24 szep 22, 23:17:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Ki a kedvenc szereplöd?
Hinata - 45 (5.4%)
Naruto - 138 (16.7%)
Sakura - 19 (2.3%)
Sasuke - 99 (12%)
Shino - 3 (0.4%)
Chouji - 0 (0%)
Ino - 2 (0.2%)
Gaara - 47 (5.7%)
Kakashi - 77 (9.3%)
Jiraiya - 26 (3.1%)
Kiba - 7 (0.8%)
Neji - 23 (2.8%)
Konohamaru - 1 (0.1%)
Shikamaru - 42 (5.1%)
Rock Lee - 23 (2.8%)
Valamelyik Hokage - 9 (1.1%)
Itachi - 70 (8.5%)
Temari - 9 (1.1%)
TenTen - 3 (0.4%)
Orochimaru - 15 (1.8%)
Kisame - 8 (1%)
Deidara - 28 (3.4%)
Zetsu - 1 (0.1%)
Tobi - 21 (2.5%)
Yondaime - 38 (4.6%)
Valamelyik másik Akatsukis - 13 (1.6%)
Más - 19 (2.3%)
Juugo - 1 (0.1%)
Valamelyik Bijuu (1-9 farkú démonok) - 6 (0.7%)
Kankurou - 0 (0%)
Sasori - 4 (0.5%)
Tayuya - 3 (0.4%)
Pein - 18 (2.2%)
Kabuto - 3 (0.4%)
Gyilkos Méh (Killer Bee) - 4 (0.5%)
Uchiha Madara - 3 (0.4%)
Összes szavazó: 705

Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 30
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki a kedvenc szereplöd és miért?  (Megtekintve 94646 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Amy Lee D.
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1386


« Válasz #30 Dátum: 07 jún 29, 11:33:24 »

Gaara a nyerő és Shikamaru
sajan csak 1-re lehet szavazni Szomorú
gyerünk Gaara fanok a másik fórumon anno mi nyertünk Nevet
Naplózva
Damon
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 359



« Válasz #31 Dátum: 07 jún 29, 12:19:33 »

Te meg miről beszélsz? Gaara a másik fórumon harmadik volt. Kakashi és Sasuke megelőzte, Narutoval meg aztszem együtt voltak.  :Mosolyog
Naplózva

Eceteslinzerkarika
Sok-sok ember rokona
Róka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 263

Fox come back!


WWW
« Válasz #32 Dátum: 07 jún 29, 12:26:59 »

A kedvenc szereplőim? Sorrendben:
- Sakura
- Sasuke
- Naruto
- Kakashi
- Iruka.

[A mellékletet az Admin törölte]
Naplózva


"Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának."
Sasuke megkattant!O_o
Amy Lee D.
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1386


« Válasz #33 Dátum: 07 jún 29, 14:17:37 »

Te meg miről beszélsz? Gaara a másik fórumon harmadik volt. Kakashi és Sasuke megelőzte, Narutoval meg aztszem együtt voltak.  :Mosolyog
akkor még te nem voltál fórumon arról beszélek Mosolyog
Naplózva
Hó-kage
Vendég
« Válasz #34 Dátum: 07 jún 29, 14:39:38 »

Nemtudtam eldönteni hogy Jiraiya,Tsunade, vagy Kakashi de végül Kakashi lett Nevet
Bírom mikor "leoltja" Gait, meg az edző stílusa is jó. Amikor meg késik mindenfélét kitalál Nevet
Sasuke elég hatásvadász karakter nem csoda hogy sokan őt jelölik első helyre.  :o
« Utoljára szerkesztve: 07 jún 29, 18:41:55 írta Hó-kage » Naplózva
Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #35 Dátum: 07 jún 30, 08:00:37 »

Nemértem mit lehet szeretni Sasuke-ban...mindenki érte rajong, pedig pont az a karakter, aki ezt megköveteli...a Sasuke-fanok ezt egy kicsit sem érzik? Direkt úgy tervezték meg, hogy mindenki tetszedjen...
útálom az olyan karikat, amelyiket erre a célra terveznek...csak "Sasuke" miatt nem tudom magam beleélni az animébe, mert mindíg azt érzékelteti bennem, hogy ittvan mr.mindenkiszereti...
Gaara pedig egy óvatosan eldugott mellékszereplő, akinek annyira eltalálták a karakterét, hogy nekem kapásból elnyerte a tetszésemet, úgy azthiszem az anime 20.részében...onnantól kezdve csak Gaara...
Neji és Lee is ilyan szinten van eldugva, mint Gaara...de engem ők ketten nem kötöttek le ennyire...
Meg azért is szeretem Gaarat, mert, ha levágnánk kopaszra a séróját, tiszta Dermesztő(freeza) style-ban lenne és miután a Db.-ból az az egyik kedvencem...
Lehet, hogy talán ez a style szerettette meg velem Gaara karakterét...
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #36 Dátum: 07 jún 30, 11:56:22 »

Gaara.kage: "Meg azért is szeretem Gaarat, mert, ha levágnánk kopaszra a séróját, tiszta Dermesztő(freeza) style-ban lenne."
Most egy kissé összetört a Gaaráról kialakult képem...

