24 szep 22, 00:29:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 444 445 [446] 447 448 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1479031 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #6675 Dátum: 12 feb 04, 21:53:22 »

Mert az majdnem hatágú csillag?  Pojén
Mert pirosban is oylan szép? Nevet
Mert alkimista varázsló vagy, ai démonokat idéz, és mivel a védelem ősi szimbóluma megvéd tőlük, lájkolod is? Faceg
Mert nem vagy sátánista, csak imádod Lucit?  Ördögi
Mert a karácsonyra emlékeztet?   Miki
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6676 Dátum: 12 feb 04, 21:57:28 »

Szerintem hülyeség kihagyni az iskolákat. Egy átlag ember a barátainak/haverjainak nagy részét az iskolában szerzi. Fejlődik a jelleme, a társaihoz való hozzáállása, és igaz barátokat szerez. Aki ezekből kimarad csak sajnálni tudom. Természetesen ha valamilyen betegség miatt nem járhat iskolába az azért megint más, de aki megtehetné hogy iskolába jár és csupán azért jár magántanárhoz mert "menő" azt nem tudom megérteni...
Naplózva


Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #6677 Dátum: 12 feb 04, 22:01:23 »

Magántanárnál nem kell aggódni, hogy ki felel.ikszdé Én inkább fogadnék fel azt, mert így nagyon nem tanulok bízva abban, hogy nem engem feleltetnek, stb. Ott meg ugye mindenképpen kéne készülnöm, ha jó "jegyeket" (nem tudom, ott miket ad a tanár ikszdé) akarok szerezni, így meg... nem igazán vagyok eltökélt.ikszdé

STM: Hm... egyet tippelhetsz.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6678 Dátum: 12 feb 04, 22:06:18 »

Én szeretek itthon dögleni, de hosszú távon nem tetszene. Nem lenne jó érzés, hogy két barátnőm naponta tud talákozni, hülyülni, én meg csak 1-2 hétvégekor találkozom velük : S

Rikan: Én is tippelhetek?  Pojén
Bár nekem a csillagfalut magamban csak 'fillerfalvának' hívom. ikszdé Túl mély nyomot hagyott bennem az a zseniális sztori. Bár a zenéje jó volt. Tényleg meg is keresem. Valmi Natsuhiboshi volt ha jól emlékszem :DD

« Utoljára szerkesztve: 12 feb 04, 22:07:26 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #6679 Dátum: 12 feb 04, 22:09:17 »

Lew, ott válik értelmetlenné ez a hsz, hogy "átlagember". Báriknek, aki nem átlagember, kényelmesebb, jobb, kellemesebb lehet a magántanulói jogviszony, a saját egyéni preferenciáitól függően. Mnőnek szeritnem kevesen tartják.
Ami meg a barátokat illeti, ja, van rá egy elég nagy eséy, hogy megismerkedszz az iskolai éveid alatt pár jófej emberrel, akikkel el vagy, ha már úgyis ott kell lenned, egy kicsi meg arra is, hogy akár olyanokkal, akikkel hosszan, akár egész éeltedben tartod a kapcsoaltot.
Ez azt jelenti, hogy másként nem tudsz ugyanilyen könnyen ismerkendi, vagy ha ez megvolt, utána (velük tarthatd így si a kapcsolatot)  ne lenne jobb és kényelmesebb megoldás sokak számára.

RIkan: Az utolsót jelölöm meg, tuti az.
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #6680 Dátum: 12 feb 04, 22:29:19 »

Én csak a 8ikban csináltam így, és amint ök végeztek a sulival egész nap csapatban lógtunk, volt hogy 10kor mentünk haza.(jól le is hordtak persze smirksweat ) És egy másik osztálytársam is így csinált, minden nap együtt lógtunk/lógunk a mai napig. érdemes kipróbálni, szerintem nagyon jó érzés 1 évig elenegedni magunkat Kúl
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6681 Dátum: 12 feb 04, 22:35:00 »

Én nem lennék magántanuló. El nem tudnám képzelni úgy egy napomat (najó, simán elképzelem, csak valóra váltani nem tudnám) hogy ne keljek fel 6-kor, és ne figyeljek arra, hogy kómás fejjel le ne essek a lépcsőről, és hogy ne üljek 6 órán keresztül egy állatkertben, amiből 2 órát félig alva, 3 órát ásítozva és 1 órát hülyén és fáradtan húzok ki. Aztán 2-3, néha 4-kor hazaesni és nekilátni az ebédnek, aztán a nap többi részén felkészülni a következő napra, ahol kezdődik az egész elölről. Nevet Azért ez nem rossz. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #6682 Dátum: 12 feb 05, 02:39:16 »

Én egyszer töltöttem ki ilyen netes IQ tesztet, azt sem végig ikszdé nem nagyon tudnak az ilyen dolgok lekötni, az a baj smirksweat

Sabaku: nekem is csinálsz egy olyan profil jóslást, ha szépen megkérlek? Pirul

Magántanuló? Háát.. végül is jól hangzik, de szerintem nem lennék az, meg szüleim úgysem engednék meg. smirksweat
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Putir
Vendég
« Válasz #6683 Dátum: 12 feb 05, 09:11:02 »

Tudod ki akar vérköd falus lenni.. Az egy putri hely. Nyelvesít
Hanii ezzel rám céloztál? xD
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6684 Dátum: 12 feb 05, 10:05:03 »

Ááá, hova gondolsz te? Pojén Nem vagyok én olyan.. Hümm-hümm
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6685 Dátum: 12 feb 05, 10:05:59 »

