13 »

József Attila van kiszemelve.Mosolyog
Csontokat nemrég vettük bioszból. Persze gondolom felsőbb fokon már szivatósabb a kétszázakárhány csont nevét megtanulni latinul és magyarul is.xD
De amúgy nem kizárólag az orvos szakma van számításba véve, hanem a vegyészi vagy végső esetben a villamosmérnöki, bár a fizika nem megy olyan jól, mint a kémia, de változhat a dolog.
Na ja. Jó álmodozni meg minden, de a felvételi is hátra van még.T-T

Egy darabig japánt is szerettem volna tanulni, de feledésbe merült.Mosolyog

(Valamit mindig elfelejtek. Basszus.xD Na majd megy a szerk, ha eszembe jut.Nyelvesít)
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 30, 14:09:30 írta Eszter4 » Naplózva

"Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt!"
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7713 Dátum: 12 dec 30, 14:06:43 »

Azt én is bejelöltem másodikként. Jó volt ott szóbelizni. Meg is jegyeztek engem és egyszer találkoztam azokkal akik szóbeliztettek az állatkertben. Hát gondolhatod mennyire lepődhettem meg mikor csak jót mondtak rólam és hogy sok szerencsét kívánnak a bejutáshoz. Szóval drukkolok hogy sikerüljön bejutni oda. Yóóóó
Naplózva
Eszter4
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 173


Sajt.


« Válasz #7714 Dátum: 12 dec 30, 14:12:20 »

Köszi!:)
Több ismerősöm is jár oda.^-^
Másodiknak Szent Margitot jelöltem, bár én nem vagyok érte annyira oda, de anya igen, szóval örüljön.ikszdé
Végső eshetőségként ott van még a Budai Nagy Antal, közel is van, meg van spanyol, de őszintén szólva nem álmodozom a bekerülésről.x')
Naplózva

"Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt!"
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #7715 Dátum: 12 dec 30, 14:14:26 »

Álmodozni merni kell..
Nem anyukádnak kell megépíteni a jövődet hanem neked. Persze nem feltétlenül a középiskolán fog múlni.

Hajráhajrá Eszti:))
Naplózva
Eszter4
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 173


Sajt.


« Válasz #7716 Dátum: 12 dec 30, 14:20:19 »

Köszi mindenkinek!:D
Amúgy nem engedtem volna neki, ha annyira ellenezném, mert sok jót hallottam róla és egyáltalán nem tűnik rossznak, de nekem az a fontos, hogy a Jóska be legyen írva első helyre, aztán már jöjjön, aminek jönnie kell. Ha nem jutok be oda, akkor a Margit tökéletesen megfelel.
Tényleg nem arról van szó, hogy a szüleim belekontárkodtak, mert ezt a három iskolát én választottam a sok közül, azt is én kértem, hogy a József Attila kerüljön előre és megengedtem anyának, hogy a másik kettő tagozatainak sorrendjéről ő döntsön, mert különben úgy érezte volna, hogy kihagyom a dologból és azt nem akartam.·-·
Amúgy humánhoz hülye vagyok.xD Mivel ott a legtöbb a tanuláson alapszik (én pedig immár köztudottan is rövidmemóriájú vagyok) nem olyan rózsásak az eredményeim, mint például kémiából vagy matekból.
Utálnak is az osztálytársaim.ikszdé
Én meg őket, amiért nem kell puskát írniuk töi előtt.Nyelvesít
Naplózva

"Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt!"
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7717 Dátum: 12 dec 30, 14:23:05 »

Ilyeneknek is kell lenni mert sok tényező van ami miatt nem kerülhetsz be valahova.(Ilyen reméljük nem lesz és simán bekerülsz a József Attilába). Én hét iskolát jelöltem meg. Főcél volt a Xantus János két tannyelvű gimnázium, és volt ahova még nagyon beakartam kerülni a József Attila mellett a budai oldalon lévő Petőfibe. Nehéz is volt végül melyiket tegyem elsőnek egyszerűen mindkettőben volt olyan ami tetszett viszont a másikban nem volt. Azóta minden hétköznap megyek a nyugatihoz és vissza Rákoskertre.

