24 szep 21, 23:51:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Kit utálsz a legjobban?
Naruto
Sasuke
Sakura
Kiba
Shino
Hinata
Shikamaru
Ino
Chouji
Gai
Kakashi
Kurenai
Orochimaru
Jiraiya
Tsunade
3.Hokage
Deidara
Tobi
Itachi
Kisame
Akatsuki Leader
Hidan
Kakuzu
Garaa
Kankuro
Zabuza
Haku
Zetsu
Yamato
Sai
Kabuto
Lee
Neji
TenTen
Jiroubo
Sakon és Ukon
Kidoumaru
Konohamaru
Dosu
Zaku
mást
senkit nem utálok
Danzou
Karui
Karin

Oldalak: 1 ... 72 73 [74] 75 76 ... 82
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kit utálsz a legjobban és miért?  (Megtekintve 235198 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #1095 Dátum: 11 máj 28, 10:00:00 »

akkor ebben egyetértünk:D énis mindig a gonoszokat szerettem..de viszont én nem utálom a narutoba a jókat:P egyedül azt a csöves danzout aki ugye bár már...Nyelvesít
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1096 Dátum: 11 máj 28, 11:59:11 »

Tudtad, hogy ez azt jelenti, hogy Zetsun kívül mindenkit gyűlölsz?
Már amennyiben szerinted Tobi=Madara.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1097 Dátum: 11 máj 28, 12:19:09 »

Egyébiránt én Marcsit sem szeretem.
A paranoia alattomos kis elmebaj.
Naplózva
Lucy-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117


« Válasz #1098 Dátum: 11 jún 23, 11:19:37 »

Hát én most perpillanat Sakurát utálom.Mert csak magával foglalkozott mindig meg Sasukéval és Narutot le se sz*rta :S És csak most jött rá(vagy is el mondta neki Sai asszem) h Naruto mit érez iránta. Aztán még hazudott is nekik (szerintem) h szereti Narutot?! Gondolkozik  ez most olyan h nincsen ló jó a szamár is :S -.- meg am se szerettem Sakurát elején se...
Naplózva
ifjuminato
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #1099 Dátum: 11 júl 07, 11:47:57 »

Sasuke mondja mindenkire hogy idegesítő, amikor az irritáló dumáját hajtja már 415 része!  >.<#
Naplózva
balazs9966
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #1100 Dátum: 11 júl 09, 12:03:04 »

Én legjobban kabutot utálom fölleg amikor feltolja a szemüvegét középen két ujjal és mosojog, közbe a szemüveg meg fénylik fúj....De orocxhimarut is utálom gusztustalan volt thx itachi most bizt nem unatkozik susanoo kardja genjutsuba.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1101 Dátum: 11 júl 11, 14:41:02 »

Biztos nem unatkozna, ha ott lenne. Mondjuk, végülis Yondi is ott volt NArutoban.... Gondolkozik

Én amúgy nem utálok senkit a NArutoból, csak páran kicsit idegesítenek/idegesítettek.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #1102 Dátum: 11 júl 11, 19:36:25 »

Na ezt kigondolta volna masashi?! Lesütöttszemek Mosolyog De nem lepődtem meg, bár azt hittem hogy minden nem szörny karaktert felsorolsz narutoval az élen (habár mondjuk csodálom hogy a bijuukba nem zúgtál bele főleg a 10 farkúba ha érted mire gondolok Nyelvesít)!
Bár én régen sakurát kicsit idegesítőnek találtam, de mára a mostani stílusát megkedveltem!!
Naplózva
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #1103 Dátum: 11 okt 14, 19:13:09 »

Sakura: idegesítő, mert csak gyógyítgat Sasu iránt nyávog, Narutot becspja és csak ott van. Mindenben kudarcot vall, és még csak nem is motiválja őt semmi értelmes. Vakon Sasu után rohan, míg Hinata pedig tesz is azért hogy Naru észrevegye.
Orochimaru: A shippu elejéig nagyon utáltam, mert Úgy játszott mások életével (Sasuke, Yamato, és még a számtalan kísérleti alany) mintha valami ócska legokat dobálna. De, miután Sasut kirobbantották a főhadiszállásról közömbös lett számomra. Sőt, talán kicsit meg is kedveltem Jackot.
Kabucsimaru: A Naru 1. évadától unszimpatikus volt. Sunyin átvágott mindenkit. Ám a hűsége Marcsihoz példás volt. Csak kár, hogy a végén csak hasznot húzott belőle megint, mint egy sunyi kis féreg. Az a hullagyalázás amit művel pedig szemét dolog. De legalább színt visz a sztoriba.
Tobi: Világuralom, Muugen Tsukuyomi, kutyafüle... Ráadásul még a kilétéről is hazudott, és Ita halála óta csak keveri a szart.
Sasuke: Folyton nyavalyog, hogy "Megbosszulom a klánom!" Megölte Itachit, most sír, hogy "A bátyám szeretett engem... konoha miatt történt... ELPUSZTÍTOM KONOHÁT!" És olyan könnyű manipulálni, hogy beszarsz. De, furcsa mód, az egyetlen embert, aki törődik a szaros kis életével (Naruto) eltaszítja magától, és meg akarja őt is ölni. Ráadásul még Kakashit is bűnbaknak hiszi.
Konoha tanácsosai: Öreg szenilis barmok.
Danzou: Bár a falut szolgálta haláláig, mégsem szimpatikus a módszerei miatt. Egyébként Semleges számomra.
Naruto: Szeretem ezt a karaktert, de az sokszor rohadtul idegesít mikor már 100adjára jön a ninjautas hülyeségeivel.

