24 szep 22, 04:22:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 427 428 [429] 430 431 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1479385 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #6420 Dátum: 11 dec 20, 23:01:59 »

Seva :O Én elképzeltelek vagy 175-180 centisnek Nevet
samdavot meg 185-nek... (az a 20 centi ide vagy oda... ikszdé)


Megj.: Rajtad a sor A-chan a.k.a. Anna. Nyelvesít

Végre volt egy "kis" időm, és összehoztam... smirksweat
Tessék…

A nevemet eleget emlegették itt az emberek, úgyhogy akit érdekelt, már megjegyezhette. Nem szépség és jelentés miatt választották, hanem mert így hívták anyu nagymamáját is. Állítólag ha fiú lettem volna, akkor most Mátyásnak hívnának, a dédapám után.

Kiskoromban egy könyvtárórán a neveket tárgyaltuk ki, és persze, mint minden gyerek, én is kíváncsi voltam a jelentésére és eredetére, így megkérdeztem. A kegyelem, könyörület, báj, kecsesség és kedvesség hallatára a fél osztály nevetésben tört ki, mondván, ezek rám egyáltalán nem jellemzőek (elsősorban gondoltak itt a bájra és a kecsességre). Ez egy dolog volt a sok közül, ami a mostani természetemet kialakította.

Eléggé összetett személyiségem van: félénk vagyok, önbizalomhiányos, hiába tudom, hogy igazam van, ha nem ismerem eléggé az másikat, nem biztos, hogy ki merem mondani a véleményem. Viszont ha már egy ideje együtt vagyok az illetővel, akkor a fejére mászok. Nevet Előjön az, aki tényleg vagyok (akit egyébként a gyerekkorban szerzett hina-komp elnyom): kíváncsi, általában jókedvű, türelmes, de ha egyszer kihoznak a sodromból, akkor nagyon gonosz tudok lenni, még magam sem ismerek magamra (kb Akito/Agito szindróma). Elég jól ki tudom ismerni az embereket, ezért pont a legfájóbb pontokat találom el, amikor harapós vagyok. Ilyenkor elég érzéketlennek tűnhetek, és olyannak, aki élvezi, hogy gonoszkodtat (már mondták, hogy elég önelégült pofát szoktam vágni :3).

Van néhány ember, aki már jó ideje ismer, de „nem elég okos” ahhoz, hogy rájöjjön az igazi természetemre. Ők azt hiszik, hogy egy antiszoc, empátiahiányos rajzos vagyok, aki a saját kis világában él és sz@rik másokra. Úgy vagyok vele, hogy az ilyen, ha nem lát a szemétől, akkor meg is érdemli, hogy ezt higgye. Velük általában elég arrogánsan viselkedek, mert –Cart’ szavaival élve- kétlem, hogy a szellemi képességeik elérik egy átlagos kavics szintjét. Náluk azért jobbnak gondolom magam. Elvégre kitöltöttem egy FBs IQ tesztet, ami 126pontos lett. Faceg (nem baj, hogy FBn kb minden egy szép nagy kamu, de legalább ennyi örömöm legyen az életben ikszdé).
Akik viszont tényleg ismernek, azok tudják, hogy mindenkinek segíteni próbálok, akkor is, ha az a segítség nekem pár negatívummal jár (szerintem ez is a hina-komp eredménye; a kiskori oltások után valamiért bennem maradt, hogy mások boldogsága a fontos, nem az enyém <-persze ez a magam szempontjából hülyeség, de ez van) és, hogy semmire sem tudok nemet mondani. Ezt annó párszor ki is használták, azóta megválogatom, hogy kikkel barátkozom.

Nem nézek tévét már kb 2-3 éve (főleg, mivel a garzonban, ahol lakok nincs is ikszdé). Eleinte hiányzott, de most már otthon is csak az F1 érdekel, a többi nem. Inkább zenét hallgatok. A trollbarlang óta megint előszedtem a 3DG-t, és mivel most nincs itt a lakótársam, nyugodtan hallgathatom, nem sír, hogy ő ezt nem szereti. Nevet Van egy zenész unokatesóm, Magyarországon nemrég jelent meg az első lemezük és tiszta büszke vagyok rá.  (ezt muszály volt leírnom ^-^)

Szeretem az állatokat, az összeset. kacsint Egyszer szülinapomra kaptam két fiútól egy nagy doboz faforgácsot, amiben el volt rejtve az igazi ajándék néhány marék giliszta társaságában. Elég csalódottak voltak, amikor megörültem a gilisztáknak. Nevet Kiskoromban lób*ziságtól hajtva kikönyörögtem a szüleimtől, hogy járhassak lovagolni. Elég macskás is vagyok (emiatt apuval állandó háborúban állunk), de mégis a kutyával alszok (nem tehetek róla, a falkavezért követik az alattvalói mindenhová… Lesütöttszemek).

