24 szep 24, 10:05:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 499 500 [501] 502 503 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1484483 alkalommal)
0 Felhasználó és 42 vendég van a témában
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7500 Dátum: 12 aug 17, 19:35:57 »

Mért van az h a göndörök egyenes hajat akarnak, az egyeneshajúak göndört, a szőkéknek barna haj kell, a barnák meg szőkítik. (nekem meg már mindenféle színű hajam volt, csak még zöld nem, legközelebb olyan lesz abba nem lehet belekötni h "természetellenes" [a zöld a természet színe   Faceg ]
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
ashley44
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 71



« Válasz #7501 Dátum: 12 aug 17, 20:05:52 »

Ayumichan nagyon jók lettek a képek. Még ilyen haj színt nem láttam, nagyon jól áll neked. Szép egyenes hajad van.  Hát nekem teljesen egyenes, de akkor is hajvasalozom nem vagyok elégedett vele, . Pedig mondták, hogy nem tesz jót hajnak. Én nekem még nem volt hajfestésem, nekem jó a barna.
Naplózva

Amikor egy olyan életet élsz, ami álmokra épül, félő, hogy a múlt feledésbe merül, miközben hasztalan rohansz a cél felé. S ha egy pillanatra megállsz, megrémülsz. Eltévedtél. Fullmetal Alchemist
Hiname Shion
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 145


« Válasz #7502 Dátum: 12 aug 17, 20:12:09 »

Ayumichan félreértettél:), én szeretem a hajamat és soha nem akarom hogy sima egyenes legyen SOHA Nevet
Én is azt hallottam hogy a festés rosszat tesz a hajnak, de típus kérdése, valakinek semmi baja nem lesz tőle, valakinek meg árt.
Naplózva


Mesterem:hanii
Gazdim: mugen^^Az én kis tanítványom: Kirito Vallás:mugen
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7503 Dátum: 12 aug 17, 20:16:23 »

Eredetileg nekem is barna, de valahogy nem vagyok vele "elégedett".  smirksweat
Azt is hallottam már h aki sokat festi a haját (vagyis sokat vált színt) az nincs megelégedve magával.  Lehet h van benne valami.  Gondolkozik
Shion én nem rólad beszéltem h nem vagy jól meg a göndörrel hanem nagy általánosságra értem.  Nyelvesít
Amúgy meg káros mert az biztos h jó szálkás, de nem mondhatom h annyira kevés a hajam mert 2 doboz festék még így is alig elég rá.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #7504 Dátum: 12 aug 17, 20:37:36 »

Nekem olyan színtelen, vagy inkább f*sbarna, hát nagyon csúnya - szerintem. Az alja ilyen piszkos szőke, a teteje meg szinte fekete, mert az egyik felét kiszívja a nap, a másik meg a hideghez alkalmazkodik, a közepe meg sötétbarna, hát szerintem nem szép ez az átmenet benne. ikszdé Szóval nyár elején jött bele a vörös melír, most júliusban bemostuk eper vörösre, hamarosan pedig valószínűleg be is festjük mahagónira, vagy hasonló színre. A vörös legalább jól áll nekem, visszajelzések szerint is =) Csak nagyon világos vöröset kell nekem választani, mert az alap hajszínem olyan sötét, hogy nagyon sok nem is fogná be rendesen szerintem...
Naplózva
ashley44
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 71



« Válasz #7505 Dátum: 12 aug 17, 20:40:31 »

Ezt még nem hallottam. Én se vagyok megelégedve sajnos magammal. Sok ismerősöm festi haját, igaz van egy pár ember aki mindig váltogatja haját. Nekem csak lila haj nem anyira jött be. Egyszer láttam egy érdekes hajat, hogy lila volt alul, a tetején meg fehér. Elég érdekes látvány volt az. Valaki szereti ezt a merész stílust. Nekem annyira nem jön be ez. De ahány ember, annyi véle vélemény.  
Naplózva

Amikor egy olyan életet élsz, ami álmokra épül, félő, hogy a múlt feledésbe merül, miközben hasztalan rohansz a cél felé. S ha egy pillanatra megállsz, megrémülsz. Eltévedtél. Fullmetal Alchemist
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7506 Dátum: 12 aug 17, 20:56:50 »

