24 jún 17, 01:36:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 93 94 [95] 96 97 ... 168
  Nyomtatás  
Szerző Téma: "Mi lett volna, ha...?" és "Mi lenne, ha...?"  (Megtekintve 504705 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #1410 Dátum: 09 feb 01, 23:09:18 »

Shino legyőzte Kankurout, csak aztán ő is kidőlt.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #1411 Dátum: 09 feb 01, 23:30:27 »

Mi lett volna, ha Haku nem áldozza fel magát Zabuzáért?  Gondolkozik
(bocs ha már volt, csak 95 oldal elolvasásához nincs elég chakrám  >.<#)
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Alkyr
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 96


lézengő ritter


« Válasz #1412 Dátum: 09 feb 01, 23:36:13 »

Zabuza hamarabb hal meg, és nem érti meg, hogy milyen fontos volt számára Haku. Ám ez nem hinném, hogy megtörtént volna, hiszen kapcsolatuk kezdete óta Haku teljesen alárendelte magát Zabuza céljainak, épp ezért természetesnek tartotta az élete kockáztatását érte.
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #1413 Dátum: 09 feb 01, 23:38:53 »

Haku akkor is meghalt volna, mert Naruto már azon volt, hogy leszúrja. Zabuza szintén meghalt volna, Naruto nem tanult volna meg egy fontos dolgot a shinobi-létről és nem lenne saját nindo-ja
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
uchiaboy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 507

Uchiha klán egyetlen uchia-ja


« Válasz #1414 Dátum: 09 feb 02, 02:37:34 »

Mi lett volna, ha Haku nem áldozza fel magát Zabuzáért?  Gondolkozik
(bocs ha már volt, csak 95 oldal elolvasásához nincs elég chakrám  >.<#)

ez jó kérdés...
Zabuza meghallt volna Kakashi keze álltal , Haku pedig hagyta volna Narutonak , hogy kivégezze őt Szomorú
Naplózva

Uchiha Clan is no dead! Muhahahaha!
Azért uchiaboy mert  az a név (h uchihaboy)foglalt volt bizonyos helyen.
Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #1415 Dátum: 09 feb 02, 17:46:20 »

Szerintem ez Pesuke teljesen nem igaz mivel: Naruto azért jött vissza konohába, mert pein lerombolta a falu nagy részét (más kérdés, hogy a béka megölése miatt is, de az is azért indult volna, hogy tudassa narutóval a dolgokat...)
Ha más akatsukis támad a falura, nem hiszem, hogy ilyen pusztítást okozott volna. Még madara sem... --->Naruto folytatta volna az edzést és nem jött volna vissza Mosolyog

Hm... Biztos vagy benne? Nem akarlak oltogatni, de Naruto azért indult vissza Konohába, mert a hírvivő béka neve eltűnt a listáról, erről tudták hogy valami baj van... Kúl De addig amíg nem látták addig nem is tudtak Konoha falu pusztulásáról!  Hümm-hümm

Én sem akarlak téged, de ha elolvasnád amit írok akkor nem kötnél bele. Mert írtam ám, hogy a békát azért küldték volna, hogy visszahívja narutót a harc miatt, de mivel megölték így is elindultak...Mert ugye, ha nem támad rá pein a falura akkor a békát se küldte volna tsunade... Nem tudom ebben mit nem lehet érteni. Csak mert ugyanazt írtam le mint te, csak máshogy ...

Mi lett volna ha sasuke mégsem megy el oro-hoz, vagy valami úton módon visszafordul félúton ?
« Utoljára szerkesztve: 09 feb 02, 17:51:04 írta Rachet » Naplózva
Pesuke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 177



« Válasz #1416 Dátum: 09 feb 02, 19:50:29 »

Akkor most nem lenne ilyen erős.  Nevet
És még egy "Sasuke bénázós kör" lenne a Naruto-ban. (akik nem értik, hogy mit mondok, azoknak azé elmondom, hogy Sasuke 2 kört csinált, egyszer amikor még csak kicsi volt, és aznap gyilkolták le a klánját, gyenge volt és nem tudta megölni a szüleit, és amikor Ita a faluba jött akkor ismét nem tudta "bedarálni"  >.<#Pontosan
Naplózva

Kyuubi. A legerősebb negatív szereplő.
vivien.san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 565

ich bin KennTachi <3


« Válasz #1417 Dátum: 09 feb 02, 22:00:26 »

Vagy az átokpecsét felemésztette volna a testét ahogy mondták a"hang ötöse".  Az biztos hogy nem lehetett volna ilyen erős mint oro nál .
Naplózva

♥♥
Do you know where hell is? Inside your head !
Ha győzni akarsz, kelj fel, harcolj, és tanulj meg csalni is <3
Az élet szenvedés, amit vágyaink okoznak. Így ha kioltjuk ezeket, megszabadulunk szenvedéseinktől. - Buddha-
uchiaboy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 507

Uchiha klán egyetlen uchia-ja


« Válasz #1418 Dátum: 09 feb 02, 22:06:59 »

