24 szep 22, 14:15:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 394 395 [396] 397 398 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1480395 alkalommal)
0 Felhasználó és 49 vendég van a témában
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5925 Dátum: 11 márc 01, 15:19:02 »

Noé, ennél sokkal önelégültebben, fölényesebben és lenézőbben szoktam kinézni, főleg, ha emberek közt vagyok (főleg ha olyan emberek közt vagyok), csak most el votam foglalva az önfényképezés nehéz feladatával, és így nem látzsik.    Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 01, 15:20:14 írta STM » Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5926 Dátum: 11 márc 01, 15:20:56 »

Hiei "drága exférjem": Pedig első találkozásunkkor meg sem akartál ismerni Szomorú gonosz -.-
megmegmeg az volt lassan 3éve azóta sokat fejlődtem azóta jobban álcázom magam xD nah jó utoljára vagy 1 éve láttalak de az is elég idő volt fejlődni X"D

STM: akkor megnyugodtam lehet nem tévedtem akkorát ikszdé nah jó nemigaz így is meglepődtem xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5927 Dátum: 11 márc 01, 16:08:54 »

Attól félek, hogy ha felrakok magamról egy képet, akkor mindenkinek berobbanik a monitorja, és aminek rajtan veritek le az árát. (Ezt úgy hívják, hogy önkritika.)
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5928 Dátum: 11 márc 01, 16:16:02 »

Nem hiszem, mert kibannolom azt aki neki áll fikázni vagy sértegetni.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #5929 Dátum: 11 márc 01, 16:22:09 »

Jah... gman is a friendly objective smirksweat

gman barát <--Ez is mutatja hogy a magyar rövidebb néha mint az angol.
                        That showing sometimes hungarian shorter than English.

Ez pedig mutatja mi az amit be kéne tartani. Kezdünk elkanyarodni térjünk vissza az emberek kinézetéhez és jelleméhez.
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 01, 16:53:00 írta Hiei D. Legend » Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5930 Dátum: 11 márc 01, 17:02:22 »

hááh találtam egynagyjon poén képet ikszdé
én és a húgom (de aztnézzétek milyen hosszú kezem van rajta Szomorú lelepleződött a szuperképességem xD) nemértem ez hogy xD
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/162599_1630293409949_1615043270_1353618_5736531_n.jpg
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5931 Dátum: 11 márc 01, 17:05:01 »

Látjátok! Mondtam, hogy UFO Noeémi. Magyar kártya*-* de régen játszottam. Nem vagy amúgy kicsit nagyon sápadt Noé?:O Nem lehet, hogy valami volt az objectiven?Nevet Maszat vagy bármi ami zavarta volna?
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5932 Dátum: 11 márc 01, 17:09:32 »

Meglehet, ez még karácsonyi kép csakhát most válogatok fészbúk megjelöléseim közt és hát így talállok vicces képeket kb. szétröhögöm rajtuk az agyam xD http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/149922_162592140439819_100000671020940_351674_5005340_n.jpg <-itt pl kicsit kilógok a sorból (a szemeim meg úgy festette ki a kozmetikus mintha egy kiélt k. lennék xD)

Mi volt rosz a hsz-ben? Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 01, 17:17:48 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Kletta
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 383


csodameséss


WWW
« Válasz #5933 Dátum: 11 márc 02, 10:23:44 »

Noéé tök aranyos vagy ezen Nevet h vigyorogsz Nevet
előnyösképek rólam is vannak xd (Y)
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/183554_143300132399153_100001575010196_272595_8253175_n.jpg
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/184742_143296482399518_100001575010196_272508_4626249_n.jpg
Naplózva

memories last forever. <3
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5934 Dátum: 11 márc 05, 09:57:19 »

Nahát, találtam magamról egy képet.
Mentségemre szóljon, hogy fáradt voltam, és nem tudtam, hogy fényképeznek.

