24 szep 27, 18:16:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 992 993 [994] 995 996 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1700213 alkalommal)
0 Felhasználó és 74 vendég van a témában
murasaki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66


九番隊


« Válasz #14895 Dátum: 13 feb 27, 16:41:58 »

A Turn back the Pendulum fejezetekben mondták hogy gondok vannak a 10. osztag hadnagyával.
Én legalábbis ezt az időt gondoltam, nekem az-az elejtett mondat legalábbis igencsak szájbarágós volt.
De ha nem ebből indultál ki én kérek elnézést. ^^
Nem is akartam veszekedést... ^^
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 27, 16:43:21 írta murasaki » Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #14896 Dátum: 13 feb 27, 16:49:46 »

Ja akkor értem a félreértésedet. smirksweat
Ryuken is megjelenhet lassan. Rá is kíváncsi vagyok már. Tán Masaki elviszi hozzá, hogy Isshint rendbe hozza testileg.
Naplózva
murasaki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66


九番隊


« Válasz #14897 Dátum: 13 feb 27, 16:53:38 »

Így viszont megdőlhet a Ryuuken-Masaki testvéri elgondolás...
És mi van például Masaki családjának a többi részével? A szüleivel? Vagy lehet tényleg Juha Bach leszármazottja?
Nem azt mondta Ishida (Uryuu) hogy ő az utolsó quincy?
Most akkor hogy is van?
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #14898 Dátum: 13 feb 27, 16:53:58 »

Simán elmehetnek akár Uraharához is hisz akkor már rég az emberi világban volt,és még nem tudjuk ki honnan ismerte a másikat és mikortól. kacsint

Hitsugayahoz azért írtam nem feltételnűl kellett a hadnagyának lennie,mert akkor még szolgálhatott lejjebb is de akár másik osztagnál is és Isshin eltűnésével léptethették elő(mint anno Urahara-Hikifune)
Naplózva

Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #14899 Dátum: 13 feb 27, 16:54:39 »

ezen az oldalon van hogy 20 év után lett újra shinigami http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/188/8, szóval nem biztos hogy 20 éve  dobbantott SS-ből Isshin
meg az is érdekes hogy amikor Ichigo és Shinji harcoltak , Shinji nem ismerte meg Isshin reiatsu-ját , ebből arra lehet következtetni  hogy idősebb Shinji-nél és a wizard kapitányoknál , ha fiatalabb lenne ismerte volna
szóval szerintem Kyoraku korosztály lehet vagy még idősebb
Naplózva

Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #14900 Dátum: 13 feb 27, 16:58:19 »

Ishida Uryuu azért mondta, hogyő az utolsó Quincy mert nem tudta, hogy az apja is használja a Quincy erejét.
+ valami olyat mondott Kirge, hogy az Ishida család nem ment bele az "új" Quincy erőbe vagy mi...
ichigo vs kirge harcnál olvasható volt(lehet hogy nem pont így)
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #14901 Dátum: 13 feb 27, 16:58:50 »

Lehet hogy Bachnál élt, és később elhagyta vagy tán feladata volt. Ishidáék meg nyilvánvalóan nem voltak már Bachkal így ők tulajdonképpen utolsó quincyk az emberek világában. Ishida meg azért mondhatta, mert többről nem tudok, apja letagadta, és mert Kubo még nagyon az elején volt. Ilyenek hogy "én vagyok az utolsó valami" sok történetben előfordul: ( Sasuke is a Naruto elején mondta hogy ő az utolsó erre most hány Uchiha is van most? )
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 27, 17:05:35 írta zitagirl » Naplózva
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #14902 Dátum: 13 feb 27, 19:50:48 »

Átlagos, egysíkú rész volt de hát ilyen epizódok után Kubo is megpihenhet egy kicsit. Isshin történetével remélem kiderül valami Ryuuken-ről is.
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #14903 Dátum: 13 feb 27, 20:36:48 »

Szerintem nem volt egyáltalán egysíkú vagy unalmas. Inkább valaminek a lezárásának és valami kezdetének hatott nekem ez a fejezet. Ráadásul elég sok információt tartalmazott. Ilyen információkat csaták közben nemigazán fogunk kapni. Kubo is próbál tisztázni és egyértelművé tenni néhány szálat, mint a shinigamik és quincyk nem emberi mivoltjának lefektetését. Ichigo és a húgai képességeinek magyarázatát, még ha nekik nincs is fontos szerepük jelenleg. Amúgy Ichigo biztos nincs tudatában annak, hogy ő valójában quincy technikát használt. Fogalma sincs arról, hogy Bach miről hablatyolt neki. Másrészt nekem is bevezetésnek tűnik Isshin történetébe. Az viszont más kérdés, hogy mennyit áldoz rá Kubo. Ha ilyen röviden lezárta Unohana történetét akkor Isshinre sem lehet sokkal többet számítani.

