24 szep 23, 04:15:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 364 365 [366] 367 368 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1481830 alkalommal)
0 Felhasználó és 37 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5475 Dátum: 10 júl 14, 22:37:54 »

Közgé?! xD Á, dehogy. Nevet
És nem is Kossuth Zsuzsa. Nyelvesít Nem jött be... hmm, ezzel szűkítetted is a kört... Bár, elég sok középsuli maradt még így is. xD

Igazából nem bánom, hogy nem a Wigner padjait koptatom. Utálom a fizikát, nagyon nem bírnám. Nevet A matek még csak-csak elmegy valahogy, de azt sem csípem annyira. Mosolyog
Rajz, magyar, történelem és kémia az én tantárgyaim. Nevet (Bár a rajz már nem, mert leadtam)
Meg ugye, imádom a sulimat. *_*


De most miért ne? Nevet Ilyen helyeken is lehet beszélni animéről. Nem is lenne rossz. Az emberek sétálnának az utcán és csak két alkoholtól bedilizett embert látnának, akik amiatt verekednének, hogy ki az erősebb: Sasuke vagy Naruto? xD
Azt hiszem ez sok lenne a Dobón állomásozó hajléktalanoknak... beszállnának ők is. xD
Naplózva

Aesir
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 3



« Válasz #5476 Dátum: 10 júl 14, 23:12:02 »

Köszönöm mindenkinek aki üdvözölt és a  dícséreteket is köszönöm majd, megpróbálok beilleszkedni Nevet
Öülök neki hogy szépnek találod a nevemet az anyukámtól örököltem és nekem is nagyon tetszik.
És igen eléggé hasonlítunk Dennel.
Dani már megint közhírré tetted a rántott húsos idézetet xD
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5477 Dátum: 10 júl 14, 23:20:26 »

Hát nálam nagyon vegyes, rock (rockos jellegű) és trance (illetve más diszkós ütemű/stílusú zenét) hallgatok. (a rap, +  RnB-t nemszeretem, de a rasztás haj az  tetszik)  Nevet
Az öltözékem +: majdnem mindig farmert hordok (ilyen kánikulában farmerszoknyát), és sötétebb (nem feltétlenül fekete) felsőket. Nő létemre nemhordok táskát (mindig lecsúszkált a vállamról smirksweat ), hanem mindent zsebbe pakolok. A hajam + minden 1es festés alkalmával más szinű...  Nyelvesít
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #5478 Dátum: 10 júl 14, 23:32:21 »

Stance milyen régóta tolod a parkourt? Énis szívesen kiprobálnám csak nemsokat tudok róla. De tök jó hobbinak tünik és nagyon élvezetes lehet. Bár szerintem nem lennék olyan merész mint egy-két ember de szívesen elsajátitanám legalább az alapjait.

Kb több mint fél éve, kisebb-nagyobb kihagyásokkal. Hát, először is tisztázni kell, hogy ez nem csak egy hobbi vagy egy sport, inkább a művelőinek egy életstílus. Bővebben ITT (kötelező anyag elolvasni).

Én pl nem igazán nyomom egyedül, mert úgy uncsi. Szal szerintem te is valamelyik haveroddal kezd el, így húzzátok egymást, a motiváció és az élvezet is jobb. Alapjaiban ez annyi, hogy juss el A pontból a B pontba leggyorsabban. Az akadályok leküzdése gördülékenyen.

Élvezetesnek tényleg élvezetes, csak előtte/közben edzeni és gyakorolni kell nagyon sokat, hogy ne törd össze magad.
Freerunban a haverokkal funolás mellett a sikerélmény a másik legjobb dolog, mert az még is csak öröm számomra, ha egy például egy szép hátraszaltót tudok megcsinálni 4-5 méter magasról. Ez is motivál, hogy egyre csak jobb legyek. Ha nem, akkor meg az húz, hogy következőleg jobban csinálom. Nah, picit beleéltem magam a "mesélésbe", zárószóra egy sok okossággal teli videó:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=nL_HvozJiQw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=nL_HvozJiQw</a>
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 14, 23:33:18 írta Stance » Naplózva



