24 szep 23, 02:31:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 469 470 [471] 472 473 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1481722 alkalommal)
0 Felhasználó és 37 vendég van a témában
Shukaku
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 34

Kage


« Válasz #7050 Dátum: 12 máj 22, 18:53:27 »

Köszönöm  Nevet

Loah:hmmm...  Gondolkozik vallahhoggyan ismerős a szó... de hogy honnan?  Gondolkozik
 Hümm-hümm
régen pszichológus akartam lenni, de anyukám felvilágosított, hogy ez hülyeség, hiszen teljesen hülye vagyok.szeretlek, anya.  ikszdé
Naplózva



Naruto : Én vagyok Konoha leghatalmasabb ninjája! Mindenki úgy szólít hogy...
Sasuke: ...seggfej
Naruto: hogy SEGGFEJ! mi?? jaaa NEEEM! SASUKE!!!!
malakian666
Vendég
« Válasz #7051 Dátum: 12 máj 22, 18:53:51 »

Csak két szó: attention whores.
Naplózva
Shukaku
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 34

Kage


« Válasz #7052 Dátum: 12 máj 22, 19:23:59 »

attention whores? Ez mi akar lenni ?  Gondolkozik
Beírtam a google fordítóba de elég érdekes választ adott ki  Gondolkozik
Hey, magyar vagyok nem írtem én az ilyesmiket!  Neeem
Naplózva



Naruto : Én vagyok Konoha leghatalmasabb ninjája! Mindenki úgy szólít hogy...
Sasuke: ...seggfej
Naruto: hogy SEGGFEJ! mi?? jaaa NEEEM! SASUKE!!!!
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #7053 Dátum: 12 máj 23, 16:11:54 »

A legfinomabb kaják tényleg bográcsban, szabad tűzön teremnek. Nevet Annyira szeretem az ilyen kerti főzéseket, szalonnázásokat, sehol máshol nem érezheti magát úgy az ember, mint ezeken a kis összejöveteleken. Ha van sör, van társaság, és rotyog a kör közepén valami finomság... hát, eufórikus örömöket okoz. Nevet
Mit csináltatok, paprikás krumplit, slambucot? Ú, anyám, de megennék most egy fíjnom pacal pörköltöt, fíjnom fehér kenyérrel és még finomabb savanyúsággal. Nevet

Paprikás krumplit, alaposan meglocsolva sörrel =D Később asszem gyerekpezsgő is került bele mert berúgtunk =D Hál istennek nem túl sok szóval finom volt xD

Egyébként ebben igazad van =) Nincs is jobb mint egy jó kis sütögetés/főzés haverokkal. Ha lementek a szóbelik tervezem majd ( mivel elég nagy kertünk van ) hogy összecsapok egy jó kis kerti partit nálunk a kertbe, sátorban alvással egybekötve =D Azért 15-20 embert nem merek beengedni a házunkba + hely se lenne. Aki esetleg Eger közeli ugorjon be 1 sörre vagy egy kis kajára =D
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7054 Dátum: 12 máj 23, 23:15:06 »

Aki esetleg Eger közeli ugorjon be 1 sörre vagy egy kis kajára =D

Csak nehogy úgy legyen. Kiennénk/innánk a vagyonodból... :DD
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 23, 23:20:03 írta Saphira » Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #7055 Dátum: 12 máj 24, 16:46:59 »

Na, ma birkanyírás volt. Végre...újra...rövid... smirksweat

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/179569_394420573933284_100000960353494_1076945_1843725766_n.jpg
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7056 Dátum: 12 máj 24, 17:32:24 »

Jó lett Nevet

mondjuk én rövid haj párti vagyok, de nagyon nagy lelki indíttatás kéne, hogy ilyen rövidre letoljam a hajam Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #7057 Dátum: 12 máj 24, 17:35:22 »

Annyi volt az indíttatás nálam, hogy nem szeretem a hosszú hajat ^^. Sokkal kényelmesebb ez a rövid ^^. Probléma sincs vele sok.
Naplózva

mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #7058 Dátum: 12 máj 24, 17:41:18 »

Öőőő......
Mi az a szarv?????
De komolyan, mi?
Whaaaaa,Jézus ,egy szarvembes.....!
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7059 Dátum: 12 máj 24, 17:43:17 »

Végre nem kapucnis pulcsiban feszítesz. Szerintem jól áll és most első ránézésre megmondaná bárki, hogy lány vagy. (Ahhoz képest, hogy dicséretnek szántam eléggé rosszul vette ki magát.)
Jók a rajzok, a jobb felsőt mutattad már itt a fórumon valaha?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #7060 Dátum: 12 máj 24, 17:53:36 »

Valószínűleg, mert a dA-mon fennvannak Gondolkozik De nem emlékszem.