Nem hiszem , h az átokpecsét felemésztette volna őt. Szerintem Kakashi megoldotta volna a pecsét gondot kacsint
Teljesen egyetértek veletek , hogy ha Sasuke nem ment volna Orochimaruhoz , akkor gyengébb lenne.
Naplózva

Uchiha Clan is no dead! Muhahahaha!
Azért uchiaboy mert  az a név (h uchihaboy)foglalt volt bizonyos helyen.
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #1419 Dátum: 09 feb 02, 22:25:48 »

Nem feltétlenül, elvégre Kakashi sem utolsó tanárnak. Oké, nincs éppen MJ szintjén, de akkor is...
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Kletta
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 383


csodameséss


WWW
« Válasz #1420 Dátum: 09 feb 03, 07:58:42 »

De ha nnem pecsételik le az átokjelet akkor Sasukét felemészti és szerintem meghal avyg elmegy szóal az a lényeg hogy Naruto fejében akkor most az járna hogy bosszútálljon rajta de teljesen mindegy mivel az életcélja így is-úgy is sasukéhoz kötött
Naplózva

memories last forever. <3
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1421 Dátum: 09 feb 03, 08:24:20 »

...Én sem akarlak téged, de ha elolvasnád amit írok akkor nem kötnél bele. Mert írtam ám, hogy a békát azért küldték volna, hogy visszahívja narutót a harc miatt, de mivel megölték így is elindultak...Mert ugye, ha nem támad rá pein a falura akkor a békát se küldte volna tsunade... Nem tudom ebben mit nem lehet érteni. Csak mert ugyanazt írtam le mint te, csak máshogy ...

...
Te azt írtad, Hogy Pein azért jött vissza Konohába mert Pein lerombolta a falu nagy részét! Istenem ha te olyan sötét vagy, hogy még nem tűnt fel, hogy épp abba kötöttem bele, hogy Naruto csak akkor szembesült azzal, hogy a falu lerombolva, és Pein irtja a népet, amikor a helyszínen megjelent... Neeem Az meg más kérdés, hogy a többi amit leírtál az jó... Sejtették hogy nagy a baj, támad az Akatsuki, épp ezért érkeztek erősítéssel..
Naplózva
Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #1422 Dátum: 09 feb 03, 13:47:27 »

...Én sem akarlak téged, de ha elolvasnád amit írok akkor nem kötnél bele. Mert írtam ám, hogy a békát azért küldték volna, hogy visszahívja narutót a harc miatt, de mivel megölték így is elindultak...Mert ugye, ha nem támad rá pein a falura akkor a békát se küldte volna tsunade... Nem tudom ebben mit nem lehet érteni. Csak mert ugyanazt írtam le mint te, csak máshogy ...

...
Te azt írtad, Hogy Pein azért jött vissza Konohába mert Pein lerombolta a falu nagy részét! Istenem ha te olyan sötét vagy, hogy még nem tűnt fel, hogy épp abba kötöttem bele, hogy Naruto csak akkor szembesült azzal, hogy a falu lerombolva, és Pein irtja a népet, amikor a helyszínen megjelent... Neeem Az meg más kérdés, hogy a többi amit leírtál az jó... Sejtették hogy nagy a baj, támad az Akatsuki, épp ezért érkeztek erősítéssel..

Igen ezt írtam. De igazad van végül is hülyén írtam. De attól hogy nem teljesen jól írtam attól még nem vagyok sötét és nem veszem észre mivel szerintem így is megérthető mire akarok kilyukadni! Ennyi erővel te is sötét vagy, mivel te azt írtad, "hogy pein azért jött vissza konohába mert pein..." Most télleg ez azért fórum, hogy véleményt nyilvánítsunk. És én is néha belekötök valakibe. De attól, hogy kicsit más az álláspontunk ill. hibázunk valamiben én nem sértegetek senkit./csak ha ő is engem/ És szerintem ez lenne a minimum...



Hát igen, kakashi biztosan megoldotta volna mivel még oro is mondta, hogy már jól bánik a pecsételő technikákkal. Viszont mint már többen mondták, és szerintem is jóval gyengébb lenne. Azért nem mind1, hogy kakashi vagy oro... De azért a legfontosabb az, hogy szerintem a jelleme és viselkedése is célszerűbb, jobb lenne ha nem ment volna el ...
« Utoljára szerkesztve: 09 feb 03, 13:49:09 írta Rachet » Naplózva
Hebi_Leader
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37



WWW
« Válasz #1423 Dátum: 09 feb 05, 20:12:01 »

 mi lett volna ha haku tovább él és sai helyett ő menne be sasuke helyére nagyon nagyon nagyon erős lenne sztem Nevet
Naplózva
uchiaboy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 507

Uchiha klán egyetlen uchia-ja


« Válasz #1424 Dátum: 09 feb 05, 20:26:44 »

hmmm... Szerintem Haku gyengébb , és nem érné be Sai-t soha sem...
Szóval Haku csak hátráltatná a csapatot. De erős lenne az biztos , de nem eléggé!
Naplózva

Uchiha Clan is no dead! Muhahahaha!
Azért uchiaboy mert  az a név (h uchihaboy)foglalt volt bizonyos helyen.
Oldalak: 1 ... 93 94 [95] 96 97 ... 168
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!