24 szep 29, 00:27:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 984 985 [986] 987 988 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1701678 alkalommal)
0 Felhasználó és 99 vendég van a témában
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #14775 Dátum: 13 feb 20, 19:29:48 »

Tán a quincy erővel megtudná javítani Zangetsut is.

kyle22-vel értek egyet. Ichigo nem taktikázik, és nem is olyan típus mint pl. Ishida. Ha most elkezdene úgy harcolni akkor csak eper maradék lesz belőle.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #14776 Dátum: 13 feb 20, 19:30:36 »

Tényleg és mivan ha 0. osztagos mikor meg látta őket azt mondja: Nha A terv nem vált be , jön a B .
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #14777 Dátum: 13 feb 20, 19:34:29 »

Nem tudom, hogy miért hiszi néhány ember, hogy Kenpachi most Bankait kap, mikor még csak a kardja nevét tudta meg, ami egyenlő a Shikaival. Byakuya mondta még annó, hogy a tehetségeseknek is minimum 10 év edzés kell a Bankaihoz. Az már más kérdés, hogy Kenpachi, olyan erős lesz Shikaival, mint más Bankaival. Nevet
Most, hogy elérte Ken-chan a Shikai szintet rögtön az ugrott be, hogy akkor Yachiru is mutathatna végre egy Shikait, hisz még az Ichigo Vs Kenpachi harc után Kepachi kíváncsi volt a kardja nevére, akkor Yachiru mondogatta, hogy ő is erősebb akar lenni. http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/114/19 Bár arról sosem volt szó, hogy Yachiru nem tudná a Shikai-t de mostmár kéne neki is egy harc, ahol bemutatja az erejét.

Én arra tippelek, hogy Nimaiya rendbe fogja hozni Zangetsut. De csak később fogja visszakapni szerintem. Kubo biztos, azért alakította így a dolgokat, hogy Ichigo tudjon beszélni Isshinnel, Ryukennel és Ishidával, mert a Királyi Palotából ezt elég nehézkesen tudná elintézni. Ha most tényleg Karakurába kerül vissza Ichigo, akkor remélem összefut Ishidával, aki semmit sem tud se a Quincykről, sem SS-ről se Orihimékről.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #14778 Dátum: 13 feb 20, 19:47:08 »

Lélekrészecske kezeléssel tényleg nem bánt jól anno Gargantában is jó lehetett látni quincy buffja ezt tényleg feljavíthatná.
Ha Ichigo ösztönlény is annyira nem mint pl Kenpachi.
Jó pár harcban még ki is derült hogy jó elemző(felismerő),csak még nem használja ki eléggé "tapasztalatlansága" miatt.
Azért vicces ösztönlénynek írjátok le,mégis többször kellett neki felhívni erre a figyelmet mert inkább taktikázni akart(pl Hollow Ichigo).


Szegény Konról meg mindenki megfeledkezik smirksweat
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #14779 Dátum: 13 feb 20, 19:51:06 »

Ott maradt a zanpi csajokkal, ha nem vették észre.

Igen azért jól felismer sok mindent de ez még igen messze van ahhoz hogy taktikázva harcoljon folyamatosan, és eredményesen.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #14780 Dátum: 13 feb 20, 19:56:54 »

Kon-nak drukkolok hozzá kacsint

Igaz hogy messze van tőle,épp ezért kéne Ishidával együtt harcolnia majd.
Kicsit kiokítaná és a végén egész jó harci páros lehetnének a végére.
Pótolnák egymás hiányosságait,és nem kell folyton taktikáznia elég pár fontosabb helyzetben.
Naplózva

Destiny
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 33


Colonel


« Válasz #14781 Dátum: 13 feb 20, 20:07:56 »

Először is nyílt levél Kubonak!

NE NYÍRD KI ZANGETSUT TELJESEN!

Másodszor...

Ha jól értem akkor zangetsu még megvan csak éppen nem hadra fogható igaz?

Mármint a belső világában.

Amúgy egy ideje érik már az a bizonyos apa-fia beszélgetés amikor az jön ,hogy kicsit túl sok szakét ittam és az anyád is és .... de nem akarta az anyád elvetetni ezért inkább összeházasodtunk meg minden.

Meg mondjuk azért az benne van a pakliba ,hogy kedves főhősünk tényleg csak felszínesen érte el a nagy teljesítményt mint mondjuk zaraki aki még a kardja nevét se tudta ami pedig azt illeti ,hogy mindig elvesszük az erejét szerintem lerágot csont hiszen nulláról mindig nehezebb kezdeni meg kicsit megerőltető szerintem.

