24 szep 29, 00:16:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 967 968 [969] 970 971 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1701524 alkalommal)
0 Felhasználó és 39 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #14520 Dátum: 13 jan 23, 13:07:07 »

Maradjunk annyiban, hogy ha Unohana igazán komolyan harcolt volna Kenpachival akkor mostanra már Kenpachiból egy kihűlt holtest maradt volna. Itt nem az a célja Unohanának, hogy megölje hanem az, hogy tanítsa, átadja a tudást és a végén ő maga halhasson meg. Amúgy valószínű, hogy Kenpachi a korához viszonyítva erősebb mint Unohana lehetett ennyi idősen. Erre az erőre utalhatott Yama is amikor nem akart többet tanítani Kenpachinak. Az is biztos és már többen is megjegyeztük, hogy Kenpachinak fogalma sincs a kardvívás technikájáról. Mindent az elsöprő erejével próbált megoldani és ez többségében sikerült is neki. Éppen ezért nem is érezte szükségesnek azt igazán tanulni. Nem mellesleg éppen ezért nem is tartottam igazán erősnek. Persze, erőben erős de technikai tudásban gyenge. Viszont ezután a képzés után nagyon kíváncsi leszek rá.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #14521 Dátum: 13 jan 23, 14:33:57 »

fuu durva ken chan nyakon lett szúrva.
De nekem ez úgy jött le hogy unohana bele ömleszti az erejét vagy nem tudom, de tuti nem véletlen aza szúrás.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #14522 Dátum: 13 jan 23, 14:51:05 »

Ez lenne a Gyilkolás Művészete ? Hogy olyan érzést kelt a célpontban, mintha megölné ? Kenpachi nem tudta, hogy mi volt ez a nyakon szúrás és most nincs ideje, hogy gondolkozzon rajta pedig ő is ugyan ezt csinálta Ichigóval. Nevet
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/103/16
Lehet, hogy megvan benne ez a képesség csak nem tudja, hogy hogyan irányítsa, vagy esetleg csak így passzívan csinálta Ichigóval ? Ez alapján lehet, hogy nem is tudja, hogy ilyenekre képes és ezért mutatta meg neki Unohana, hogy ezt akarja neki megtanítani.

Az elején örültem, hogy mutatták Yachirut, ahogy megtalálja Ken-chan szemkötőjét, meg Isane a levelet. Mindkettejüknél ez olyan, mint egy búcsúzás, mert lehet, hogy nem jönnek vissza. 
Arra azért nem számítottam, hogy Kenpachi elkezd sírni. o_O
http://www.mangareader.net/bleach/524/16

Lehet, hogy a következő fejezetben megkapjuk az Unohanás visszaemlékezéseket ? Mert az utolsó oldal eléggé erre utal.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #14523 Dátum: 13 jan 23, 15:33:05 »

De az az Ichigo leszúrás megsem történt, hírtelen megcsapta Ichigot Zaraki lélekenergiája és ezt úgy élte meg mintha átszúrták volna a mellkasán, ez csak egy metafóra volt.
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #14524 Dátum: 13 jan 23, 15:58:51 »

Unonanás megfogalmazás nekem teljesen úgy jött le, hogy az ő bűne, hogy Kenpachi képtelen meghalni, mert halála előtt kap egy hatalmas uppot, így őt erre kárhoztatta. Esetleg Zaraki volt az egyetlen, akin Unonana használta a bankaiát ?
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #14525 Dátum: 13 jan 23, 16:14:59 »

Szofron: Szerintem Kenpachi nyakának átszúrása se történt meg. Csodálkozik is Kenpachi, hogy mi történt vele. Ezért hoztam fel Ichigo átszúrását, mert az sem történt meg igazából és furcsa, hogy Ken-chan ugyanezt használta Ichigón de most nem ismeri fel.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #14526 Dátum: 13 jan 23, 16:23:11 »

Hát nem tudom, az átszúrás elött Unohana arca tiszta, átszúrja, arcára csöpen a vér, és a fejezet végén is ott a vércsík. Remélem a következő fejezetben elmagyarázzák hogy mi is történt pontosan.
Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #14527 Dátum: 13 jan 23, 16:35:52 »