Egyébként számomra a legtöbb szereplő semleges, alig van 1-2 akit szeretek, meg 1-2 akit nem szeretek.
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Terumi Mei
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 55


Mizukage


« Válasz #1104 Dátum: 11 nov 01, 05:19:09 »

Akkor kezdem az elején:

1. Sasuke- idegesítő, pökhendi, az egész stílusa úgy ahogy van, nem jön be. Azt se tudja mit akar. Ezt a szegény Sasu gyereket úgy manipulálhatják, ahogy akarják.  És megölte Itachit, amiért extra utálom.  Nyelvesít

2. Kabuchimaru- Kell ezt még mondanom? Kétszínű, szarkeverő, egy kígyó, aki az égvilágon nem tisztel semmit.

3.. Sakura-  őt nem mondhatom, hogy utálom, csak egyszerűen már olyan, mint  talán egy kolonc. Vagy okoskodik egy sort, és eljátsza a tehetséges orvost, vagy épp bőg. Szóval inkább hagyjuk...
Naplózva

"Mégis mi van akkor.... ha ostoba vagyok?
Már az elejétől fogva nem voltunk több, mint egy csapat idióta.
Azért jutottunk el  ilyen messzire, mert nevetséges álmokat kergettünk.
Még meg kell másznunk az emelkedőt.
Nem halhatunk meg itt, visszazuhanva a hegy lábához!"
Nikócca
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51


« Válasz #1105 Dátum: 11 nov 02, 09:03:07 »

Nincs benne a 2 öreg tanácsadó? az veri mideggyiket....
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #1106 Dátum: 11 nov 02, 18:18:50 »

Sasuket visszavonom, nem utálom de tényleg eléggé manipulálható..Nyelvesít

jujj a tanácsosok -.- fuuuu de kivagyok tőlek... tipikusan a "régen bezzeg így volt, amikor a gyerekek mi gyerekek voltunk.."
dzáhh kár hogy ez nem ilyen kiszavazós izé ikszdé

1.tanácsosok
2.Sakura -.-
3.kabuto
4.a maszkos valaki (és nem a Tobi énje, mert az rohatt aranyos ikszdé)
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 02, 18:21:44 írta ^^ » Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1107 Dátum: 11 nov 02, 20:13:03 »

1. Itachi - Ezt a karaktertípust valamiért minden mangában rühellem.
2. Tobi - Az első olyan manga-főgonosz, akit gyűlölök. (Mondjuk ez nem feltétlenül baj, tekintve, hogy negatív karakterről van szó.)
3. Sakura és Sasuke versenyez nálam az előkelő harmadik helyért.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #1108 Dátum: 11 nov 03, 01:04:11 »

1. Kauto: a leggusztustalanabb "bábmester", (Pein is holtakat használt, de nem így és neki +volt az oka a keserűségre), de ez 1 csúszómászó kis féreg... már Oro idejében is idegesített a képe.   Fegyverek
2. Sasuke: régebben ő volt a bosszúálló, most+ ő a "szánalomra méltó" (nagyobb "gyökér" mint Danzou)
3. apropó Danzou+ a 2 másik vén: a sunyi 2szinű trumvirátus.
4. Tobi: már azis hazugság amit kérdez, rosszabb mint 1 pletykás vénasszony aki "kiszínezgeti az elpletykált sztorit".   >.<# (amúgy az igazi Madara sem a szívem csücske, arrogánsabb még Saskénél is)
Sakura "Sasuke mániája" kezd irritáló lenni (mondjuk sose te döntöd el h kibe vagy beleesve, de ez már túlzás), de végső soron nem utálom, csak irritál (vmér a sunyi csúszómászó aljas dögöket jobban utálom mint a rinyáló kislányokat/fiúkat)  Nyelvesít
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #1109 Dátum: 11 nov 06, 11:35:59 »

Sakura ez egyértelmű , elején mg az a kis okoskodó volt aki odavolt sasukéért , csak épp semmit sem tud felmutatni. Orvos okés Tsunade tanította okés de mire megy velük. Narutot meg gyógyította egyszer mikor 4 farkúba ment át, és utána? Mindig bőg , hazudott Narutonak abban hogy szereti , de http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/540/3 itt már megint Sasukét szereti ( amivel semmi baj mert így naruto Hinatával jöhet majd össze, csak az , hogy saku megkora szemét ) . És leszúrni sem tudta sasukét hanem elkezdett bőgni és megint meg kellett menteni :S . Senki sem ekkora teher a Narutoban , mindenkinek van valami szerepe de ő csak magyaráz nyilvánvaló dolgokat. hinata például a byakugan miatt jobb megfgyelő és a Puha ököl miatt hasznosabb egy harcban, nem is beszélve , hogy Saukra csak nézett de ha Hinata nem lenne akkor Naruto sem lenne már. Nem bánnám , ha meghalna , jó egyszer kétszer hasznos volt meggyógyította hinatát Narutot meg Tsunadét egyszer egyszer.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 72 73 [74] 75 76 ... 82
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!