Ahelyett ,hogy Zaraki harcát néztük volna nekem jobban bejött volna ha maga Zangetsu dobja el Ichigot vagy pedig kap egy kis fejmosást ,hogy arany drága gazdácskám nem csak akkor kéne dumálni amikor szarban vagy.Néha össze kéne jönni kicsit dumálni és megbeszélni dolgokat meg kedves hollow barátoddal lenyomhatnál néhány meccset ,hogy a harcmodorod ne csak egy tecknika legyen.(Vagy kettő) közben felkeresni Ishidát ,hogy arany drága cimbora ,hogy kell azt a nyilas bigyót lövöldözni és kialakítani egy egyedi harcmodort ,hogy hatásosabb legyen a harcokban mert csak csapkodni tud meg órákon át elmélkedni az ellenség érzésein meg ilyenek.

Nekem a megmentet Byakuya harcmodora jött be szerintem valahogy úgy kéne csinálnia mint neki ,hogy kombinálja a dolgokat nem csak egy forrást aknáz ki hanem fejleszt folyamatosan.

Remélem az öreg marad és Zaraki ne nyomja már Bankai módban mert nincs kedvem üres oldalakat nézni a pusztítás után.

Gondoljatok bele alapjáraton egy két lábon járó bulldózer biztos ,hogy ezt ennyivel meg kell szorozni Yama bá ereje is olyan volt ,hogy hosszú távon likvidálta a környezetét is amúgy senkit nem zavar hova került a teste?




« Utoljára szerkesztve: 13 feb 20, 20:09:49 írta Destiny » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #14782 Dátum: 13 feb 20, 20:11:15 »

Azért az vicces, hogy néhányan azt akarják, hogy Ichigo quincyként lövöldözzön. Véleményem szerint ez soha nem fog megtörténni. Meg lesz az a kard gyógyulva valamilyen módon. Mások azt akarják, hogy harcoljon emberként. Ez lenne a legjobb csak van egy kis bibi. Emberként az első tized másodpercet sem élné túl, hiszen nem rendelkezne semmivel. Emberként talán a fullbring képesség állna hozzá a legközelebb. Hozzáteszem, hogy ezzel saját maga is megjavíthatná Zangetsut ha visszaemlékezünk Kougo dolgok/tárgyak magyarázatára és bemutatására a narancslével. Másrészt honét tudjuk, hogy a quincyk emberek? Nekem Bachékról az jött le, hogy ezer éve együtt voltak a shinigamikkal. Akkor miért is gondoljuk, hogy emberek? Gondolom Ishidáék miatt gondoljuk ezt. Mi van ha néhány quincy család 1000 éve elmenekült és az emberek között telepedtek le? Lassan asszimilálódtak a többi ember között. Ez is lehet az oka, hogy Ishidáék csak árnyékuk Bachék erejének egyenlőre. Szóval egyáltalán nem biztos, hogy a quincyk tiszta emberek, bár idővel egyre inkább azzá válhattak.
Naplózva
Destiny
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 33


Colonel


« Válasz #14783 Dátum: 13 feb 20, 20:16:58 »

A törött kardját azért remélem visszakapja...
Különben az egésznek nincs értelme akkor hiszen akkor megcsinálni sem tudja
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #14784 Dátum: 13 feb 20, 20:35:16 »

Kon már tengerben úszik... dús-kebel-tengerben. ikszdé Legalábbis kinézem belőle.

A kard kérdésben pedig a mitugrász repper megcsinálja neki a kardját, ha elsajátítja azokat a bizonyos alapokat -legalábbis nekem ez jött le- az apja és Urahara ebben pedig elég könnyen a segítségére lehetnek. Bár azt pl nem értem, hogy mire gondolt azzal, hogy csoda, hogy az Asauchi segítsége nélkül eddig kibírta. Hmm?
Naplózva
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #14785 Dátum: 13 feb 20, 20:43:22 »

Most hogy megemlítettétek Kon-t... Amint kimászik Renji vissza mennek a "suna-palotába" és Kon megkérdi: Héé gengszterrapper hol hagytad Ichigot? ... Aztán mivel kon és jancsi szimpatizálnak Kon megkéri hogy vegye vissza
Persze ez addig húzódik, míg Ichigo megtanulja az alapokat Nevet

Amit írtatok a Quincykről: A Quincyk képesek felhasználni a lélekrészecskéket, ezáltal SS-ben gondolom képesek voltak meghosszabbítani az életüket, viszont néhány régi gondolkodású családnak nem tetszett akik az emberek világába mentek, hogy több modern gondolkodású ne legyen a családból.