Mindig működök valamit. Leggyakrabban rajzolok, de a gyöngyözéstől kezdve, nemezelésen át mindenféle kis kütyü készítéséig bármi szóbajöhet. Szeretek szöszmötölni. Anyut ezzel ki is szoktam néha akasztani. ikszdé

Harmadik éve tanulok 150 km-re az otthonomtól, a vajdasági Újvidéken, és ha minden jól megy, akkor még két évig fogok is. Néhány hónapja kezdtem rájönni, hogy rengeteg darabra kellene szakadnom ahhoz, hogy minden olyan dologban rész tudjak venni, amit a suliban ismertem és szerettem meg. Kezdve a négyévente megrendezésre kerülő különböző fesztiváloktól, szerte Európában, az elsőévesek mentorálásáig. (még a végén gyakvez lesz belőlem (ikszdé), pedig egy éve még felállt a hátamon a szőr, ha valaki megemlítette, hogy taníthatnék is). Egyetlen bajom és hátrányom, hogy nem beszélem rendesen a nyelvet… Ettől eltekintve nyáron elkezdtem japánul tanulni, ami jól megy.
Senseitől megtudtam, hogy a japán horoszkópom tigris. Egy macskamániásnak ez egy csodálatos hír, szóval tiszta boldog voltam. Nevet

Ja, és ha a hina-komp épp nem aktív (látsd ilyen esetekben), akkor elég sokat beszélek/írok. Pojén
Ami meg a képet illeti, azt már kaptatok egyszer. kacsint

Remélem, hogy ennyi elég lesz. Ha bárkinek bármi kérdése van, az kérdezzen (kétlem, hogy lesz önként jelentkező). ^^

heo elégedett? Nevet

u.i.: gratulálok a végigolvasóknak! Nevet
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6421 Dátum: 11 dec 20, 23:19:03 »

Köszönöm szépen a gratulációt.

Sajnos heo nem elégedett, mert bizony heo egy kíváncsi-fáncsi.

Például a már emlegetett képre is nagyon kíváncsi, mert anno nagyon gyorsan lába kélt, ráadásul saját állításod szerint nem volt túl előnyös szóval... bár ez mit sem számít, a lényeg ami belül van.

Ami érdekelne még, hogy hol is születtél/laksz, mert ez még, ha minden igaz nem derült ki és kérlek ne mond, hogy kórházban születtél. Nevet

A többit körülbelül eddig is tudtam.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #6422 Dátum: 11 dec 20, 23:46:44 »

Ha a többit eddig is tudtad, akkor feleslegesen írtam ennyit. x)

Oké, hogy kíváncsi, de picit feledékeny is. kacsint Még nagyon az elején STM-vel megkérdeztétek, hogy hol lakok, én mondtam, hogy hol, te megkerested a város címerét, utána meg kettem azt tárgyaltátok, hogy Zangetsu van a képen. Valamelyik fórumtalálkozós topicban meg is találod. Nevet
Ebből az is kiderül, hogy a memóriám is elég jó. Illetve szelektív, mert az ilyesmit megjegyzem, a "fontos" dolgokat meg már kevésbé. smirksweat

Zentán születtem, mindig is Magyarkanizsán voltam/vagyok otthon, de most Újvidéken "lakok", mert ugye itt sulizok.

Egyik képemet sem érzem előnyösnek, de az, amit egyszer mutattam még mindig kb a legjobb, ami készült rólam. x) Valahogy sosem azt látom a képeken, mint amikor belenézek a tükörbe. Majd reggel előtúrok neked egy "felvállalható" képet, de most megyek aludni, mert álmos vagyok. :3

Egyéb kérdés/óhaj/sóhaj? Nevet
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6423 Dátum: 11 dec 20, 23:56:28 »

Nahát és tényleg, ezt rendesen benéztem.
Nem volt felesleges, mert amúgy is többet dumáltam veled, mint a nagy többség, legalább is azt hiszem.
Ráadásul úgysem csak nekem írtad.

Nem, egyelőre semmi más, nyugodalmas jó éjszakát.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #6424 Dátum: 11 dec 21, 08:12:09 »

Anna nagyon édes lett a bemutatkozásod. :3 Meg olyan jó stílusban is írtad. :3 Az ilyesmit szeretem.  Nevet Szerintem semmi okod nincsen, hogy Hinata legyél. Csinos vagy és értelmes is. Meg kedves.  Mosolyog

heo te is írhatnál magadról.  Nevet
Naplózva


Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #6425 Dátum: 11 dec 21, 10:50:15 »

Ez itt én lennék ikszdé:

Itt 1 éves voltam még. Ez az 1 kép van rólam kisebb koromról. Itt meg van egy a mostani időben.



