24 szep 29, 00:10:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 966 967 [968] 969 970 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1701462 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #14505 Dátum: 13 jan 22, 05:00:39 »

Akkor felteszem a kérdést. Miért nem agy mosták Harribelt eddig, hiszen erős harcos vált volna belőle. Talán túlságosan is. Három válasz lehetséges. Hasznosabb így fogságban tartani és ezzel befolyásolni a hollowokat túlságosan erős lett volna a plusz quincy technikákkal vagy nem lehetséges ez az agy mosás nála.

Halibelt nem régfogták el, aztán nem sokra rá máris jöt a füles hogy Ichigo HM-ben van és Kirge-vel harcol. És kihasználva a lehetőséget rögtön indult is az invázió. Nem is lett volna idejük agymosni, de ha mégis, akkor sem fogják pár pitiáner Arrancarra bízni az egyik legfontosabb inváziójuk sikerét, meg van épp elég harcosuk is a győzelemhez. Az ilyen arrancarokra szerintem csak ilyen piszkos munkákat fognak bízni mint hogy lemorzsolt Shinigamik felkutatása és likvidálása, vagy apróbb inváziók, vagy a Stern Ritterek támogatása. Vagy ilyen teszt nyuszik, mint Ivan, akit kiküldtek a medállal hogy kiderüljön hogy eltudja-e szívni Ichigo bankaiját.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #14506 Dátum: 13 jan 22, 15:30:06 »

Más téma:
Most, hogy tudjuk, hogy Unohana volt az egyik az első Gotei 13ból, újranéztem azt a képet, amin rajta vannak páran, és találgatni kezdtem h kik lehetnek még ott. (Ha már volt ilyen vita, akk bocs, esetleg vki oldalszámot mondana, h hol volt ilyen beszélgetés?) http://www.mangareader.net/bleach/511/11
Sztem Yama mellett közvetlenül jobbra, az Kirinji, tök magas, és a fején is jellegzetes alakú haj van. Esetleg emellett nem lehetne a kopasz, Osho?
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 22, 16:03:35 írta Domynyk » Naplózva
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #14507 Dátum: 13 jan 22, 16:26:52 »

Találgattuk még anno hogy kik lehetnek a képen akkor még úgy gondoltuk hogy aki a vállán támasztja a kardját az biztos valami 1. Kenpachi féle lehetett (ez már megdőlt) Yama jobbján pedig azon tanakodtunk hogy az Unohana vagy egy Kuchiki de ezek szerint Unohana volt.  A többi személyről is esett pár felvetés, de ha megtalálom az oldalszámot elküldöm majd.

Szerk: http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=10.12834 oldalon a
Csak nekem gyanús szemből nézve Yama mellett jobbról az az alak? http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/511/12 Nagyon Kenpachi-s beállása van, hasonló ehhez http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/312/7 (legelső kép) Lehet hogy az a tag volt a legelső Kenpachi és most a 0. osztagban szolgál, persze ez mind csak fikció a részemről.
hozzászólásomtól kezdődve filózunk. Aztán folytatjuk a következő oldalakon.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 22, 17:00:03 írta Zaraki Kenpachi » Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #14508 Dátum: 13 jan 22, 17:30:25 »

A képen az egyiknek mindenképp Byakuya öregének kell lennie. Öregebben nézett ki mint Jama. Kár hogy direkt ilyen kicsi sötét és elnagyoltra rajzolta Kubo a képet... 8 alak van a képen, ebből kettőnek csak a köpeny sarka látszik. Remélem még kitér majd az összes személyre.
Naplózva
Hatuma
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19


« Válasz #14509 Dátum: 13 jan 22, 17:51:27 »

szerintem bach is köztük lesz, annyit áradozott a régi gotei 13ról. Lehet hogy lesz egy olyan visszaemlékezés mint a vizardoknál, pár szereplőt felfed meg kapunk még egy rakás ismeretlent.
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #14510 Dátum: 13 jan 23, 06:28:33 »

http://www.mangareader.net/bleach/524

Hát nem állt túl jól Zaraki szénája (az utolsó oldalig) :DDD Bírtam ahogy Unohana unott pofával csak úgy félrelökte Zaraki első támadását, megse mozdult.

