24 ápr 29, 11:29:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto pilot fejezet  (Megtekintve 28393 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Dátum: 08 ápr 18, 10:21:32 »

Itt lehet beszélni erről a 45 oldalas szösszenetről, ami nem doujinshi Nevet
Úgy éreztem, megérdemel egy külön témát... aztán meglátjuk, mennyire lesz életképes :'X

Szóval, kinek hogy tetszett a történet, mik a tapasztalaitok és Ti is érdekesnek találtátok megfigyelni, azóta mennyi minden változott, hogy ez elkészült? Nevet Pirul
Naplózva

Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #1 Dátum: 08 ápr 18, 11:00:58 »

Változott? RengetegetXD Bár a barátság alapeszméje, és Naruto kiközötítettsége megmaradt. Ahogy a Sexy no Jutsu isXP

Amúgy nekem tetszett, érdekes volt más környezetben látni kedvenc ninjánkat Kúl
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #2 Dátum: 08 ápr 18, 13:34:36 »

Sikeresen elolvastam én is köszi a fordítást és az egyéb munkát! Elég szokatlan környezet és szokatlan dolgok vannak benne, ha 1000x olvasnám el akkor is furcsa lenne. Mosolyog Érdekes nem is gondoltam volna hogy ennyi minden változik meg a Manga és a Pilot között. Ha össze kéne hasonlítanom a kettőt akkor azt mondanám elsőnek őrülök hogy nem ezt adták ki nem volt rossz de szerintem megse közelíti "az eredetit". Bár lehet ha ezt olvasom elöször akkor a másik lenne furcsa Nevet.
De a ramenes bácsi legalább úgyan az maradt Mosolyog és a mester is hasonlított Sarutobira jahh és a padon ülő srác nekem Shikamarus beütést keltett Mosolyog. Még csak annyit ennek lesz kövi része? Vagy ez csak egy bónusz kör volt?
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3 Dátum: 08 ápr 18, 13:55:05 »

loool, hát hol is kezdjem. A padon ülő fiú nekem is Shikamarus volt. xD Meghát pont lustaságról beszéltek. És Sarutobinak nem sok mindene változott meg. xD Báááár, kicsit fura neki ez a haj. xD Furcsáltam még, hogy ebben a történetben az emberek sokkal egyszerűbbek. Itt szinte csak Naruto volt ninja a többiek olyan emberek, mint mi. xD Még a pisztolyon is meglepődtem. xD éééés, azért én is úgy gondolom, hogy mégiscsak jobb amikor Konohában vannak, ninjaként, mint ez a történet. xD deeeh, nagyon tetszett. Nevet és, ami még furcsa volt, hogy itt Narutoba nem bezárták a kyuubit hanem az az apja. Naruto meg egy rókadémon. És hogy Sarutobi volt az egyetlen aki életben maradt a kyuubival való harcban. xD
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 18, 13:56:23 írta Saphira » Naplózva

Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #4 Dátum: 08 ápr 18, 13:58:25 »

Hát igen, a főnököt, mikor először megláttam, percekig nem tértem magamhoz x'DD Punk Sarutobi x'D
És Shikamaru is feltűnt, igen ;P

És igen, csak ez az egyetlen fejezet volt; ez a pilot... a visszajelzésekből dolgozták azzá a mangát, amilyen manapság Hümm-hümm De örülök, ha azért tetszett Nevet
Naplózva

Hiei
Vendég
« Válasz #5 Dátum: 08 ápr 18, 14:04:42 »

Én azért elviselném eme formában is most hogy sikerült megemésztenem. Ami sokat dob rajta hogy annyira jó érzés észrevenni a hasonólságot és jót röhögni rajta Nevet. És igen a pisztolyon én is lehidaltam meg hogy naruto megalkotta a gödörben a srácot elég durván indult Mosolyog.
Naplózva
anadrex
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #6 Dátum: 08 ápr 18, 14:49:47 »

én is örülök neki h nem ilyen lett hanem változtattak rajta . . . így nekem is furcsának tünt . . . főleg az autók meg a pisztoly . . .
Naplózva


"Habár a kígyó is arról álmodik, hogy szárnyaljon az égen. De örökké arra van ítélve, hogy a hasán csússzon."
Takemitsu
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 578


« Válasz #7 Dátum: 08 ápr 18, 20:16:12 »

Ez nagyon érdekes volt^^
Azért én örülök hogy nem így folytatódott a történet, de azért ez is tetszett Pojén
Naplózva
karesz-kun
Vendég
« Válasz #8 Dátum: 08 ápr 18, 21:00:56 »

nekm nem teccet annyira...a rajzok sem voltak olyan jók mint amieneket Kishitöl megszoktam
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9 Dátum: 08 ápr 18, 21:02:43 »

Szerintem meg néhol pont jobb volt a grafika, mint a rendes Narutoba. xD voltak pillanatok, amikor nagyon tetszett Naruto szeme. xD Mondjuk szerintem az új szereplőknél teljesen megváltoztatta a rajz stílust. plöh egy olyan szereplőt se ismerek, aki egyáltalán hasonlítana pl. takashi-hoz.  Nevet
Naplózva

Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #10 Dátum: 08 ápr 18, 21:59:03 »

Takashi.. az ki is?
Bocs délelőtt olvastam a fejezetet. Pojén
egyébként észrevettétek, hogy az a fiú, aki asszisztens volt, hasonlít Gaara nevelőjére?
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #11 Dátum: 08 ápr 18, 22:03:44 »

ok, Harag kösz. xD Pont most mondtam, hogy Takashi (aki az asszisztens) nem hasonlít senkire. xDDDD de mondjuk nekem Gaara nevelője egyáltalán nem járt az eszemben. ikszdé és most, hogy mondod talán tényleg hasonlít rá.  Gondolkozik Furcsa, hogy Sakura meg Sasuke alap ötelet itt még meg sem volt. xD Mondjuk a mangafan-nál kiadott első kötetben Kishi mondta is, hogy őket csak kősőbb találta ki. Nevet
Naplózva

Ciccus
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


♥♥ KoCkA kLuBb ♥♥


« Válasz #12 Dátum: 08 ápr 18, 22:55:43 »

Nagyon tanulságos (és megdöbbentő) volt elolvasni. Hát az biztos, hogy sok minden változott. Nem hiszem, hogy ha az alapötlet marad is nézném az animét / olvasnám a mangát, de ez már nem fog kiderülni  :'X
Naplózva


A halál nem szomorú. Az a szomorú, hogy a legtöbb ember nem is él igazán.

Háborúzni a békéért olyan mint baszni a szüzességért.
Volfid
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 710


« Válasz #13 Dátum: 08 ápr 18, 23:16:03 »

Szerintem zseniális bár a narutó-démon róka formája nagyon gáz.
Ha így folytatódott volna akkor is világsiker lett volna de ezt nem tudhatjuk.
Az egyetlen gond, a kevés ninja-sok sima emberke.
Naplózva
Drave
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43



« Válasz #14 Dátum: 08 ápr 19, 08:14:32 »

Hát igen... Az eredeti Narutoba kicsit komolyabb a róka forma :'X
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 ... 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!