24 szep 22, 12:35:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 402 403 [404] 405 406 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1480247 alkalommal)
0 Felhasználó és 67 vendég van a témában
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #6045 Dátum: 11 márc 14, 12:50:45 »

..Utálom, ha valaki nem fogadja el mások véleményét, csak a sajátját védi mindig ugyanazokkal a rég megbukott érvekkel, és nem szeretem, ha valaki nem meri felvállalni amit gondol..

Ebben maximálisan egyet értek veled. Rettentően utálom, ha valakit kibeszélnek a háta mögött, és egyébként jópofiznak neki. Én meg szoktam mondani a környezetemben élőknek, hogy mi az ami tetszik/nem tetszik bennük. És én is elvárom tőlük, hogy egyenesek legyenek /bár ez nem igazán működik náluk/.

Itanashi: üdv közöttünk Mosolyog remélem hosszú éeltű fórumozó leszel Mosolyog
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6046 Dátum: 11 márc 14, 21:07:14 »

Hmm tartottam egy kis önértékelést ikszdé
Igazából a Csaj topicba kezdtem el írni valamit, hogy enyhítsek a gyomor idegemen  smirksweat és az sült ki bel­őle, hogy milyen ember is Peczen (gáz vezetéknév tudom én azt, de már hozzám nőtt, szal marad ikszdé) Noémi?
Nos szóval alapjáraton egy féllénk és szeretet hiányos emberke vagyok, elég sok komplekszussal, ezeket én a gyerekkori traumáimra fogom. Amik közül nehéz megmondani, hogy melyik hatott jobban, az osztálytársaim állandó csúfolása 1. osztálytól 7-ig, vagy az hogy mikor egyszer anyukám vigasztalni próbált - ekkor kb. 7 éves lehettem, ami egy kislánynál igen kritikus kor - aztmondta "nembaj kislányom belőled úgyse lesz sose szupermodell, de szerencsére okos vagy" ikszdé
Nos szóval igen, a féllénkségemről már beszéltem, ezt megtanultam némi undoksággal, piszkállódással leplezni, ha valaki közelít felém. ikszdé Ezen tulajdonságom sok esetben évekig tartó barátságunk során is megmarad  Pojén ... Ha valaki még ennél is tovább jut a barártsági lépcsőn, vagy már régebbóta ismerem, következik a túlzott szókimondóság fázisa. xD Ami nagyonsokszor vezet oda, hogy majdnem elvesztem az illetőt, mert szerinte mindig csak sértegetem.
Hát és szóval eddig idáig jutottam xD
Jah és néha viszont szeretem szeretni magam, hisz valakinek azt is kell ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #6047 Dátum: 11 márc 14, 21:14:29 »

A Peczen tényleg gáz név.  MÉg ha Perczen lenne, de nem az.
Nekem amúgy nem tűnt fel, hogy olyan undok lennél.
Anyukád meg nem a vigasztalás bajnoka Nevet
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #6048 Dátum: 11 márc 14, 21:17:48 »

jéé egy sorstárs!  Pattog
annyi különbséggel, hogy én olyankor vagyok undok, amit általában élvezek is ^^, amikor megérdemli az illető Nevet
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6049 Dátum: 11 márc 14, 21:25:04 »

Hát STM még nem ismersz eléggé... ikszdé Bár ha belegondolok undok főképp osztálytársakkal ill. pasikkal akik felakarnak szeni majd valamikor a jövőben vagyok leginkább xD... persze vannak kivételek pl. Hiei x"D
Nah amén is élvezem az undokságom ikszdé meg persze én mindig kedvessen vagyok undok xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #6050 Dátum: 11 márc 14, 21:33:19 »

a kedves undokság a legjobb Nevet egyik haverom tökéletesre fejlesztette ezt a képességét, és én is, szép lassan, ezen az úton haladok ikszdé szerintem Sai féle mosollyal kell az ilyesmit előadni Nyelvesít
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6051 Dátum: 11 márc 14, 21:35:47 »

Ja ez a másik túl sokat mosolygok, vannak elméletek melyek szerint én mály depreszíóba esnék ha netán valamikor beszívnék, másikok szerint meg mindsen napot egy jointal kezdek és néha tolok mellé egy leheltnyi speedet ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #6052 Dátum: 11 márc 14, 21:44:03 »

Hát STM még nem ismersz eléggé... ikszdé Bár ha belegondolok undok főképp osztálytársakkal ill. pasikkal akik felakarnak szeni majd valamikor a jövőben vagyok leginkább xD... persze vannak kivételek pl. Hiei x"D
Nah amén is élvezem az undokságom ikszdé meg persze én mindig kedvessen vagyok undok xD
Ez kísérletet kíván!

