24 szep 29, 00:18:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 981 982 [983] 984 985 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1701556 alkalommal)
0 Felhasználó és 54 vendég van a témában
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #14730 Dátum: 13 feb 20, 13:12:54 »

Ichigo teljesen megérdemli amit kap, ráfért már ez a pár pofon a karakterének, kicsit elszállt magától, ráadásul a semmire volt olyan nagy arca. Jó volt látni ahogy összeverve fekszik a padlón. Mondjuk a szemüveges mitugrászt továbbra is a Plútóra rúgnám fel, annyira irritál, dehát ez van..

Kenpachi karakterének meg hogy jót tesz-e a shikai/bankai, háát... én speciel nem adtam volna neki, maradjunk annyiban.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #14731 Dátum: 13 feb 20, 13:49:35 »

Unohana mint első Kenpachi rendelkezett bankaival, így várható volt, hogy Kenpachi azáltal, hogy visszatér eredeti erejéhez és ő lesz Kenpachi, várható volt, hogy létrejön a kapcsolat a kardjával. Éppen azért nem volt képes meghallani a kardját eddig mert visszafogta az erejét. Az viszont más kérdés, hogy ezután mennyire fog támaszkodni a kardjára hiszen élete jó részében mindig elutasította ezt. Másrészt én örültem, hogy Kubo éppen itt szakította ezt a jelenetet. Így tudunk is valamit és nem is.

Ichigoval kapcsolatban az meglepett, hogy nem tudott kitartani. Persze ez valamennyire sejthető volt de nem gondoltam volna, hogy Renji jobban állja. Mint ahogy megemlítették, Ichigo nincs annyira elkötelezve arra, hogy igazi shinigami legyen, így nem is ad bele mindent. Másrészt ő megkapott más lehetőségeket a fejlesztésének irányában. Azt viszont nem gondolom, hogy Zangetsu eltűnne. Ő Ichigo része és ebből következtetem, hogy ez a kardfeltaláló sem tud még sok mindent a zanpakutokról. Helyre fog ő állni magától is valamilyen módon és erősebb lesz mint bármikor is volt.
Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #14732 Dátum: 13 feb 20, 14:06:48 »

Az első részére azt mondanám, hogy végre! Nevet Végre megtudja a nevét és ultimate lesz zaraki Nevet A második fele meg  Neeem Egy mangán belül átjárt az öröm és a bánat is... Szomorú Egyszerűen képtelenség, hogy Renji lepipálja Ichigot. Oké, hogy ő edzett meg erősebb lett stb... de Ichigo még mindig Bankai formában van vagyis a gyorsasága még megvan és a blut veinről sem tunk h kilenne kapcsolva, szal szinte hadonászhatna a karjával mintha kard lenne vagy legalábbis védekezésre minimum Gondolkozik Remélem hogy jelen lesz Oetsu amikor ichigo táposan tér visza és az arcára fagy a mosoly...
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #14733 Dátum: 13 feb 20, 14:17:18 »

Ezt az Oetsut tényleg nem kedveli senki még a saját Zp-je se Nyelvesít
Tápos Ichigo ha visszatér,minimum lefagyasztja vagy viszonozza a "szívességét",de ha egyelőre Renji elkeni a képét az elég lesz most.Amúgy harc közbe azt hittem legalább a quincy forrásai fenntartják,hát egyenlőre mégse.
A legmegfelelőbb az lenne ha közel hasonló szinten áll Zangetsuval mint a 0ikasok csak még nem jött rá hogy alkalmazza. Gondolkozik Belegondolva hogy Ichigonak milyen sok fajta erőalapja van ezt nem lehet könnyű vegyíteni,és felhasználni,majd fokozatosan kacsint
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 20, 14:19:55 írta K ichigo » Naplózva

Krulszeme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127


« Válasz #14734 Dátum: 13 feb 20, 14:19:07 »

Sziasztok!
Még régen a fórum ősidejében (talán egy-másfél éve) téma volt arról, hogy mi történik ha kempachi shi-kai/ban-kait kap. Emlékeim szerint az volt a végeredmény  ha ban-kait kap akkor megsemmisül a lelkek világa mert kempachi ereje felemészti  az egészet. Ha shi-kait akkor minden "élő" pusztul el soul cityben be maga a lelkek világa megmarad.
Ha rosszul emlékszek (nincs kedvem megkeresni) akkor elnézéseteket kérem.

