24 szep 29, 23:00:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 980 981 [982] 983 984 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1702566 alkalommal)
0 Felhasználó és 120 vendég van a témában
Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #14715 Dátum: 13 feb 18, 22:43:51 »

A Yama vs. mr. főbajusz csatához hozzászólva csak annyit, hogy én sem gondolom, hogy Yama ilyen hamar kifulladna, mégiscsak Ő volt a főparancsnok. Persze elképzelhető, hogy meglepődött, de rendelkezik már akkora harci tapasztalattal, hogy nem sokáig időzik el a csata közben, nomeg vették már el a kardját mégsem esett nehezére kettétépni az ellenfelét puszta kézzel.
Nyilván pont az volt a lényege a dolognak,hogy bemutassa még Yama sem tud kekeckedni a főellennel,mikor elvették a Bankai-át látszott a tekintetén,hogy nincs semmiféle esélye.

Tudta ki az ellenfele,és láthatólag tartott is tőle,ami eddig aligha fordult elő a történetben(bár szinte biztos vagyok,hogy még látni fogjuk az öreget,mondjuk egy Bach féle visszaemlélkezésnél,érezhetően hamar zárta le Kubo az harcot).
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #14716 Dátum: 13 feb 19, 00:11:00 »

Azért ez nem pontosan így játszódott le. Ha Yama tartott volna Bachtól akkor nyilván nem ész nélkül megy oda. Persze tartani tarthatott tőle de tudta azt is, hogy ő az erősebb. Yama azért veszített mert megint átverték az agyát. Ez játszódott le Aizen esetében is. Most korábban mutatta be a bankaiát mint kellett volna és így Bachnak volt lehetősége lenyúlni azt. Yama meglepetését kihasználva Bach pedig nem tétovázott kihasználni ezt a meglepődést. Ennyi volt az oka, hogy Yama veszített és nem több.
Naplózva
Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #14717 Dátum: 13 feb 19, 18:21:34 »

Szerintem meg pont azért engedte ki a kardját olyan hamar,mert tudta,hogy máshogy nincs esélye.
Gondoljunk csak bele,az a Yama aki a történet során kb senki ellen nem harcolt komolyan,az pont ilyen hirtelen fogja elővenni a végső erejét,mikor tudatában volt annak a kockázatnak,hogy akár el is vehetik tőle szempillantás alatt...
Ráadásul ez a tekintet,mikor meglátta Bach támadását http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/510/15 ,látszódott a szemén,hogy semmi esélye túlélni,pedig ahogy már említve lett,puszta kézzel kiállt még Aizen ellen is,full sérülten.
Naplózva

Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #14718 Dátum: 13 feb 19, 19:59:46 »

rini67-nek van igaza. Ha megfigyelted direkt azután mondta ki a Bankai-t http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/506/13 - http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/506/14 miután Bach elővette a kardját, én azt feltételezem hogy azt a technikát akarta megakadályozni amivel Bach kettévágta, egyszóval nem akarta megvárni míg Bach megidézi azt a kardot. Az más kérdés hogy közben jól átvágták a fejét az áll Bach-al de legalább megpróbálta megölni.
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
sacsu
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Válasz #14719 Dátum: 13 feb 19, 20:07:36 »

Pár napja leirtam a véleményem a részröl meg a stern ritterek és kapitánok közötti erőbeni különbségről na meg Yama és Bach harcárol is de eltünt valamiért ha valaki esetleg tudja miért megirhatná.A lényeg hogy Bach biztos nagyon erős és ez melett elég furfangos is de nem hiába küldte maga helyett Lloyd ot hogy ő elöcsalja Yama bankaiját és ezzel legyöngitve őt hogy neki könnyű dolga legyen de ha ő lett volna akivel elöször Yama küzd valoszinüleg akkor is Bach gyöz mivel a Bankai nélkül ami átkerült Bachoz nem lett volna esélye az öregnek max tovább huzta volna mint igy.Ugyan ez áll fent a többi kapitány esetében is Bankai nélkül esélytelenek.De ha Bach nem tudta volna ellopni akkor Yamabá egyértelműen nyert volna(és a többi kapitány is) a kard képessége ellen nem tudott volna mit tenni.
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #14720 Dátum: 13 feb 19, 21:18:29 »

De nem tudjuk mik Yuhász képességei. Már a Badass icsigot is leverte puszta erejével és nem használt semmit sem. Utána mondta használni fogja az erejét csak le telt az időkorlát és elment.)  Szerintem nagyon erős lehet de mire ez kiderül nagyon mesze van még:)
Naplózva
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #14721 Dátum: 13 feb 19, 21:22:43 »