Nekem már mindenféle szín volt csak zöld nem (meg hófehér de annyira nem tudom szívni).  smirksweat
Barna, (sötét, világos), vörös (mahagóni, rókavörös, ilyen narancssárgás valami, padlizsán lila, ciklámen, meg olyan tűzpiros h még Kushina is megirigyelné), fekete, szőke, kék (sötét is [1x 1 kicsit türkizes volt] meg égszínkék is), most meg gyakorlatilag szürke [akkor nagyon elégedetlen lehetek magammal  Technikai KO ]
Am CrazyCat, ha hajat festesz, a hidrogén amivel bekevered a festéket  szívja alatta a hajad (csak nem annyira mint leszivatásnál) [azért van az h ha szőkére fested festékkel a barnát v 2-3 árnyalattal világosabb lesz akkor is ha nem lesz szőke] vagyis ha erősebb hidrogénnel kevered a festéket akkor elvileg v 1-2 árnyalattal világosabb lesz (ha fodrászkellékbe veszed akkor te választasz hozzá hidrogént mert azt külön kell venni, mert amihez gyárilag adnak színelőhívót a vöröshöz az lehet h gyenguszka)
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7507 Dátum: 12 aug 17, 21:05:40 »

A genetikailag gyenge hajnak a klóros víz se tesz jót, nemhogy egy olyan durva sokk, mint a hajfesték. De ez igazán nagyon ritka, mármint hogy valaki egy életre kénytelen legyen lemondani a hajfestés csodás örömeiről, máskülönben elhullajtaná az összes haja szálát. Nagyon gagyi dolgokat kell örökölnie, ha ilyen drasztikus a helyzet. A legtöbb haj bírja a festést, hogyne bírná.
Viszont Ayumi képeitől felbátorodva én is megmutatnám, milyen változásokon ment keresztül eddig az én hajam. Mosolyog katt! (Értelemszerűen balról jobbra haladva van időrendi sorrendben) 2010 decembere óta van festve, 2,5-3 havonta. Tök jó dolga van szerintem. Tök régóta nem is vasalom. Hát... jó, ez nem igaz, mert hullámosítani szoktam a hajvasalóval, de egyenesíteni soha, mert hajszálegyenes sajnos. :/
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #7508 Dátum: 12 aug 17, 21:08:23 »

Látom azok kivételes nőegyedek egyike vagy, akiknek TÉNYLEG jól áll a szőke Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #7509 Dátum: 12 aug 17, 21:22:39 »

Én még nem festettem a hajam. (minő meglepő) Ayumi jól áll neked az ősz Nikuccia sokszor festetted szőkére a hajad bár megértem mert jól áll.  Nevet Mondok pár szőke nős viccet: Itt egy.


Ezt ki merné bevállalni?  Faceg
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
ashley44
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 71



« Válasz #7510 Dátum: 12 aug 17, 21:23:29 »

Nikuccia nagyon szép hosszu egyenes hajad van. Irigyellek nekem is kéne ilyen haj. Csak sajnos nekem elég vékony a hajam és mindig hullik. Ezért nem nő sokat. De neked nagyon is jól áll a ez szőke haj Mosolyog.
Naplózva

Amikor egy olyan életet élsz, ami álmokra épül, félő, hogy a múlt feledésbe merül, miközben hasztalan rohansz a cél felé. S ha egy pillanatra megállsz, megrémülsz. Eltévedtél. Fullmetal Alchemist
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7511 Dátum: 12 aug 17, 21:41:29 »

1x az unokatesómnak [férfi] (akkor volt kb 30) vágták a haját hajnyíróval, és belevágtak 1 Batman jelet poénból  Pojén aztán lekopaszították (a kérésére)

Nikuccia neked tényleg jó a szőke. (jobb mint nekem volt, am azt mondják h nekem a vörös volt a legjobb csak az olyan csúnya amikor megkopik :/ )

SzG: mért nem fested vörösre? (a Doktor is mindig vöröset akart.) Faceg
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #7512 Dátum: 12 aug 17, 21:44:09 »

Ez nem igazán lep meg, jó régen volt. Érdekel egyáltalán, vagy tökmindegy? Nevet

Érdekel persze.  Nevet Tényleg tökre nem rémlik semmi.  Gondolkozik Mondjuk az én koromban ez már nem meglepő.  ikszdé
Naplózva


SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #7513 Dátum: 12 aug 17, 21:48:37 »

Nekem nem állna jól a vörös de holnap photoshoppal megnézem. Akármennyire is próbálok a Doktorrá hasonlítani (neki se volt még) a halálát zselélézésen kívül hagyom. Már így is TARDIS-t akarok építeni és hosszú kabátot hordok öltönnyel és csavarhúzó mániás vagyok.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7514 Dátum: 12 aug 17, 21:52:10 »

Zselézed?
1x vmi rendezvényre (jó régen) megpróbáltam fixálni hajlakkal, de nem jó (viszket tőle a fejem  smirksweat )
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Oldalak: 1 ... 499 500 [501] 502 503 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!