24 szep 21, 23:55:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Kit utálsz a legjobban?
Naruto
Sasuke
Sakura
Kiba
Shino
Hinata
Shikamaru
Ino
Chouji
Gai
Kakashi
Kurenai
Orochimaru
Jiraiya
Tsunade
3.Hokage
Deidara
Tobi
Itachi
Kisame
Akatsuki Leader
Hidan
Kakuzu
Garaa
Kankuro
Zabuza
Haku
Zetsu
Yamato
Sai
Kabuto
Lee
Neji
TenTen
Jiroubo
Sakon és Ukon
Kidoumaru
Konohamaru
Dosu
Zaku
mást
senkit nem utálok
Danzou
Karui
Karin

Oldalak: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 82
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kit utálsz a legjobban és miért?  (Megtekintve 235201 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Hadashi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1


« Válasz #1065 Dátum: 11 feb 05, 17:51:47 »

én Kabutot és Sasukét utálom, egyetértek a legtöbb előttem szólóval.
Sasuke itt nagy történeteivel és céljaival, sajnáljam is?! Nemyóó
Naplózva
Kensei
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 15



« Válasz #1066 Dátum: 11 feb 06, 22:05:54 »

Nos én Kabutot utálom a legjobban. Nagyon nem tetszik, hogy a kedvenc karaktereimet úgy irányítja mint a bábokat.
Naplózva
steelshinobi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 37


« Válasz #1067 Dátum: 11 márc 06, 08:22:12 »

Én már kifejtettem a véleményemet ebben a szavazásban, de a szavazatokat elnézve nem tudom megállni, hogy ne kérdezzek rá egy-két dologra. Nagyon meglepett, hogy az alábbiak is kaptak szavazato(ka)t: Shikamaru, Chouji, 3. Hokage, Kakashi, Kurenai, Jiraiya, Tenten. Tudom, hogy mindenkinek más a véleménye, de egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy miért utálják őket néhányan, ráadásul a Naruto rengeteg karaktere közül a legjobban. Különösképp a 3.-ra, Kakashira és Kurenaira érkezett szavazatokat nem értem.
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #1068 Dátum: 11 márc 06, 09:16:35 »

emrt vannak sztem akik csak tvben nézik a narutot-és ők kb 120. rész körül járnak. pl Dosu, meg ezek csak akkor voltak a sztoriban, és így is elég sok szavazatot kaptak, pedig olyan kis nulla karik, hogy már a nevüket is elfelejtettem.
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #1069 Dátum: 11 márc 06, 12:00:55 »

Engem ezek közül csak Kakashi és Jiraiya, esetleg Hiruzen lep meg. Őket nem tudom, hogy lehet nem szeretni. :D Kb. mint One Piece-ben Ace. :D
A többieket én se bírom annyira, különösen Shikamarut. Bár hogy valaki őket utálja legjobban...ahány ember annyi vélemény. :)
Naplózva
Feketefold
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 218


A cél:határidős álom.


« Válasz #1070 Dátum: 11 márc 06, 12:56:31 »

Én Orochimarut utálom a legeslegjobban,mert a sima Narutoban ő volt a főgonosz és volt egy nagy halom filler amikor csak azt várta az ember h megtalálják és kinyírják.Aztán a shippuuden feléig még mindig ő a főgonosz és amikor már azt hiszed nem tudja tovább idegesíteni az embert, mert Sasuke végre kinyírta akk a halála után is idegesít, mert Kabuto az ő erejére támaszkodva lesz főboss hát ezt nem hiszem el..... Technikai KO
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 12, 21:37:04 írta Feketefold » Naplózva


"Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? [...]
Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!
Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Elfogadta a száműzetést a dicsőség helyett, és a gyűlöletet a szeretet helyett. És ezzel együtt, Itachi mosollyal az arcán halt meg.
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1071 Dátum: 11 márc 06, 14:17:15 »

Szóval az a baj, hogy  főgonosz marad a főgonosz?  Hmm?
Sasuke meg sosem "nyírta ki", de még Itachi sem. Ha azt hitetd, a te bajod.
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 06, 19:36:05 írta STM » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1072 Dátum: 11 márc 06, 19:13:58 »

Ne olts, STM. ^^ Nyilvánvaló, hogy nem így gondolta. A "főgörényt" utálni "kell" és várni, hogy bedarálják (vagy ő daráljon be mindenkit). És ha visszatér, akkor sem szeretettel szokás fogadni. ikszdé
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #1073 Dátum: 11 ápr 01, 23:24:00 »

én akit utálok az danzou:egy rohadt sunyi csöves patkány Mosolyog ezért Nyelvesít
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #1074 Dátum: 11 máj 02, 17:33:50 »

Teljesen egyetértek, Hajrá Kabutomaru és le Sasukéval  Ördögi Amúgy nagyon könnyen változhat, hogy kit kedvel vagy utál az ember, mert pl Kabuto akármit csinálna, kedvelném, viszont sasukét hiába utálom, a végére csinálhat olyat, hogy kedveljem.

Azért érdekes, hogy csináltak egy szavazást, hogy kit SZERETNEK legjobban, és abban második volt Sasuke, viszont ha csinálnának egy olyat, hogy kit UTÁLNAK legjobban, abban is dobogós lenne Nevet megosztó egy karakter
Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #1075 Dátum: 11 máj 03, 21:06:06 »

Nagyjából egy valakit utálok de azt se annyira, ő peidg Hinata, egyszerűen nekem irritáló.  ikszdé
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #1076 Dátum: 11 máj 04, 07:58:16 »

Én Sasuket utálom a legjobban a stílusa meg a viselkedése miatt, de a technikái jók.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #1077 Dátum: 11 máj 10, 14:00:51 »

Én mióta Tobi erre az "én vagyok Madara" formára váltott, azóta jobban utálom, mint Sasukét (pedig ő se nagy kedvenc, sőt...), úgyhogy én egy Tobit/Madarát mondanék.
Valamint akkor már megemlíteném Sasukét is, őt sem szeretem annyira, de csak az elvetemült Konoha ellenes viselkedése miatt. Pedig a simába még a kedvenceim közé tartozott....
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #1078 Dátum: 11 máj 10, 14:07:04 »

Renátó, hasonló véleményünk van. Én is utálom Madarát, az egész karakter teljesen unszimpatikus, értékelném ha kiírnák a mangából... Egyébként szintén utálom még Narutot is, idegesítő, hogy az egész Shippuuden alatt nem képes kiszedni a nyelvét Sasuke hátsó feléből.
Na és majdnem a lényeg maradt ki, Gay-sensei. Ezt most nem is szeretném részletezni, idegesítő az egész karakter úgy ahogy van.
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 10, 14:07:52 írta Mistich » Naplózva

bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #1079 Dátum: 11 máj 10, 14:36:29 »

szerintem Hidan volt a legeslegidegesítőbb karakter...
ahogy kinézett, viselkedett, beszélt, cselekedett, a hangja .. alig vártam már, hogy megöljék -.-"
(bocsi a Hidan fanoktól)
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Oldalak: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 82
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!