Mikor a halál szélére kerül, mégerősebb lesz? És Unohana bűne? Lehet módosított rajta valamit hogy legyőzhetetlen legyen, és jókat harcolhasson Unohana? Reméltem hoy lesz belsővilágos rész mikor leszúrta, de úgytűnik mégsem.
Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #14511 Dátum: 13 jan 23, 06:53:25 »

Hát ez a nyakra menés kicsit erős volt...

Ettől eltekintve jó volt, viszont nem értem mi volt az elején Isane és annak a kislánynak a kezében.
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #14512 Dátum: 13 jan 23, 07:06:38 »

Hát ez a nyakra menés kicsit erős volt...

Ettől eltekintve jó volt, viszont nem értem mi volt az elején Isane és annak a kislánynak a kezében.

Az Yachiru volt, és valami fekete hadnagyi kitűzőt kapott. Ez szerintem olyat jelenthet hogy Zaraki nembiztos hogy vissszatér élve, vagy olyanként mint azelött volt. Lehet valami amit Yachiru  bízott Zarakira még rég és most vissza adta jelezve hogy lehet meghal. Isane meg egy levelet, gondolom Unohana búcsú levele. Azthiszem tényleg megfog halni, főleg hogy van egy az ő "bűne" dolog is. Megfog halni hogy vezekeljen érte.
Naplózva
farkas04
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Válasz #14513 Dátum: 13 jan 23, 07:17:11 »

Szerintem Unohana tudja hogy meg fog halni ezert hagyta azt a levelet. De az is bisztos hogy kenpachi nem fog bankait tanulni. De nem tudom hogy mit fog tanulni , de azt sem hiszem hogy unohanna stilust tanitana neki. Szerintem megmutasa neki hogy tisztelye a kardjat igy talan meg a belso vilagat is meglathasuk
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #14514 Dátum: 13 jan 23, 07:31:59 »

Az nem kitűző, hanem Kenpachi szemfedője.
Unohanától azért elvárt, hogy ennyivel erősebb legyen az elején. Lehet, hogy Unohana stratégiája, hogy mindig a halál peremére juttatja Kenpachit, aki onnan erősebben tér vissza. (És még csak nem is fogja megölni, hiszen közben akár gyógyíthatja is, ha úgy alakul.)
Naplózva
Hatuma
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19


« Válasz #14515 Dátum: 13 jan 23, 07:52:02 »

elég sok minden bejött abból ami ide lett írva: ellenfél meggyógyítása, régi harc
Naplózva
kuvosaki15
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #14516 Dátum: 13 jan 23, 09:00:13 »

omg hogy néz ki unohana XDD szerintem kenpachi fog győzni Mosolyog






http://www.youtube.com/watch?v=T-0wHh8-eLc
Naplózva
Hatuma
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19


« Válasz #14517 Dátum: 13 jan 23, 09:05:54 »

mivel mindketten kenpachik azért ez elég valószínű  Nevet
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #14518 Dátum: 13 jan 23, 10:51:37 »

Unohana igazán levághatta volna Kenpachit, ahogy elnézem a legkevésbé se jelentene neki gondot... így már elég égő, ha tényleg meghal a hölgyemény...
Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #14519 Dátum: 13 jan 23, 12:21:47 »

Már nem ezért vagy azért, de Unohana le is vágta Zarakit, nem? Pojén Elvégre az a kis szurkálódás tényleg megtörtént. Ördögi Múlt héten és is azt tippeltem, hogy ők már harcoltak valamikor, de nem hittem volna, hogy tényleg bejön. Nevet De jó ez így.
Amúgy Kubo most tényleg rámutatott, hogy Zaraki csak vagdalózik, csak megy a feje után. Unohana meg tényleg szépen, stílusosan harcol. Látszik rajta, hogy érti és tudja, hogy mit csinál.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 966 967 [968] 969 970 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!