24 szep 23, 22:16:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 487 488 [489] 490 491 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1483240 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7320 Dátum: 12 jún 21, 22:26:41 »

Mert te hova is jársz?

Am a tanárok nagyon sokat jelentenek... nekem már most kijutott minden fajta... szerencsére volt egy aranyos néni akit nagymamámnak akarok befogadni Nevet 4-es is lettem nála biokémiából Nevet (azt mondta aranyos kislány vagyok Nevet 2 pont kellett a 4eshez és megadta)
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #7321 Dátum: 12 jún 21, 22:32:50 »

Károlyi Mihály Kéttannyelvű Gazdasági TISZK, már a szakmát rakom, de át fogok iratkozni egy másik suliba.
Sok tanár arcra megy, és utálom az ilyet, a másik "kedvencem", az a tanár, aki a fiúkat elítéli élből, bármilyen fiút, csak a lányok így, meg úgy és női tanár, hogy őt mennyire rühellem -.-'
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7322 Dátum: 12 jún 21, 22:35:16 »

Szerintem meg egyik sem ér semmit, ekkora mennyiségben nem.
A Monster meg alapvetően nem valami finom és a sok plázacsődör ajnározása miatt olyan kis bűvkört teremtettek köré, hogy nevetségesen drága lett.

Szegény nő, csak csalódott. Valamelyikőtök vállalja be és kedves lesz. ikszdé Áhh, ez viccnek is rossz, bocs. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7323 Dátum: 12 jún 21, 22:37:18 »

Ah nálunk volt tanár aki a pletykák szerint kijelentette, hogy nőből nála nem lehet mérnök...

De vanolyan is aki egy csajnak azért adott 4est mert szépen mosolyog... én 3ast kaptam pedig megmondta hogy jobban tudom mint a másik de nem vagyok magabiztos Nevet

én szeretem a monstert.... bár Magyarországon nem veszek már xD ott inkább bombat szoktam
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #7324 Dátum: 12 jún 21, 22:42:09 »

Szerintem meg egyik sem ér semmit, ekkora mennyiségben nem.
A Monster meg alapvetően nem valami finom és a sok plázacsődör ajnározása miatt olyan kis bűvkört teremtettek köré, hogy nevetségesen drága lett.

Szegény nő, csak csalódott. Valamelyikőtök vállalja be és kedves lesz. ikszdé Áhh, ez viccnek is rossz, bocs. Nevet
Pedig az az egyetlen energia ital, ami ébren tart és még finom is.

Are you nuts? ikszdé Még bottal se érnék hozzá ikszdé

noemimi-chan: az is kedves akkor Mosolyog Ja igen, nemzetközi szállítmányozás és logisztika szakon vagyok ^^
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7325 Dátum: 12 jún 21, 23:04:37 »

Ti hány fajtát próbáltatok ki az e-drinkekből, talán van egy kis előnyöm. Hatóanyag ugayanaz az összesben, szóval a tescos is ugyanannyira jó, az más kérdés, hogy te mit hiszel és miért fizetsz. Remélem egy élelmiszer mérnöknek ezt nem kell magyaráznom, samdav, a mennyiség a fontos, a Monsternek annyi előnye van, hogy a leggyakoribb előfordulása az fél literes kiszerelésű, de hatásra nem jobb a többinél, az íze meg, vagynekem szokatlan, vagy inkább "túl egyedi" a sok tuti frutti után. Mindegy, egészségetekre! Eks! Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7326 Dátum: 12 jún 21, 23:09:38 »

Nem mennyiség hanem koncentráció függő... valamint a light-osoknak nemigen van huh de nagy hatásuk... és igen a Teescos is lehet ugyanolyan jó... mindig a gyártót kell megfigyelni...

A spar-budget energiaitallal pl. az a bajom, hogy egy bizonyos mennyiség után marja a szám... de nálunk itthon pl. nagyon finom energia itala van a coopnak is... a lidls se rossz... de abból se jó ha sokat iszik egyszerre az ember
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #7327 Dátum: 12 jún 21, 23:20:05 »

Ti hány fajtát próbáltatok ki az e-drinkekből, talán van egy kis előnyöm. Hatóanyag ugayanaz az összesben, szóval a tescos is ugyanannyira jó, az más kérdés, hogy te mit hiszel és miért fizetsz. Remélem egy élelmiszer mérnöknek ezt nem kell magyaráznom, samdav, a mennyiség a fontos, a Monsternek annyi előnye van, hogy a leggyakoribb előfordulása az fél literes kiszerelésű, de hatásra nem jobb a többinél, az íze meg, vagynekem szokatlan, vagy inkább "túl egyedi" a sok tuti frutti után. Mindegy, egészségetekre! Eks! Nevet
Szerintem a sárga monsternek a íze fenomenális, szinte csak amiatt veszem, az íze miatt Nevet
Zöld meg felébreszt valamennyire. Nem sok energia italt iszom egyébként, eléggé ritkán, de akkor is Monster Nevet (de volt már Burn, Hell, Bomba, Adrenalin, Bulldozer, XXL ezek a leggyakoribbak).
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7328 Dátum: 12 jún 21, 23:39:54 »

Noe, ez igaz is, de a koncentráció adott. Az már szinte szabvány, hogy 32mg koffein van 100ml-ben. Persze a különböző új adók miatt ez változott, de ez az alapverzió mindegyikből megtalálható még. Persze az tény, hogy a felszívódást segítő és anyagcsere gyorsító anyagok mások. Akárcsak az energiatartalom, de valóban érezhető különbség nem igazán van.
Gyártóból nem nagyon van, kapásból négy jutott eszembe, de más is foglalkozik bértöltéssel, szóval több is kell, hogy legyen.
A coopos alatt a Get Up-ra gondolsz vagy arra amin coop van?
Általában az utóízük elég rossz szokott lenni a legtöbbnek legalábbis, meg a savanyúsága is. Gondolom más a hozzáadott cukor mennyisége meg a savanyúságot szabályozó anyagok tulajdonsága is. A szénsavval nekem is van gondom, az szokott marni nálam is, kár, hogy annak a mennyisége is italonként változik.

