24 szep 21, 03:43:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Kit utálsz a legjobban?
Naruto
Sasuke
Sakura
Kiba
Shino
Hinata
Shikamaru
Ino
Chouji
Gai
Kakashi
Kurenai
Orochimaru
Jiraiya
Tsunade
3.Hokage
Deidara
Tobi
Itachi
Kisame
Akatsuki Leader
Hidan
Kakuzu
Garaa
Kankuro
Zabuza
Haku
Zetsu
Yamato
Sai
Kabuto
Lee
Neji
TenTen
Jiroubo
Sakon és Ukon
Kidoumaru
Konohamaru
Dosu
Zaku
mást
senkit nem utálok
Danzou
Karui
Karin

Oldalak: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 82
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kit utálsz a legjobban és miért?  (Megtekintve 234923 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Saruwatari Kumiko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 188

Az örök newbie ^^


« Válasz #825 Dátum: 09 máj 30, 01:12:39 »

De ez tényleg poén, amíg Sasuke nincs képben, mindenki megenyhül, egész megszereti, de amint feltűnik, mindenkiben újra fellobban a gyűlölet lángja (és most csak egy képkoci volt róla, mi lesz később?) x'D
Amúgy én se vagyok jobb, csak megjegyeztem. Nevet Sasuke tényleg csak akkor jó arc, ha nincs a mangában Nevet
Jó persze a fentiek az alap sáska-fanokra nem vonatkoznak, nekik ajánlom a my name is sasuket eddie bácsitól ~~
Nálam a csúcstartó jelenleg Danzou. Istenem (Painem? Nevet ) valaki üsse már le. Ki kéne önteni, mint az ürgéket a föld alatt :3

U.I.: Most, hogy ott van Danzou, leadtam rá a szavazatot, én lettem az első, aki rá szavazott >:3

« Utoljára szerkesztve: 09 máj 31, 16:47:39 írta Saruwatari Kumiko » Naplózva


"Élni való minden élet, csak magadhoz hű maradj, veszteség nem érhet téged, ha azt hiszed, ami vagy."
#1 Itachi & Sai & Naruto & Sasuke fan
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #826 Dátum: 09 máj 31, 13:55:21 »

Moderátor:
Danzou hozzáadva a szavazáshoz.
És ki is szedtem pár 0 szavazatos arcot, mert már elég hosszú a lista (2 éve megy ez a téma).
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
hinamori amu
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #827 Dátum: 09 máj 31, 14:22:22 »

én konohamaru-t utálom nagyon,  olyan kis debil, meg állandóan utánozza narutot Gyáááá
Naplózva
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #828 Dátum: 09 jún 02, 14:11:49 »

Szerintem meg nem csak utánozza, de hasonlít is rá. Tegye fel a kezét akit egyszer sem idegesített Naruto visítozása (Shippuden előtti részek). Na ugye, senki sem teszi fel!  Nyelvesít  (Ezzel együtt Konohamaru tényleg idegesítő.)
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 02, 14:13:08 írta Tomimaru-sama » Naplózva

Tomi is a good boy.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #829 Dátum: 09 jún 03, 10:05:36 »

Jelentem, módosítottam a szavazatomat, mostantól Danzou-t utálom a legjobban. xD Aki olavssa a mangát, tudja miért. Mert egy szemét szarkeverő. Igazi politikus, de tényleg.  Lehánylak

Naruto-t nem szeretni? Ezt el se tudom képzelni. Aki utálja a karaktert, hogy tudja egyáltalán nézni/olvasni ezt az egészet? Ahhoz azért Naru igy kicsit sokat szerepel. (Ez főszereplőként nem is meglepő. Mosolyog)
Naplózva
Pikkon
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #830 Dátum: 09 jún 03, 16:13:31 »

Remek ötlet volt betenni Danzout, én is módosítottam  Mosolyog
Rajta kívül még esetleg a két tanácsost utálom, de ők eléggé mellékszereplők, mást viszont senkit nem utálok, a Narutoban minden karakter király!
Naplózva

