24 szep 24, 12:16:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 500 501 [502] 503 504 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1484811 alkalommal)
0 Felhasználó és 99 vendég van a témában
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7515 Dátum: 12 aug 18, 05:21:45 »

Sabaku, neked mekkora jófejed van, köszönöm! Ohh My God Meg nektek is, lányok, akik a szőkét preferálták jobban, köszi. Mosolyog A színt magát imádom, és ha most hirtelen bebarnulnék, akkor eléggé hiányozna. Festésnél is tudom, már egy éve legalább, hogy akármilyen barna festéket kenek rá, mindig visszajön a szőke, azt egyszerűen nem tudom magam mögött hagyni. Olyan mintha... huh, hát nem tudom, hogy milyen, mindenesetre ragaszkodik hozzám az a szín. ikszdé Azért ilyen megdöbbentő, mert legalább egy éve csak barna árnyalatú festék van rajta, ám fél hónap, a barnaság kalapot-kabátot vesz, azt cső barnáskodás.

SzG, arra a képre több okból is kíváncsi lennék, és jó lenne, ha megosztanád velünk is.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 18, 05:22:38 írta Nikuccia » Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #7516 Dátum: 12 aug 18, 05:38:56 »

Zselézed?
1x vmi rendezvényre (jó régen) megpróbáltam fixálni hajlakkal, de nem jó (viszket tőle a fejem  smirksweat )
Hát nem mindig csak mikor olyan a kedvem. Tudod David Tennant-osan. Bár nem tudom, hogy ő hogy csinálja. Egyik interjún azt mondta:
- Csavarj ki egy villanykörtét és az ujjat végét nyálazd be majd dugd be az ujjad a villanykörte belsejébe. Ha magadhoz tértél hagyd abba a hülyéskedést és kenjük rá Tesco-s hajzselét. ikszdé
Niki: Tegyek fel egy képet ide a fórumra? Na azt lesheted! Faceg  Ha van valaki is aki erre rá tudna venni gyerünk próbálja csak!(igen ez egy kihívás)
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 18, 05:39:55 írta SzG » Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7517 Dátum: 12 aug 18, 05:55:47 »

Te meg azt lesheted, hogy bárki elkezdjen könyörögni neked ilyen célból. Amúgy... nem is tudom, nagyon afelé tendál a te személyed, ami nagyon nem tetszik nekem lassan-lassan. Remélem, nem vagy valami vén kujon, aki animés fórumokon, fiatalok között éli ki perverz hajlamait. Ugye nem?
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #7518 Dátum: 12 aug 18, 06:17:21 »

Megnyugtatlak nem nem vagyok öreg. Hogy feltételeztél rólam ilyet?  Olyan egyszerű lenne ha mindent elmondanék de akkor pár olyan beszélgetés lenne amit szeretnék elkerülni már ami óta itt vagyok. Nem tudom úgy gondolom, hogy jobb ha titokban tartok egy két dolgot. (főleg, hogy olyan emberek is feljöhetnek ide akikkel nem szeretnék találkozni)
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7519 Dátum: 12 aug 18, 07:36:31 »

Rosszul gondolod szerintem. Nevet Mármint ezt a titokban tartós dolgot. Ha hosszútávra terveznél a fórumon, mint tag, ilyesmi eszedbe se jutna. Bár a saját nézeteid, a saját vallásod, én abba nem szólhatok bele, meg nem is akarok, szóval ha nincs kép, nincsenek háttérinfók, nincsenek, de annak azért örülök, hogy nem egy tatakéjenc vagy. ikszdé
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7520 Dátum: 12 aug 18, 15:44:24 »

Hát ha tatakéjenc lenne akkor már védekezésből is kirakna valami képet (amin vmi fess fiatalember van) [mondjuk az adatlapnán az van h 906 éves Faceg ]
Am Nikuccia a hajad szőkére szoktad festeni festékkel, vagy a szőkítőpor+hidrogénperoxid megoldást alkalmazod? Csak azért mert ez utóbbi (a szivatott haj) ledobja a festéket. [sokkal jobban kopik]  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7521 Dátum: 12 aug 18, 16:34:34 »

Ezt nem értem amennyire én tudom a szívott hajat sokkal szebben és jobban fogja a festék... a  szinezők meg mindig gyorsan kopnak... de ahhoz meg ha tényleg normálisat akarsz kell a szókítés....
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 18, 16:36:08 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7522 Dátum: 12 aug 18, 16:53:37 »

Az igaz h jobban befogja a festék meg élénkebb is (ezt nem is tagadtam), de hamarabb le is kopik. Volt szivatott haj befestve nekem, és nagyon hamar kifakult (1,5 - 2 hónap alatt majdnem teljesen visszaszőkült)
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #7523 Dátum: 12 aug 18, 18:52:41 »

SzG, igazán írhatnál magadról egy picit. ^^ A hajfestéshez egyáltalán nem értek, de nem is szeretném befesteni a hajam. Nekem tetszik az alap hajszínem.(:
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
ashley44
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 71



« Válasz #7524 Dátum: 12 aug 18, 19:28:37 »

Neirda nem csak te, én se nagyon értek a hajfestéshez. Nekem se volt még festve hajam. Nekem nem is állna jól festés. De lehet egyszer én is kipróbálom. Te még jó az alap szín. Mosolyog
Naplózva

Amikor egy olyan életet élsz, ami álmokra épül, félő, hogy a múlt feledésbe merül, miközben hasztalan rohansz a cél felé. S ha egy pillanatra megállsz, megrémülsz. Eltévedtél. Fullmetal Alchemist
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #7525 Dátum: 12 aug 18, 20:00:23 »

