24 szep 21, 16:22:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 34
  Nyomtatás  
Szerző Téma: ŐsziCON 2008. szeptember 27-28. - Budapest, Pecsa  (Megtekintve 74762 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #285 Dátum: 08 aug 07, 20:28:30 »

Crispy, sztem is 10kor van kapunyitás, asszem 9től ált. a jegyeket lehet megvenni Pirul mondjuk amien régen voltam lehet h már nem így van xD
Naplózva
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #286 Dátum: 08 aug 07, 20:34:46 »

lemondan nemondom le csak nemszeretem a sietést szaljobbis ha 1rával nyitás elött ottvagyunk ikszdé ésömm ayaka énis ugytudom h 10kor van nyitás csakitt Haku nagyon 9röl bezsél ésmár elbizonytalaondtam ikszdé
Naplózva

Gyümi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1026


« Válasz #287 Dátum: 08 aug 07, 20:39:12 »

04:39    07:44    Budapest-Nyugati pu.         3:05    201 km    3.760 Ft    3.010 Ft    
05:47    09:04    Budapest-Nyugati pu.    1    3:17    201 km         3.010 Ft    
06:22    08:42    Budapest-Nyugati pu.         2:20    201 km    4.280 Ft    3.530 Ft    
Ezert inkabb 2 orat mennek 3 helyett. Meg nagyon korai am is, es szaaaaaar. >.<
Remelem hg 10-kor. Regebben hogy volt?
Naplózva
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #288 Dátum: 08 aug 07, 20:57:45 »

Igen, 10kor kaput nyitnak, 9kor jegyárulás. De tényleg egy órával érdemes előbb odaérni Nevet Főleg, h most a 2napos jegyeket már csak elővételesen árulják, szal szép nagy sornak nézünk majd elébe^^
Naplózva
Gyümi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1026


« Válasz #289 Dátum: 08 aug 07, 21:00:50 »

Uhh koszii hg leirtad, es szerencse Nevet
Es 1 oraig aldogalni sorban?? ~.~ Mondjuk ha minedn forumos akkor megy akkor legalabb nem uncsii Nevet
Csak meg a jegyeket nem tudom hg veszem meg, de ezzel meg raerek.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #290 Dátum: 08 aug 07, 21:46:48 »

hmmm én meek ha lessz jegyem tehát ha majd lehet jegyet venni akk jó lessz mert mek megint pestre Nevet ésés mivel túléltem a hétfőt ikszdé mehetek 2napra hmhm de td szállás kéne de max hazakell buszozni nem akarok korán kell menni haza hmm pedig messze se lakom anyira nah mondjuk anyám nem vezet sötétben ah nemér és féll átmenni a hídon amúgy is ikszdé nah de ot leszek mindkét nap és ez a lényeg ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #291 Dátum: 08 aug 07, 22:26:22 »

És...és..és.. addig már csak 41 nap van hátra.. :'D
Várom már nagyon h. megint ott lehessek..  Hümm-hümm
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #292 Dátum: 08 aug 07, 22:30:24 »

41nap hú te meg kiszámoltad...
reméllem minnél előbb mehetek jegyet venni...és 41 nap mulv meglátom a lányom és megmondom h é vagyook az anyááád...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #293 Dátum: 08 aug 07, 22:37:43 »

Micsoda pillanat lesz.. *_*
Már látom lelki szemeim előtt ahogy.. "Héé... te ott.. én vagyok az anyááád!!"
De jó lesz.. *_* x'DDD
Naplózva

Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #294 Dátum: 08 aug 08, 08:22:21 »

:'( mint egy brazil szappanopera =( anh de amuugy meg most noe ugy akarsz jegyet venni hooogy feljössz pestre egy talira? Hümm-hümm mert igyértelmeztem ikszdé
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #295 Dátum: 08 aug 08, 17:15:44 »

hát nekem az is jó lenne bárr nem így értettem Szomorú...de a lényeg h tudjam mikortól lehet végre jegetvenni váááá....fuuuu legyenjegyemlegyenjegyem már csak a jegy oszt sima ügy báer vicces lessz ha lerobban megint itthon a buszom ami párkánybavisz de a lényeg h a conra is odaérek időben..és hmm és akkor is lessz nálam kaja bár kitudja mi marad buszon mindig kajálnom kell Szomorú...//jé nóri megvan még az olvadt csokiiim//
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Gyümi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1026


« Válasz #296 Dátum: 08 aug 08, 20:35:37 »

-Szemelyes kozlemeny kovetkezik-
Nah apumat megkerdeztem skypeon hg mehetek-e es azt mondta igen, kerdeztem hg 1, vagy 2. napra, erre elkezdi, max alszunk Kecskemeten Nyeek anjoo. xDD
-Szemelyes kozlemeny vege-
Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #297 Dátum: 08 aug 12, 14:30:22 »

Változott a terv... xD
Valszeg, nem Pein-nek öltözök, hanem Zeronak (VK), de nem lesz valami jó a jelmezem........
Naplózva

Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #298 Dátum: 08 aug 12, 14:31:40 »

áhááá a csokiii :Dam noe ha feljössz pestre jegyet venni akkor szólj nekem Nevet és elkisérlek ikszdé Haku temeg legalább cpzel szal örüjjé magadnak Nevet
Naplózva

Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #299 Dátum: 08 aug 12, 14:33:04 »

Crispy, ha megnézed, minden Con elött odaírom, hogy CP-zek, de sose sikerűlt xD..........
Szóval ez olyan 65:35 a beölözés-nem beöltözés aránya xD
Naplózva

Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 34
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!