Noe, figyelj, mi lenne, ha, nem is tudom, meginnánk valamit, aztán lenne valami... nem is tudom.. meglátjuk...  Hmm?

Ami egyébként a mosolygós undokságot illeti, ha én leszólok valakit, azt fölényes félmosollyal teszem, laza szórakozottsággal szembesítve őket tökéletlenségegük mértékével.
Ha dühösek lesznek, gúnyosan nevetek és folytatom.
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 14, 21:52:57 írta STM » Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6053 Dátum: 11 márc 14, 21:50:31 »

De így már lelőtted a poént Szomorú ez nem jó játék Szomorú
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #6054 Dátum: 11 márc 14, 21:51:28 »

Ja ez a másik túl sokat mosolygok, vannak elméletek melyek szerint én mály depreszíóba esnék ha netán valamikor beszívnék, másikok szerint meg mindsen napot egy jointal kezdek és néha tolok mellé egy leheltnyi speedet ikszdé

ilyen jointos + speedes állapotban vagyok én is már kb egy hete, csak úgy, spontán. ikszdé
előtte meg épp az ellenkezője voltam...full depis -szintén csak úgy smirksweat
lehet, hogy skizo vagyok? ikszdé
a mosollyal általában a megbántottságot és a rossz kedvet szoktam leplezni...
meg páran azt hiszik rólam, hogy semmi empátia sincs bennem, és nem érdekelnek az emberek érzései Nevet
azzal a pár emberrel szerintem szándékosan hitetem ezt el, de fogalmam sincs, hogy miért.

a szobatársammal pedig pontosan így szoktam a konfliktusainkat kezelni, mint te, STM...olyankor legalább ki tudom magam szórakozni, ha máskor nem is Nevet
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #6055 Dátum: 11 márc 14, 21:54:42 »

De így már lelőtted a poént Szomorú ez nem jó játék Szomorú


Hmm... megpróbáljam újra, vagy ez már nagyon erőltetett lenne?

Egyetlen lehetőség maradt... beépülök az osztálytársaid közé, egyikük helyét átvezsem egyenlőre, és úgy próbálkozom újra, így a kísérletben meg fogok felelni mindkét feltételnek, és garantáltan sikert érek el! *_*
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6056 Dátum: 11 márc 14, 21:56:25 »

Nem mintha komolyan venném amit írtál, de a tervedben van egy apró bökkenő, már látta az arcodat.  Faceg
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6057 Dátum: 11 márc 14, 22:00:40 »

Szimpi ember vagy A-chan Nevet lehet tényleg lelkitárs xD kár, hogy eddig csak 1etlen lelkitárset ismerek akivel nagyon jól kijövök... a többiekről kiderült, hogy nem azok T_T

Am uh STM elképzeltem a jelenetet "gyerekek, képzeljétek a következő 2 hónapra új osztálytársat kapttok" és erre Don Juanként megjelensz az ajtóban x"D

heo mellékes rossz az arc memóriám xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #6058 Dátum: 11 márc 14, 22:03:40 »

Nagyon nagy, az ősmagyar Don Juan.  Pojén
Ha valakit leszólok, mosolyogva egyenesen a szemébe nézek, és ahogy barátnőm szokta kifejezni; keresztülszúrom az átható pillantásommal.  Nevet Ez általában úgy végződik, hogy a célszemény nem bírja tovább a szemezést.  Nevet
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #6059 Dátum: 11 márc 14, 22:05:02 »

Nem fogja megismerni az arcom... az egyik osztálytársa helyét vezsem át valamilyen ördögi módon. Faceg

Azt meg uyge vágjátok, hogy "a siker" az undokság előidézése? Faceg

És Lille, tudok én Don Jounabb lenni. Kicsit kifésülöm a hajam, kiengedem, megborotválkozom, előkapok egy megnyerő mosolyt, felvezsek egy olyan tipikus régimódi szépfiú inget pár gombbal, és tádá  Kúl
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 14, 22:09:09 írta STM » Naplózva
Oldalak: 1 ... 402 403 [404] 405 406 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!