24 jún 28, 21:57:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 990 991 [992] 993 994 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577911 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #14865 Dátum: 13 feb 27, 08:54:26 »

Kint az új fejezet és kezdődik a ISin Saga!!!
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #14866 Dátum: 13 feb 27, 09:09:17 »

Ez az! És jön az Isshin saga Nevet Olyan ez a manga mint egy álom. A mostani fejezetben mondjuk semmi új nem derült ki, de majd a következőkben! Isshin csak felvette a Kurosaki nevet, ezért nemismerték meg ss-ben Ichigot se. Lehet a következő részben kiderül mi votl az eredeti neve, mert most jön az hogy ő is bemutatkozik.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 27, 09:19:30 írta Szofron » Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #14867 Dátum: 13 feb 27, 09:23:00 »

Na, a mostani fejezet megérdemli, hogy beírjak. Végre Ichigo anyjáról is megtudhatunk valamit, ha csak nem rontja el Kubo Mosolyog Na ez már vagy 2-3 éve foglalkoztatott, hogy mi lehet Ichigo anyjával, már nagyon várom Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #14868 Dátum: 13 feb 27, 09:38:54 »

Már azzal elrontottam, hogy Quincy lett:D Nincs miről beszélni. Minden esetre Exkirion jól mondja három hónapja sejteni lehetett. Ez az Ishin szaga már annyira hidegen hagy. Aizen ellen kellett volna ezzel foglalkozni nem most. Semmi másra nem szolgál csak, hogy Ichigo még nagyobb korcs legyen és sokadjára is vissza szerezze az erejét. Kis fíreg már meg se tudom számolni hányszor nullázták le az erejét:DDD
Remélem Ishinről meg kiderül, hogy az apja Hollow volt de csak az unokában ébredt fel ez a vérXDD

Komolyan mondom Kubo úgy ki tud idegelni ezekkel a gyökér húzásaival meg a semmiből előszedett hülyeségekkel, hogy csuhajja.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 27, 09:39:35 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #14869 Dátum: 13 feb 27, 10:08:06 »

Semmi új vagy meglepő nem történt, fantasztikus... ^^ Ez van, Kubo csak rajzolni tud, sztorit írni nem. Amúgy Isshin eléggé hasonlít Kensei-re vagy fordítva... érdekes, bár nem lesz jelentősége gondolom.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 27, 10:10:45 írta Aizen » Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #14870 Dátum: 13 feb 27, 10:21:41 »

Most egyetértek hiei-jel. Már attól a hollow erőtől is ki vvoltam, de mondom oké kell egy kis táp a főszereplőnek. Aztán jött a fullbring. Na hogy az minek volt jó azt nem tudom. És most ez. Ennél korcsabb már nem is lehetne... Imádom azt a pasit aki elküldte a francba...

Zaraki harca jó volt, de miért kellett átugrani ichihez??? Inkább őt hagyjuk ki az egészből. A shinigamik zarakival és a 0.osztagosokkal már csak megoldják...
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #14871 Dátum: 13 feb 27, 10:53:23 »

Nem sok új derült ki ebből a fejezetből. Bár érdekes, hogy kik lehettek azok, akik ennyire lestrapálták Isshint, viszont a jelek szerint Masaki meg megölte őket. A végén még kiderül, hogy bár Isshin is eléggé tápos, mégis kettejük között Masaki volt az, aki erősebb volt. Kíváncsi vagyok erre a visszaemlékezésre, talán a következő fejezetből már több minden derül ki.
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #14872 Dátum: 13 feb 27, 10:56:20 »

Nem történt semmi...Valahogy felkel vezetni a rész nem lehet kapásból közepébe csapni....Most igen fontos részek jönnek. Remélem vagy lesz 10 részes.
Naplózva
smylee
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 36



« Válasz #14873 Dátum: 13 feb 27, 12:47:43 »

akkor megkaparom magam ha 2.5hónapig jönnek a flashbackek Nevet.Valaki írta előttem,hogy ezt az egész sztori részt Aizennél kellett volna megcsinálni...szerintem is jobban jött volna ki...valahogy engem is hidegen hagy amit már tudtunk hónapokról korábbról.arra lennék még kíváncsi,hogy mivel Eperke ilyen hybrid típus miért mondta rá egyszer valaki régebben,hogy tiszta vérű... Mosolyog
Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #14874 Dátum: 13 feb 27, 12:53:17 »

Hát sok minden nem történt az tény, elvégre ez valóban csak egy felvezető volt. Amúgy meg kiderült, hogy:
1. Ichigo anyja tényleg quincy
2. Isshin valóban kapitány volt
3. Ichigo bankaiát később meg lehet javítani.
Mondjuk bárhogy is nézzük ezek fontos kérdések voltak, amikre az egy dolog, hogy már szinte mindenki tudta a választ, de kimondva mégis csak bizonyságot kaptunk ezek felől. Hiszen itt csak az végleges, amit Kubo megrajzol. Nyelvesít
Valamint Masakin iskolás egyenruha van, nem? Nekem legalább is annak tűnik. Ha tényleg az, akkor kb. Ichigoékkal lehetett ekkor egyidős.
Ó és a fejezet címe ugyan az, mint az 512-es fejezeté. Ez csak úgy feltűnt, bár Kubo szokott olyat csinálni, hogy ugyan az a címe néhány egymás utáni fejezetnek, de ilyen "nagy" szünettel még nem ismételt. Az viszont tény, hogy mindegyikben esik. ikszdé Bár persze ennek a kis észrevételnek nem hinném, hogy lenne valami jelentősége. ^-^ Én legalább is nem találtam.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 27, 12:54:37 írta akym17 » Naplózva