Believe in the Will of Fire inside you!
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #831 Dátum: 09 jún 03, 19:28:10 »

Egeen...most, hogy megláttam Danzout...egyszerűen elszállt szinte minden utálatom Konohamaruból és Sasukéból...
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #832 Dátum: 09 jún 03, 20:35:38 »


Most, hogy Danzout is felrakták a listára - bár erre nem tudok szavazni - őt is utálom Konohamarun kívül. Egy aljas gazember, aki kihasználta az egész helyzetet, hogy ő lehessen a Hokage. Bár a spoilerekről azt beszélik, hogy igazak, én mégsem tudok hinni ebben. Olyan összevágottnak tűnik az egész. A tömeg hátterében pl. egy-két épületet vettem észre. Tudtommal az összes ház romhalmaz lett

Naplózva
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #833 Dátum: 09 jún 03, 21:25:09 »

Danzou-t nem útálom ő csak egyszerűen gonosz!!

Sasuke, mert ő hülye, és aki hülye.... Ördögi Ördögi
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #834 Dátum: 09 jún 04, 09:00:01 »

Sasuke az abszolút nyertes ahogy látom, és nem csodálom. Senki sem szereti az arrogáns bunkó alakokat... illetve vannak jó páran, de mind1. Én azt remélem, hogy egyszer, az általam legutáltabb személy és Danzou egymással végeznek majd. ami hamarosan talán be is következik
Naplózva
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #835 Dátum: 09 jún 09, 17:18:27 »

nyílván azért olyan "arrogáns bunkó alak" mert elege van az életből, hogy ez történt vele stb.
erről szól az anime/manga részben, semmi nincs sasukeban amitől utálni tudnám... (ennyi erővel peint is meg a többi akatsukist is utálhatnám, hogy lerobolta a falut, és kivégeztek ninjákat)  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 09, 17:19:15 írta Suigetsu » Naplózva
Navelia
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 192


WWW
« Válasz #836 Dátum: 09 jún 09, 17:23:15 »

Én azt remélem, hogy egyszer, az általam legutáltabb személy és Danzou egymással végeznek majd. ami hamarosan talán be is következik
Ennek személy szerint, mint Szászke- és Danzou-gyűlölő, nagyon is örülnék Mosolyog És végsoroson van benne valami, hogy bekövetkezhet, ha Szöcske jön Konohát rombolni...
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 09, 18:32:00 írta Navelia » Naplózva

„Az élet ízét csak a bolondok ismerik.”
„Élj a jelenben, emlékezz a múltra, és ne félj a jövőtől, mert az nem létezik, és soha nem is fog. Mindig csak jelen van.”
(Christopher Paolini)
„Nothing improves the memory more than trying to forget.”
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #837 Dátum: 09 jún 09, 18:24:41 »

Hi-hi-hi...

Ha innentől Danzou a góré, akkor ő is felkerült a "Konoha felső vezetése" listára és innentől biztos célpont egy bizonyos személy számára. :]
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Saruwatari Kumiko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 188

Az örök newbie ^^


« Válasz #838 Dátum: 09 jún 09, 18:37:47 »

De szerintem annak a bizonyos személynek csak a felső vezetés azon tagjai kellenek, akiknek köze van ahhoz a bizonyos dologhoz, szóval igazad van, de nem azért, mert ő most góré, hanem mert amúgy is rosszalkodott, nem? Mosolyog
Naplózva


"Élni való minden élet, csak magadhoz hű maradj, veszteség nem érhet téged, ha azt hiszed, ami vagy."
#1 Itachi & Sai & Naruto & Sasuke fan
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #839 Dátum: 09 jún 10, 12:02:10 »

Jah, Chakra, én is csak ebben tudok reménykedni. xD
És így legalább Tsunade lekerűlt arról a bizonyos listáról. Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 82
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!