Ayumi: A 906 mióta idős? A Doki sem néz ki öregnek és River is azt mondta, hogy ilyen fiatalnak még nem láttalak. (10. Dokis találkozás amikor előszőr találkoztak)
Kicsit írok magamról de nem sokat.
Barna hajam van. (fontos adat! ikszdé ) Nem jut eszembe semmi amit még nem írtam ezen kívül. (mármint személyiséges) Mindig egy adott témába írtam magamról ezért tényleg fogalmam sincs mit mondhatnék.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7526 Dátum: 12 aug 21, 18:37:22 »

Ayumi, a második lehetőségről voltaképp még nem is hallottam soha, szóval gondolom, az elsőt kellene most választanom, de az igazság, hogy egy éve csak barna festék kerül a hajamra, ám a hiperszőke múltam miatt állandóan kivilágosodik, szóval.. mindegy, festéket használok. Mosolyog

A 906 esztendő meg kábé azóta számít idősnek, mióta.. öö, nem is tudom, mindigóta? o.O Amúgy nem sok már tőled egy kicsit ez a Dokis rajongás? Ja, meg az aláírásod is... Mióta fenyíted a fórumosokat? Meg... miért? Meg ezt a bemutatkozót is összefoglalhattad volna jobban is. Jó, hogy össze-vissza már adtál ki magadról egyéb infókat, de szerintem senki nem fogja most elkezdeni vadászni a topikokban a hsz-eidet, hogy kimorzsázzák őket.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 21, 18:41:47 írta Nikuccia » Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #7527 Dátum: 12 aug 21, 19:26:12 »

A Dokis rajongás soha nem sok. ikszdé Trollfészen megláttam ezt a képet és gondoltam kirakom aláírásnak de nem akartam lecserélni a Game over Akami-sat ezért írtam egy hasonlóan értelmes dolgot. ikszdé A másodikat pedig tapasztalatból írtam ki de főleg Lew-nek és Szabi2-nek szól.
Pont mint nektek nekem sincs kedvem össze keresgélni a topicokban amit írtam. De ha annyira ragaszkodsz hozzá:

Nagy filmrajongó vagyok ha egy jó filmet látok akkor az sokáig tud foglalkoztatni. Most a Doctor who és a Bosszúállók az ilyen. hajlamos vagyok ezekből tárgyalkat megépíteni. DW=tardis, Szónikus csavarhúzó, Pszihikus papír, dalek stb.. Bosszúállók: Vasember páncél, Amerika kapitány pajzs, Thor pöröly, stb. Men in black: neutralizáló, És az a kis sz*r pisztoly ami lerombolt egy utcát. és még folytathatnám. Netezni szeretek, Tv-ben csak a normális műsorokat. A való világ, és Foci-s marhaságok nagyon nem érdekelnek. A megasztár szerűségeket régen szerettem de mostanra már a 27.-nél eléggé idegesítő főleg, hogy az emberek el fogják felejteni a győztest vagy pedig egy celeb lesz. A mai (magyar) zene...  No comment Fimkészítéssel illetve különböző képek photoshoppolásával elég sok időt szórakozok. Szeretek rajzolni is és egy sorozatom is van. Szeretem a vicceket. Nevet nagy Apple mániás vagyok (az egész család az) és  iMac/iPad/iPhone/iPod/iMovie/iTunes/iChat/iStb-t használok. Sokat bűvészkedek és trükközök. Szeretek Pókerezni/blackjackezni és ilyeneket játszani de nem pénzbe. Pár éve az egyik barátommal összebeszéltünk és összejátszottunk az ilyen játékokban. Mindig zsetonokat csempésztem be valahogy a többije közé. ikszdé Asszem ennyi. Ha van valami amit nem mondtam szóljatok! (kivéve egy dolgot[hanii nem arra gondolok ikszdé ])
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 21, 19:31:04 írta SzG » Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7528 Dátum: 12 aug 21, 20:24:54 »

Én is tudok rajongani (ha valamire rákattanok akkor arra rá vagyok kattanva vagy pár évig, de még utána se vesztem el a teljes érdeklődésem az adott dolog iránt).
Képszerkesztéssel úgy vagyok h (gimpet használk), ha rám jön (meg száll az ihlet) akkor csinálok valamit, de nem tudok a semmiből kiindulni és rajzolni valamit (azt csak kézzel, de már rég csináltam olyat), hanem van 1 alap (inkább csak átalakítok).
Egyik kedvenc időtöltésem a zene hallgatás (adathordozóról vagy youtube), leülök 1 pohár kávával vagy teával, szólnak a fülemnek kellemes hangok és (agyilag) messze járok (azt senki se kérdezze meg h hol, mert változó, de megpróbálok kellemes dolgokra gondolni [stresszoldó])  Nyelvesít
A tvbe ilyen nat.geo.  spektrum csatornákat nézek, mert kevés az értelmes műsor (tele van szennyműsorral az ilyen általános csatornák).
A Megasztár (és társai) egyáltalán nem érdekel (főleg zeneileg), [nem tudom h milyen celebeket gyártanak ezek, de 1 ilyenből befutott emberke zenéje se tetszik eddig még].
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 21, 20:40:17 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #7529 Dátum: 12 aug 23, 15:43:14 »

Hell yeah! Folyamatban lévő PoliceIggy cp-mben!xD Igen, ez egy olyan kép, amin rajta vagyok, de nem látszom mégsem. Sötét volt a szobámba, meg én is az vagyok. Összhangba kerültem a képpel >Đ



Kaptam a kép alá "nosebleed"-eket..........owo pedig annyira nem is jó..de jól esett~
Naplózva

Oldalak: 1 ... 500 501 [502] 503 504 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!