24 szep 23, 20:24:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 485 486 [487] 488 489 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1483191 alkalommal)
0 Felhasználó és 80 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7290 Dátum: 12 jún 21, 16:30:39 »

Gabesz. Ez az ava. Ezt ne. Ez nagyon durva ötlet. xD
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #7291 Dátum: 12 jún 21, 16:34:16 »

Nem én találtam ki...  Hümm-hümm hanii a bűnös! Az ő popóját paskold meg! Nevet
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #7292 Dátum: 12 jún 21, 16:34:35 »

Elmebeteg vagy Gabesz.. :DD Áh.. Nevet
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #7293 Dátum: 12 jún 21, 16:36:12 »

Én is szeretek libákat sétáltatni.  Álarcos szerintem
Naplózva



Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7294 Dátum: 12 jún 21, 16:41:39 »

Lehet, hogy az ötlet haniié volt, de a megvalósítás a tiéd. ikszdé Ez nagyon büntet. Rangod is lehetne valami ehhez kapcsolódó. Nevet
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #7295 Dátum: 12 jún 21, 17:03:43 »

Jaa! ikszdé Mekkora volna már? Nevet Rang: Elmebeteg ! ikszdé Kérem az új rangot! :"D

Amúgy aki még mindig nem tudná, roolos bemérő vagyok egy libafeldolgozóban... Ha valaki nem tudná mi az a rool, írja be a gugliba, hogy Rool... xP Egyrészt számítógépes, nagyrészt fizikai meló... Nagy a felelősség, a sressz, az óraszám, és nem vagyok megfizetve... De nincs más... smirksweat Bankszámlaszámot, pin-kódot, lottó nyerőszám infókat ne adjak még? xP
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7296 Dátum: 12 jún 21, 19:13:24 »

Egy kis info am az emberek nagy részének már többször olvastam, helytelenül...
az ember még bőven nő 20 éves korán túl is Nevet (nemírok pontos számot mert nem akarok butaságot mondani Nevet)

Ja és am jelenleg így örlök a buksimnak:
http://kepfeltoltes.hu/120621/Snapshot_20120621_www.kepfeltoltes.hu_.jpg XDDD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7297 Dátum: 12 jún 21, 19:36:54 »

Szép vagy noe.^^ Pirul

Én nem kérek kipopózást. Durci xD Én tényleg csak az ötletet adtam. De amúgy megy az imidzsedhez, vagy mihez, szóval büszke vagyok magamra. Pirul Pojén
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7298 Dátum: 12 jún 21, 19:40:25 »

örülök, hogy ezt ebből a gagyi webcam képből megtudtad állapítani ikszdé
én nem szeretem a fejem... (meg ugy semmim... talán az orrom és a szemem szeretem ikszdé de abban sincs semmi különleges) azért teszek fel ilyet xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #7299 Dátum: 12 jún 21, 20:48:52 »

Vigyori! Mosolyog Ennyi jutott eszembe a képről! Mosolyog Tényleg elég gagyi minőségű a kép, de a lényeg nagyjából látszik! Mosolyog Jól nézel ki! Mosolyog
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7300 Dátum: 12 jún 21, 20:51:17 »

Háát, mintha egy Blend-a-med vagy valami Tiktak reklámból csöppentél volna a gép elé, rögtön a titkárnői meló befejeztével. Nevet
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #7301 Dátum: 12 jún 21, 20:58:01 »

Noé nem találkoztunk mi már valahol, ismerős az arcod xD...

Gabberass most mivan te libapásztor vagy? Nevet Nem gecizek sztem tudod h nekem se jobb a melóm xD...
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7302 Dátum: 12 jún 21, 21:01:23 »

Hmm nemtom néztem a képet... de nem rémlik az arcod xD bár lehet gagi a memóriám ikszdé

Szomorú mindig le titkárnőznek ha képet teszek be és még csak nem is közgázra járok (csak Corvinusra xD) 
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #7303 Dátum: 12 jún 21, 21:07:55 »

Biztos másik profilból láttál... Nevet

Minden szemüveges csajra azt mondták volna am h titkárnő sztem xD... vagy h "okos" fejed van Nevet.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7304 Dátum: 12 jún 21, 21:13:37 »

Mondjuk ezek még mindig a kedvesebb kifejezések... mondták azt is már, hogy olyan fiatalka és stréber fejem van  smirksweat
Márpedig NEM vagyok az Durci
és ha lennék is attól még tudok bulizni... ezt nem akarták nekem elhinni a fejem miatt Szomorú
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 485 486 [487] 488 489 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!