Thanatosz
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69



« Válasz #14875 Dátum: 13 feb 27, 13:09:41 »

Na, kezdődik az Ishin saga. Valóban jobb lett volna egy kicsit hamarabb, mert már elmúlt az emberek lelkesedése, és így nem üt akkorát.
A Fejezet nem tartalmazott túl sok jelentős információt, de valami érdekeset kiemelnék.
http://www.mangapanda.com/bleach/528/8
http://www.mangapanda.com/bleach/528/10
A shinigami jelvény elvileg csak olyannak szabadna látnia, aki magas szellemi erővel, rendelkezik. Kivétel amikor Ichigo elvesztette az erejét. Ikumi látta a medált de Ishint nem szóval az első eshetőséget vagyis, hogy magas a szellemi ereje kizárhatjuk.
Ichigo ereje nem tűnt el tehát valami más probléma kell, hogy legyen. Talán soul socyeti is megtagadta, mint helyettes halálistent?

Sajnos Ishin hátán nem vehető ki rendesen a szám, pedig érdekelne melyik osztag kapitánya volt. Továbbá kérdéses, hogy milyen ellenség lehetett az, amit egy kapitányi szintű halálisten nem, de egy quincy kislány le tud győzni?
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #14876 Dátum: 13 feb 27, 13:16:31 »

Szerintem ezeknél is túlmutatóbb információt is kaptunk. Márpedig azt, hogy Ichigo nem ember és azt is, hogy a quincyk sem emberek. Az anyjáról ez a dolog már egy ideje tudható volt viszont most vált biztossá. Az apjáról viszont koránt sem volt biztos, hogy kapitány volt mert ő azt mondta, hogy kapitányi szintű shinigami. Egy kérdés viszont mindenféleképpen fennmarad. Hol volt ő kapitány? Talán megtudjuk mert SS-ben senki nem említette, hogy ott lett volna. Mivel viszont az emberi világot megfigyelés alatt tartja SS, így szinte elképzelhetetlen lenne, hogy ne tudtak volna róla és így ne keresték volna őt. Azért mégis csak egy kapitányról beszélünk akik azért nemigazán szoktak nyugdíjba vonulni, főleg fiatalon. Tehát van azért ellentmondás még bőven.
Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #14877 Dátum: 13 feb 27, 13:29:47 »

azt el tudom képzelni hogy Isshin is 0. volt és az ő távozása miatt került be az a sokkezű csaj , mert ő már Mayuri idejében került fel
és hogy miért volt Isshin olyan gyenge ? lehet  hogy nem sokkal előtte használta a Mugetsut  Gondolkozik
Naplózva

Thanatosz
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69



« Válasz #14878 Dátum: 13 feb 27, 13:33:13 »

A nem embert érthette arra is, hogy részben shinigami.
A quincyk emberi mivolta egy érdekes kérdés. Van anyagi testük, ami jelentős hasonlóságot mutat az emberekével. Ha akkora különbség lenne köztük, akkor biztos feltűnt volna valami orvosfélének. Már kétszáz évvel ezelőtt is végeztek boncolásokat. Még ha csak titokban is. Maximum egy alfaja lehet az embernek.(Nem homo sapiens sapiens hanem homo sapiens quincy.). Messzebb biztos nem áll tőlük.
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #14879 Dátum: 13 feb 27, 13:43:48 »

arra lennék még kíváncsi,hogy mivel Eperke ilyen hybrid típus miért mondta rá egyszer valaki régebben,hogy tiszta vérű... Mosolyog

Az a hollow mondta Ichigora hogy tisztavérü, aki megölte az annyát. Mikor Isshin felfedte magát hogy shinigami, csak ez alapján gondolta hogy tiszta vérü a fiu is akkor. A család valódi múltjába pedig nem merültek el hírtelen, mivel úgy is levágja pár másodpercr múlva Isshin.

Továbbá kérdéses, hogy milyen ellenség lehetett az, amit egy kapitányi szintű halálisten nem, de egy quincy kislány le tud győzni?

Például egy olyan ellenség akit előtte már teljesen legyengített egy shinigami kapitány annyira hogy utánna már egy quincy kis lány is képes volt kifektetni.  ikszdé

Az apjáról viszont koránt sem volt biztos, hogy kapitány volt mert ő azt mondta, hogy kapitányi szintű shinigami. Egy kérdés viszont mindenféleképpen fennmarad. Hol volt ő kapitány? Talán megtudjuk mert SS-ben senki nem említette, hogy ott lett volna. Mivel viszont az emberi világot megfigyelés alatt tartja SS, így szinte elképzelhetetlen lenne, hogy ne tudtak volna róla és így ne keresték volna őt. Azért mégis csak egy kapitányról beszélünk akik azért nemigazán szoktak nyugdíjba vonulni, főleg fiatalon. Tehát van azért ellentmondás még bőven.

Urahara is eltudott bújni SS-elől egy rakat wizardal együtt, pedig rájuk biztos hogy vadásztak mert Aizen sikeresen rájuk kente az egész hollowfikációs balhét. Isshin is lazán elrejtőzhetett. Gondolom Isshin akkor lépett le ss-ből mikor összejött a quincyvel, és ezután lehetett a nagy kiírtás. Épp eléggé el lehettek foglalva a kapitányok szóval szerintem nem nagyon fáradtak azzal hogy még utánna is indítsanak hajtóvadászatot. De azt is valószínünek találom hogy pl megrendezte a halálát Isshin, és ezután felvett egy új nevet, majd eltűntek. Késöbb meg lepacsizott Uraharával, az ő póttesteivel pedig teljesen eltudtak tűnni.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 990 991 [992] 993 994 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!