No, nekem se tetszik ez a bedőlünk a Sasuke gyereknek dolog, de én is szeretem őt, de csak a kiskori valóját, az egészen icipicit. A shippiset még nem nagyon láttam, de a kegyetlenség is yo. Csak nem kell agyon imádni.
OROCHIMARU a legesleges! Aztán Kakashi és Lee!!!! Meg Gai, meg még nagyon sokan...
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Sora
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1144


« Válasz #37 Dátum: 07 jún 30, 15:07:47 »

Nem értem miért lehet mondjuk Gaaraát szeretni mert hiába óvtosan eldugott karakter direk arra csinálták hogy mindenki lássa milyen cukkergombóc volt kiskorában és tipikus gyilkológéppé vált amig lássunk csodát a főszereplő hatására ,meg nem változik
Nincs semmi bajom Gaaravál sőt jó karakter meg minden de mindenkiről lehet hasonló szépségeket írni Mosolyog

Naplózva

/"Az egyetlen dolog, ami megmentheti a tüzet a kialvástól, hogy erőt adunk neki széllel.\"
Adj enni Szandinak!
Sütis blogunk^^
Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #38 Dátum: 07 jún 30, 15:45:36 »

vártam a Sasuke fanok reagját (viszonylag ki is voltam akadva, hogy egész eddig elhúzódott Sora hsz.-a)
tehát...hogy direkt arra a célra tervezték volna, hogy mindenki lássa a szupergombócból Jobbra nyíl gyilkológépet...hát erre csak azt tudom mondani, hogy én attól függetlenül a 20.részben szerettem bele a karakterébe, nem akkor amikor ez a története lefolyt...
aztán ottvan a "drágalátos Sasuke" (bocs, de én nem tudom rá azt mondani, hogy nincs bajom vele) aki az első perctől érzékeltette, hogy ő a nyagysrác...(tudom, hogy direkt és szerintem ezért lett elszúrva) és már az elején lehetett látni, hogy a felszínes (bocs, nem akarok sértegetni sem) animefanoknak készült etikailag, mindd mentálisan és ami a legjobban bas*ta a csőrömet, hogy még fizikailag is toppon van...
legalább egy gyenge pontja lehetne, hogy általánosítani lehessen, de ő mikor hibázott az anime folyamán?
kérdem én...Haku-t nem mondhatod...az nem az ő hibája volt...
míg Gaara története jóval kisebb, ahogy mondtam eldugottabb-- és senkit nem zavaró, akit nem érdekel --
azt mondja el, milyen volt régen, hűdejó neki most...aztán ottvan a Naruto elleni meccse meg a Deidara ellni meccse... egy ügyes mellékszereplő...ezért szeretem elsősorban...Naruto hatására megváltozott, ez csak Narutot fényesíti, hogy mekkora gyerek...a főszereplőket imádják fényezni...
ami viszont azt illeti, hogy neked Sora nincs semmi bajod vele, sőt jó karakter...én annak nagyon örülök, hogy van a "Sasuke" fanok közt olyan, aki elis ismer Sasuken kívül jó karaktert...nem egy olyan emberrel találkoztam, aki olyan mint az igaló és csak, csak ő, csak ő...KUSS...mondom, hogy csak ő!
Tehát ilyenek is vannak... Nevet

Zemori-san: bocs, hogy ilyen világkép romboló fantáziám van, de reális, nem?

Nah...sikerült kisreggényt írni a karakterek mivoltából...szép... Nevet


« Utoljára szerkesztve: 07 jún 30, 15:48:14 írta Gaara.kage » Naplózva
Ben Tennyson
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315


« Válasz #39 Dátum: 07 jún 30, 15:46:53 »

Sasukera szavaztam, de Akatsuki leader is favorit Nevet
Naplózva
Sora
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1144


« Válasz #40 Dátum: 07 jún 30, 17:01:44 »

Én meg vártam a hosszú beszámolót arról milyen megmunkált figuráért rajongok és viszonylag ki voltam akadva hogy nem rögtön válaszoltál
pl.: Lee elleni harc de hagyjuk
mások a vélemények és nem szupergombóc kacsint
jah és ha van bajod vele legközelebb a Sasuke topicba mond el a véleményed mert nem akarom hallgatni eleget olvastam abba a topicba ezért se írok oda sűrűn
lezártam a témát
Naplózva

/"Az egyetlen dolog, ami megmentheti a tüzet a kialvástól, hogy erőt adunk neki széllel.\"
Adj enni Szandinak!
Sütis blogunk^^
Nihilus
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 399


« Válasz #41 Dátum: 07 jún 30, 17:18:26 »

Gaara-ra voksoltam...De most télleg válaszoljatok:Gaara itencsászár,vagy istencsászár? >Nevet(Gaara-n kívül még Narutot,Hinata-t,Tobit meg Deidarát bírom nagyon:D)
Naplózva
Amy Lee D.
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1386


« Válasz #42 Dátum: 07 jún 30, 18:56:05 »

hát ... olyan van hogy szuperistencsászár????? Nevet mert ha igen akkor Gaara az én is rá szavaztam de már írtam asszem :Mosolyog
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #43 Dátum: 07 jún 30, 19:00:05 »

Moderátor: A téma címe: "Ki a kedvenc szereplöd?". Azt, hogy melyik karit nem kedveled azt a "Melyik Naruto szereplőt utálod a legjobban." c. topic-ba kérem írni. A karakterek hosszabb jellemzése pedig szintén az adott szerepló témájába kerüljön! Ja, és próbáljatok meg nem vitázni, mert az olyan hsz-eket törölni fogom.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Arisa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 202


« Válasz #44 Dátum: 07 jún 30, 20:31:25 »

És ismét Gaarara szavaztam  Nevet ő a kedvencem
Akiket még szeretek: Naruto, Orochimaru, Shikamaru, Temari, Neji
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 30
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!