Kletta
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 383


csodameséss


WWW
« Válasz #5479 Dátum: 10 júl 15, 00:15:35 »

kedden bulielőtt vonaton... igazándiból azt vátam h lefognak fényképezni de hát nem ugy terveztem h lekapnak amikor beszélek és probálok elhelyezkedni Oo
http://img1.iwiw.hu/0106/user/00/98/49/97/1/user_9849971_1279114205057_box
ja és batman gatya.xD
Naplózva

memories last forever. <3
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5480 Dátum: 10 júl 15, 02:02:14 »

Azon gondolkodtam, hogy a topic címe én, mégis rólatok van szó. Hülyeség. Beszéljetek rólam, mert én vagyok én.
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #5481 Dátum: 10 júl 15, 02:41:17 »

Én meg azon gondolkoztam, hogy Klettuc milyen sexy igy batman cuccban. Ments meg én hösöm. ikszdé Várunk még több képet.*-* Mosolyog
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5482 Dátum: 10 júl 15, 08:26:44 »

Nekem kicsit már sok a batmanekből. Nevet De a kreativitás nagyon tetszik. Sokkal jobb mint a tükörben pózoló fényképezőn önkioldót nem ismerő denevéremberek.   >.<#
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5483 Dátum: 10 júl 15, 08:36:07 »

Aes, ugye milyen pro vagyok?  kacsint

Hiába, a rutin. xD És mégis jobb, mint a másik tipp. kacsint


Azon gondolkodtam, hogy a topic címe én, mégis rólatok van szó. Hülyeség. Beszéljetek rólam, mert én vagyok én.


Nem az én, az én vagyok. Vagy ki az az én? Hát, Micimackó! Nyelvesít




Erősen dominás beütésű ez a kép. xDxP
Naplózva
Esztii
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 872



« Válasz #5484 Dátum: 10 júl 15, 11:46:06 »

őőő Kletta, a vonaton általában az ülésen szoktak ülni nem?  Gondolkozik  Nevet Nevet
batman ikszdé
Aesir , üdv a fórumon kacsint ^^
Naplózva

Nővérkéim: Nikkie és Sabaku no Temari  Kúl
Édes szüleim: Aemy és G-sama  Szeretet
Sógoraim: Szanisz és Dani
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #5485 Dátum: 10 júl 15, 13:01:11 »

Ez az "önkioldót nem ismerő pózerek" duma akkora hülyeség. Próbáltál már magadról önkioldóval képet csinálni? Sokkal nehezebb, mert ha nincs állványod, akkor találni kell egy olyan helyet, ahová leteheted a gépet - természetesen se túl magas ne legyen, se túl alacsony. Fogalmad sincs róla, hogy hogy fog sikerül a kép, mert csak azután tudod ellenőrizni, miután elkészült. (Gondolok itt a beállítástól kezdve mindenre.)


Akkor inkább fordítsa maga felé a gépet, ne a tükör felé. Én is tükör előtt csinálom a képeimet általában, de nem a tükör felé fordítom a gépet, hanem magam felé, így látom a tükörben a gép kijelzőjét, és így azért jóval könnyebb képet csinálni, mint önkioldóval. Mosolyog


A legjobb természetesen, ha más valaki csinálja, de az meg nem mindig jön össze. Mosolyog
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #5486 Dátum: 10 júl 15, 14:49:44 »

Ne csinálj fényképet és nincs ilyen probléma.
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #5487 Dátum: 10 júl 15, 15:06:27 »

Én alapból nem is készítek magamról képet, lol. Mindig van aki csinálna rólam, meg alapból, mé' fényképezzem én magam?xD
Naplózva



Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #5488 Dátum: 10 júl 15, 19:41:46 »

Láttam valamelyik topicban a strand volt a téma. Na most értem haza és vörösebb vagyok mint Kushina haja :S Legközelebb be kéne kennem magam Nevet De megérte  Pirul
Naplózva


Alexa
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 137


« Válasz #5489 Dátum: 10 júl 15, 20:53:50 »

Esetleg van itt valaki aki kaposvári?  Nevet Össz-vissz 3 embert ismerek aki érdeklődik az animék után, de ők is csak Naruto és Bleach fanok.  >.<#
Naplózva

Everybody chicken!!
Oldalak: 1 ... 364 365 [366] 367 368 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!