24 okt 05, 09:19:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 29
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Narutos cuccok készitése(házilag)  (Megtekintve 125213 alkalommal)
0 Felhasználó és 32 vendég van a témában
Temari-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 384


« Válasz #45 Dátum: 08 júl 17, 10:34:39 »

Az a helyzet, hogy ezt nem én csináltam, csak fordítottam...ha venni szeretnél, akkor az oldal tulajának írj e-mailt Nevet
Naplózva
Sasuke-fan
Vendég
« Válasz #46 Dátum: 08 aug 13, 19:04:58 »

valaki megmondaná, hogy kell CD-ből sharingant csinálni ? ? ? Ohh My God
Naplózva
Temari-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 384


« Válasz #47 Dátum: 08 aug 13, 21:25:32 »

ÖÖÖ. véletlenül nem shurikenre gondoltál?  Hmm? Mert a Sharingan az Uchihák vérvonalának képessége... És nem hinném, hogy CD-ből tudsz szemet csinálni. De azért majd utánanézek a shurikennek, mert én is hallottam már róla.
Naplózva
Temari-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 384


« Válasz #48 Dátum: 08 aug 14, 14:59:09 »

Itt van az első link, sajna most nincs időm lefordítani, mert táborba megyek, de azért háth boldogultok vele:
http://www.instructables.com/id/Make-Your-Own-Shuriken-Throwing-Stars-Our-of-Paper/

Itt pedig egy másik (egyértelműbb szerintem):
http://www.instructables.com/id/CD-Hard-Shuriken-Very-Dangerous-weapon/

Itt annyi a dolgod, hogy az alsóbb képek szerint rárajzolod a négy ágat a CD-re, kivágod, és eldobod. Mosolyog Vigyázat! Nagyon veszélyes... Hümm-hümm
Naplózva
lovasandika
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33


« Válasz #49 Dátum: 08 aug 14, 18:27:58 »

úú de cooooooooooooooooolll Nevet
ezt tuti megcsinálom egyszer Nevet
(csak bele ne éljem magam mert a végén a suliban ezzel kergetem meg a tanárokat...lol )
Naplózva
kazuma89
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 145



« Válasz #50 Dátum: 08 szep 01, 17:11:41 »

hi!!
Lenne 1 kérdésem..Akatsukis(Tobi)  leszek a sz őszi animeconon vki megtudná modnani a cipőt avgy nemtom papucst hogy kell csinálni és miböl??Nevet Vagy 1 sima feketére festett papucs is jó??Vki lécci segítsen:D köszi
Naplózva

http://neyusatsu.hu/
<---Győri Anime Klubb nézz be!
Obi_Wan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 183


Monsieur


« Válasz #51 Dátum: 08 szep 03, 17:25:20 »

hmm a cd-bol mivel vagjam ki a mintat ? es veszelyes ? lessz is mire hasznalnom xD
Naplózva
Uchiha Sasuke-sama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 236

Sasuke azért is "jó"


« Válasz #52 Dátum: 08 szep 03, 17:30:08 »

Hát sztem kivághatod ollóval is. Én már vágtam ollóval cd-t és kébzeld el nehézkesen de ment.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak, ezért a moderátor (Aes Sedai) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #53 Dátum: 08 szep 03, 17:47:22 »

hmm a cd-bol mivel vagjam ki a mintat ? es veszelyes ? lessz is mire hasznalnom xD

Én lemezollót használtam a cél elérése érdekében. kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Naruto-kun 14
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 165


« Válasz #54 Dátum: 08 dec 04, 17:32:10 »

jól hangzik ez a a cd shuriken valszeg kipróbálom majd  Nevet
lenne egy kérdésem ha boltban veszek fejpántot akko azon fémből vagy aluminiumból van a cucc vagy az is csak posztó vagy mi-csak azért hogy tudjam érdemesebb e készíteni aluminiumból vagy fémből mert ha az is csak kendú pfff  :/  Pontosan  bye bye
Naplózva
akakashi26
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 198


« Válasz #55 Dátum: 08 dec 09, 23:41:40 »



Naruto-kun 14-nek a boltban vannak olyan fejpántok, amiknek alumínium van, van aminek csak egyszerű színezett műanyag, meg ezer féle változat... mindenből meg lehet csinálni..szerintem




