24 szep 22, 22:09:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 467 468 [469] 470 471 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1481305 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #7020 Dátum: 12 máj 21, 16:03:20 »

Pedig rendes gyereknek tűnsz Roli. Az alapján amit írtál, meg általában aki szeret rajzolni az rossz ember nem lehet =) De tényleg =)

Kb 15-16 éves koromig én is rosszba voltam apámmal, nyilván szerettem meg minden, de néha úgy voltam vele hogy "elhúzhatna már dolgozni ". Most már belátom hogy sok esetben én voltam a pöcs de ez hosszú story .... Mostanában azonban ku*va jóban vagyunk. Ha úgy van és megy valami haverjához, visz engem is ugyanis élőben ( főleg 4-5 sör után ) rohadt nagy dumás vagyok =D Annyi ökörséget össze tudok beszélni hogy az súlyos =D Nemhiába vagyok jóba fater szinte összes haverjával.
Naplózva


Kroli94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 139



WWW
« Válasz #7021 Dátum: 12 máj 21, 18:39:20 »

.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 05, 23:58:40 írta Kroli94 » Naplózva

"Rosszabb dolgokat is művelhet az ember a szeretteivel annál, hogy megöli őket."
Chuck Palahniuk
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #7022 Dátum: 12 máj 21, 18:45:51 »

Én teljesen megértelek és nincs azzal semmi gond ha barátok vagytok. A kutyáid nagyon cukik.  Sír
A továbbtanulás fontos de próbáltál beszélni a szüleiddel? Le kéne ülnötök és megbeszélni.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Kroli94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 139



WWW
« Válasz #7023 Dátum: 12 máj 21, 18:51:58 »

.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 05, 23:58:29 írta Kroli94 » Naplózva

"Rosszabb dolgokat is művelhet az ember a szeretteivel annál, hogy megöli őket."
Chuck Palahniuk
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7024 Dátum: 12 máj 21, 18:53:33 »

Jaj, SzG, valószínűleg neked soha nem volt ilyen tapasztalatod a szüleiddel, vagy ha mégis, akkor ők a jobbik fajtából vannak. Nevet Léteznek olyan szülők, akikkel az ilyesmit nem lehet megbeszélni, mert ha valaki váltig hiszi, hogy igaza van, annak nem fogod tudni elmagyarázni, hogy mégsem.
Ilyenkor az az egyetlen épkézláb megoldás, amit Kroli is nagy valószínűséggel véghez fog vinni: szépen elköltözik otthonról, hogy minimálisra csökkentse a szülei általi befolyásoltságot. A másik eset már nem annyira poénos, és azt szerintem egyik fél sem akarja

Kroli, jó lett az a tablókép. Nevet A photoshop meg annyira nem tűnik fel, bár tény, hogy a durván babapopsi bőröd kicsit szembetűnő. ((:
Naplózva
Kroli94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 139



WWW
« Válasz #7025 Dátum: 12 máj 21, 19:00:40 »

.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 05, 23:58:16 írta Kroli94 » Naplózva

"Rosszabb dolgokat is művelhet az ember a szeretteivel annál, hogy megöli őket."
Chuck Palahniuk
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #7026 Dátum: 12 máj 21, 19:21:15 »

Ami azt illeti volt dolgom ezzel a helyzettel és szinte pont ilyen volt(csak más miatt) és végül nem ez lett bár a mai napig gondolkozok ezzel a témával kapcsolatban sok mindenen...
De, hogy feldobjam a hangulatot nézzétek meg, hogy hova néz a szeme: http://kepfeltoltes.hu/view/120521/K_perny_fot__2012-05-21_-_6.58.28_www.kepfeltoltes.hu_.png   Faceg
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7027 Dátum: 12 máj 21, 19:27:43 »

Kroli, nem vagyok teljesen biztos benne, de a szabad esés alatt az önmurdelésre gondoltál? Ha nem, akkor elnézést, de ha igen... Hát, én nem arra gondoltam. Nevet Sosem dobnám el magamtól az életemet, ahhoz túl ritka és értékes vagyok. (: Én  a kitagadásra, és a magunk mögötti összes híd felégetésére gondoltam a második lehetőség gyanánt.

