24 szep 28, 03:13:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 93
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Metin 2  (Megtekintve 299374 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Dorci
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 717



« Válasz #1125 Dátum: 10 aug 09, 13:46:24 »

P szerokban semmi buli nincs :S felmész áhh csapkodod a kutyákat azt veszed észre hoppá már 31 O.o nálam igy voltXD
mész kovácsolsz földröl felszedett 200-300K-addal huuu +8 a reqviem lemimXD kész röhej -.- normál szeron a jó ott lehet izzadni a szintért:P én is ott tolom és ott is fogom továbbra is:D nem hiába 63 már a surám:)
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1126 Dátum: 10 aug 09, 13:50:57 »

Pseróknak az élvezetes PvP a lényegük a szempontomból. Az meg nagyon nem élvezetes nekem , hogy az újgazdag hülyegyerek oda jön hozzám autoattackban és utánna még szájaljon.(HúúúúMetin2  >.<# ) Nyelvesít Illetve 70+on rohadt unalmas. Főleg mivel amikor Én voltam magyaron 70+ barlangnak a gondolata sem volt , nem , hogy kinyitva fejlődhess... Még 60-70ig happy van SD2ben ahhoz képest ami 70-75re van :'D
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #1127 Dátum: 10 aug 09, 17:08:24 »

70-ről 75-re egyik céhtársam 4-5 nap alatt ment fel sd2ben, annyira nem vészes. Amúgy P szervereken élvezetes pvp...? Amilyen P szerós párbajokat látok én, mindig az van, hogy aki először nyom skillt az nyer, mivel max 2 skill és az ellenfél már fekszik is...
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1128 Dátum: 10 aug 09, 17:15:43 »

Kaszt nem mind1 sima serón fejlődésnél... Illetve azért élvezetesebb kicsit számomra már a Pseró , mert nem a szerencsén múlik az , hogy milyen felszerelésem lesz. Itt mindenki ugyanannyi eséllyel indul . Sima serveren meg magasan a Harcosok indulnak Handycappel^^
Naplózva
adaz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195

Chípős leves^^


WWW
« Válasz #1129 Dátum: 10 aug 09, 17:48:04 »

Hát figyeljetek ti nagyon nem értitek a P severek lényegét...
Hogy unalmas? Mert könnyű fejlődni? Hmm?
xDDDDDDDDDD
Egy P severen le van tojva hanyas vagy, itt az az erős, akinek jók a cuccai...
Hogy egy pvp-ben az nyer aki kezd?  >.<#
Ha az ellenfélnek semmi védelme nincs akkor tényleg két skill, de van amikor 2-3k-t sebzek rá max. és akkor már elég kemény a pvp.
Szóval a sima szerók és P server-ek nem ugyanazok, ne hasonlítgassátok össze, sima szerón az a menő aki nagy, itt az aki erős, nem mindegy...
Ez már itt nem a kezdők világa, hogy jéé, 75-ös vagyok, de jó... Én ugyan még csak 26 ezer perce nyomom a ninjámat, de még csak ninja ellen sem vagyok full, sőt, egyáltalán nem.

Beszólások jöhetnek, de ez az igazság...
Naplózva

Az aláírások minden egyes hozzászólás vagy privát üzenet alján megjelennek.
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #1130 Dátum: 10 aug 09, 18:01:55 »

Hogy egy pvp-ben az nyer aki kezd?  >.<#
Ha az ellenfélnek semmi védelme nincs akkor tényleg két skill, de van amikor 2-3k-t sebzek rá max. és akkor már elég kemény a pvp.
Nekem volt mentálharcosom, azt hiszem a védelme 1500 körül volt, mert nem volt olyan nagy szintű hogy ilyen 300 defes pajzsokat meg vérteket használhasson, a testi harcosok a forgóikkal ugyanúgy 20k-kat sebeztek rám, ezután meg egy háromirányú és feküdtem is...
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1131 Dátum: 10 aug 09, 18:03:29 »

