24 szep 29, 00:18:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 985 986 [987] 988 989 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1701566 alkalommal)
0 Felhasználó és 58 vendég van a témában
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #14790 Dátum: 13 feb 20, 21:19:31 »

Szerintem jelen pillanatban az is hatalmas segítség lenne, ha majd az Aizen elleni formáját úgy tudná használni, hogy nem bukná el az erejét.

Mindenesetre azt én sem értem miért gondolják úgy, hogy egy esetleges valamivel magasabb fokú Quincy erővel eltűnne Zangetsu.
Jelen pillanatban az egyetlen amit tehet, hogy elbattyog az apjához és Uraharához, vagy az Ishida-famíliához -vagy akár mind a kettőhöz-, mert amíg a kardját nem hozzák helyre, addig bizony veszélyben van, mivel Bach feni rá a bajuszát, tehát valamennyi Quincy-tudás így vagy úgy, de úgyis kelleni fog, nem mehet nekik úgy, hogy kb semmit nem tud róluk, ráadásul az apjáék se tudnák szerintem megvédeni. Egyúttal AKÁR kicsit fejleszthetik is az ebben az irányban tartózkodó képességeit, több képesség több meglepetés az ellenségnek, pl a Blut Vene tökéletes használatára ha valaki megtanítaná már bőven jó. Nem várom hogy Shikamaru/Ishida szinten előre gondoljon 600 cselekedetet, de az, ahogy eddig harcolt nem igazán járható út ezek ellen, nem épp egy Grimmjow szinten gondolkodnak, az biztos.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #14791 Dátum: 13 feb 20, 21:32:51 »

Engem most már az is érdekel hogy aizen papa hol van?  mert ugye róla megfeledkeztünk.
Érdekelne is hogy mi lesz vele. Mi van ha mondjuk a hógolyó össze ragasztaná zangetsut? igaz mondjuk az egyszerű lenne.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #14792 Dátum: 13 feb 20, 21:35:46 »

Nem azt mondta épp hogy nem fogja neki helyre hozni, mert elbukott és hamis shinigamiknak nem csinálja meg? Nekem ez nagyon úgy jött le hogy nem fogja megjavítani. Urahara meg lehet hogy sok mindent tud, de egy ilyen azért még neki is okozhat gondok jócskán, főleg hogy Ichigonak hibrid ereje van.
Zangetsu meg azért menne a szeméttelepre ha quincy ereje lenne és lőné a nyilakat mostantól mindig, mert akkor jelezné ezzel hogy nincs javítva a kard ergo fabatkát sem ér azzal többé.

Azt látnám jónak ha a találkozás után maga Ichigo javítaná meg a kardját úgy, hogy a belső világába megy és netán szembenézne a saját erejével és alkotóival. Shinigami, hollow, quincy és fullbringer külön személyenként hogy helyrehozza Zangetsut.

Aizen biztosan nem tenné. Akkor már odaadhatná a hógolyót is és Ichigo lehetne az isten.
Naplózva
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #14793 Dátum: 13 feb 20, 21:38:30 »

Hát skacok, megszólalni se tudok olyannyir isten rész volt. Végre megismeri Zaraki a zanpakutóját. És még a kard örül hogy megismerheti a gazdáját, remélem valami iszonyatos erőt/vérszomjat sugárzó küleseje lesz a penge emberi alakjának.
Ichigoval nem tudom mi lehetett, hogy Renji simán kiállta a próbát ő meg nem.
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #14794 Dátum: 13 feb 20, 21:45:08 »

így elolvasva magyarul jobban értem a dolgot. azt mondja : előbb hason kell csúszni mielőtt meg tanulnál járni.
Ergo segíteni fog, csak nem most .
Mire mondta azt hogy az asauchija nélkül eddig kibírta?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #14795 Dátum: 13 feb 20, 21:47:18 »

Azon azért besírnék ha Kon is kapna egy zanpakutót Nevet Ő egy mesterséges lélek, akinek gyakorlatilag a 0. osztagos csaj az annya. Lehet már most lespanolt az egész király dimenzióval. Aztán egyszer csak Ichigo pofájába röhögne egy kardal hogy még nekem is sikerült ami neked nem.