SzG, hova néz a szeme? Nevet Én nem látom. Nevet
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #7028 Dátum: 12 máj 21, 19:39:07 »

Bocs ha nem volt egyértelmű: http://kepfeltoltes.hu/view/120521/K_perny_fot__2012-05-21_-_6.58.28_m_solat_www.kepfeltoltes.hu_.png

Amúgy én is azt szűrtem le, hogy öngyilkos akarsz lenni.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7029 Dátum: 12 máj 21, 19:44:51 »

Erről az élet dologról nekem mindig a tibbah féle verssorok ugranak be és ez a hozzáállásom a világhoz:

Hideg világban élünk és csak koptatjuk az éveket!
Az élet sokakat megtört de mi megtörjük az életet!
A rendszer ellen uszunk árral szemben ez lett a cél!
Elnyomott nép gyermekei szivünk edzett acél!
Naplózva
Kroli94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 139



WWW
« Válasz #7030 Dátum: 12 máj 21, 19:49:14 »

.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 05, 23:57:45 írta Kroli94 » Naplózva

"Rosszabb dolgokat is művelhet az ember a szeretteivel annál, hogy megöli őket."
Chuck Palahniuk
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #7031 Dátum: 12 máj 21, 20:03:52 »

Üdv köreinkben, Kroli! bye bye Remélem jól fogod érezni itt magad, találsz barátokat usw.Nevet Mosolyog

A szüleim nem nagyon foglalkoznak velem, egyáltalán nem támogatnak a jövőmet tekintve, és az egyetemet is erősen ellenezték... Van egy öcsém, ő a kis kedvenc, mivel ő apámhoz hasonlóan nem akar tanulni, nem akar elvégezni semmilyen iskolát, kőműves akar lenni...

Most őszinte leszek. Egy dolog van a világon, amit nagyon nem szívlelek, ez pedig az, ha egy szülő különbséget tesz a gyerekei között. Nagynéném ugyanezt teszi a fiaival, a kisebbiket ajnározza, hogy milyen édes meg kicsi.. a másikat meg tulajdonképpen se lesz*rja, csoda ha végighallgatja a gyerek mondandóját. Ez.. bocsánat a kifejezésért, de undorító. Az ilyen ember nem jó szülőnek. Mindazonáltal kívánom Neked, hogy ki tudj "törni" ebből a helyzetből. ((:

Az írást a későbbiekben sem tervezem túl kötött munkaként, hanem mintegy mellékállás, ahogy lenne időm, írnék, ha épp van valami ihlet..

Én is szeretek írogatni, van egy pár piszkozatfüzetem.Nevet De már régóta csak porosodnak az asztalomon, mert nincs ihletem. Vagyis van egy, de nem tudom elkezdeni.xD

A tablóképed nekem is tetszik.Mosolyog Első ránézésre hirtelen Adam Lambert-re emlékeztetett az arcod. Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 21, 20:05:00 írta Kallen » Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Kroli94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 139



WWW
« Válasz #7032 Dátum: 12 máj 21, 20:13:02 »

.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 05, 23:57:33 írta Kroli94 » Naplózva

"Rosszabb dolgokat is művelhet az ember a szeretteivel annál, hogy megöli őket."
Chuck Palahniuk
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #7033 Dátum: 12 máj 21, 20:22:31 »

Versekkel és rap szöveggel senki se próbálkozik ?
Mindenki ír ?
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #7034 Dátum: 12 máj 21, 20:23:56 »

De mugen csak azt  a rím topicba írják. ikszdé
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Oldalak: 1 ... 467 468 [469] 470 471 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!