24 szep 22, 00:00:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 440 441 [442] 443 444 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1478975 alkalommal)
0 Felhasználó és 39 vendég van a témában
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6615 Dátum: 12 jan 16, 22:55:50 »

No nem az a célom, hogy kissebbítsem a fényképen szereplő érdemeit, de nekem a lencsén tükröződő látvány miatt tetszik a kép.
Egyébként eltűnt a baba arc. ikszdé
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #6616 Dátum: 12 jan 16, 23:03:07 »

Dancsa már az előtt Dancsa volt, hogy a One piece menő lett volna Nevet Nemtom lehet csak én vagyok túl fejlett hogy fel tudtam dolgozni, hogy a Dancsa az Dani ikszdé
kb 17 éve, hogy Dancsa vagyok...

Wow, informatikus lányO_o      biztos ismered, hogy hány lány van a Schönerz koliban?   1024....  kettő a tizediken.

Jelentem kitűnő magánnyomozó vagyokXD   Az  programozó gólyák között 3 Krisztina van. Ebből kettő biztosan animés. a harmadiknak nem találtam meg a fészbúk profilját így hirtelenXD  Nah a két maradék Krisztina közül az egyik, aki egyébként névrokonom (nem, nem vagyok Krisztina) két közös ismerősöm van: Nayori (nkwt-ből) és Jim(IKHÖK)...    de ez nem te vagy.
Te vagy a másik Kriszti, akinek pl még az is ki van írva, hogy Lillus, meg közös ismerős Szebi, Jim... Ott voltál párszor az arénába, pl amikor valamelyikőtöknek nem ment a wifijeXD
(szerk: tévedtem, 4 Kriszti van)
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 16, 23:53:34 írta Dancsa » Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6617 Dátum: 12 jan 17, 11:14:04 »

Dancsa én asszem félek tőled ezek után XDDD már lehet kezded túlszárnyalni Chakrát nyomozás terén, bár az lehetetlen ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #6618 Dátum: 12 jan 17, 11:36:10 »

No nem az a célom, hogy kissebbítsem a fényképen szereplő érdemeit, de nekem a lencsén tükröződő látvány miatt tetszik a kép.
Egyébként eltűnt a baba arc. ikszdé

Köszi.  Mosolyog Hát mellettem idő előtt megöregedett szegény Dani.  Neeem  ikszdé

Dancsa: ez most hogy jön ide?  smirksweat  Hümm-hümm Amúgy nálam jobb nyomozó senki nem lehet. ^^
Naplózva


CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #6619 Dátum: 12 jan 17, 13:09:59 »

Egyébként eltűnt a baba arc. ikszdé
Hol voltam én babaarcú?
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6620 Dátum: 12 jan 17, 14:07:36 »

Úgy emlékszem, hogy raktál fel egy olyan képet ami ébredés után készült vagy valami hasonló és ott maximum 16-nak néztelek.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #6621 Dátum: 12 jan 17, 15:07:19 »

Csak szerintem néz ki úgy Csizi, mint az Alvin és a mókusok énekese?
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #6622 Dátum: 12 jan 17, 15:30:21 »

alvin?
na nem is tudom mit írjak, csak tartom a 4 szavas szabályt. XP
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #6623 Dátum: 12 jan 17, 17:43:54 »

Úgy emlékszem, hogy raktál fel egy olyan képet ami ébredés után készült vagy valami hasonló és ott maximum 16-nak néztelek.

Jaj az nagyon édes kép. De tényleg nem néz ki többnek.  Nevet

Csak szerintem néz ki úgy Csizi, mint az Alvin és a mókusok énekese?


Ez jó volt. xDDD Alvin rulez. De amúgy nem néz ki úgy.  Nevet
Naplózva


Sabaku no Temari
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 548


● ... meow ! ('^.^') ! ●


WWW
« Válasz #6624 Dátum: 12 jan 17, 18:28:06 »

Lehidalok, hogy regisztrációm óta még egyszer sem írtam ide... o.O
Hát... Íme rólam egy kis történet. ^^

Sabaku no Temari a nickem, de attól még, hogy ilyen orbitálisan hosszú, nem kell így hívni, nyuuuugodtan ott a Temi becézés. ^^ Nem harapok érte, inkább csak hálálkodok. bow
Azért választottam eme nevet, mert még olyan 2008 tájékán, mikor nekiestem a Naruto nézésének, az akkori "szerelmem" szerint én olyan voltam (külsőre és belsőre is), mint Temari. Így olyan szinten rám ragadt ez a név, hogy az leírhatatlan... Szóval since 2008 July hívnak így az animés ismerőseim. :3

Gyűjtés... Kiskoromban indult el ez a marhaság: Barbie babák. A legócskább, legórvarosabb, legolcsóbb. Mindegyik ilyen megvolt, mert nem volt kislány koromban egy fenomenális életem. Pojén (Elvileg, viszont én boldog voltam. Nevet) Később, mikor mindkét szülőmnek lett rendes állása, volt elég pénz arra, hogy mindenből normálisabb legyen: elkezdtem Barbie magazinokat kapni, később 13 magazin, W.I.T.C.H. újság (vagy 100 rész megvolt... beteges xD), MONDO magazinok (háááá, végre sikerült eladnom őket -> nem tettem volna meg ezt, de kellett karácsonyi ajándékra máni), IM magazinok... Ja meg ronccsá ment fülhallgatók, fejhallgatók.... ikszdé Sosem akartam kidobni őket, mert hogy majd ha lesz egy kis időm, megjavítom őket. Nevet

