24 szep 21, 10:33:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Kit utálsz a legjobban?
Naruto
Sasuke
Sakura
Kiba
Shino
Hinata
Shikamaru
Ino
Chouji
Gai
Kakashi
Kurenai
Orochimaru
Jiraiya
Tsunade
3.Hokage
Deidara
Tobi
Itachi
Kisame
Akatsuki Leader
Hidan
Kakuzu
Garaa
Kankuro
Zabuza
Haku
Zetsu
Yamato
Sai
Kabuto
Lee
Neji
TenTen
Jiroubo
Sakon és Ukon
Kidoumaru
Konohamaru
Dosu
Zaku
mást
senkit nem utálok
Danzou
Karui
Karin

Oldalak: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 82
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kit utálsz a legjobban és miért?  (Megtekintve 235014 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
FujiwaaraMichiyo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 248

Aisurando *O*


WWW
« Válasz #915 Dátum: 09 szep 05, 20:18:30 »

Kidomaru FUJJJ!!!!! Ő a megtestesült ocsmanyitás, és szegény Neji-chant is majdnem megölte!!! Ha találkoznék vele, kapna egy jót a pofájba, az biztos. nemtom ti hogy vagytok vele, de én örülök neki hogy meghalt! (ez nem volt szép tőlem, de ha egyszer eza az igazság....) Ördögi
Naplózva

/l 、
( ゚ヮ 。7 ೨ -Ve~nyau!
 l、 ~ヽ
 じしf_, )ノ
Mancs
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 282


« Válasz #916 Dátum: 09 szep 05, 21:15:35 »

Nekem Konohamaru nem szimpatikus >.< Amúgy sem bírom a gyerekeket, de Ő különösen fel tud idegesíteni, én tehát rá szavaztam
Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #917 Dátum: 09 szep 06, 09:02:48 »

Nekem Konohamaru nem szimpatikus >.< Amúgy sem bírom a gyerekeket, de Ő különösen fel tud idegesíteni, én tehát rá szavaztam

Hát, én se nagyon bírom a gyerkőcöket, de nem bántom őket. Nehéz elhinni, hogy Konohamarut, mint Hokage unokáját, ennyire hülyét csináltak belőle a szülei  >.<#

Asszem Sasukét is kezdtem megutálni, amióta elolvastam a legújabb fejezetet. Eddig azt hittem, Tobi használta ki őt. De nem... Annyira bepöccent, hogy szitává kéne már lőni  >.<#
Naplózva
Ruby
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 173


« Válasz #918 Dátum: 09 szep 06, 15:43:35 »

Á, nem értem, hogy lehet Konohamarut nem szeretni!  >.<# Olyan dilinyós szegénykém, hogy az már édes.  smirksweat Szerintem Danzou például kevésbé szeretnivaló karakter...
Naplózva
Zafyr
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 50


-


« Válasz #919 Dátum: 09 szep 06, 20:43:53 »

Danzout nagyon megutáltam. Eddig sem volt nagy kedvencem de mióta Tsunade kilőtte magát azóta nagyon ellenszenves lett  Ördögi
Naplózva
undybundy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 27



« Válasz #920 Dátum: 09 szep 11, 15:16:27 »

Én Sasukera szavaztam,mert ki nem állhatom a hozzáállását a dolgokhoz,a viselkedését és a megjelenését Nyelvesít Nyelvesít
és mióta megölte Itachit,még jobban ki nem állhatom...  Hmm...
bár lehet hogy azért is mert mindenki imádja körülöttem   Pojén
Naplózva

Lehet,hogy csak egy ember vagy a világon,de valakinek te magad jelented a világot.
Ruby
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 173


« Válasz #921 Dátum: 09 szep 11, 15:26:24 »

Sasukét a társaság fele utálja egyébként. Megosztó személyiség. xD Szerintem például Kabuto kevésbé szerethető karakter...
Naplózva
Alexis05
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #922 Dátum: 09 szep 17, 14:04:25 »

Sasukét jelöltem be, de erős késztetés volt rá, hogy Sakurára szavazzak...  >.<# Nem tudom, melyiküket utálom jobban... Sasuke kezdetben csak kicsit idegesített a fellengzős, beképzelt stílusával, de voltak olyan megmozdulásai, amiket meg kifejezetten kedveltem. De a Shippuudenben... Számomra nagyon elviselhetetlen lett. :S Nagyon sajnálom azért, amit át kellett élnie, de ez az állandó bosszú, meg gyűlölet már unalmas és idegesítő. Egy szó, mint száz: rá szavaztam, mert képes keresztül gázolni még a legjobb barátain is a céljáért, egyszóval önző. És még enyhén fogalmaztam.  >.<# Sakuráról meg már leírtam nem túl jó véleményemet a Szereplőknél, a róla szóló témában. Mindenesetre nagyon idegesít, a legjobban az nem tetszik, hogy állandóan veri Narutot.
Naplózva
tsaba94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107



WWW
« Válasz #923 Dátum: 09 szep 17, 17:25:55 »

Nekem nincs utált szereplőm, nem tudom miért, de ha választani kéne akkor Sasuke. Nem valami szimpatikus számomra.
Naplózva



Norgreid
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 152


Totálisan Klinikai Agyhalott


« Válasz #924 Dátum: 09 szep 17, 18:56:33 »

Szegény Szöcsi... itt aztán jól megkapja!!!!

Én azt hiszem Karintól vagyok ki a legjobban. Egyébként nem lenne vele semmi bajom, ha nem nyáladzana folyton az ügyeletes szépfiú után. De azért őt is ellehet viselni...
Naplózva



\\\\\\\\\\\\\"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so."\\\\\\\\\\\ - William Shakespeare
T@BI
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37

Örökös Hot-Dog /blöki/ faló! x|


« Válasz #925 Dátum: 09 szep 17, 19:14:16 »

Valamiért engem naruto irritál/anime/ de a shippudenben se jobb....(de ez a helyzet csak akkor áll fent ha valakit kötelezően keresnem kéne akit utálhatok Ördögi Nevet)
Naplózva
Ichigo-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #926 Dátum: 09 szep 18, 21:57:04 »

hát szerintem Shino, mert nem szeretem a "mindig okoskodok, bepukkadok" stílusát
Naplózva
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #927 Dátum: 09 szep 19, 08:54:02 »

A felsoroltak közül Karuit, de Karint is betehetnétek mert szerintem épp elegen utálják a beteges Sasuke-imádata és a stílusa miatt.
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
Hiei
Vendég
« Válasz #928 Dátum: 09 szep 19, 10:48:47 »

Karin nekem is egy olyan karakter aki irritál. Eddig nem utáltam senkit. Viszont Karin megjelenése és stílusa elég zavaró. Szal asszem őt nem igazán kedvelem. Azért utálni se utálom.
Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #929 Dátum: 09 szep 19, 13:16:05 »


Karint a mangában csíptem régen, de ma már nem szeretem. Nemcsak a személyisége és a viselkedése taszít engem, hanem a neve is. Nem úgy hangzik, mint egy japán név. Inkább német...  >.<#

És irritál, hogy
-csakraérzékelő
-fel akarja hívni magára a figyelmet, mint egy okoskodó titkárnő
-öltözködés  Lehánylak
-amikor megsértődik, mindig akkor igazítja meg a szemüvegét (olyankor úgy gúvad ki a szeme, hogy a szemüveg könnyen leeseik  Pojén)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 82
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!