24 szep 24, 08:14:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 497 498 [499] 500 501 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1484237 alkalommal)
0 Felhasználó és 50 vendég van a témában
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #7470 Dátum: 12 aug 12, 00:43:04 »

...nem ugat, csak hogy STM nem kutya xD. Viszont harap, egyszer már majdnem elfogysztott, bár a fejem meghagyta, és szerencsére tudok regenerálódni. Őő ez most furcsa lehet aki nem érti nézzen be a család topicba.xd
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #7471 Dátum: 12 aug 12, 00:45:20 »

 Áhh, nem ijesztett meg engem.Nevet Nekem ennél több kell, hogy búcsúzzak a fórumtól.Nevet Ugyhogy nyugii, Niki.^^ (:
De ez most nem azt jelenti, hogy bombázzatok ilyen jellegű hozzászólásokkal... ikszdé
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #7472 Dátum: 12 aug 12, 10:37:18 »

De szép vagy Nn-chan Nevet Nem néznélek 13-nak... Télen voltam egy olyan táborban ahol négyen voltunk egy szobában. Még senkit se ismertem. Bejött két 16 körülinek kinéző csaj meg egy kisebb lány. Gondoltam na jól van, megint középső vagyok... Erre kiderült, hogy az egyik 12, a másik 13. Leesett az állam, de nekik is amikor közöltem, hogy én 14 múltam Pojén
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #7473 Dátum: 12 aug 12, 10:41:49 »

Köszii, Lina.(:
Nevet Hát igen..a kor sok mindent a feje tetejére állít. Pojén
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7474 Dátum: 12 aug 12, 11:14:18 »

Például azt a smileyt?  Pojén

Jaj, Lina, ez a "én már 14 múltam" úgy hangzott, mintha minimum megéltél volna két világháborút, három férjet túl, lenne egy ólajtónyi dédunokád, meg csomó titokzatos eset a múltadban, amit a titokzatosság miatt most nem is fejthetek ki. Nevet Hmm, titokzatosság. Mikor is jössz te vissza a Balatonról? Még sokáig ott sütteted a feneked, igaz? Mosolyog
Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #7475 Dátum: 12 aug 12, 11:32:53 »

Holnaptól csütörtökig táborban, majd még egy pár nap simán Balcsi Nevet De most nagyon hideg lett... Képzeljétek, hosszú gatyát kellett fölvennem...
Ni-chan hozzájuk képest azért idősebb vagyok, bár nem sokkal de olyan jó volt így leírni Nevet
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7476 Dátum: 12 aug 12, 13:11:51 »

Nahát Neirda de szép vagy! Ohh My God És tényleg sokkal idősebbnek nézel ki, egyébként ismerős az érzés, amikor 13 voltam engem is idősebbnek néztek, mellesleg most is, de már nem akkora eltéréssel. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #7477 Dátum: 12 aug 12, 13:15:00 »

Köszi hanii..Mosolyog Akkor örülök, hogy nem vagyok ebben a témában egyedül.Nevet
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
Hiname Shion
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 145


« Válasz #7478 Dátum: 12 aug 12, 18:19:32 »

Neirda, te gyönyörű vagy Nevet, és nálam is ezvan, mindenki ilyen 15-nek néz és 13 vagyok, valamikor jó de néha nagyon idegesítő tud lenni Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 13, 00:50:15 írta Hiname Shion » Naplózva


Mesterem:hanii
Gazdim: mugen^^Az én kis tanítványom: Kirito Vallás:mugen
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7479 Dátum: 12 aug 12, 23:46:17 »

Gdat papa társaságában Siófokon nyaraltam és a strandon csináltunk egy elrontott fúziót, emiatt sajnos dagadtak lettünk fél órára.  Nevet

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/313212_468571266494219_130922887_n.jpg
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7480 Dátum: 12 aug 13, 01:35:57 »

Besüppedt utána a homok is. A fotós meg félrekorrigált, hogy szívecske legyen. ikszdé
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #7481 Dátum: 12 aug 13, 01:40:54 »

Hű régebben nem volt itt ennyi korombeli. ikszdé
Engem is szeretnek idősebbnek nézni. Nyelvesít Eddig a maximum 17 volt, de rólam általában anélkül mondják meg, hogy bizony 16 vagyok (jó is lenne~) mielőtt képet látnának rólam, utána visszasüppedek 1-2 évet ikszdé Pedig nekem inkább öreges arcom van, mint cuki, vagy fiatalos, amit nem is szeretek :/
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #7482 Dátum: 12 aug 13, 09:30:15 »

Tőlem 13-14 éves koromban kérdezték már meg, hogy melyik egyetemre járok.. Egyébként amióta betöltöttem a 18-at, azóta kérik el folyamatosan a személyimet a boltokban, előtte soha nem volt ilyen gondom.  smirksweat
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7483 Dátum: 12 aug 13, 10:34:32 »

Loah, tőlem 12 évesen kérdezték meg ugyanezt. xD Most is volt itt egy ismerősünk, és kérdezte hogy mi van a sulival, mondtam hogy idén felvételiztem és ballagtam, kérdezte hogy hogy ment, mondom jól, fel is vettek abba a suliba ahová menni szeretnék, erre gratulált és sok sikert kívánt az egyetemhez, és mielőtt bármit mondhattam volna, el kezdte ecsetelni, hogy manapság milyen nehéz bejutni egy egyetemre. Aztán mikor végzett, felvilágosítottam, hogy kicsit másról van szó. :'D
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Hiname Shion
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 145


« Válasz #7484 Dátum: 12 aug 13, 10:42:19 »

Tőlem múltkor azt kérdezték meg, hogy mikor fogok végezni az egyetemen, bár ez sztem kicsit tulzás volt Nevet
Naplózva


Mesterem:hanii
Gazdim: mugen^^Az én kis tanítványom: Kirito Vallás:mugen
Oldalak: 1 ... 497 498 [499] 500 501 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!