24 szep 22, 00:30:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Kit utálsz a legjobban?
Naruto
Sasuke
Sakura
Kiba
Shino
Hinata
Shikamaru
Ino
Chouji
Gai
Kakashi
Kurenai
Orochimaru
Jiraiya
Tsunade
3.Hokage
Deidara
Tobi
Itachi
Kisame
Akatsuki Leader
Hidan
Kakuzu
Garaa
Kankuro
Zabuza
Haku
Zetsu
Yamato
Sai
Kabuto
Lee
Neji
TenTen
Jiroubo
Sakon és Ukon
Kidoumaru
Konohamaru
Dosu
Zaku
mást
senkit nem utálok
Danzou
Karui
Karin

Oldalak: 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 82
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kit utálsz a legjobban és miért?  (Megtekintve 235223 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #1110 Dátum: 11 nov 06, 14:08:24 »

Legalább van külön személyisége, és egy egyéniség. Hümm-hümm (Mondjuk ez a legtöbb Naruto-s karakterről elmondható.)
Én nem mondanám, hogy haszontalan szereplő..
Tény, hogy ha nem jelent volna meg Hinata, Naruto nem lenne (de ez sem olyan nagyon biztos...) , de volt pár olyan pillanat, hogyha Sakura nem lett volna, akkor Naruto lehet meghalt volna. Másrészt kell hogy legyen egy sírós karakter is egy mangában, nem lehet mindenki egy érzéketlen, szőrösszívű tuskó. Nevet Az egyik mamám is mindenért sír, nem tehet róla, érzékeny, ez van. Mosolyog

(Félreértés ne essék, nem fogom annyira Sakura pártját [már], de kezdtem megunni, hogy szidva van, mint az útszéli csipkebokor, hogy egy ilyen bőgő masina, olyan bőgő masina.. Megértem, hogy ízlések és pofonok, szíve joga mindenkinek, hogy kit szeret és kit utál, de ez már nonszensz.ikszdé)
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Putir
Vendég
« Válasz #1111 Dátum: 11 nov 06, 14:14:10 »

Annyira egyértelmű hogy kit hát persze hogy sasukét egyszerűen irritál az a karakter azért mert emos , könnyen befolyásolható stb. .
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1112 Dátum: 11 nov 06, 14:36:13 »

(Félreértés ne essék, nem fogom annyira Sakura pártját [már], de kezdtem megunni, hogy szidva van, mint az útszéli csipkebokor, hogy egy ilyen bőgő masina, olyan bőgő masina.. Megértem, hogy ízlések és pofonok, szíve joga mindenkinek, hogy kit szeret és kit utál, de ez már nonszensz.ikszdé)

Mi nonszensz benne? Elmondta a véleményét, ahogy mások is.

Sasukét meg Kabutot is folyton szidják, általában a fent elhangzottaknál sokkal "erkölcstelenebbül", mégsem mondja rá senki, hogy nonszensz. Felesleges velük vitázni, hadd éljék ki elfojtott agressziójukat egy nem létező személyen.

Egyébként - a témához visszatérve - nem igazán utálok senkit. Mindenkinek megvannak a jó és rossz pillanatai, előnyei, hátrányai, amely előre viszi a történetet. Bár egyesek engem is idegesítenek néha, ez tény. Például kezdetben nem igazán tetszett Kabuto önkényes akciója, de most, hogy Madara és más karakterek személyében látom az eredményét, egyre izgalmasabbnak találom. Mosolyog
Vagy ott van például Sasuke, akit mindenki szeret lefikázni, aztán ha nem szerepel egy évig, mindenki sír, hogy mutassák már az új sharinganját. Így egységes ez a történet, szóval nem tisztem bárkit is kiutálni belőle. Nevet
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #1113 Dátum: 11 nov 07, 20:24:21 »

Nem véletlen tettem oda  ikszdé-t, nem értettem halálosan komolyan a nonszensz szót. Mosolyog Csak valahogy hangsúlyozni kellett, na. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
[Hun]ter
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 65



« Válasz #1114 Dátum: 11 nov 13, 11:02:22 »