Én sem vagyok hülye a matekhoz. 40 pontos is lett matekból a felvételim, csupán én inkább álmodozok mint hogy folyamatosan csak számoljak.  A fizikához meg hülye vagyok. Szerencse hogy 0. évben még nincs természettudomány tantárgyak.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 30, 14:26:47 írta zitagirl » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7718 Dátum: 12 dec 30, 14:25:50 »

Kár, pedig az orvosin már nem vegetálhatsz a logikus kémiából. Van magolós kémia is.

Idézet
Nos az én célom Japán vagy Anglia és a példaképem pedig Eiichiro Oda

Sok sikert Droidországhoz. Mosolyog

Idézet
Eper.. Jó kint? Én is gondolkozok hogy kihúzok Németbe, ha a jelenlegi munkahelyemen besokallok

És mit csinálsz majd odakint?
Naplózva

Eszter4
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 173


Sajt.


« Válasz #7719 Dátum: 12 dec 30, 14:31:47 »

Tudom.T-T Ne is mondd, kérlek!XD
Gondolom az is rátesz, hogy lusta vagyok (főleg tanulni) és az időm nagy részét sem a tanulás köti le.Nyelvesít
De még mielőtt jönnének a kioktatások mondom, hogy tisztában vagyok ezzel és tervbe van véve, hogy összeszedem magamat!
Naplózva

"Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt!"
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7720 Dátum: 12 dec 30, 14:42:35 »

Ne értsd félre nem kioktatni akartalak. Én sem vagyok híve a sok tanulásnak csak annyit tanulok amennyit jónak látok. Nem vagyok tanulógép. Igenis én is szeretek szórakozni. Pl. törit én szeretem érdekel de mi pont olyan tanárt kaptunk ki szerint nem jó a könyv és a vázlat amit leírat velünk az meg csak kettes. Ráadásul olyanokat kérdez dolgozatnál amit jó hogyha egyszer megemlít. Na most képzelheted hogy mennyire szerethetem a töri órákat. Az osztályomból szinte mindenki 2 vagy 3 lesz félévkor.
Ha érted a matekot és még érdekel is az nem baj. Vannak sokak akik nem értik. A tanulást meg csak annyira erőltesd amennyire még neked is jó. 
Naplózva
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #7721 Dátum: 12 dec 30, 14:49:54 »

En sem szoktam rimekben beszélni ,de ha kellene menne Mosolyog
Mondjuk az en művészi oldalam az nem merül ki a rimeknél ,bar csak ez az a művészet amivel szabadon alkothatok,a másikat nem vennék olyan könnyen az emberek:D
Altalaban nem érdekelnek az emberek es hülyeségeik,de ez azert sok lenne Nevet
Csak en nem akarok Angliába menni?! Annyira rosz az a hely...akkor mar Amerika ha mindenképp angolt akartok beszélni.
 
Es mit kértél karácsonyra ?

Gabesz ,te perverz kukkoló...kislányok utan kutakodsz Nevet
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #7722 Dátum: 12 dec 30, 14:51:48 »

Én voltam kint két hónapot gyönyörű táj, szörnyű emberek... Nevet
Egyetértek mugen-channal akkor már inkább Amerika...

Jah Gabesz is egy elég nagy stalker.. fhuj.
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7723 Dátum: 12 dec 30, 14:58:09 »

Én csak egy hétre voltam még Londonban és ott is családoknál voltunk. Én egy kedves idős hölgynél voltam Mrs Whitewell ha jól emlékszem. Hát legyen annyi elég hogy nagyon zsúfolt és a közlekedés is nagyon lassú. De a nevezetességei érdekesek és még Stonehendgehez is elmentünk. Jó volt látni mert tán 3 éves koromban láttam utoljára. Amerikába meg ugyanúgy mint Anglia bár anyámnak nagy álma eljutni Macchu Pichhuhoz. Ezekért szívesen elmennék megnézni és kész.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 30, 14:58:40 írta zitagirl » Naplózva
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #7724 Dátum: 12 dec 30, 16:01:39 »

Anglia kizárva nekem rühellem az angolok felfogását...(Londoni a szomszédom) U.S.A meg hát valljuk be őszintén hamburgerkultúrán kívül semmi, de a Németek (sör  Söröz , virsli) Svájc ( csoki ) sokkal jobb Mosolyog
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Oldalak: 1 ... 513 514 [515] 516 517 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!