24 szep 22, 00:24:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 445 446 [447] 448 449 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1479011 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #6690 Dátum: 12 feb 05, 18:00:17 »

Sabaku... Kíváncsivá tettél! Mosolyog Érdekelnének a gondoloataid... Érdekes ez a profiljóslás cucc! Mosolyog
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #6691 Dátum: 12 feb 05, 18:03:08 »

Sabaku kérjél minden jóslásért egy ezrest és meggazdagodsz. Nevet

STM: A nevedről egy troll jut eszembe akinek 8-9 (hekto)liter vére van és 5-6 méter. xD
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6692 Dátum: 12 feb 05, 19:09:29 »

Ejnye, hogy szaporodik a híveim száma  Kúl Mivel megtértetek, mind a mennybe juttok majd, jermekeim.

Putir: az lesz, az lesz.. a mostani tarifa a fentebb említett 2Ft, ami szívás, mert kerekítva az nulla  Gondolkozik Na, majd kitalálok valamit Ördögi

STM,Rikan: majd holnap..után, mert holnap szerverkarbantartás. azért nem ma, mert a törtanárom kitalálta, hogy hétfőn jó dolog TZ-t írni.  Pojén smirksweat

Gabesz: amennyi dolog neked ki van írva x"D Bár eből azt le lehet szűrni, hogy nem olyan fontos számodra a virtuális világ, effektíve a fórum, inkább a való életben élsz, és többségünkel ellentébtben nem vagy kocka. Annyira. Meg valszeg nem is érsz rá nagyon, 24 vagy, ugye? Gondolom munka(?) mellet van jobb dolgod is, teszem azt, aludni néha.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 05, 19:12:33 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #6693 Dátum: 12 feb 05, 19:25:02 »

Alapból poénból tettem fel a kérdést, de asszem le kell borulnom előtted! bow Igaz az egész az utolsó betűig...
És sajnos eltaláltad.. Kemény fizikai munka reggel 5-től este 6-ig a hét 6 napján... Ahhoz képest hogy anno 24 óráztam itt a fórumon... Rég volt... Már nem az én világom a fórum... Inkább csak a csapat részlegbe nézegetek be... Fécen viszont meló előtt és után mindig fent vagyok egy kicsit...
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6694 Dátum: 12 feb 05, 19:41:07 »

Áhh már megint a fész.. Istenem, áprilisban én is csinálok egyet. Meg a másik 2 anti-fészes barátnőm is. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6695 Dátum: 12 feb 05, 20:06:45 »

Én is kérek  profil elemzést! *_____* Most már nagyon kíváncsi lettem Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #6696 Dátum: 12 feb 05, 20:11:00 »

Sabaku! Nekem is! Nekem is! *-* (nehogy már kimaradjak ikszdé)

hanii: először én is nagyon ellene voltam, mert anno myvipnek és társainak semmi értelmét nem láttam (nem vagyok jó nő és "sarki" képeket sem csinálok magamról, úgyhogy érthető miért ikszdé). Most sem vagyok nagy fan, de mondjuk az évfolyamtársakkal való kapcsolattartásra a face a legalkalmasabb (szerintem). Úgyhogy amikor gépnél vagyok, általában meg van nyitva, ha közben mással is foglalkozok. Szerintem ettől nem vagyok FB kocka. ikszdé
Viszont az ilyen olyan lájkolós 10 éves kiscsajoktól meg a csöpögős idézetektől égnek áll a hajam. Plusz mostanában az emberek rászoktak az állatkínzásos képek megosztására és ott sajnálkoznak meg benyomnak vagy 50 sírós szmájlit, hogy "szegény állat, azzal kellene ezt csinálni, aki bántotta :'( :'( :'((((((((((((("... -.- Egy: ezzel nem segítenek a szerencsétlen jószágon; kettő: csak másokat idegelnek vele ki. A szobatársam már nem egyszer majdnem bőgött, amikor meglátott valami ilyen képet, és ott szidta nekem a postoló jó édes anyukáját. Én meg már lassan immunis leszek rá... Viszont gondolkodhatnának az emberek, hogy mostanában a kis pelenkás gyerekeknek is van fb-juk... Nem tudom, hogy örülnének-e, ha a saját csemetéjük látna ilyen képeket. (ez rám nem vonatkozik, mert úgysem lesz gyerekem)

