24 szep 27, 18:16:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 129 130 [131] 132 133 ... 168
  Nyomtatás  
Szerző Téma: "Mi lett volna, ha...?" és "Mi lenne, ha...?"  (Megtekintve 548395 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1950 Dátum: 09 aug 22, 11:56:39 »

Moderátor:
Felhívnám a figyelmet a téma első hozzászólására --> 3 soros szabály.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #1951 Dátum: 09 aug 31, 17:32:14 »

Mi lett volna ha Sasuke megtudta volna az igazat Narutoról (a Kyubi meg hogy ki a father) még az ellőtt hogy elment volna a faluból? Azért gondolom hogy változtat  egy kicsit a dolgokon mert  ugye Sasuke azért is ment el mert az látta hogy egy még Narutonál sem erősebb.
De ha tudta volna ki ő talán másképp dönt. Szerintetek?

Na jó amikor írtam még 4 sor volt.
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 31, 17:33:09 írta uchiha tamás » Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1952 Dátum: 09 szep 03, 00:02:35 »

Nos, ha tudja ki Naruto, akkor is vele hasonlítgatta vplna össze magát, csak talán nem nézte volna úgy le. Attól még elment volna, csak talán más okból. Lehet, hogy nem bírta volna elviselni, hogy oylasvalaki van mellette, aki jobb nála, és anak is kell lennie (a származásából és a jinchuuriki mivoltából adódóan), mert ez is csak arra emlékeztette volna, mekkora  aküölönbség közte és Itachi közt, és hogy ezen évek alatt sem sikerült változtatnia.
Szerintem, ha így alakul, és hamarabb Orochimaruhoz megy, akkor háromévi sharingan tréning elött próbálja megszálni a testét Orochimaru, úgyhogy jó eséllyel sikerül. Így sem sokon múlott, hogy későn ért oda.
Tehát, ha hamarabb elmegy a faluból, akkor minden nagyon máshogy alakul, Sasuke "meghal", vagy legalábbis oylasmi, Orochimaru pedig valóra válthatja a rögeszméit.
Mondjuk, nem tudom mit csinált volna három évvel később, amikor kiveti a test, ezt soha nem értettem igazán, de biztos kitalált volna erre valmit Kishi'.
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #1953 Dátum: 09 szep 03, 00:34:09 »

Mi lett volna ha elmegy ugye Sasuke Oro-hoz és két év után Oro úgy dönt hogy leküzdi Sasuke-t?Azt azért nem tudom elképzelni, hogy egy 70-80%os Orochimaru-t is legyőzött volna ilyen könnyedén Sasuke.Tegyük fel, hogy megküzdenek Oro legyőzi őt és mondjuk egy évig kómában tartja.Mivel ott volt vele Kabuto ezt simán kivitelezni lehetett volna mert ő azért elég komoly medic ninja volt.Na de a kérdésem inkább az, hogy azt a harcot vajon megnyerte volna Orochimaru?(szerintem igen)
Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #1954 Dátum: 09 szep 06, 09:07:24 »


Nemtom, volt-e már erről téma, de nem akarok ennyi időt elpocsékolni a visszaolvasás no jutsu-val.
Szal, az új fejezet gondolkodóba ejtett engem. Tehát, az Uchihák mindig is ellenségesek voltak, csak ügyesen titkolták... Itachi volt az egyetlenegy, aki helytelennek tartotta klánja háborús tervét, ezért kinyírta őket.

A kérdés a következő: Mi lett volna, ha Obito életben maradt volna? Ő is részt vett volna Konoha elpusztításában?  Hmm?

Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1955 Dátum: 09 szep 06, 13:23:59 »

Obito szemmel láthatóan örökölte a "tűz akaratát". Ennyiből asszem egyértelmű. kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Brock Lee
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 125


« Válasz #1956 Dátum: 09 szep 11, 23:07:12 »

Nem tudom volt-e téma, vagy hasonló, de valahogy így este nincs kedvem visszaolvasgatni 130 oldalt Nevet

Na szóval, én abból az „apróságból” indulnék ki, hogy mi lenne ha Lee legyőzte volna Garaa-t a Chuunin vizsga 3. szakaszában és ő jutott volna tovább?

1. Lee eléggé kikészült a chakra kapuk megnyitásától és valószínűleg nem lett volna 1 hónappal később még olyan fizikai állapotban, hogy folytassa a vizsgát.

2. Mivel Lee és nem Garaa jutott tovább a vizsgán, így szerintem Kakashi sem nagyon igyekezett volna Sasukét tréningelni /elvégre 1. pontból kiindulva Lee nem lett volna 100%-os formában, valószínűleg simán nyert volna Sasuke/. Így Sasuke nem sajátítja el a villám elemet.

