24 jún 28, 22:38:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 962 963 [964] 965 966 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577991 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Eszter4
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 173


Sajt.


« Válasz #14445 Dátum: 13 jan 17, 17:48:40 »

Az egy kicsit bánt, hogy a Hueco Mundo szál senkit nem izgat.
Engem speciel ez a Kenpachi dolog izgat a legkevésbé. Egyikük vagy meghal vagy nem. (Személyes vélemény, sorry.)
Renji, Ichigo dolog kicsit jobban érdekel, főleg a nyáladzó szemű Zanpakutok miatt. Na meg mert Renji egyre szimpatikusabb.
Sajna úgy érzem, hogy Grimmjow és Urahara alkujáról mindenki megfeledkezett és ez fááj.Q_Q
Mióta Kubo dobott egy kis infót engem nem hagy nyugodni a dolog a "nembántalak" Grimmjow ügyben.
Bocs, ha valaki mégis írt ebben a témában és nem vettem észre.
Mondjuk azt is megértem, hogy most szívesebben rágódtok a friss húson, de, de... Mindegy, befogtam.
Naplózva

"Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt!"
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #14446 Dátum: 13 jan 17, 19:06:13 »

szerintetek a Soukyoku-t is Nimaiya kovácsolta  Gondolkozik

 
Naplózva

Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #14447 Dátum: 13 jan 17, 19:11:51 »

Nos én attól az alkutól nem várnék sokat,tudva hogy Grimmjow egy debil harcmániás. ikszdé
Valahogy így nézhetett ki a beszélgetés:
Grimmjow:Grrrr...Mit keresel itt szemét shinigami állat...zöld fehér sapkában?
Urahara:Nos én csak segíteni jöttem,és ha nem kekeckedsz,tető alá hozok egy meccset Kurosaki-sannal,ahol ütheted ahol éred,ráadásul szét sem rúgom a seggedet itt a helyszínen.
Grimmjow:..megbeszéltük bro! ikszdé

Míg Unohanàról mint kiderült,egyik alapítója a Gotei13-nak,és van egy elborult,elvetemült sorozatgyilkos személyisége,akit csak Yama bà tudott kordàban tartani,most pedig nem csak,hogy ez az ember halott,de még direkt kérik is tőle,hogy menjen àt gyilok üzemmódba...és még mindig nincs vége,mert lehet van köze kenpachi mùltjàhoz,és még talàn mesélhet is az akkori időkről,mikor Yamàék levàgtàk volna a sajàt anyjukat + Bachékròl is tudhat dolgokat,mivel ő volt az egyik,aki legyilkolta a fajtàjukat.
Ez kicsit azért érdekesebben hangzik...szerintem. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 17, 19:17:21 írta Fed » Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #14448 Dátum: 13 jan 17, 19:21:14 »

Igen vicces lenne ha ez lett volna. El is képzeltem és nagyon jól nézne ki.
Unohana mostani személyisége enyhén szólva nem csodálom hogy mindenki fél tőle. De ahogy eddig megismertük az szöges ellentéte a mostaninak. Lehet azért tartja összefonva a haját hogy a nyugot módban legyen és amikor kiengedi akkor ez lesz belőle? (Ne vegye senki komolyan)

Szerintem Nimayia több ezer kardot kovácsolt amit a tanulóknak adnak és az ő erejük miatt alakul át zanpaktouvá mert az asauchik elnyelik és átalakulnak a shinigami lelkének részévé.
Naplózva
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #14449 Dátum: 13 jan 17, 19:23:27 »

Én is azon a véleményen vagyok mint RoronoaZoro, hogy most a Kenpachi-k harca netán múltjaik (ha már találkoztak és küzdöttek egymás ellen) a legizgalmasabb szál jelenleg. Sabaku jól elmagyarázta.
Egy kérdésem lenne. Mért az Asauchi-k a legerősebb zanpakutok? Minden kard olyan erős lehet mint amilyen a használója nem?
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #14450 Dátum: 13 jan 17, 19:25:40 »

Azért mert bármivé válhatnak csak a shinigamitól függ hogy milyen lesz egy asauchi. Szerintem erre értette hogy ők a legerősebbek, meg belőlük van a legtöbb.
Naplózva
Eszter4
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 173


Sajt.