Hát nem minden esetben nyertek volna a kapitányok. Nézd meg Byakuya vs As Nodt bulit...   As Nodt a félelmes képességével szerintem így is-úgy is nyert volna Bya ellen.....
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #14722 Dátum: 13 feb 19, 22:00:59 »

Kenpachi ellen biztosan veszített volna. Pont az volt As szerencséje, hogy olyan ellen kellett harcolnia akinek túl sok vesztenivalója volt. A sok büszkeség és az ezáltal való félelem törte meg Byakuyát. Egyszóval nem erőben volt erősebb egy bankait használó kapitánynál hanem mentálisan zúzta össze Byakuya ellenállását. Ezután történt csak a fizikai támadás miután Byakuya mentálisan padlón volt ráadásul a saját fegyverét használta ellene. Szinte biztos vagyok, hogy ezt még egyszer nem tudja Byakuya ellen eljátszani ezt a szentbeszédet a félelemről. Byakuya pont úgy fog eljárni vele szemben mint Zomari espadával tette amikor legközelebb találkoznak. Márpedig ez már előre elrendeltetett.
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #14723 Dátum: 13 feb 20, 07:02:10 »

sacsu

Szervermeghibásodás volt, és kénytelenek voltak régebbi mentést visszatölteni, 8-10 órányi -a legfrissebb- anyag törlődött akkor, itt Bleach témába kb 7-8 hsz.

Mellesleg az lényegtelen, hogy hogyan nyert volna Bya ellen, végülis ő volt -szinte- az egyetlen, aki effektíven tudta használni a különleges erejét. Ez pont ugyan az, mintha a shinigaminak félelemkeltő kardja lenne, ha megvágja az ellenséget.

Pont erre próbál most kimenni ez az arc, hogy míg egy átlagos quincy csak egyedül van, addig a halálisten alapból kap egy kardot, és azzal tápokat, és ha nem lenne nekik kardjuk, akkor nem sokat érnének. Ez a lényege most Ichigo edzésének is.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #14724 Dátum: 13 feb 20, 11:54:05 »

Itt az új rész Nevet

http://www.mangapanda.com/bleach/527
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #14725 Dátum: 13 feb 20, 11:57:36 »

Na, Kenpachi végül megtudja a kardja nevét, vagy mi a tök? Unohana meg kapja már össze magát, ne zuhanjon itt nekem lefele gy óráig 1 méterről... 
Pápá Ichigo.. Byakuyát is mutathatnák mostmár.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #14726 Dátum: 13 feb 20, 12:11:20 »

Legalább  sima power up mellett végre a kardja is felfedi magát,csak mire megtudnánk milyen Kubo megint váltott a szálon. Unohana elbúcsúzása pedig egész szép lett átadta a staféta botot,és még zp is felébred.
Azért ironikus hogy pont Kenpachinak lesz,Ichigonak meg jelen esetben nem smirksweat
Elvileg Ichigo képes lehet Asauichi választás,lehet zp nélkül is,azért az érdekelne milyen.
Most van lehetősége a quincy és hollow erők elburjánzásának Nyelvesít
+egy időre szívesen megnézném a quincyk oldalán,és mit tudna SS vagy 0ások ellen.
Naplózva

Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #14727 Dátum: 13 feb 20, 12:22:20 »

Végre, a zanpakutou név amire mindenki kíváncsi, ÉS NEM TUDJUK MEG Nevet Szerintem amúgy tudta a csávesz, h Ichigo nem tudja teljesíteni a próbát, és azért küldte el, hogy más irányban, jelen esetben Quincyként fejlődjön/teljesedjen ki, jól rá jár a rúd manapság Mosolyog
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #14728 Dátum: 13 feb 20, 12:53:23 »

Ennyi. SS, HM és Wandenreich mind kitűzheti a fehér zászlót, mert jön Bankai Kenpachi és eldádázza aki beszól neki!  Nevet
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Destiny
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 33


Colonel


« Válasz #14729 Dátum: 13 feb 20, 12:54:19 »

Én azért sajnálom a dolgot ,hogy nem láttam ,hogy Ichigot miképpen verték szét ennyire.

Azt megértem ,hogy rá kell venni a kölyköt ,hogy kezdjen el technikákat tanulni de mondjuk Zangetsu nélkül már nem lesz ugyan az.

Meg azért megnyugodtam ,hogy nem csak ennyi lesz a főhős power upja amúgy biztos vagyok benne ,hogy Urahara megint ki fogja húzni a lekvárból vagy valaki de nem szeretném ,hogy Zangetsu-t leírják csak így.

Ne már ,hogy akinek meg kellene hallnia az nem is hall meg míg egy kard amit helyre lehet hozni az megy a sülyesztőbe.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 20, 12:54:54 írta Destiny » Naplózva
Oldalak: 1 ... 980 981 [982] 983 984 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!