Kit és mit szeretek ill. utálok? Hmm... Akit szeretek, az első sorban a barátom, majd jön a családom és a legjobb barátnőm és legjobb barátom. Amit szeretek, az a tisztelet, a megbecsülés, a barátság, a hűség, a kedvesség, az irodalom (Petőfi, Madách, Radnóti, József A.), a nyelvtan (everything), az informatika (KompoZer, Microsoft Office, PhotoFiltre, PhotoShop), a testnevelés (everything), pizza, sajtburger, csibeburger, sajttal töltött pulykamell, rántott sajt, sült csirke, pörkölt, paprikás krumpli, krumplifőzelék, paradicsomos húsgombóc, baracklé (Sió és Cappy), gyümölcstea, Kalinka, Royal, áfonyás Voila, Amaretto, gyümölcsvodka (epres, málnás), Naruto, Bleach, Fullmetal Alchemist, Full Metal Panic, Sailor Moon, Dragon Ball Z, Higurashi no Naku Koro ni, Suzumiya Haruhi no Yuutsu, Yu Yu Hakusho (amúgy szerintem az animéket jövő évig sorolhatnám... xD), judo Szeretet éééééésssssssss többet jelenleg nem tudok, tessék nyugodtan kérdezni! Pojén

Akit utálok... olyan voltaképp nincs, csupán akit nem kedvelek. Amit utálok, az a hűtlenség, a megcsalás, a követelőzés, a lenézés, az előítélet!, a kárörvendés, a kiközösítés! és a többi.... Még a matek (de csak azért, mert nem tanítják rendesen... :S Anno 5-ös voltam és IMÁDTAM! *.*), a pszichológia és a pedagógia (csak tanítás miatt, amúgy marha jó tantárgyak :]), sushi (csak azért, mert Debrecenbe ettem egyszer egy szörnyűűűűűt és azóta nemm.... Blööö.... >.<#), torma, fokhagyma, Avatar AZ ANIME! (nem tudom, miért...), sör (romlott pogácsa ízű :'3 [az amúgy nem tom milyen... xD] bocsi minden sörimádótól! smirksweat bow) ééééééés ennyi jutott pillanatnyilag eszembe.

A természetem egy tipikus mérleg, szóval azt szerintem hosszas lenne kifejteni, de ha netán valakit érdekelne, sikítson! Nevet Ugyanígy a külsőmről is. Mosolyog



Azt hiszem, ennyit tudtam hirtelen mondani magamról. Mosolyog


Ha valakinek bármilyen kérdése van, nyugodtan írjon! ^^




U.i.: Látszik, hogy imádok regélni... xD Bocsi mindenkitől, hogy ilyen hosszas lett! smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 17, 18:29:40 írta Sabaku no Temari » Naplózva


Egyetlen kincsem, szerelmem, vőlegényem: Sz. Lacha Ámor
Anyucim: Aemy ~ Apucim: G-sama
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6625 Dátum: 12 jan 17, 18:34:57 »

(Sikít...)

Esetleg egy képet mutatsz-e magadról?
Mivel foglalkozol/milyen irányban tanulsz tovább?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Sabaku no Temari
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 548


● ... meow ! ('^.^') ! ●


WWW
« Válasz #6626 Dátum: 12 jan 17, 18:43:51 »

Visszasikítok. Nevet

Képet... 1AÉ-ből by Fekete Danis jó lesz? Nyelvesít Pojén
Inkább körülírnám magamat. :3 Jobb szerintem engem elképzelni, mert a végén megijednél/megijedne a nép. ikszdé Az úgy jó? :3

Oktatási szakmacsoporton tanulok negyedik éve Budapesten, humán szakképzőben. Óvónőnek tanulok, minden vágyam, hogy a kisgyerekeket tanítsam, neveljem és eljuttassam arra a szintre, hogy folytathassák tanulmányaikat egy magasabb szintű intézményben, az általános iskolában. Mosolyog

Ja igen és még van egy évem, mert angol nyelvi előkészítősön vagyok. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 17, 18:46:07 írta Sabaku no Temari » Naplózva


Egyetlen kincsem, szerelmem, vőlegényem: Sz. Lacha Ámor
Anyucim: Aemy ~ Apucim: G-sama
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6627 Dátum: 12 jan 17, 18:54:43 »

Ha megkérdezhetem, melyik ez a suli? Pirul
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Sabaku no Temari
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 548


● ... meow ! ('^.^') ! ●


WWW
« Válasz #6628 Dátum: 12 jan 17, 19:00:15 »

Persze, hogy megkérdezheted. ^^
Raoul Wallenberg Humán Szakképző Iskola és Gimnázium. :]
Naplózva


Egyetlen kincsem, szerelmem, vőlegényem: Sz. Lacha Ámor
Anyucim: Aemy ~ Apucim: G-sama
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6629 Dátum: 12 jan 17, 19:15:01 »

Dejó! *.* Oda akar menni a barátnőm.^^ Nevet
Húú, légyszi mondd már meg, tök 4-es átlaggal (mindene 4-es) van esélye bekerülni? A szociális részt jelölte elsőnek, aztán az egészségügyet. Minden vágya az a suli. Volt is ott nyíltnapon. Tetszett neki a bemutatkozós rész és a 2 pasi aki bekísérte az érdeklődő 8.-os tömeget. Nevet Pirul (Kár, hogy nem mentem el én is. ikszdé )
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Oldalak: 1 ... 440 441 [442] 443 444 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!