Fejpánt:
-kell hozzá egy kis kézügyesség, de nekem sikerült...
kell egy vékony fémdoboz tudod, pl kis coca cola-s vagy sörös doboz, kinek mi, abból kivágod azt a részt, ahova a falud jele fog kerülni,
kell hozzá még valamilyen szövetből készült csík, méretre igazítod,
aztán lyukakat ütsz a fém lapra, amit még előzetesen kivágtál a fémdobozból(ajánlom, hogy ne kis körömollóval vágd ki, mert nekem most majdnem felvágta az eremet no mind 1)
szal kivágod a fémlapot, és kiütöd a szélén a lyukakat(mondjuk kalapáccsl meg szöggel) azután lehet választani, hogy a falu jelét megrajzolod filccel, vagy belevésed késsel, vagy szöggel, profiknak(mint nekem Nyelvesít) van otthon vésőjük, azzal is lehet próbálkozni, vagy csavarhúzó fejével...erre van több millió megoldás

majd varróeszközt előveszed, és a lyukakon keresztül a szövetcsíkodra rögzíted...És


KÉSZ!
Nekem sikerült, úgyhogy ne mondjátok, hogy nem lehet megcsinálni!!



U.I.: ja és am az a CD-s sztem jobb olyan minicdből, vagy eleve az volt a képen... hmmm nem is tudom... Gondolkozik

jah éés haveromnak jó kis ötlete volt, szereld szét a ventillátort, és akkor már is lesz démonszél shurikened(jólírtam???)
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 09, 23:50:08 írta akakashi26 » Naplózva
Kiiro
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 137

Perverz papnő =D


WWW
« Válasz #56 Dátum: 09 jan 08, 14:43:17 »

A cd shuriken nagyon jó, köszi a tippet. Nevet Nevet Már csináltam is néhány darabot, de nekem a lemezollóval könnyebben ment a vágás, mint sima ollóval.
Naplózva

hraurie
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37

Védd a fákat, egyél hódot!


« Válasz #57 Dátum: 09 jan 08, 15:28:05 »

Én dobócsillagokat alkottam nemrég, egyenlőre mivel csak próbálkozok, papírból, de aztán szeretnék valami keményebb anyagból is (nem mintha ölni szándékoznék majd vele  Hümm-hümm )
Papírból szörnyen egyszerű volt, kartonpapírból megszerkesztettem egy szabályos, négy ágú csillagot, ügyesen kivágtam, aztán körzővel rajzoltam bele egy szabályos, nem túl kicsi de nem is túl nagy kört, olyan pont közepeset. Papírvágóval nyissz ki onnan, közben elvágtam az ujjamat (ezt másoknak nem kell).
Ezt a manővert megcsináltam még párszor, hogy kellően vastag és masszív legyen, ragasztóval a sok mintát összeragasztottam, majd festék (/spray) elő, lemázoltam feketére (a széleit és a köröcske oldalát is), aztán ennyi.

Egy kicsit hasonlít az eredetihez, de ezzel cosplay versenyen nem indulnék. Unaloműzésnek jó volt  smirksweat

hogy ne kelljen új bejegyzést írni, hozzácsatolom a napokkal későbbi tapasztalatokat: wáá kész lett a fejpánt, amit Temari-san mondott, illetve ahogy mondta, bár megkínlódtam vele, de nagyon szupi lett ^^ ezer hála
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 10, 14:39:59 írta hraurie » Naplózva

"Észrevettem, hogy mindig körülötted vagyok. Vajon ez gyűlölet? Szeretet? Vagy csak paranoia..?" Ouran

"-Senpai, fejezd be a gombanövesztést mások lakásában!"
Hubsika-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 142

The Art is a BANG!!!


« Válasz #58 Dátum: 09 jan 16, 23:07:17 »

Üdv. all!
Én már régóta nyomon követem a fórum történéseit, de csak ma regisztráltam. Már készítettem 2 CD shurikent, és egy olyan papírkunait, csak éppen nem papírból, hanem alúmíniumból.
Én dobócsillagokat alkottam nemrég, egyenlőre mivel csak próbálkozok, papírból, de aztán szeretnék valami keményebb anyagból is
Erre a célra ezt találtam: http://www.youtube.com/watch?v=f6fiC0AW2Dw&feature=related
Szerintem ennél élethűbbet házilag nem lehet készíteni(az apám még nem engedte meg, hogy megcsináljam Neeem)
Amúgy nem tudja valaki, hogy hogy lehet készíteni olyan kunait, amivel dobálózni is lehet? Az alumínium sajnos hajlik...
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 17, 19:46:25 írta Hubsika-kun » Naplózva

http://kephost.hu/image-A430_4C091AD9.jpgA
Pulista-rend nem tom még mije           Urahara fan
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #59 Dátum: 09 jan 17, 21:23:20 »

Szerzel egy vas/acél tömböt valahonnan és kireszelsz/kiköszörülsz belőle egy kunai formát. ikszdé

De előre szólok, hogy a reszelés sok idő, a köszörű meg veszélyes.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 29
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!