C:\KÉPEK\Szlovénia - osztálykirándulás\P1010077.JPG
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 05, 10:18:56 írta gman » Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #5935 Dátum: 11 márc 05, 11:55:18 »

a link nemjó... Szomorú
tedd fel valami képmegosztó oldalra
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5936 Dátum: 11 márc 05, 14:10:05 »

Sebaj, élőben kb. olyan vagyok, mint az új avám.
Zsír.
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 05, 14:10:53 írta gman » Naplózva
matrayzz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 150


« Válasz #5937 Dátum: 11 márc 05, 20:39:48 »

Na üdv mindenkinek!

 A nicknevem egy Mátray Márk nevű 17 éves srácot takar, és gondolom nem nehéz rájönni, hogy honnan jött ez a név Mosolyog .
Jelenleg Tatabányán lakom, 11. osztályos tanuló vagyok, emelt informatika és matematika fakton. ^^ Leginkább ez is tekinthető a hobbimnak Pirul leginkább programozással foglalkozom szabadidőmben (PHP,Pascal,HTML). Mondhatni elég kocka gyerek vagyok Nevet. Ha már itt tartunk a kockaságnál gamek közül leginkább az FPS(lövöldözős), RPG, MMORPG és stratégiai játékokkal tolom. Sportolásilag leginkább a kosárt preferálom, de inkább csak játszani mint nézni Mosolyog.

Sorozatok terén elég sok mindent szoktam nézni: Stargate(sima,atlantis,universe), Voyager, Supernatural, Merlin. A filmek közül is a hasonlókat szeretem, bár ott kicsit szélesebb a paletta ^^: Transformers, Hp sorozat, akciófilmek, fantasyk, vígjátékok de a kedvenceim a horrorok Mosolyog. Olvasni is elég sokat szoktam, leginkább a Harry Potter könyveket olvasom újra és újra illetve 1-2 fanasy, sci-fi könyvet(Eragon, Gyűrűk ura, Starcraft, Mass Effect könyvek) illetve még HP-s fanfictionöket is szoktam olvasni.  Talán az már kitűnt, hogy eléggé HP fan is vagyok Nevet.

A Naruto témát illetőleg, körülbelül 2 éve találkoztam vele először, már az első pillanattól fogva megragadott, gyorsan fel is mentem netre és megnéztem az addig megjelent részeket (Talán Shipudden 50 körül tarthatott akkor?) és 1 hét alatt le is nyomtam odáig, viszont nem bírtam kivárni azt az egy hetet a részek között és neki is álltam a mangának, mondhatni sokkal jobban élveztem a sok filler rész nélkül. Viszont egy fél éve kb. valahogy abbamaradt ez is és teljesen el is feledtem a Narutot, aztán egyik haverral a mai nap beszélgettünk róla és eszembe jutott, hogy mennyi mindenről maradhattam le.. Ezért gyorsan be is pótoltam azt a 15-20 fejezet mangát amit kihagytam, mondhatni nem csalódtam, elég sok minden történt amíg nem kísértem figyelemmel Mosolyog. De az a lényeg, hogy újra itt vagyok és már alig várom a következő fejezetek Nevet.

Ha már animéknél mangáknál tartunk a másik kedvencem a Bleach nevű sorozat, amivel hasonló élményem volt mint a Narutoval, eleinte csak az animét néztem és ugyanúgy áttértem a mangára később. Egyetlen anime amit még néztem az a Death Note volt, nagyon megfogott igaz a végkifejlet nem tetszett örültem volna, hogy ha a "gonosz" kerekedik felül a végén.

Most így visszanézve elég sokat írtam, remélem nem untattam senkit ^^.

Ha bármire szükségetek lenne, gondolok itt technikai segítségre, vagy kellene 1-2 game, nem shareware program nyugodtan szóljatok kacsint.



Naplózva

Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #5938 Dátum: 11 márc 05, 21:00:24 »


egész jó kép lehet, bár kár, hogy nem látunk bele a C meghajtóba Mosolyog
Naplózva


Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5939 Dátum: 11 márc 05, 21:15:34 »

Matrayzz üdv a fórumon. Dancsa egyik csapattagunk lehet, hogy a lelki társad:D. Ha nem akkor biztosan a rokonod. Ő is kocka pont mint teXDDD Na jó most kiszólt a gödörből a lyukxDDD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: 1 ... 394 395 [396] 397 398 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!