24 szep 22, 05:46:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 448 449 [450] 451 452 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1479521 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
BlackPoet
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 104



« Válasz #6735 Dátum: 12 feb 12, 08:16:52 »

Akkor mit mondjak én a H.É.V-es monogramommal. Gondolkozik
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6736 Dátum: 12 feb 12, 10:15:32 »

Én is voltam ilyesmi "mélyponton", de hamar kijöttem belőle, mondhatni teljesen egyedül. Végiggondoltam, hogy mi zavar, mi miatt vagyok ilyen, mi a rossz az életemben, aztán végiggondoltam, hogy mi az, ami boldoggá tesz, utána azt, hogy mi az, ami boldoggá tenne. És ez utóbbit -ha meg tudtam- megvalósítottam. (Pl.: ettem egy sor csokit, vagy hallgattam zenét...) Beszéltem a legjobb barátnőmmel róla (aki szintén átesett már egy ilyenen, és ő is kb. így csinálta) megnyugtatott, és mint rendszeresen, megint a képembe vágta, hogy hülye vagyok, és ne gondoljak ilyesmikre mert pofánvág. ikszdé Lehet, hogy durva szavak, de jól estek, mert tudom, hogy tényleg pofánvág, ha nem viselkedek normálisan, ebből is látszik, hogy fontos vagyok neki.
A szüleimmel nem beszéltem róla, mert sose volt szokásom velük beszélni a hangulati változásaimról, gondjaimról, csak ha már tényleg nem tudtam más megoldást. Neked is ezeket ajánlom.
Ha meg nem javulsz, akkor még azt is megkockáztatom, hogy elmehetnél pszichológushoz. Nem élhetsz "érzelmek nélkül". Mosolyog
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Higitsune
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #6737 Dátum: 12 feb 12, 20:14:28 »

Én sem élek érzelmek nélkül. Én mindent utálok Hmm?
Őőő...   Mondjuk én "enyhén" pesszimista vagyok. smirksweat
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #6738 Dátum: 12 feb 13, 00:19:10 »

Zizi, pontosan tudom miről beszélsz. Elragadtak a szürke hétköznapok, a külső hatások - amelyeket valóságosnak hiszel, miközben illúziók - teljesen eltakarják a lényedet. Szeretet és figyelemhiány uralkodik rajtad. A mátrixban vagy. Bármilyen hülyén is hangzik, ez egy nagyszerű helyzet arra, hogy változtass. Az ember egy olyan lény, hogy csak 'vészhelyzetben' képes változtatni, amikor nyomás van a vállán, mindaddig leszarja a sorsát.
Van egy nagyszerű idézetem, minden évbe egyszer vagy kétszer én is megélem: ,,mikor úgy érzed, semmit sem számít már... közel vagy hozzá, hogy meglásd nincs határ!". Pont a héten történt, hogy átéltem. A barátnőmmel vitáztam egy irtó nagyot, megbeszéléskor mindent a fejéhez vágtam, minden kijött belőlem, amit amúgy kegyességből nem mondtam ki a múltban. De most megtettem. Azért, mert úgy éreztem, hogy már semmi sem számít, ha megdöglök az se. - Mondanom sem kell, az utca közepén bőgtem, mint egy kisgyerek a barátnőmbe karolva. - Pont ez a szituáció döbbentett rá arra, hogy mik a valódi értékek az életembe. Minden vágyam, kivétel nélkül az én világom, egy baromi nagy illúzió. Annyira csodálatos érzés volt abban a meditatív tudatállapotban lenni... egyfajta részletes megvilágosodás.
No, de hogy valami "kézzel fogható" tanácsot is adjak, az eddigi megéléseim alapján két dolog segített abban, hogy kimozduljak az élet szürkeségéből, a mátrixból. Az első a hobbim, a rajzolás. Ezzel valósítottam meg önmagam. Eltűnt az a bizonyos szilánk az agyamból azzal, hogy alkottam. A teremtés megismerése; átélése; felfogása az egyik legcsodálatosabb dolog a világon, ami történhet veled. A második az a meditáció. Valójában nem kell hozzá törökülésbe ülnöd, se térdre borulnod, hangokat sem kell hozzá kiadnod, a szemedet se kell behunynod. Nem az eszköz a lényeg, hogy mivel éred el a 'meditatívságot', hanem a cél, pont ez a magasabb rendű tudatállapot. Szerintem ezekkel a módszerekkel csak nehezebb meditálni. Ezekkel koncentrálsz. A meditáció lényege pedig pont a koncentráció ellenkezője. Én sokféleképpen szoktam meditálni, de mikor azt csinálom, nem is vagyok vele tudatában, hogy épp akkor meditálok. Egy jó, gondolatmentes, csendes séta télen... kívánni nem lehetne jobbat. Vagy egy kiadós futás és máris elegendő szellemi energiához jut a tested. De mondhatnám az olvasást is. Csak csinálj valami olyat, lehetőleg minden nap, ami elfelejteti veled az idő múlását!
Van egy harmadik pont is a 'gondolkodástanomból'. Az lenne, hogy becsüld meg, amid van. Azt is becsüld meg, hogy minden percben lélegezhetsz. Amúgy már rég halott lennél, ha nem lenne oxigén körülöttünk. Szerintem a te házad tájékán messzebbre sorolandó a megbecsülendő dolgok listája, mint az oxigén. Én hálás vagyok azért is, hogy bármikor ihatok itthon egy finom, meleg teát. Boldogsággal tölt el, hogy este a puha ágyikómba alhatok. Másnak ez sem adatik meg. Ha rám hallgatsz... mindenért hálás vagy!
Naplózva



^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6739 Dátum: 12 feb 22, 15:36:29 »