Szerencsétlen Sasuke xD
Én Danzot utálom illetve nem utálom csak nekem az olyan rossz közérzetű figura és hát ebből kifolyólag rá szavaztam.
De ez nem azt jelenti hogy sasuke a legjobb mert ő is olyan amilyen nem szeretem egyiket sem.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1115 Dátum: 11 nov 14, 16:35:24 »

Azért érdekes ez a Sasuke utálat. Nekem kedvenc karakterem az egész Naruto mangából, pedig még csak csaj se vagyok =D

- Pár dolog ami mellette szól: ( Bár már ezek egyszer ki lettek vesézve )

- Naruto is ugyanolyan volt mint Sasuke, azzal a különbséggel hogy neki nem volt egy adott személy a bosszúja középpontjában hanem az egész falut megvetette. De míg Narutonak ott volt Iruka addig Sasukét senki sem értette meg.

- Sasukét mindig is befolyásolták. Elöször Itachi, aztán Orochimaru végül pedig Tobi. Narutonak soha nem volt olyan problémája hogy bárki terelgette volna a a rossz irányba.

- Sasuke egyedül Narutora számíthatott igazán, meg talán Kakashira.


Egyébként érdekes gondolat futott át az agyamon. Vajon ha Sasukét Kishi eleve úgy hozza be a mangába hogy az akatsuki tagja és gonosz, akkor is ennyien utálnák? Az Akatsuki tagjai semmivel sem jobbak Sasukénél mégse utálja őket senki.
Naplózva


eragon007
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 173



« Válasz #1116 Dátum: 11 nov 14, 17:08:28 »

talán mer Ők eleve gonosznak,gyilkosnak,stb vannak beállitva és talán mer az emberek egy része jobban kedveli a "rossz" oldalt (bocs ha hülyeséget irtam,én legalábbis igy gondolom)
sasuke meg igazábol jofiu csak éppenséggel a bátyja(késöbb Konoha) iránti gyülölete vezette végig mígnem el nem ment Orohoz majd meg nem ölte Itachit
most pedig (Neji szavaival élve) a "sötétségben bolyong,ahonnan csak Naruto mentheti ki"
bocs,h kicsit hosszu lett Nevet
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1117 Dátum: 11 nov 14, 17:13:40 »

Lew:
-Sasuke mellett ott volt Kakashi és az egész falu szerette őt. Egyszerűen csak gyengébb a jelleme.

-Sasukét azért befolyásolták mert befolyásolható. Narutot a Kyuubi fűzögeti folyton, és ezen kívül is számos jellempróbát kiállt már.

-Sasuke bárkire számíthatott volna, de ő ezt gőgből elutasította.

Az egyetlen akás, akit szeretek, az Kakuzu.

Am az összes általam ismert manga/anime főhős közül Narutot utálom a legjobban.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 14, 17:52:39 írta gman » Naplózva
magicnkr
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 129


Turbózombi véruszkár


« Válasz #1118 Dátum: 11 nov 14, 20:14:14 »

A szavazatom Sakurára esett Nyelvesít nem másért mert szerintem egy idegesítő kis "csitri", ha szabad így fogalmaznom Pirul
A sasuke utálat meg elég fura szerintem mert, ha pl én a helyébe képzelném magam tuti én is ugyan ezt csináltam volna.
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #1119 Dátum: 11 nov 15, 18:45:56 »

Ez a Sasuke utálat érthető, én se bírtam régen (mikor Konoha ellen voksolt), de egyszer csak azon kaptam magam, hogy nem tudom utálni..Nevet szerintem szerethető karakter, olyan nem is tudom...emberi lett Mosolyog
Ha ilyen helyzetben találtam volna magam, szerintem én maradtam volna Konoha mellett, elfogadtam volna a segítségetés értékeltem volna, hogy törődnek velem Mosolyog
Iruka is túllépett Naruto utálatán, bár nem Naruto tehetett Iruka szülei haláláról, mégis benne volt a Kyuubi.. amúgy a "nép"-et sem értem mért épp Naruto volt a célpont...ha kapott volna elég törődést nem lett volna ilyen...!
De mind1 is.