Szemből jobb felső: http://uchihaflexee.deviantart.com/gallery/?offset=24#/d4t8zim

"Igaziból" jobb felső: http://uchihaflexee.deviantart.com/gallery/?offset=24#/d4sajg9

Pedig de szeretem a kapucnis pulcsimat x3 Itt van mellettem, le kellett vetnem mert meleg van D:

"most első ránézésre megmondaná bárki, hogy lány vagy" Már várom fb-re a kommenteket, hogy fiú vagyok-e vagy lány ikszdé de amúgy ha nem lenne fülbevalóm tuti fiúnak néznének. Mondjuk a fülbevaló nem jó támpont, mert fiúknak is van xD. Igaz nem ilyen...bár ki tudja :'D.

Dicséretnek vettem és köszönöm gazdii x3.

mugen: az agancsomnak legendája van...amit kábé 7-8 ember ismer, de nembaj xDD.
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #7061 Dátum: 12 máj 24, 18:49:24 »

Nagyon jó kép Flexee, szerintem igenis lányos vagy, főleg a szemedben, meg ebben a felsőben. Nyelvesít
És igen, fiúknak is van fülbevalójuk, pl, heo-nak, csak ő nem hordja. Nyelvesít (Ha rajtam áll, nem is fogja  Izé José... )
Cukik az agancsok.
Naplózva


Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #7062 Dátum: 12 máj 24, 18:53:57 »

^^ én mindig azt hittem, hogy fiú vagy.. most egy világ összetört bennem Nevet Első ránézésre tök fiúnak tűnsz bár lehet azért van ez mert olyan fiús a hajad. Most ahogy lejjebb görgettem a képeden látni azért a "dudort" a mellednél.. xD szóval vagy nagy kondizos fiú vagy akinek már akkora a melle mint egy kisebb mell a csajoknak vagy pedig tényleg lány vagy:D remélem nem haragudsz meg rám..  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 24, 18:55:59 írta Mach5 » Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #7063 Dátum: 12 máj 24, 19:25:41 »

Nyugi nem xDD de igen lány lennék...vagy mi... xD inkább a vagy mi  Hümm-hümm Gondolom azért hittél fiúnak, mert nem láttad a fangirles kirohanásaimat xDD. Aki látta, az meg sem kérdőjelezi, hogy mi vagyok xDD.

Mini: köszii ^^ a fodrász kicsit belevágott az agancsomba, azért ilyen...kerekített xD.
Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7064 Dátum: 12 máj 24, 19:54:03 »

A link előtti leírás alapján legelőször frankón egy olyan képet vártam, ahol mondjuk te és a nagypapid egy pelyhes kis birkát nyírtok épp megfele egy smaragzöld mezőn, háttérben a nyájjal, terelőkutyákkal, meg valami gémes kúttal. ikszdé

Érdekes, hogy általában nem szokott tetszeni lányokon a rövid haj, mármint az ennyire rövid haj, mint a tied, mert volt már egy, khm, kellemetlen tapasztalatom ezzel kapcsolatban. Dióhéjban annyi, hogy valami úton-módon beszédbe elegyedtem a buszon a mellettem ülővel, akiről szentül hittem, hogy srác. Aztán mikor (már nem emlékszem) egyértelművé vált előtte, hogy fiúnak hittem, úgy besértődött, hogy elült mellőlem. ikszdé Hátde, basszus, tehetek én róla, hogy még a hangja is tök mély volt. Ha nem akarja, hogy ilyen kis malőrök történjenek meg vele, tegyen ellene/róla. Nem különösebben hatott meg a sértettsége, de azóta inkább 3-4x is megnézem az illetőt, ha gyanú merül fel a nemi identitásában. Nevet
Na, de visszalyukadva rád: nekem tetszik. Komolyan. Fiúsnak tűnik először, de jobban megnézve, kétszer-háromszor meglesve tök vagány szerintem. Nemcsak nagy lelki indíttatás kell ehhez, hanem bizonyos fokú bátorság is. Le a kalappal! Nevet Nekem a szívem szakadna meg, ha valami történne az enyémmel. ikszdé Én már... fhú, idestova 3-3 és fél éve növesztem, csak mivel szőke a színe, nehezen nő nagyon, a vége mindig visszatöredezik picit, így mikor 2-3 havonta megyek festeni, fodrászom mindig levág a végéből egy olyan másfél centit. Gyorsan nő az utána, de... hát, nem tudom. :S Már megvettem a barna festéket, szóval olyan július eleje táján életemben először új színe lesz a hajamnak. Nevet Rettenetesen várom, kíváncsi vagyok rá, hogy a sötétebb szín mennyire fog passzolni az arcomhoz, és fogja-e befolyásolni a hajam növekedésének gyorsaságát.
Na, bocsánat, ennyit regélni egy loboncról... Nevet Bár egy nő legnagyobb ékessége a haja, szóval őrizni kell, szépíteni és egészségben tartani. Mosolyog
Hm, ha már ilyen sokat beszéltem róla, megmutatom, nekem meddig ér most köbö: http://i50.tinypic.com/2qmqn42.jpg

Ui: a szarvadat észre sem vettem, míg mugen meg nem említette. Totál beleolvad a háttérbe. Legalábbis az én sasszemeimnek beleolvadt. ikszdé Mi a legendája, vagy azt csak a Hetek-Nyolcak, s te magad ismerheted? Nevet Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 469 470 [471] 472 473 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!