óóó egy bizonyos szinten örülök, hogy nem vagyok egyedül :3



Zizi: valami ilyesmi velem is volt egyszer. senkit nem bírtam elviselni, 2-3 napig alig ettem, fórumora sem jöttem fel igazán, fb-n chatet kikapcsoltam, dA-ra fel sem mentem, a sulit meg egyszerűen csak próbáltam túlélni. mert a mostani khmm barátaim, egyáltalán nem olyanok mint a régiek, ha rossz kedvem van ők mondják el mi a baj, ha elmondom akkor "jaj mit drámázol emiatt", amíg a régiek próbáltak valahogy segíteni, vagy aznap csak hagytak egyedül, ha azt kértem... hjajj rossz dolog felnőni, egyre nagyobb gondok jönnek meg minden. :/
Naplózva

Art Disaster
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 16

Deidara Addict™


« Válasz #6740 Dátum: 12 feb 22, 18:49:25 »

A nevem Eszti, és azért ezt a nevet választottam, mert olyan művészféleségnek tekintem magam.  Nyelvesít A név második része pedig inkább az önképemet jellemezné..  Nevet

Nézzükcsak.. szeretek lustálkodni, egésznap festegetni és alkotni. Nem szeretem viszont pazarolni az időmet.
Viszont ha valamibe belefogok akkor abba apait anyait beleadok. Remélem nemlett túl hosszú, nem regényt akartam írni.

Alapvetően azért regisztráltam hogy egy jókis közösség tagja lehessek, és megismerhessek másokat is akikkel hasonló az érdeklődésünk. Remélem találok pár rokonszenves anime rajongót, akivel megoszthatom a lelkesedésem.  smirksweat
Naplózva

People can take everything away from you. But they can never take away your truth...
But the question is
Can you handle mine?
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6741 Dátum: 12 feb 22, 18:55:22 »

Szia, üdv köreinkben. bye bye Itt nyilvánvalóan mindenki anime-fan. Nevet

Flexi, ez a kép még mindig üt. ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6742 Dátum: 12 feb 22, 20:33:20 »

azon is gondolkodtom, hogy megcsinálom avána, de Igirisu azért sokkal jobb ikszdé de olyan király hogy 2 kedvencem is volt már szarvas Nevet ez már kitüntetés nekem ^^
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #6743 Dátum: 12 feb 23, 01:23:17 »

Üdv közöttünk Art Disaster!  Hali Elég nagy itt a választék, így szerintem találsz majd magadnak pár embert. Ne aggódj ez még nem regény, ha kicsit vissza olvasol, van ennél hosszabb leírás.  Pirul

Flexee: Te és a szarvasok... Nevet
Én az olyan embereket akik elvárják hogy végig hallgassam az ő sztorijukat viszont az enyémet nem képesek, még csak barátoknak sem hívom. Számomra az egy nagyon fontos dolog, és elég ritka. Na meg a barátok és ismerősök között nagyon nagy a különbség.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 23, 01:26:12 írta Minagi » Naplózva


Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #6744 Dátum: 12 feb 23, 19:32:15 »

Nos, ha már így visszatértem...
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/420940_256403601104510_100002046177427_548970_1943639950_n.jpg Ez lenni Aysee :3 Aki a Rikára jobban hallgat már ikszdé És öhm.... A képről annyit, hogy kicsit látszik rajta a SHINee-fanságom hatása. ^^;
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
Art Disaster
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 16

Deidara Addict™


« Válasz #6745 Dátum: 12 feb 24, 19:35:34 »

hanii, ha nem szólsz lehet nem esik le.  Nevet

szerencsére eddig csupa jót tapasztaltam, bár komolyabban még senkit nem ismertem meg. Azért gondolom te már többet mondhatnál erről.  Mosolyog
Naplózva

People can take everything away from you. But they can never take away your truth...
But the question is
Can you handle mine?
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6746 Dátum: 12 feb 24, 19:45:36 »

Itt mindenki aranyos és jófej, könnyen lehet ismerkedni.^^ Még társkeresőnek is elmegy az oldal. ikszdé

Aysee, tök jó ez a kép, tetszik a karkötőd. Nyelvesít És a hajad is tök karaj. *.*
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #6747 Dátum: 12 feb 27, 00:07:52 »

szerencsére eddig csupa jót tapasztaltam, bár komolyabban még senkit nem ismertem meg. Azért gondolom te már többet mondhatnál erről.  Mosolyog
Bocsi nem láttam hogy írtál.  Pirul Meg ha ez nekem jött akkor válaszolnék.
 Ez embertől függ igazából, úgy értve hogy van aki könnyen ismerkedik van aki nehezen. Itt az off topicban elég könnyen lehet, de igazából én jó sokáig nem ismertem itt senkit "komolyabban". A duma topic és az Én topic többek között ezért van, plusz még van a Trollbarlang nagy kedvence sok embrnek... Hogy mikor szokott lennin azt nem tudom mert én eddig mindig de tényleg mindig lekéstem és 1órával zárás után jöttem fel.... (tudok időzíteni) így én nem tudom mi az a nagy szám a Trollbarlangban, de ott lehet osztani az eszet és össze haverkodni emiatt pár emberrel.

Nade idő kérdése, plusz kitartásé... Nameg ha betartod a fórumszabályzatot.  Pirul
Naplózva


Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #6748 Dátum: 12 feb 27, 15:15:43 »

Pózolj Darth Vader-rel.  háhá  Nevet


http://imagerz.com/QEBDCktvAwMHUlIfEAVR
Naplózva


heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6749 Dátum: 12 feb 27, 15:19:07 »

Lego Darth Wader, imádom, hol készült ez a kép? (Samdav biztosan likeolná. Nevet)
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Oldalak: 1 ... 448 449 [450] 451 452 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!