Bocsánat, ha ez OFF lett, de ez mégis csak az "Én" véleményem. ^^"

Hogy miért "vagyok" Akatsukis? Mert mint emberek, ők a legszimpatikusabbak a sorozatból. Mosolyog
Magándiákoskodás: ha egy kis elvont emberke vagy, akinek nincs szüksége társaságra, mert megteszi a saját kis világod is, és később sem akarsz túl sokat érintkezni a "kívülállókkal", akkor tökéletes. Mosolyog
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6697 Dátum: 12 feb 05, 20:57:22 »

A-chan: a legtöbb ember ezért ak-s ^^ én is csak azért lettem szökött shinobi, mert a mostani akatsuki nagyon nem tetszik.. és én egyébként is menőbb vagyok, mint ők együttvéve Kúl

Hajj, híveim, asszem várólistát írok xD
noemimi-chan (avid imádnivaló *-* bár nem nézem a DB-t)
A-chan
CrayzCat
Lille17
Aes Seadi
Shiro
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 07, 19:10:35 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #6698 Dátum: 12 feb 05, 21:04:07 »

Akkor már én is kérek szépen >w< Érdekel, mennyit szűrsz le a profilomból ikszdé
Naplózva
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #6699 Dátum: 12 feb 05, 21:04:21 »

Sabaku, én is szeretnék feliratkozni a listára,nagyon kíváncsi lettem.  Nevet
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #6700 Dátum: 12 feb 05, 21:24:37 »

Ne aggódj Sabaku, ráérek(ünk<--feltételezem :3). Nevet
A mostani Akatsukit nem tekintem Akatsukinak, úgyhogy nem befolyásoltak a döntésemben. ^^
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6701 Dátum: 12 feb 05, 21:32:32 »

Már én is leírtam valahol, hogy nem tekintem annak ^^ De engem befolyásol :3 Meg egyébként is, hiába erősek, csak meghaltak (az más, hogy mindneki pont olyat kapott..-_-"), de én még erősebb lennék, és nem halnék meg Kúl de ezt leírtam a 'milyen nija lenél a naruto világában'ba, vagy hova... Nevet

És, követőim, tényleg ne számítsatok korai válaszra, sajnos még tanulói munkaviszonyban állok xD
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 05, 21:42:59 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6702 Dátum: 12 feb 05, 21:52:03 »

Igazad van A-chan. Tényleg elég hülyeség ilyen képeket kitenni. -.-" Amúgy majd igyekszem nem belekockulni. >.<#

Sabaku, kellett neked kielemezni a profilom. Nyelvesít Most mindenki kér tőled személyiségelemzést. ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6703 Dátum: 12 feb 05, 21:59:44 »

Öreg hiba volt -_-" De ki gondolta volna, hogy bármit is elalálok? o.O
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #6704 Dátum: 12 feb 05, 22:40:37 »

Én azokat a facebookereket nem értem akik több felhasználói fiókkal rendelkeznek. Kérdem én, minek? Hmm? Jó lehet én vagyok maradi, de... nekem ez magas smirksweat

A kockává válással meg még csak annyit, nehogy úgy járjatok, mint húgom Nevet Kezdetben ő is alig-alig járt fel mostmár kapásból 4 fiókja van >.<# párszor már kérdőre vontam, hogy mégis mi a f*sznak négy [elnézést a kifejezésért], amikor egy is elég, válasza: "csak." szóval, nem lettem okosabb Noexpression
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Oldalak: 1 ... 445 446 [447] 448 449 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!