Itt 15 évesen. 171 cm és 67 kg-san.
Naplózva
Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #6426 Dátum: 11 dec 21, 11:01:57 »

na akkor kicsit mesélnék magamról:

a nick név azért ez mert a 24 a szerencse számom utakatát meg bírom, mogyoródon lakom közel a 'ringhez, fótra járok suliba, oda ahova kovács vera, csak 7be és nem 11be, ugye imádom a narutot mert egyedi, még a bleacht és még jó néhány animét. szeretem még a kutyám és a papagájom, zenélek, rajzolok, bírkóztam, vizilabdáztam, karatéztam és most tai-chizok. zeneileg nem tom miért de bírom lady gagát, a rasmust, szeretem a rockot és a metált de a pop se áll távol tőlem.
most így fejből ennyi. talán képet majd rakok föl.
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #6427 Dátum: 11 dec 21, 11:22:35 »

Köszi Seva. Pirul Mondjuk azt, hogy csinos a két mamámon kívül eddig senki sem mondta rám. :3
De az igazi Hinata is olyan amilyen, mégis Hinata... x)
heo is megejtett már egy bemutatkozást. Be is idéztem belőle egy részt az enyémben. Nevet Attól egy frissítést még elfogadunk. Nyelvesít

Igen heo, rám főleg Seva meg te vagytok kíváncsiak. Épp ezért gondoltam, hogy feleslegesen írtam, mert Seva körülbelül ennyire ismer (szerintem), és kiderült, hogy te is, a többieket meg úgysem érdekli. Mosolyog

Kép... x)
Ez a legfrissebb. Kicsit baromkodós kép (hozzám képest ikszdé). Kb egy hónapja készült, amikor felmentünk a várba. Az meg nem baj, hogy a fényképezőgép nem jó helyre fókuszált. Biztos, az a rész érdekesebb volt neki. ikszdé
Biztonság kedvéért a régit is belinkelem. smirksweat

Közben visszaolvasgattam kissebb nagyobb ugrásokkal az előző 40-50 oldalt, és hát... Olyan szempillákat akarok, mint STM-é! *-* Nevet

Utakata! Én is a ring mellett akarok lakni! Pattog
Kentomsama: Nem gondoltam volna, hogy ilyen fiatalon ennyi foga van az embernek... ikszdé
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #6428 Dátum: 11 dec 21, 11:40:38 »

A-chan: Én nem vagyok fogorvos tehát nem tudom hogy előny e ikszdé. Am jók az ottani képeid Mosolyog.
Naplózva
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #6429 Dátum: 11 dec 21, 11:41:52 »

Seva drágám használhatnál a ruhatáradban élénk színeket.  A hajad és bőrös szép sápatag, igazán kiemelhetnéd vörös kardigánnal, sötétkék farmerkabáttal, esetleg narancs felsővel. És utána megmutathatnád itt nekünk, milyen lett.  Nevet
És ne hallgass Gabeszra az övvel kapcsolatban.  Pojén

De meghoztátok a kedvem a mutogatáshoz. Mosolyog

Rólam elég annyit tudni, hogy a csapat egyik szeleburdija vagyok. Házias, csokizabáló, pimaszkodó.
http://imagerz.com/QEBHX0tvAwMGAgkeEgVR] Ezen a képen épp alkotós kedvemben voltam.
http://imagerz.com/QEBHX0tvAwMGAgkeFQVR Ezen a képen pedig Gábornak küldök puszit. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 21, 11:44:13 írta Aemy » Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #6430 Dátum: 11 dec 21, 11:44:48 »

Én 17éves vagyok, 182-183centi körül, 73kg, 82 a derekam, kék szemű vagyok és visszahúzódó természetű, kevés önbizalommal. Röviden itt a bemutatkozásom:) Ja és persze fiú:D
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #6431 Dátum: 11 dec 21, 12:10:27 »

Mach5: Én is inkább visszahúzódó fajtába tartozok.

Aemy: A képeken teli vagy életkedvvel Nevet. Mindig olyan vagy?
Naplózva
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #6432 Dátum: 11 dec 21, 12:14:55 »

Mivel itt fénykép készült rólam, ezért visszafogtam magam.  Pojén Úgyhogy a válaszom igen.  ikszdé

A visszafogottság jó dolog, úgy is lesz majd olyan ismerősötök itt a fórumon, aki egyfolytában nyomja majd a sódert.  Nevet 
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #6433 Dátum: 11 dec 21, 12:35:58 »

1988-ban kopaszon és csupaszon születtem az Egyesült államokban található Colorado állambeli Brightontól, mintegy 10 ezer kilométerre Magyarországon, április elsején, ha igazából nem február 6-án születek. 34 éves, házas, és sok tapló gyerek tapló apja leszek 10 év múlva. 6,4 láb magas és 0,08 tonna vagyok.
Szeretem magam. Hobbim: Szeretni magam. Amit utálok: Utálni magam. Tanulmányaim: Mindent tudok magamról.
Naplózva
Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #6434 Dátum: 11 dec 21, 12:38:55 »

nah még kifelejtettem hogy osztálymom legmagasabbik tagja vok, 13 évesen 186 körül^^
enyhén kövérkés vok de ménőségi öveimnek hála egy jobb képen nem látszik és majd teszek fel.
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
Oldalak: 1 ... 427 428 [429] 430 431 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!