24 szep 21, 21:13:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 441 442 [443] 444 445 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1478824 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Sabaku no Temari
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 548


● ... meow ! ('^.^') ! ●


WWW
« Válasz #6630 Dátum: 12 jan 17, 19:24:50 »

Alap, hogy felveszik. Mosolyog Főleg, mivel elsőnek jelölte. Én úgy voltam, hogy:
1.) Raoul W. HuSzIG - Oktatásügy - 5 év
2.) Pogány Frigyes Kéttannyelvű - 5 év
3.) Raoul W. HuSzIG - Szociális - 4 év
4.) Raoul W. HuSzIG - Oktatásügy 4 év

Éssss 4,3-as átlagom volt, 52 pontos lett a központim és felvettek az 5 évesre, 11.-nek. :]
Barátnőm 2,4-es átlaggal bekerült a 4 éves szociálisra, szóval szerintem nagy esélye van, mert jó az átlaga és mert elsőnek rakta a sulimat. Mosolyog Gyönyörű az épület, viszont dohányozni már ugye tilos, délig nem mehet ki senki az iskola elé, csak kilépővel. Belépőkártyája mindenkinek van, venni kell első évben nyakkendőt és kitűzőt. Minden évben van Raoul nap, sportnap és a többi. :] Vannak nagyon jó tanárok, vannak kevésbé megfelelelőek, de hát ez minden suliban így van! Mosolyog
Amiért megéri jönni, hogy lehet, hogy nem kap az ember egy alap papírt arról, hogy ezen és ezen a szakmán volt középsulis, viszont ha OKJ-s képzésen akar maradni az ember a suli elvégezte után, AUTOMATIKUSAN felveszik. Mosolyog
Az igazgatónő nagyon kedves, bár még csak egy éve ő az új diri.
Amint megtudja, ki lesz az osztályfőnöke, sikítson, mert mondom, hogy pozitív illetve negatív személyiségű az illető. Pojén (Hogy mire készüljön fel a nyáron... ikszdé)

Off: Húha, nem tudja, hogy néztek ki illetve hogy hanyadikosok vagy a nevüket? Nevet
Bár a Raoulba kevés a pasi, mégis, egyszerűen vetődnek rájuk a nők... Nyelvesít Velem majd tud találkozni, ha akar, egy évig még odajárok, végzős leszek, szóval a fél iskolát ismerem (mint diákokat, mint pedig tanárokat).
Te nem jössz hozzánk? Pojén
Naplózva


Egyetlen kincsem, szerelmem, vőlegényem: Sz. Lacha Ámor
Anyucim: Aemy ~ Apucim: G-sama
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6631 Dátum: 12 jan 17, 19:33:59 »

már bocs... de ne legyen bennetek 10enévesen a világ minden fájdalma.. Oké nekem is vannak elég kaki napjaim.. de én úgy teszem magam túl rajta hogy megpróbálok mindent amit csak lehet hogy elérjem amit akarok.. majd ha 30-40 évesen egyedül lesztek akkor sírjatok..

khmm detto.

én nem modnom magam depisnek, attól messze állok mostanában. inkább kedvetlen vagyok, de nincs semmi bajom. hogy úgy mondjam "szmájlitlan" kedvem van. persze ezt Masashi chan és a többiek a fórumon fel tudják dobni Nevet
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6632 Dátum: 12 jan 17, 20:16:23 »

Huhh köszi az infókat. Nevet Akkor holnap megnyugtatom, hogy kb. 99%-ban felveszik. Nevet
Oksi, majd mondom, hogyha megtudja a dolgokat.
Igen, ő is mondta, hogy nagyon szép és modern a suli. Hááát a pasikról nem sokat tudok, annyit, hogy jól néztek ki.^^ De a barátnőm is mondta, hogy az igazgatónő már bejelentette a nyíltnapon a srácok "hiányát". ikszdé
Meg még egy osztálytársam szeretne odamenni, neki kicsit rosszabbak az eredményei és szerintem a felvételit se fogja valami ragyogóra megírni.. De ezekszerint lehet, hogy őt is felveszik. És ő is ápoló vagy óvónőnek jelentkezne.^^
Én sajna nem hiszem, hogy oda megyek, engem annyira nem érdekel az egészségügy stb... De azért persze jó dolognak tartom.
Ja, és a barátnőm járt kortársképzésre:  http://web.ne.hu/echo_zoldalma/_user/downloads/file_zold/kort%E1rsseg%EDt%F5_tematika.pdf
Persze nem teljes egészében volt meg ez neki, ez csak ilyen "kis kortárs", de van róla bizonyítványa. Ezt esetleg figyelembe veszik? Elvégre hasonló az iskola "témájával".

Szerintem a beszélgetést folytassuk a sulis témában, nem akarok nagyon offolni már.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Sabaku no Temari
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 548


● ... meow ! ('^.^') ! ●


WWW
« Válasz #6633 Dátum: 12 jan 17, 20:34:31 »

Akkor a többit ott írom, de ha van még amúgy hozzám kérdésed, üvölts. ikszdé
Naplózva


Egyetlen kincsem, szerelmem, vőlegényem: Sz. Lacha Ámor
Anyucim: Aemy ~ Apucim: G-sama
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #6634 Dátum: 12 feb 02, 20:20:26 »