Azt már felvetette valaki hogy mivan ha a Quincy faj egy Shinigami és egy ember házasságából jött létre? Jama + Ember = mutáció = Bach = Quincy faj. És neki még van Zanpakutója, de a leszármazottainak nem. És így az is világos lenne hogy miért Jama hibája és hogy miért nemtudta megölni annó, és hogy miért volt ennyire paprikás.

Shinigami + Quincy = újabb mutáció = Ichigo a szuper lény.
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #14796 Dátum: 13 feb 20, 21:55:59 »

Elolvasva a magyart most így nem tudom hogy az angol volt a rossz (mármint a mangapanda) vagy félreértettem. Akkor mégsem annyira rossz arc csak nem könnyű vele.

Hát akkor tényleg érthető lenne az egész quincy és shinigami ellenségeskedés szofron.

Szerintetek Ginjouékkal mi van? Shibáéknál vannak, de lehet hogy tudnának most segíteni ha jön a 2.támadás.
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #14797 Dátum: 13 feb 20, 22:00:32 »

Egyébként a fullbringerekre visszatérve, akik még élnek, azoknak gyakorlatilag 2 élete van. Lazán bejátszhatnak még egy halált vagy önfeláldozást. Egyszerűen csak átkerülnek ss-be lélek ként és már is folytathatják.
Naplózva
Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #14798 Dátum: 13 feb 20, 22:10:36 »

Mire mondta azt hogy az asauchija nélkül eddig kibírta?
Gondolom ennek ahhoz lesz köze,hogy Ichi máshogy szerezte a kardját mint a többi shinigami,és az asauchi valamilyen szinten segít a használóját, nélküle viszont elég nehéz lehet kezelni,kommunikálni a kardal,talán Ichigo is ezért beszélt Zangetsuval kevesebbet...amúgy meg ki tudja,Ichi annyiban különbözik mindenkitől(és egyben hasonlít is),hogy majd Kubo felvilágosít. ikszdé

Egyébként milyen szép volt már,hogy Zaraki pont akkor kapta meg hivatalosan a nevét,mikor a kardja nevét is,vagy lehet pont az ellenkezője? Hmm... Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 20, 22:14:54 írta Fed » Naplózva

akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #14799 Dátum: 13 feb 20, 22:17:05 »

Talán ez volt az egyik eddigi (ebben az arcban) legjobb fejezet. Nevet Volt aztán benne meglepetés bőven. Nevet Azt viszont bírom, hogy Kubo ismét csak állítólag ölt meg egy karaktert. xD Mármint Unohana elbúcsúzott, átadta a stafétabotot Zarakinak, de azt nem mutatták, hogy valóban meghalt. Pojén Bár ezek után most már én is kétlem, hogy életben hagynák, hiszen ahogy már írták, elérte "élete célját".
Ichigo meg most egy lelki roncs, az elméjében káosz és kétségbeesés van, ezért nem csodálkozom, hogy alulmaradt. Jobban mondva nagyon is meglepett, mivel ilyen még nem volt. Nevet Nevet De ez így jó. Ezután valóban egy kiadós beszélgetésnek kellene jönnie apucival. :3 Már nagyon várom a jövő hetet. Kubo rendesen összeszedte magát. Nevet Renji meg szerintem ezt a kis dicsőséget nagyon is megérdemelte. Ő igazán sokat tett ezért, míg Ichigónak majdnemhogy az ölébe hullott az ereje, valamint az a rengeteg lehetőség, amivel fejleszthette magát. Persze ő is vért izzadt sok helyen, de azért nem ugyan az a két eset.
Én úgy gondolom, hogy Ichigo egész egyszerűen azért nem igazi shinigami, mivel embernek született. Az csak plusz, hogy van benne minden jó. Nevet Renji pedig eleve lélek, aki képzést kapott. Emellett Renji igaz nem valami ügyesen, de ő is ért a kidouhoz, aminek a használata szerintem ebben a harcban elengedhetetlen volt. Legalább is nem emlékszem arra, hogy a lélekenergiájuk el lett volna zárva, ami a kidout kizárta volna. Bár szóljatok, ha volt erről szó. ^^ Ichigo meg hát...
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 20, 22:20:41 írta akym17 » Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #14800 Dátum: 13 feb 20, 22:31:48 »