3. Tegyük fel, hogy az előzőből kiindulva Kakashi inkább Naruto-t tréningeli Sasuke helyett. /Elvégre míg Sasuke a gyenge formában lévő Lee ellen lenne, addig Naruto az egyik legnehezebb lehetséges ellenfelet kapta Neji személyében/ Így Naruto nem találkozott volna Jiraiya-val és nem tanulta volna meg a későbbiekben a rasengant, az idéző jutsu-t és a Kyuubi chakráját sem tanulja meg irányítani.

4. Mivel Naruto sosem találkozott Jiraiya-val, így Itachi és Kisame akadálytalanul magukkal tudták volna vinni Narutot. /És így ugye akkor ritka rövid lett volna a Naruto Nevet/

5. Azzal, hogy Garaa nem jut tovább a homok tervének (pontosabban Orochimaru tervének) egyik fontos eleme bukik meg. Megkockáztatom, hogy még a támadást is lefújják.

6. Ha valóban lefújták volna a Konoha elleni támadást, akkor a 3. Hokage nem halt volna meg (na meg persze Orochimaru sem veszti el a karjait).

7. Mivel Garaa kiesett, így sosem küzdött volna meg Naruto-val és nem következik be a személyiség változás nála. Sosem lett volna a homok Kazekage-ja.

8. Mivel a 3. Hokage nem halt meg, így nem szükséges Naruto-éknak megkeresni Tsunade-t. /Habár Tsunade-ért Kakashi és Sasuke miatt is indultak el, nemcsak mert új Hokage kell/

9. Ha tényleg nem történik meg a Konoha elleni támadás, akkor az is előfordulhat, hogy a homok nem jön rá, hogy a 4. Kazekage valójában halott és Orochimaru keze van a dologban. Ha rá is jönnek, akkor sem fognak szövetségre lépni Konoha-val, hiszen csak a homokot érte veszteség.

10. Mivel a homok nem lépett szövetségre Konoha-val, így a „Sasuke szökése” incidens alatt Garaa, Kankurou és Temari nem segítette volna ki Shikamaru csapatát. Így Kiba, Shikamaru és Lee is meghalt volna. És valószínűleg Naruto sem érte volna utol Sasuke-t, mert Kimimaro-ék hamarabb lekapcsolnák őt útközben. /Habár az ucsó állítást, inkább hanyagoljuk, mert így megint hamar vége lenne a Naruto-nak  Ohh My God/

11. Így, hogy Naruto nem tartóztatja fel Sasuke-t és küzd meg vele, előfordulhat, hogy Sasuke időben odaér Orochimaru-hoz, aki megszállja a testét.

12. Ha Tsunade sosem jött volna vissza Konoha-ba, akkor Sakura sosem tanulhatta volna ki a taijutsut és az orvoslást, és valószínűleg még mindig önbizalom hiányba szenvedve a Kabuto elleni összecsapása miatt. /Tudjátok, mikor úgy érzi, hogy ő teljesen felesleges, nem jó semmire/

13. Mivel Sakura nem tanult orvoslást, így Kankurou sem élte volna túl a Sasori elleni küzdelmet /Habár lehet, hogy Kankurou sem rohant volna úgy a személyiség változás nélküli Garaa után/. Ugyanakkor ebből kifolyólag Sakura és Chiyo sem győzte volna le Sasorit, mivel ellenméreg nélkül mindketten meghaltak volna.

14. Mivel Sasuke nem tudja használni a villám elemet, így nem tudja semlegesíteni Deidara föld elemű bombáit és életét veszti a küzdelemben.

15. Azzal, hogy a személyiség változás nélküli Garaa-t elfogta Deidara, talán még hálás is lett volna a homok az Akatsukinak. /Elvégre a homok is próbált merényletet Garaa ellen/

16. Mivel Sasuke meghalt Deidara ellen, így nincs aki megfékezze Juugo-t és lehet, hogy mikor megtudja, hogy nincs többé Sasuke, akkor előtör belőle a „másik éne” és megöli Karin-t és Suigetsu-t.

17. Mivel Shikamaru meghalt a hang négyek elleni küzdelemben, és Naruto rasengan nélkül nem fejleszti ki a fuuton rasenshurikent, így valószínűleg nem halt volna meg Hidan és Kakuzu.