A mai részben én is hiányoltam, hogy nem láttuk hogy verték el ichigot, de egyszerűen nem bírom felfogni, hogy renji hogy úszhatta meg ennyivel ichigohoz képest.
Ui: Oetsut egy csöppet megutáltam a mai fejezet miatt.
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #14735 Dátum: 13 feb 20, 14:22:07 »

Hű ha, hát ez van ha túl hamar megy el a csaj, Zaraki kielégítetlenül haggya el a harcteret, de jó hallottam? csak nem a kardja neve Nevet Unohana végül csak meghal. Azért nem kis pofáraesés volt ez Ichigonak. Az azért milyen lenne, ha most hogy FAKE shinigaminak nevezték, csatlakozna Ishidáékhoz és kitanulná a Quincy erőt, aztán beállítana egy íjjal, és beszólna egy olyat a zanpakutós csávónak hogy yo bitch please.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #14736 Dátum: 13 feb 20, 14:29:46 »

Hát enyhén szánalom amit ichigo művel.  Ha quincy lesz akkor kajak nem olvasom tovább a mangát.
kenpachi meg nagyon durva lesz, csak a kardja nevét tudtuk volna meg végre. D
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #14737 Dátum: 13 feb 20, 14:34:06 »

Az lenne nagy fordulat ha Bach jönne személyesen tanitani Icsigot végül-is ö nem ártott neki.
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #14738 Dátum: 13 feb 20, 14:36:53 »

Kenpachi Shikai-a: Tárulj! Virágosrét... ikszdé

Amúgy mi van Akonnal? Oké, hogy beledöftek pár olyan izét, de most akkor neki kampec? Csíptem pedig, és tehetséges is volt nagyon.  Neeem
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #14739 Dátum: 13 feb 20, 15:10:35 »

Vélemény a mostani fejezetről:
1. fele: valami megmozdulni látszik, ami mintha egy shikai lenne, régen vártuk, és tudtuk is, hogy ez lesz a vége. A képesség jobban érdekel, vagy akár a név megadása is elegendő lett volna Nevet

2. fele: Sokan lehúzzátok, pedig én ennek a befejezésnek sokkal jobban örülök, mintha Ichigo állva maradt volna, és visszakapja Zangetsut, hogy miért? Meg is mondom. Anno a waizard arc felvezetésekor, Ichigo megingott a saját erejétől, így a belső hollowja kihasználva az alkalmat megpróbált felszínre törni, megülni a trónt, és betörni azt a bizonyos lovat. Mind beszéd mind harci stílust nézve, a belső hollow egy igen büszke és akaratos teremtmény, hisem kijelentette anno, hogy egy apró hiba, és megpróbálja átvenni Ichigo helyét. Na mot ha ezek a létrehozott ZP-k, amik ellen harcoltak, csak fele ilyen büszke lények, akkor szinte biztos, hogy egy olyan Ichigot nem fognak elfogadni, akinek pár nappal ezelőtt mondták meg, hogy a saját háza táján nézzen szét először, mert már ott bűzlik a sajt, nem csak Dániban.

Azt mondom, hogy inkább tegyen Kubo mindent rendbe a felmenők között, tisztázzuk, hogy ki merre hány forint, aztán majd lehet itt dobálózni a quincy meg a shinigami egyensúly megtartásával. Míg ez nincs letisztázva, addig van előttünk egy tépázott belső világgal rendelkező egyén, aki saját magát nem ismeri, így nem is lehet világot menteni. Szerintem ez így volt jó ahogy alakult!
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #14740 Dátum: 13 feb 20, 15:43:04 »

Quincyknek vége mert jön Kenpachi bankaijal.  ikszdé
Unohana halála hát nem örülök de most mit tehetünk ez ellen. Remélem majd lesznek visszaemlékezések és többet megtudunk mindenről.