Szerintem meg pont, hogy megtörtént. Elég csak megnézni, hogy a fejezet címe az, hogy "A csepp" (The drop), valamint az Unohana arcán lévő vércsepp a bizonyíték arra, hogy ezt nem csak képzelődte. http://www.mangareader.net/bleach/524/17 http://www.mangareader.net/bleach/524/18 Bár a cím utalhat Zaraki első könnycseppjére is. Nevet Kubo nem hinném, hogy viccből adta ezt a fejezet címet. Amúgy is szeret velük szórakozni. Nevet
A másik meg Unohana mégis csak ért a gyógyításhoz. Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 23, 16:42:16 írta akym17 » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #14528 Dátum: 13 jan 23, 17:00:58 »

Ezen a képem átszúrja Kenpachit és benne van a penge a nyakában és Ken-chan szeme elhomályosul:
http://www.mangareader.net/bleach/524/17
A következő képkockán újra magánál van és a kardjaik egymáshoz vannak feszülve:
http://www.mangareader.net/bleach/524/18
Unohana megkérdi tőle, hogy mi történt mert egy pillanatra, mintha elvesztette volna a tudatát, Kenpachi meg válaszol, hogy fogja be, majd elkezd agyalni, hogy mi volt ez csak nincs ideje a gondolatmenet végére jutni, mert Unohana támadja.
Szerintem elég egyértelmű, hogy ugyanaz történt, mint annó Ichigónál. http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/103/17
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 23, 17:09:10 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #14529 Dátum: 13 jan 23, 17:11:16 »

Jó kis harcos fejezet volt, tetszik h keveset dumálnak. Ez az oldal pedig azért jött be, mert végre valami jelentősebb érzelem látszódott Unohana arcán: http://mangastream.com/read/bleach/74257036/14
Meg kell hagyni, hogy jól nyomja Yachiru, és még cseles is, hiszen valamilyen más pengét is beledöfött Zarakiba.
Ezek után nagyon várom a folytatást, és eléggé mérges leszek, ha Unohana meghalna:D
Naplózva
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #14530 Dátum: 13 jan 23, 17:29:49 »

Kemény fejezet volt, én is úgy látom a helyzetet Tilon. Unohana simán megtudja csinálni azt amiről Tilon beszél, és az ebben a szép hogy míg Zaraki az akkor még gyengének számító Ichigo ellen csinálta meg. Unohana pedig Zaraki-val bírta elhitetni ami szerintem elég nagyszó.

Off: Új avatar a harc tiszteletére ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 23, 17:31:00 írta Zaraki Kenpachi » Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #14531 Dátum: 13 jan 23, 17:33:17 »

Tilon valóban hasonlít, de valami mégis más. Amit Zaraki vért kiköpött és ami Unohana arcára freccsent az ott maradt, elég jól ki lett emelve és szerintem ezért lett ez a címe, mert az egy lényeges momentum. Lehet, hogy illúzió? Mármint Unohana kardjának a képessége? Vagy az már furcsa lenne Aizen után? Hmm?
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #14532 Dátum: 13 jan 23, 17:36:16 »

Az történt hogy: kard átszúrás nem történt meg de mivel  Zaraki azt hitte megtörtént vért köpött. Szerintem ez a volt a lényege. De amúgy utána el is gondolkodik.
Másik meg a végén kard szólítja Ken bácsit:D

« Utoljára szerkesztve: 13 jan 23, 17:54:50 írta ULTRA » Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #14533 Dátum: 13 jan 23, 17:59:49 »

Simán lehet az vagy hasonló amit ULTRA írt.
Egy profi Hipnózissal jól időzítve ki lehet váltani ösztönös reakciót,akár megsülhet az ember a fagyasztóban Nyelvesít
Azért fura Kenpachitól könnyet látni,és hogy egyenlőre ilyen könnyen fölé kerekednek,bár ez elvárható volt Unohanától.
Ha igaz amit említett és Zaraki minél jobban a halál szélére kerül és abból vissza tud térni(akár gyógyítással) akkor jó kis Power up lesz belőle(kis Zenkai filing kacsint.Vérbeli harcos csak még nem elég tapasztalt kardforgatásban.
Elég sokban hasonlít régi Ichigora csak nagyobb erővel.
Naplózva

Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #14534 Dátum: 13 jan 23, 18:00:02 »

De ha az a helyzet hogy minden halálközeli álapot után erősebb lesz Zaraki, akkor tényleg át kellet hosz szúrják a nyákát. Egy illúziónak nincs értelme, mert akkor nemkerül halálközeli állapotba, és erősebbse lesz. Márpedig a végén eléggé power up-oltnak tűnik.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 967 968 [969] 970 971 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!