Nem akarlak sérteni de egy jó játékos tudja , hogy kell értelni a védelmet. Mosolyog
(Kard def , Mágia Def , Kétkezes Def stb.)
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 09, 18:04:12 írta Ishida » Naplózva
adaz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195

Chípős leves^^


WWW
« Válasz #1132 Dátum: 10 aug 10, 02:03:56 »

Ó, én akartam okosat mondani Nevet
Nem baj, ügyes vagy Ishida^^
 bye bye
Naplózva

Az aláírások minden egyes hozzászólás vagy privát üzenet alján megjelennek.
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1133 Dátum: 10 aug 10, 12:51:41 »

nos a metin egy nagy............ játék. unalmas pénz ölő, gm-ek istenek képzelik magukat és ott a van a  sok kis pisti  is akikkel szót nem lehet érteni. erről enyit.
pénz ölés nem is gond, ott van a szintén gf  a gates of andaron, minden szempontból jobb mint a metin2.  lehet vitatkozni, de mikor a kispitikék megnézik milyen játék is  egyből nekik mekkora csicska játék, pedig csak több lehetőség van benne mint a metinbe, és nem tudnak érvényelsülni.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1134 Dátum: 10 aug 10, 12:57:59 »

4Storyt sosem kedveltem. Egy akkora Copy az egész , hogy szavak nincsenek rá. A Blizzardnál könnyesre röhöghették magukat amikor elment oda a híre szerintem... Metint és a 4storyt pláne nem lehet hasonlítani , mert a Metinben vannak "egyedi" megoldások is... GoAban 1et nem tudnék kapásból mondani , ami nem összelopkodott lenne xD
Naplózva
adaz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195

Chípős leves^^


WWW
« Válasz #1135 Dátum: 10 aug 10, 14:39:35 »

Hát igen, aki ekkora nagy Copy játékot tart jónak, az csak ne mondjon semmit a metinről smirksweat
( Amúgy meg ez Metin2 téma, ne azért gyere ide, hogy megmondd mekkora ..... Arra ott van a: Legrosszabb játék amivel valaha játszottál topic Nevet )
Naplózva

Az aláírások minden egyes hozzászólás vagy privát üzenet alján megjelennek.
naru05
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 348



« Válasz #1136 Dátum: 10 aug 18, 23:34:35 »

ha valakinek van felesleges karaktere metinbe vagy ddmt2-be az irjon már rám ,mert az accountomba nemtok belépni sztem feltörték smirksweat
Naplózva
adaz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195

Chípős leves^^


WWW
« Válasz #1137 Dátum: 10 aug 20, 01:06:31 »

Nem érdemes regisztrációkat átadni, mivel a GM-ek megnézik szépen a karik adatait, aztán meglátják, hogy ekkor ezen az IP címen, akkor azon az IP címen, és bannolják az acc-ot...
( Úgy tűnik nekik, mintha valaki fel törte volna valakinek a kariját, és ezért kitörlik. )
Legalábbis én így hallottam smirksweat

UI.: Ha valaki itt játszik ddmt2-n, és van 6-7 opt adója, ami ráadásul eladó is, akkor írjon PÜ-t, vagy akár ide is, és megbeszéljük Nevet
( 70 milliót adok 1db 7 optolóért, és 2db kell, szóval 140 milla, ami nem olyan rossz kacsint )
Naplózva

Az aláírások minden egyes hozzászólás vagy privát üzenet alján megjelennek.
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #1138 Dátum: 10 aug 20, 10:44:44 »

Ha tényleg ilyenért banolnak, akkor az elég hülyeség. Egy barátodnál nem logolhatsz be a saját accountodra, vagy mi?
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1139 Dátum: 10 aug 20, 10:58:11 »

és mi a helyzet a tárcsázós nettel rendelkezőkkel?( tudni kell hogy a  oszt nekik a rendszer  1 ip-t ami  minden tárcsázásnál változik ) akkor őket is bannolják? lol akkora marhaság ......... de most komolyan....... kész vicc
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Oldalak: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 93
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!