Mi az hogy Renji erősebb most Ichigonál? Miért is fake shinigami Ichigo? Apja shinigami, van ereje is. Vagy már az hogy quincy volt az anyja az már fake-ké teszi, vagy netán a hollow erő? Most meg visszaküldték haza és nem is akarják újra látni. De bevernék most a szemüvegesnek. Ha végén az lesz hogy többé nem lesz Zangetsu ezek után, és csak quincy erőt fog használni akkor hihetetlenül csalódott leszek, pedig igen jó arc az utolsó eddig.
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #14741 Dátum: 13 feb 20, 15:46:18 »

Ha quincy lesz akkor kajak nem olvasom tovább a mangát.

Ne tedd, Bach mint ultimate quincy kardot használ Mosolyog Főleg, ha belevesszük, hogy az egy íj, és lélekenergia nyilakat lő, akkor Ichigo ugyan úgy harcolna tovább mint, ahogy most kellene neki. Csak nem lenne már getsuga, hanem nyilak lennének, esetleg a kettő párosítása.

Amúgy mi van Akonnal? Oké, hogy beledöftek pár olyan izét, de most akkor neki kampec? Csíptem pedig, és tehetséges is volt nagyon.  Neeem

Semmi baja Mosolyog Amikor Ichigonak magyarázták, hogy a bankait nem lehet csak úgy megjavítani, akkor hozták fel példának Ikkakut, hogy Akon megjavította neki valahogy, de sokkal gyengébb lett az a bankai utána.

Maga a rész szerintem remek volt. Unohanának szép halála volt, mangában picit gyorsnak tűnt, remélem animébe azért elhúzzák, ez az oldala is érdemelne legalább 2-3 részt.

Ichigos szál nekem kimondottan tetszett. Pont ugyan az van mint Aizennél, nincsenek Picigónak igazi álmai, amikért annyira küzdene. Gondoljunk bele, Yamán kívül nem halt meg -szerinte- senki, barátai jól vannak, még Grimm is ott van velük. Lényegében, őt bántani sem akarják, se az ember barátait, tehát akik a legközelebb vannak hozzá -Rukián kívül- de ő is pácolódik rendesen, biztonságban.

Ahogy láthattuk eddig, Ichigo akkor tudott igazán badass lenni, ha nagyon szorult helyzetben volt, majdnem meghalt és elsődlegesen nem magáért küzdött. Ez pont Rukia megmentéséig volt így, ott nagyon kevés idejük volt, és tudott is állandóan fejlődni. Grimmet is csak Orihime "szurkolásával" tudta legyőzni. A mostani erejét meg tényleg csak úgy kapta.

Én nagyon szívesen látnék egy 2-3 fejezetes beszélgetést a közeljövőben Bach és Ichigo között. De legalább egy Urahárás tanácsot, hogy akkor legyé' quincy. Ottanfele kiderülhetne már tisztán, hogy most Ichigo anyja quincy, és mehetne Uryuuval edzeni.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #14742 Dátum: 13 feb 20, 15:50:41 »

Miért mondják sokan ha shikait kap Zaraki? neki nem alapból shikaiban van a kardja?
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #14743 Dátum: 13 feb 20, 15:51:34 »

Most őszintén titeket nem idegelne hogy ichigo egyszer csak hopp és nyillal lövöldözne? és ennyi? se zangetsu se bankai nem lenne? Nem tudom meg fogalmazni, de  ichi=zangetsu használtával. ez olyan nonszensz .   MIntha  hmm mit mondjak . mintha én fekete lennék egyik napról a másikra és kiderülne hogy végig albino néger voltam, csak a korral meg fekedtem . Milyen lenne az már? sry de semmi értelmes példa nem jutott eszembe. Alapból az ujdonságokat nem ellenzem, de van amit eredeti formában kell meghagyni. vagy legalább az eredeti lényege meg maradjon. Ezt  quincy blutt venet plel tudtam volna viselni. de ennyit.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 20, 15:53:23 írta batai15 » Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #14744 Dátum: 13 feb 20, 15:55:08 »

Jó lenne ha megtanulná a quincy erejét de attól még Ichigo ne nyilakkal harcoljon tovább a manga hátralevő részében. Az kb olyan lenne mint Naruto elkezdene csak Taijutsukat használni.
Remélem ha már visszaküldte őt otthonába akkor legalább apjával beszélne és elmondanák az igazat is Masakiról.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 981 982 [983] 984 985 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!