Nem mellesleg ez a fejezetben megint előjött Ichigo kétségbe esése. Nem tudja rendezni saját magában a történteket, nem tudja, hogy mi a baj vele. Isshin a kapott információk alapján próbál most valamiképp segíteni Ichigonak, ezáltal egyensúlyba hozni őt.
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #14904 Dátum: 13 feb 27, 20:41:57 »

Azért szerintem jóval fontosabb Isshin története meg az egész 20 évvel ezelőtti események,mint hogy most mutassa Unohana múltját sok fejezeten keresztül. Meg én biztos vagyok benne hogy majd az 1000 évvel ezelőtti csata visszaemlékezésében megfogunk róla még tudni néhány dolgot, meg Yamaról is.

Tudatán kívül jött elő neki a quincy erő, azt azért megnéztem volna az előző csatáit ha már akkor birtokolta volna ezt az erőt.
Naplózva
kenobi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24


« Válasz #14905 Dátum: 13 feb 27, 20:50:50 »

Nos ezt akárhogy nézzük egy bevezető fejezet
Nem árult el semmi újat csak letisztázta azok egyrészét melyeket már sejtettünk és elővezette a következő fejezetek témáját.
Ichigo viselkedése érthető hisz nem kevés dolog történt vele egyszerre másrészt ÚJRA elvesztette a halálisteni erejét, megszégyenítő vereséget szenvedett így nem csoda ha nem mert az apja szemébe nézni.

Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #14906 Dátum: 13 feb 27, 20:56:17 »

Hát már régen is sok támadást fogott/állított meg puszta kézzel ha még erre rádobjuk a blut venet és válaszcsapásra az arteriat akkor sokkal rövidebb harcai lettek volna.
Igaz hogy Badassabb lett volna,de elrontotta volna az akkori harcok erő viszonyait,jó ahogy volt kacsint

Ichigo reakciója tényleg érthető volt,Isshin viszont jól kezeli a dolgokat jó kezdet lehet ez(hamvait megismerő és abból feltámadó főnix bow)
Egy Good Morning Ichigo már ráférne Nevet
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #14907 Dátum: 13 feb 27, 21:03:20 »

Az biztos. Igaz arra most majd kicsivel később számíthatunk olyanra, most a visszaemlékezések miatt. Ichigoba meg kéne valami ami kicsit kizökkentené a mostani állapotból, mert így tényleg nem lesz semmi belőle.
Naplózva
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #14908 Dátum: 13 feb 27, 21:10:26 »

Az egysíkú kifejezést nem annyira negatív jelzőként szántam inkább azt hiányoltam egy picit hogy csak Ichigo-t cselekményét éátthattukn és nem tértünk vissza Renjihez. Felvezetésnek semmiképpen sem volt rossz fejezet.
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
kenobi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24


« Válasz #14909 Dátum: 13 feb 27, 21:16:12 »

Ez a quincy téma ha elhiszitek hanem jó kis vérfrissítés lesz eperke számára hisz ez nem olyan része mint a hollow (Volt?) ami csak kitőrt belőle, ezt már tanulnia kell hogy használhassa egy "segítő kész" mester (Ryuken, Ishida) támogatása mellet, amiatt sem kell szerintem aggódni hogy mostantól ichi íjász lenne (ami ugyebár egy hatalmas hiba lenne) Kubo tisztában van vele hogy Ichigonak a kard áll jól és ha edzés közben használni is fogja, szinte biztos hogy teljesen béna lesz vele s majd ha harcra kerül a sor valamilyen kardpótlót fog használni (míg Zangetsu vissza nem tér hozzá).

Már látom ahogy Isshin befejezi a történetét azt fülénél fogva hajítja be eperkét Ryukenhez
Naplózva
Oldalak: 1 ... 992 993 [994] 995 996 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!