Sakurát egyzserűen nem tudom hova tenni, a történet 70%-ban bőg, 29%ban okoskodik 1%...az egyéb kategória, evés alvás, segítség ikszdé felőlem nyugodtan megöletheti Kishimoto sensei, és NaruHina legyen a vége
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 16, 15:50:12 írta ^^ » Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #1120 Dátum: 11 nov 16, 15:53:12 »

Ízlés kérdése, nekem Hina mindig is szimpatikus volt, de totál zavart amikor egy épkézláb mondatot nem tudott összeszedni, ez elég sokszor volt...pölö mondjuk a chuunin vizsgán egy krémet adott Narunak és áhh mind1. ikszdé
ezt leszámítva szerethező sztem mert aranyos, és szép is, szebb mint Sakura x3
meghát ha bátrabb lett volna és Naruval barátkozik kiskorában, akkor Naruto is más lenne most.
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1121 Dátum: 11 nov 16, 18:08:22 »

Egyetlen női szereplő van, akit nem rühellek: Anko.
Jobban belegondolva az általam utált karakterek számát tekintve a Naruto a második helyen áll, közvetlenül a Bleach mögött.
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #1122 Dátum: 11 nov 18, 18:21:11 »

Na ez szép: Sasukét gyakorlatilag senki sem kedveli.
                    Sakurát irritálónak tartják.
                    És még sokan nem utálnak senkit.

Hmm... Én továbbra is tartom magam ahhoz, hogy inkább nem utálok senkit, de van egy-két szereplő, akit eltüntetnék.
Pl: Kabucsimaru
Mást nem tudok felhozni indokként, amit az előttem szólók felsoroltak, egyszerűen undorítónak tartom a tetteit. Szomorú
És persze ott a főgonosz is, alias Uchiha Madara. De ha jobban belegondolok, ha ő nem létezne, akkor nem lenne Naruto manga ikszdé. ( vagyis valami nagyon másról szólna )
 
   Sasuke lelkiállapota olyan mélységes szinteken össze van törve, hogy nem is csodálom, amiért ilyen sorsra jutott. De én hiszek abban, egyszer majd minden rendbe jön! Mosolyog

   Sakurát miért kell bőgőmasinának ítélni? Lehet, nem a szívem csücske, de mivel a női szereplők közül őt mutatják a legtöbbet, nyilván sírni is többet látjuk... Szerintem Hinata is sírna eleget ha olyasmiken menne keresztül, mint Sakura.
 Én azért sajnáltam őt a Sasuke-ügy miatt. Aki szeret valakit, azt nehezen engedi el. Mindenhol van ilyen szereplő, ezt el kell fogadni.  Még mindig jókat derülök azon, mikor jó kis sallerokat osztogat az idióta emberkéknek.  Nevet
És az sem igaz, hogy felesleges. Nem mindenki alkalmas az orvosi-ninja pályára. Igazság szerint, Sakura tényleg nagyon tehetséges. Mosolyog

Amúgy engem Ino jobban irritál. Igaz, keveset látjuk, de számomra a hozzá hasonló enyhén "szőke-barbi" karakterek nem túl szimpatikusak. A Naruto elején még annyira sem  bírtam elviselni mint most. Azóta felnőttesebb lett, amit a javára írok.
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Akatsukis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 143


« Válasz #1123 Dátum: 11 nov 30, 19:28:55 »

Kabuto mert szemét es azt jiszi magárol hogy kemény pedig csakegy seggdugasz. Szegény Sasuke jól megkapta a szavazatokat.  ikszdé
Naplózva

AKATSUKI FOREVER!!!!!
Nusiii
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 25

Őrült Ruki fan.


« Válasz #1124 Dátum: 11 dec 05, 13:38:33 »

Hát ja T_T Szegény Sasukeee.. De Sakura se marad le annyira Nevet Én személy szerint gyűlölöm Sakurát, mert a semmiért szét veri Naruto fejét -.-" Na jó van 1-2 dolog amiben TALÁN egyet értünk de nagyon nem bírom...
Naplózva

Oldalak: 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 82
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!