Most hogy írtam a "quincy családról"  ikszdé ... az jutott eszembe, mi van ha Haschwald rokona Ryuken-nek? Elvégre még nem tudjuk, hogy szőke vagy fehér-e a haja.
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #14786 Dátum: 13 feb 20, 20:46:53 »

Na azért leírom ma harmadszorra, hátha 4 embernél többen meg is értik.

Ichigo egy hibrid, mint írtam, Bachnak is van kardja, közel sem zárja ki, hogy Epermannak ne lehessen olyan szép hosszú kardja, ami távolról tudna egy bazi nyilat kilőni, és akkor ugyan ott lennénk mint eddig, csak nem lenne getsuga üvöltözés. Nem értem ez miért lenne akkora tragédia,,,,

Ichigoba épp az a jó, hogy hibrid, meg van a lélekteste, ami nehezebbé teszi a megölését, és még a sebessége is megmarad -valószínűleg-, hollow erő kétséges, de utolsó utáni lehetőségnek nem lenne rossz, főleg az ösztönlény oldala jönne innen, a quincy helyzetfelismerő képesség meg mindig is megvolt benne. Így Ichigo ténylegesen sehova sem tartozik igazán, de mindenből egy kicsi van benne, ezért csak "fake-shinigami", Bachnak még alvó, fullbring erejét is szépen ellopták és azt a részt tuti nem pótolta vissza. Mondván ha tud halálisten lenni, minek dobálózna swastikákat emberként.

Ha már egyszer utolsó arc, miért ne jöhetne felszínre minden erejének kombinált formája? Eddig egyedül fullbringbe volt, hogy csak az volt neki, de az érthető okok miatt. Ezt leszámítva mindig csak hozzátettek Ichigo erejéhez, régieket nem vették el. Attól, hogy most kapna quincy erőt, nem azt jelenti, hogy kapna +60 iq-t, és csak azt használná ezután.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 20, 20:49:43 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #14787 Dátum: 13 feb 20, 20:55:25 »

Pontosan.A különböző képességeinek(erőinek) kombinálásából akár fúziójából jöhetne felszínre a tényleges ereje,mert mint Kenpachinál is volt(még valamennyire van) jó része még szunnyad. Gondolkozik
Végsőbb alakban hasonló lehet a Saigo no Getsuga Tensho alakhoz,csak még hozzáadva az addig fel nem ébredt erőket.
Naplózva

Eszter4
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 173


Sajt.


« Válasz #14788 Dátum: 13 feb 20, 20:59:23 »

Az zavarná azokat a kedves kommentelőket, akik nem tartoznak az "elit négybe", hogy a quincy erővel együtt valószínűleg eltűnne Zangetsu, mint ahogyIchigo kihypozott haverja is, ahogy említetted. Zangetsu pedig nem egy olyan karakter, akiért "nem kár". Ha Kubo ki akar írni valakit jók közül is, hogy a kedvére legyen az olvasók kiszámíthatatlan igényeinek, akkor az sztem semmiképpen ne Zangetsu legyen. Hiába láttam régen, nekem fájna a tudat, hogy esélytelen, hogy újra viszontláthassam a "Dárkos fazont".

Amúgy engem nem zavarna, ha minden ereje egybeolvadna egy HIPERSHINIGAMIHOLLOWCSIRKEQUINCYFULLBRINGER alakban.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 20, 21:00:52 írta Eszter4 » Naplózva

"Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt!"
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #14789 Dátum: 13 feb 20, 21:11:46 »

De ezt magyarázza el nekem valaki, hogy Zangetsu miért tűnne el, csak azért mert quincy ereje is van Ichigonak. A törött kard az oka, arra fixálást meg száz százalék, hogy találnak. Itt van még Urahara, aki kb mindenhez ért, vagy akár a quincy lélekrészecske bontás és esetleg, Ichigo saját magát lebontva a kardba irányítva saját lélekrészecskéit, újraépíti a kardot. Túl sok a lehetőség.

A négyet meg teljesen véletlenszerűen írtam, és én még mindig nem láttam olyan írást, akik nyílzáporokat akartak volna Ichigotól, ezért nem értettem mi ez a nagy ellenzés, a semmire.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Oldalak: 1 ... 984 985 [986] 987 988 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!