Nevem:Mózsi RIchard
16 éves vagyok Romániából,de Debrecenben élek,és itt is tanulok.
És itt is van a Fészbúkkom : http://www.facebook.com/profile.php?id=100003304228217&ref=tn_tnmn
Iskola:hát a Mechwartba wagyok bejelentve,de magántanuló vagyok,mivel(most sokan mondják hogy egoista vagyok Nevet) sokkal előrébb járok a mindenben,és az IQ-m is a 139-et súrolja....
Hogy miéert ezt a nicket választottam??Hát...unokatestvérem egyszer "le" Ricsmondozott aztán rámragadt.....a 96....az a születésem éve lenne az 1996...a naruto...azt nem kell mondanom XDHobbim a Dobolás,gitározás(mind a 2őt 8 éve űzöm) focizás(11.5 éve) és olvasás....gyűjteni nem gyűjtök semmit(vagyis nem tudok róla Nevet )
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 02, 20:26:27 írta naruto96ricsmond » Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #6635 Dátum: 12 feb 03, 14:04:53 »

Idézet
hát a Mechwartba wagyok bejelentve,de magántanuló vagyok,mivel(most sokan mondják hogy egoista vagyok Nevet) sokkal előrébb járok a mindenben,és az IQ-m is a 139-et súrolja....

Akkor miért nem mész eggyel előrébb osztályba? Annyira már nem vagy okos, hogy 1-2osztályt átugorjál ahol a te tempód van? Mondjuk olyan végzős év. Most gondolom 9.es vagy 10.es vagy és ha ennyire iq harcos vagy akkor nem értem, hogy miért nem tesznek be 12.esek mellé és tartanád a tempódat meg nem lenne időpocsékolás se.
Naplózva
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #6636 Dátum: 12 feb 03, 14:24:50 »

A magántanulóskodásság sokkal izgisebb Nevet most viccet férretéve,azért nem,mert magántanulónak sokkal jobb lenni...nem kell korán kelnem,ugyanazok az órák,csak nem tanárokkal,hanem professzorokkal...meg hogynézne ki egy 9.es 11. osztályba  >.<#
Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #6637 Dátum: 12 feb 03, 14:31:31 »

Idézet
nem kell korán kelnem,ugyanazok az órák,csak nem tanárokkal,hanem professzorokkal...meg hogynézne ki egy 9.es 11. osztályba

Értem, hogy a magántanulóskodás sokkal jobb, de akkor miért nem csinálod azt meg, hogy még gyúrsz az agyadra kicsit bekerülsz 11.osztályba és ott lenni magántanuló?Mosolyog Vagy annyira már nem vagy okos, hogy előreugorj két osztályt és 11.osztályba magántanulóként tevékenykednél?
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6638 Dátum: 12 feb 03, 15:43:35 »

Iskola:hát a Mechwartba wagyok bejelentve,

Mondd csak, 139es IQval hogy nem jutottál még el odáig, hogy a vagyok szót sima v-vel írjuk? Meg ugye nem "férretéve" hanem félretéve. Ezt szerintem már 100 körüli IQ-val is meg lehetne érteni, a te 139ednek ehhez már bőven elégnek kéne lennie. Nem értem én ezeket a dolgokat.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6639 Dátum: 12 feb 03, 16:03:59 »

Egy átlagos ember IQ-ja 90-100, és 80 alatt számítasz értelmi fogyatékosnak.
Bírom, hogy z IQ-tesztek mennyire megbízhatóak. Én egyszer netezés közben félvállról kitöltögettem egyet, akkor 153, amikor jobban figyeltem 168 jött ki o.O Tudom hogy okos vagyok, de hogy ennyire Kúl Tehát ennyit a megbízhatóságról (:
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6640 Dátum: 12 feb 03, 16:12:55 »

Pedig nem nehezek, olyan kérdések vannak, hogy melyik a kakukktojás: disznó, ló, elefánt, kígyó, kutya. ikszdé
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6641 Dátum: 12 feb 03, 16:26:17 »

Manapság sok esetben az íráskészség nem az IQ-val kapcsolatos.... Van aki 160-as IQ-val olyanokat ír hogy:
-Köszcsí
-Puszcsí
-Láwcsí


Különbség van aközött hogy valaki szlenget használ, és ilyen nem is tudom milyen, lányos csiket és aközött hogy nincs tisztában az alapvető nyelvtani szabályokkal.


 amugy meg felyezd be amit elkezdtél!!!!!!!!!!!!!!!!!

...
Naplózva


Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #6642 Dátum: 12 feb 03, 16:26:40 »

ezek a mezei netes,könyves iq tesztek lóeztmegazt sem érnek, remélem ezzel tisztában vagytok:) és hogy - pszichomókustól tudom - nem lehet mérni 140 feletti értéket. a teszt nem képes rá. és a hivatalosan használt tesztek is eléggé kérdésesek megbízhatóság szempontjából.
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6643 Dátum: 12 feb 03, 16:27:43 »

nem hiszem. abban a hidetettben volt egy olyan, hogy hány lába van egy elefántnak egy csirkének és egy kígyónak összesn, lehetőségek: 5, 10, 12 o.O ö....
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #6644 Dátum: 12 feb 03, 16:35:41 »

Ezek a netes iq tesztek semmire se jók. Ez hülyeség, hogy ellehet dönteni ki mennyire okos hisz ez a műveltséget mutatja nem pedig, hogy ki milyen okos. Általába fogalmakra kérdezz rá és ebből áll a nagy részük meg ilyen szólás mondásokból stb. szóval attól mert valakinek kevés iq-t ír az nem azt jelenti, hogy hülye és akinek sokat ír az hű de okos. Nem nagyon létezik szerintem olyan összeállítás amin ellehetne dönteni, hogy ki milyen okos hisz mindenki másba jó és véleményem szerint nem az dönti el, hogy ki milyen okos, hogy mennyi szólás mondásokat ismer meg milyen fogalmakat.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 441 442 [443] 444 445 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!