Egyelőre ennyi, csak pár példa, hogy mennyi minden változhat meg, ha egy picit másképp alakul egy történeti szál Mosolyog Személy szerint anno én Lee-nek nagyon szurkoltam, hogy ő nyerjen (nevemből is látszik, hogy elég nagy favorit karakter nálam Nevet) és annyira sajnáltam, hogy veszített és ahogyan. De így utólag tényleg jobban jártunk, hogy Garaa győzött Nevet

Csak a jelenlegi anime eseményekig válogattam a spoilerek elkerülése miatt. Tuti lehetne még ehhez írni, de így este ennyi jutott eszembe Nevet talán majd később bővítem, főleg ha majd kicsit tovább halad az anime Mosolyog
Naplózva
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #1957 Dátum: 09 szep 12, 14:02:07 »

Azért néhány dolog nem stimmel. Például ha Oro nem támadja meg Konohát akkor Sasuke után nem egy csapat genin ment volna Sasuke után hanem elit jouninok.
Meg Kakashi sem hanyagolná el Sasukét. És hasonlók de amúgy igazad van Ez a pillangó hatás a pillangó hatás. Ja és szépen levezetted.
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
Brock Lee
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 125


« Válasz #1958 Dátum: 09 szep 13, 17:00:15 »

Hmm, erre nem is gondoltam Nevet Tényleg nem genineket küldtek volna, viszont szerintem ilyen esetben Orochimaru is alaposabban megtervezte volna Sasuke szöktetését, mert kicsit sokkal körülményesebb egy olyan Konoha-ból kijutattni, ahol rengeteg jounin tartózkodik, mint annál ami katonailag eléggé üres.

Nem úgy értettem, hogy nem foglalkozna Sasuke-val. Arra gondoltam, hogy a körülmények alapján Naruto-nak nagyobb szüksége lenne, hogy kellően felkészüljön Neji ellen, mint Sasuke-nak a gyengélkedő Lee ellen. Elvégre Kakashi-nak nem illene kivételeznie bármelyik ninjával is a csapatából, azzal kellene foglalkoznia akinek nagyobb szüksége van segítségre, és ebben az esetben ez Naruto-ra igaz Mosolyog De am abban igazad van, hogy a 2. pont tényleg kicsit úgy hangzik mintha arra gondoltam volna Nevet
Naplózva
Death Dawe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 263



« Válasz #1959 Dátum: 09 szep 18, 22:21:22 »

WOW  ez naggyon durva levezetés, te sokat gondolkodsz esténként Nevet velem is előfordul csak nem ilyen részletesen de csak egy apró javítás bocsi... Nevet  mert ha ugye a homok nem szívja el a békepipát Konohval akkor nem szaladnak Gaaraék után és nem mentik meg Kankurot sem és Sasori még ÉLNE (kár érte bírtam bár most újra feltámadt csak egy szimpla bábuként :S  Nevet )  bocs ha kötekszem csak már este van és nekem is jár az agyam Nevet
Naplózva

Brock Lee
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 125


« Válasz #1960 Dátum: 09 szep 20, 15:29:00 »

Nem gond, igazad van, akkor tényleg nem szaladnak Gaara után Nevet De azt a részt én is írtam, hogy Kankurou meghalna és Sasori élne, csak a tied így pontosabb Nevet Ja és köszi, tényleg szeretek ilyenen agyalni, ha tudnád hányat felejtettem el, mire odajutottam, hogy legépelem Nevet
Naplózva
Yuukii
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #1961 Dátum: 09 szep 21, 21:31:10 »

Mi lenne, ha kushina élne?
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #1962 Dátum: 09 szep 22, 08:48:03 »

Hát Kushina elvileg belehalt Naruto szülésébe. Ha élne, akkor tudnánk h mi naruto Kekkei genkai képessége, több információnk lenne Minato ról, de ezzel együtt el is felejthetnénk ezt a bizonyitási vágytól fütött, kissé idétlen, hiperaktiv karaktert akit megismertünk. Egy ilyen személy, egy anya, nagyon nagy mértékben tudja befojásolni a gyermeki jellemfejlődését, és kyuubi ide vagy oda, a 4ik hokage fia akkor is hiresebb és elismertebb lett volna, mint ez a Naruto.

« Utoljára szerkesztve: 09 szep 22, 08:55:08 írta Renningan » Naplózva







Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1963 Dátum: 09 szep 23, 16:43:08 »

Hát Kushina elvileg belehalt Naruto szülésébe. ...

Ezt az "elvileg"-et hol olvashatjuk? ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #1964 Dátum: 09 szep 23, 17:08:44 »

Chakra!

Azért van ott az elvileg szó. Nem kijelentettem ezt mint tényt, csak igy tünik logikusnak. Mert ha élne, vagy élt még, akkor minek hagyta el Narutót?

De legközelebb majd az "elvileg" szó helyett a "szerintem" - et fogom használni, nehogy még probléma legyen belőle Mosolyog
Naplózva







Oldalak: 1 ... 129 130 [131] 132 133 ... 168
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!