24 szep 25, 14:23:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 304 305 [306] 307 308 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1486921 alkalommal)
0 Felhasználó és 47 vendég van a témában
Rossen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 250


Monsieur


« Válasz #4575 Dátum: 09 nov 12, 08:29:53 »


Híííííí, de hasonlít a jobb oldali hapi a haveromra! :O Véletlen nem XVIII.-kerben lakik?
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 12, 21:28:20 írta Aes Sedai » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #4576 Dátum: 09 nov 12, 08:47:19 »

Az véletlenül én vagyok és Rétságon lakom. Nevet
De írd meg privátban, hogy hívják a haverodat.
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 12, 08:53:48 írta Gdat88 » Naplózva
Rossen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 250


Monsieur


« Válasz #4577 Dátum: 09 nov 12, 09:05:28 »

Akkor biztos nem... bár fogalmam sincs hol van Rétság ^^
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #4578 Dátum: 09 nov 12, 10:40:34 »

Soha az életbe nem fogok vállnál rövidebb hajat vágatni,sőt O_O megnövesztem nagyon hosszúra,aztán póthaj ^^


Én sem. xD Az előtte lévő hsz teljes egészében Hamano-ra vonatkozott, hogy Neki legjobban a rövid kiegyenesített haj áll. Vagyis szerintem, sz'al részemről az a nyerő az ő esetében. :"D
Így sem mindig érzem kellően nőiesnek magam, rövid hajjal pedig teljesen elképzelhetetlen lenne számomra. Technikai KO
___

Hát, kérlek szépen, Rétság Pesttől olyan 70 (?) km-re északra van, ha jól emlékszem... Gondolkozik (130 km-re emlékeztem igazság szerint, nem t'om, h miért.) x]
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #4579 Dátum: 09 nov 12, 13:58:43 »

Mert mindig olyan hosszúnak tűntek az utak. Nevet Amúgy 60 km.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4580 Dátum: 09 nov 12, 14:33:47 »

Soha az életbe nem fogok vállnál rövidebb hajat vágatni,sőt O_O megnövesztem nagyon hosszúra,aztán póthaj ^^

Én sem
...
Így sem mindig érzem kellően nőiesnek magam, rövid hajjal pedig teljesen elképzelhetetlen lenne számomra. Technikai KO
én szeressem a hajam (illetve nem annyira de nem a hossza miatt) bár megnézném magam hosszuval is
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4581 Dátum: 09 nov 12, 14:44:27 »

Úristen Gdat szerelmes vagyok abba a kutyába.  Nevet Amúgy is kutyamániás vagyok, ráadásul imádom a dobermanokat. Nevet Már csak azért is, mert nemesek, erősek és félelmetesek, de mégis barátságosak és aranyosak. Kevés olyan kutya van, aki olyan arcokat tud vágni, mint ők. Nevet Mondjuk én vizslát fogok venni nemsokára... jól ellesznek majd a kaukázusimmal. o˛o

Rövid haj... hmm, nekem is volt rövid.  Nevet Úgy vagyok vele, hogy akkor szerettem, de ma már nem akarok olyat. Mosolyog Szerintem mindenkinek az arcától is függ, hogy milyen hajjal néz ki jól. Valakinek nagyon jól áll a rövid haj. Nevet Például szerintem Noenak is jó, nekem tetszik. Meg még sorolhatnám. Nevet

Kletta, minimum 17 évesnek néztelek. o_O
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4582 Dátum: 09 nov 12, 14:52:32 »

én kutyák közül a rotvailert szeressem hmm meg a farkaskutyut meg a mi labradorunkat is persze meg a kis keverékeket is meg tdképp mindenfajtát  Pirul
am nemtom én ugy annyira sosetom mi az ami jó nekem rövidhaj most azért van mert megszerettem és fodrásznő is aztmondta jóláll holott anno még nem akarta lenyírni
am saphi sztem neked is passzolt a rövideb haj
am sztem nem ettől függ a nőiesség
(mondjuk én eleve nem vok nőies szal ennyi ezt meg is kaptam már szinjátszón hmm de butajányt jól eltok jáccani x"DD)
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #4583 Dátum: 09 nov 12, 15:37:03 »

Jaja, a kutya és az udvar sem az enyém vagy a barátomé, csak le kellett vele fényképezkedjünk, mert dobberman. És egy rossz szóviccért mindent. Nevet

Nekem egy nagy ónémetjuhász kutyám van Jenny. Sok szép kalandunk volt, de ott csúcsosodott ki, mikor meglátott egy vaddisznót és nekiugrott. Szerencsére a vaddisznó futott el és nem mi haltunk meg.
De az is aranyos volt, mikor odajött hozzám egy sündisznóval a szájában. Szal jó arc. Nevet
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #4584 Dátum: 09 nov 12, 18:09:33 »

am sztem nem ettől függ a nőiesség

Valóban nem. Mosolyog Van, akinek tényleg nagyon jól áll, de nekem elég kerek fejem van, szóval kötve hiszem, hogy jó lenne. Bár, most jut eszembe, hogy 8.-ban (fuhh de régen volt o_O) levágattam rövidre, nah az tetszett. De másodjára már nem tudta jól levágni a fodrász, az rémes lett. Természetesen ez nem sokkal a személyim csináltatása előtt volt. xD Jó, hogy már új van. xD

Az viszont biztos, hogy én azzal a nagyon rövid fiús hajjal nem érezném jól magam. (Inkább arra gondoltam, asszem. xD)
http://www.storyonline.hu/data/cikk/2/10498/3.jpg ---> vmi ilyesmit értettem nagyon rövid haj alatt
Persze van, akiknek ez is tök jól áll.
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #4585 Dátum: 09 nov 12, 18:12:30 »

Na mondjuk igen,Viknek igen jól áll a rövid haj.
Nekem mivel szív alakú az arcom,a félhosszú a legelőnyösebb.de nekem csakazértis hosszú lesz Nevet mondjuk már ígyis elég hosszú...
És rövid hajjal én se tudnám elképzelni magam,zavarna hogy nincs mit birizgálni Nevet
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #4586 Dátum: 09 nov 12, 18:22:38 »

A rövid haj férfias, nőkön meg kisfiús. Nevet
Naplózva
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #4587 Dátum: 09 nov 12, 18:29:52 »

És a Hosszúhaj Fiúkon? :o
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #4588 Dátum: 09 nov 12, 18:30:27 »

Lőttem magamról egy portrét, mert unatkoztam xD:
http://i34.tinypic.com/2vhxbaa.jpg

#>>Attól függ milyen vágásba :F
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #4589 Dátum: 09 nov 12, 18:31:01 »

Ottvan példának Dante,vagy Ati vagy TE Nevet Valakinek kifejezetten jól áll o.O
Haku..egy te ikszdé
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Oldalak: 1 ... 304 305 [306] 307 308 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!