« Válasz #14451 Dátum: 13 jan 17, 19:36:34 »

Mondhattok bármit, engem akkor is az érdekel a legjobban. ikszdé
Sorolhatnék nyomós indokokat, de sajna nincsen, hogy miért nem Kenpachiék. Csak mert nem. smirksweat
Naplózva

"Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt!"
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #14452 Dátum: 13 jan 17, 20:25:45 »

Nyilván azért nincs rivalda fényben HM és Grimmjow mert nem akar semmi infót ellőni Grimmjowról, az Ichigóval való találkozás előtt. Hiszen nem is látták egymást csak egymás hangját hallották, és mi is csak a lábait láttuk. Ha most egyszerűen megmutatná nekünk, akkor nem ütne akkorát a jövőbeli találkozásuk.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #14453 Dátum: 13 jan 17, 20:36:27 »

Ugye bár a Shinigami-k nem ölhetnek sima lelkeket és embereket... Csak szerintem lett ez így, mert ha egy Shinigami embert/lelkeket öl akkor kegyetlen erőre tehet szert?
(lásd: Yama,Zaraki,Unohana és még talán Ikkaku is hisz a tisztek közül neki van csak Bankai-a[szerintem])
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #14454 Dátum: 13 jan 17, 21:05:01 »

Mayuri parancsára több ezer lelket mészároltak le, hogy ne boruljon fel a lelkek egyensúlya. Szóval alapból azért nem ölhetnek lelkeket, mert felborulna az egyensúly, de ha valamiért a lelkek teljesen elpusztulnak (a Quincy-k által), akkor a hiányzó lélekmennyiség miatt nyugodtan öldökölhetik Rukongai lakosait.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #14455 Dátum: 13 jan 17, 21:06:26 »

Nem azért nem ölhetnek mert erősebbek lennének tőle. Akkor már jó páran megszegték volna ezt a szabályt. Az ok az, hogy más a feladatuk. Ők tartják egyensúlyban a lelkek arányát. Ha még ők is irtanák az embereket akkor felborulna az egyensúly és ezzel saját létüket is veszélyeztetnék. Ők pont azért létezhetnek mert ez a feladatuk. Erre jó bizonyíték, hogy Mayuri nemrégen több ezer lélek kivégzésére adott parancsot az egyensúly fenntartása érdekében.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #14456 Dátum: 13 jan 18, 01:44:29 »

Ugye bár a Shinigami-k nem ölhetnek sima lelkeket és embereket... Csak szerintem lett ez így, mert ha egy Shinigami embert/lelkeket öl akkor kegyetlen erőre tehet szert?
(lásd: Yama,Zaraki,Unohana és még talán Ikkaku is hisz a tisztek közül neki van csak Bankai-a[szerintem])

Ez a bountok esetében volt így. A shinigamik azért nem ölnek fölöslegesen, mert rini elmagyarázta miért.
Naplózva

Tomo96
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 17


« Válasz #14457 Dátum: 13 jan 18, 03:42:26 »

hogy megjelennyen a quincy kardja(mert a Bachnak is van de neki akkor hogy)

eddigi szabályok szerint a quincyk csak íjat és nyílvesszőket használtak(akkor lett leírva, amikor Uruuyu elővett egy kardszerű valamit egy arrancar elleni harcban, amiről kiderült hogy vessző), viszont Jama direkt várta hogy Bach elővegye a kardját, tehát Bach nem lehet quincy, inkább shinigami a quincyk oldalára állva.
Lehet hogy csak én látok bele valami hülyeséget, de nem lehet hogy Bach SS alapítói között volt, de elárulta azt/száműzték és megfosztották az erejétől,de ő száműzöttként kifejlesztette a quinci technikákat, amik a környezet reshijét használja föl??
Naplózva
farkas04
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Válasz #14458 Dátum: 13 jan 18, 06:32:26 »

Megtudtuk hogy lesz az atlag sinigaminak kardja  de mi a helyzet a Quincykel. Nekik honan a gyikbol lett kardjok
Elloptak egy par asuchi-t par kezdo sinigamitol az akademian. Vagy sikerult leutanozniuk.
Vagy(bar ezt nem hiszem) minden errosebb Quincy hybrid ?  Mert ha igy hiztak osze
Akkor ichigo-nak lehet SINIGAMI-QUINCY-FULLBRING hiper szuper vegso kardja
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 18, 06:34:29 írta farkas04 » Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #14459 Dátum: 13 jan 18, 07:53:34 »

Elmentek a földre és vettek/csináltattak maguknak.^^ Azért 1000 év alatt Bach simán kitanulhatta a kard készítés tudományát, ha már ilyen kis Bankai lopó amulettet is összedobtak. De akármelyik Quincy megtanúlhatta, hisz eddig egyik kard se mutatott különleges képességet. Amíg nem mutatnak semmit, addig azok csak mezei kardok, akármilyen jól forgatják.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 962 963 [964] 965 966 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!