Szerintem renji nem kidouval hanem pusztán taijutssuval verte le őket. Miből gondolom? Eléggé ki van izmosodva a karja. Jackiet is csao hasba verte.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #14801 Dátum: 13 feb 20, 23:02:34 »

Én nem úgy értettem, hogy csak azzal, hanem akár azt is használhatott, hiszen nem volt kizárva ennek az lehetősége sem. De ez csak egy eshetőség. Bocsi, ha úgy lehetett érteni. Ha akarta se tudta volna csak kidouval legyőzni őket, annyira azért nem pro. Nyelvesít (Ó és igen, eléggé megizmosodott. :3 Valamint az a panel nagyon jól meg lett rajzolva. Nevet Minden a helyén van, pedig erős a rövidülés. *o* )
Zaraki pedig eddig is bitang erős volt, így már elképzelni sem tudom, hogy hova fog még fejlődni. >.< Ő fogja jelenteni SC számára az apokalipszist. Nevet Ha kap is valami támadást, akkor jó lenne, ha nem csak erős, hanem látványos is lenne. Szerintem így jobb, hogy nem tudjuk a kard nevét, hiszen így az érdeklődésünk továbbra is megmarad (ezt csak a nevére értettem, hiszen az természetesen továbbra is érdekel, hogy mi a képessége)
Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #14802 Dátum: 13 feb 20, 23:03:25 »

Valaki itt irta hogy Unohana már megakart halni, és tényleg így lett neki ennyi elég volt már az életből.
Naplózva
Tomo96
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 17


« Válasz #14803 Dátum: 13 feb 20, 23:09:08 »

Azon azért besírnék ha Kon is kapna egy zanpakutót Nevet Ő egy mesterséges lélek, akinek gyakorlatilag a 0. osztagos csaj az annya. Lehet már most lespanolt az egész király dimenzióval. Aztán egyszer csak Ichigo pofájába röhögne egy kardal hogy még nekem is sikerült ami neked nem.

Azt már felvetette valaki hogy mivan ha a Quincy faj egy Shinigami és egy ember házasságából jött létre? Jama + Ember = mutáció = Bach = Quincy faj. És neki még van Zanpakutója, de a leszármazottainak nem. És így az is világos lenne hogy miért Jama hibája és hogy miért nemtudta megölni annó, és hogy miért volt ennyire paprikás.

Shinigami + Quincy = újabb mutáció = Ichigo a szuper lény.
Szofron, van benne lehetőség, csak nekem feltünt, hogy anno Haswald is használt egy piszkabotot, amivel félbe is csapta Zangetsut Nevet
Ergo lehetőség bőven van abban amit mondasz, csak az a kardos rész bibis egy kicsit Nevet szerintem az erejüktől függ hogy van-e kardjuk, vagy egyéb speciális fegyverük, mert pl Akont is hátbadobta késsela csávó :DD
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 20, 23:14:19 írta Tomo96 » Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #14804 Dátum: 13 feb 21, 00:18:05 »

Lehet hogy képesek voltak feléleszteni a "shinigami" énjüket, pont úgy ahogy Ichigo most a "quincy" részét, csak ők tudatosan. Ishidáék meg nemkísérleteztek ilyesmivel. Mert ők nem is készültek háborút indítani ss-ellen.

Így Bach beszólásais értelmet nyerne, ellenség meg nem is, hisz végülis így azonos faj lennének. És SS-sem ártatlanabb a Quincyknél. Ők is csak azért kerültek uralkodó helyzetbe, mert mindenkit lemészároltak az útból és isteneknek nevezték ki magukat.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 21, 07:32:09 írta Szofron » Naplózva
Oldalak: 1 ... 985 986 [987] 988 989 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!