Ha szereted a trópusi gyümölcsöket.

Hanyagolom az offot, meg amúgy sem értek hozzá eléggé, csak kikivánkozott. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #7329 Dátum: 12 jún 22, 05:14:01 »

Nem tudom hogy tudjátok meginni a monstert... Kegyetlen pocsék szaga és íze van... Ihatatlan... Lehánylak
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #7330 Dátum: 12 jún 22, 06:37:00 »

Monster..... Nekem a Monster Track jutott eszembe és azt mindig szívesen vezetném. ikszdé

Energia italokat régen szerettem de mostanra tudom,hogy felesleges.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7331 Dátum: 12 jún 22, 12:07:10 »

Niki, az MX-t ne idd meg! Nagyon rossz íze van, még fogmosással is alig lehet tőle megszabadulni...
Jaj, ezt hangosabban kellett volna írnod. Nevet Beleittam, de csak egyetlen fél kortyot!! és...  Technikai KO uhf, káó voltam. Hogy képesek ilyet boltban árusítani? Kb olyan az íze, amikor másnapos az ember, és még nem mosott fogat, de érzi, hogy az alkohol erjed, bár az MX-hez hasonlóan ezen a bajon se segít a fogmosás. Mosolyog
Köszönöm a szurkolást, fiúk, lányok, mindjárt indulok vissza a záróértekezletre. Hát... kíváncsi vagyok rá. ikszdé

Hopp, energiaital, elfelejtettem. Te értesz ehhez, heo. Egy pasas mondta múltkor, hogy az energiaitalok  egyik alapanyaga a sterilizált bikasperma. Ez igaz, ugye? Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 22, 12:11:34 írta Nikuccia » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7332 Dátum: 12 jún 22, 12:08:23 »

Én a monsterben, főleg a rippelben, azt utálom, hogy finom. És semmi szükségem nem lenne, energiaitalra, meg a káros anyagokra ami benne van, de néha iszom csak azért, mert nagyon finom. Nevet
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7333 Dátum: 12 jún 22, 12:52:59 »

Hopp, energiaital, elfelejtettem. Te értesz ehhez, heo. Egy pasas mondta múltkor, hogy az energiaitalok  egyik alapanyaga a sterilizált bikasperma. Ez igaz, ugye? Szomorú

Persze, hogy igaz Nevet

am
TAURIN van benne... emiatt szokták ezzel szivatni a népet (meg ugye ott a RedBull) és mint lejjebb olvashatod tényleg eleinte bikából nyerték ki Nyelvesít...
de ez az anyatejben is megtalálható, mivel a kisbabáknak szükségük van rá

http://hu.wikipedia.org/wiki/Taurin

Engem annyira nem tud érdekelni ez a sok ígykáros úgykáros maszlag... ennyi erővel ne menny be a fürdőszobába, ne moss fogat, ne mosd ki a ruhád, mert azzal csak radioaktív sugárzásnak teszed ki magad...

Mindennek megvan a maga jó és rossz oldala...

Egyszer már majdnem bejátszottam a Greenpeace-sekkel hogy bocs a másik oldalon állok

(olyan jó itt összevissza szerkesztgetni a hsz-t xD)
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 22, 13:10:37 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7334 Dátum: 12 jún 23, 15:30:28 »

Jaj, ezt hangosabban kellett volna írnod. Nevet Beleittam, de csak egyetlen fél kortyot!! és...  Technikai KO uhf, káó voltam. Hogy képesek ilyet boltban árusítani? Kb olyan az íze, amikor másnapos az ember, és még nem mosott fogat, de érzi, hogy az alkohol erjed, bár az MX-hez hasonlóan ezen a bajon se segít a fogmosás. Mosolyog
 
Köszönöm a szurkolást, fiúk, lányok...

Hopp, energiaital, elfelejtettem. Te értesz ehhez, heo. Egy pasas mondta múltkor, hogy az energiaitalok  egyik alapanyaga a sterilizált bikasperma. Ez igaz, ugye? Szomorú

Majd legközelebb küldök PÜ-t is, hogy ilyesmi ne ismétlődhessen meg. Nevet
Az a baj, hogy ez közel sem a legrosszabb amit eddig ittam, de valóban érdekes ember lehet aki szerint ezt az italt érdemes gyártani. A fogmosás dolog sajnos igaz, ezt én is említettem. Nyelvesít

Nagyon szívesen, utólag is gratulálok a négyeshez! Mosolyog

Az túlzás, hogy értek, de köszönöm!
Szerintem ez baromság. Egyrészt a bika spermája sokkal értékesebb ettől, nem véletlenül kerül olyan sokba, hogy megtermékenyítsék a teheneket. Másfelöl pedig sokkal könyebben is elő tudják állítani ipari úton. Erről noe biztosan többet tud. Ahogy látom, írt is róla.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Oldalak: 1 ... 487 488 [489] 490 491 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!