Pedig én is putirt olvastam egészen mostanáig...  Pojén

Kallen: majd mindjárt megcsinálom, de most megyek el hazulról. :DD
szerkesztééééésööö:
Kallen: A nevednél már korábban megálltam párszor, mert mindig a 'fallen're, és arról meg a 'fallen angel're asszociáltam, fene tudja, miért. Ha így értetted (amit mondjuk nem hiszek xD), akkor szereted az titkos, benfentes dolgokat, ez pedig nem is tudom.. mély(? vagy nem tudok rá jobb szót. Bonyolult, az jobb.) személyiségre utal..na, ha így lenne. ikszdé egyébként meg passz.

avi: engem ez a csaj kicsit OP Peronára emlékeztet. Mivel rózsaszín, elég lányos stílusod lehet (és nem akarod, hogy itt fiúnak nézzenek xD). Meg nem is tudom, valahogy 'energikus' kép.

'energiavámpír': ezt áltlában pont a legpörgősebb, legenergikusabb és legpozitíabb emberek állítják magukról, és nálad még az avid is hozzá van véve xD aszem ez az állítás 'KACSAAA' ikszdé illetve csirke--> szerintem

falu:nem véletlenül a legtöbb ember akatsukis Kúl. gondolom, nem azért van bejelölve, mert az a menő (mondjuk a felhőcske pofásan néz ki), hanem mert a goonoszokat szered te is. Ez jó. Gondolom, azért,mert nekik van a legemberibb szenélyiségük, míg a jók csak vannak. Nyílván jó embreismerő vagy, és nem hagyod magad (véleméynben) befolyásolni.

rejtett fürdőszobatükör? Nevet Nekem erről mindig a horrorfilmes 'kimászik a tüköről - mást csinál/nincs a tükörkép' dolgok ugranak be. Belül sötéét személyiség Ördögi Ja, és halványan írom, mert azt mondtad, hogy 'pszt!'. ezt vedd  suttogának Nyelvesít

aláríráás:
aj.jaj.jaj. Még egy reményes. x) Kb. 150 ilyet láttam már, ezt még pont nem. Mondjuk ez egész jó, de mostanában ezek a reményes idézetek elég divatosak, nem? Érdekes mefigyelni, ki melyik típust írja ki: a remény jó, vagy a remény rossz. Ha professzor lennék, tuti írnék róla egy tanulmányt xD Látom, ezt egy animéből idézted, ezen a fórumon így stílusos, ugyebár. Kúl A reményrossz az jóval menőbb, én ezt az emo-k számlájára írom, remélem te nem vagy az. o.O Na de konkrétan a tiedről: szal a gyakoribb, második típusú vállfaj, a reményt büntetni kéne. Ennek viszont van egy 'második paragrafusa', ez tetszik benne, mert egydivé teszi: "..ha segítséget kér". Tehát ha te ezt komolyan írtad ki, akkor szerintem neked főleg az szúrhatja a szemed, ha valaki folyton nyávog, hogy segítsenek neki. Erről nekem a Higurashi no Naku Koro ni-ből ugrik be a Satokos-Satoshis, valamint Shionos szál o.O Jujj. Igazad van, ha abban a faluben élsz, inkább halgass, mint a sír, különben tényleg a sírban fogsz hallgatni. ikszdé tehát végkövetkeztetés: nem vagy emo ^^

Na, ennyit tudtam kihozni belőled. Gondolom a fele se igaz, de azért remélem jól szórakozol rajta. x) Ki is írom titulusba, hogy hivatásos profil-jósnő ^^

szerk2: b*sszus, hamisjoenak is lógok még eggyel. Kell még?Viszont megsúgom, a fiúk lelkivilágához nem értek. xD
 
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 05, 13:21:40 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #6686 Dátum: 12 feb 05, 14:18:05 »

Hát, ez jó lett Nevet tetszik^^
Az aláírásoshoz még csak annyit, hogy nem éppen vagyok reményes.x3 Ez a mondat csak szimplán megtetszett, ezért írtam ki. Mosolyog Egyébként meg úgy állok magához a reményhez, hogy jó dolog ha van, nem feltétlenül rossz az^^ csak hát azt is túlzásba lehet vinni.. ami nem túl jó.xDHümm-hümm
Az avim a Shiki c. animéből vettem. Ez a lány egy kicsit olyan.. hát milyen is.. hibbant, igen. Nem tudom, bírom a kicsit elvont karaktereket Hümm-hümm

A Kallen nevet meg húgomtól hallottam [Code Geass-t nézett Nevet ] és nagyon megtetszett. Végül egyik karakteremet neveztem el így smirksweat

A többit meg nagyjából eltaláltad :3
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 05, 14:34:14 írta Kallen » Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6687 Dátum: 12 feb 05, 14:44:50 »

Sabaku tényleg van érzéked az ilyesmihez, menj el pszichológusnak. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #6688 Dátum: 12 feb 05, 16:42:51 »

Sabaku nekem is csinálj egy ilyet, ha megkérhetlek.*-* (Talán kis plusz pont a név témához ha tudod, hogy az eredeti nevem amivel anno regisztráltam RenIchigo volt.)

STM: Hát igazából a naaagy csillagon kívül a fa tetején amivel egyszer majdnem kicsináltam magam semmilyen "ok" nem köti a karácsonyhoz az 5 ágú csillag mániám.ikszdé
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #6689 Dátum: 12 feb 05, 17:45:01 »

Nekem is! Nekem is! *o*

Rikan, azok a csillagok amúgy veszélyesek, meg a sima, hegyes csúcsdíszek is, engem is támadtak már meg iylen dolgok.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 444 445 [446] 447 448 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!