24 jún 28, 22:23:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 960 961 [962] 963 964 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577962 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
janos0166
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130


« Válasz #14415 Dátum: 13 jan 16, 21:46:21 »

Ha figyelsz rajta vannak a színes borítón hóember formájában Nevet
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #14416 Dátum: 13 jan 16, 21:47:32 »

Most, hogy említed tényleg már eleve nem volt rajta a szemkötő. Én azt hittem, hogy itt vette le, mikor átfutottam a fejezetet. http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/523/16
Unohana most teljesen olyan, mintha 2 személyisége lenne. A kedves határozott orvos, akit mindenki ismer és egy démoni aki csak a gyilkolásért él.

Most jöttem rá, hogy ebben a fejezetben, olyat láttunk, mit még eddig soha: Ánohana kardot rántott , hogy harcoljon! Kúl
Szerintem se fog egyikük se meghalni, hisz alapból Kenpachinak akarja megtanítani a gyilkolás művészetét, akkor értelmetlen megölni, Unohana meg a tanár szóval nem halhat meg míg nem tanította meg Zarakit.^^
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #14417 Dátum: 13 jan 16, 22:30:43 »

Szerintem meg Unohana tényleg meghal. Valahogy lehetett látni amikor Yama elment, hogy őbenne is eltört valami. Szerintem ő tartotta meg ilyennek amilyen volt. Másrészt Kyouraku is érzi, hogy valamelyik meghal és szerintem maga is Unohanára tippel. Valahogy érzi, hogy Unohanában annyira felépült egy gát a gyilkolás ellen, hogy képtelen lenne végezni Kenpachival. Így azt gondolom, hogy miután átadja kardforgató tudását azután egy mindent elsöprő harcot kezdenek ahol meghal. Másrészt az egy igazi alakalom lesz Kubonak, hogy bemutassa Unohana történetét visszaemlékezésként. Maga Kubo is említette, hogy kiakarja dolgozni. Ennél jobb alkalom nemigazán lehetséges, hogy a csata közben vagy Unohana halálakor megcsinálja.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #14418 Dátum: 13 jan 16, 22:45:42 »

Tökéletesen egyetértek rinivel, bár abban nem vagyok biztos, h Unohana tényleg meghal.

Kijött streamen is: http://mangastream.com/read/bleach/79567961/1
Nekem ebből a verzióból az jön le, hogy Unohanának azt a sebet a mellkasán/nyakán, és Zarakinak azt a vágást a szemén egymásnak okozták még anno:
http://mangastream.com/read/bleach/79567961/18
http://mangastream.com/read/bleach/79567961/19
Lehet már találkoztak 1x a gettóban? Nevet De a korkülönbség miatt ez kissé nehézkes így elsőre.

szerk: Mondjuk utólag olvasva readeres verzió is vmi ilyesmit akar modnani, de mióta ott nemrég Tobi szájából azt hallottam, hogy 'szenvedő bögre', inkább ott csak kulcsszavakat meg képeket nézek:D Néha egészen érthetetlenek ott a párbeszédek.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 16, 22:50:42 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #14419 Dátum: 13 jan 16, 22:53:21 »

Én is erre figyeltem fel Sabaku, hogy Unohana mellkasán ott virít egy seb. Ezek szerint mindeddig azért hordta összefonva a haját, hogy eltakarja és hogy ezáltal ne emlékeztesse folyton arra az időre mikor a sérülést szerezte?
Jó kis kezdés volt, alig várom már a következő fejezetet.
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #14420 Dátum: 13 jan 17, 00:30:16 »

Hát ez a fejezet úgy kellett már, mint egy falat kenyér. Legalább ennyi jó van ebben a napban. Nyelvesít
Nekem egyre jobban tetszik Unohana karaktere, Nevet viszont én is úgy érzem, hogy tényleg meg fog halni a legvégén... bár nagyon de nagyon nem szeretném. Mondjuk ha belegondolunk a "gyilkolás művészetét" fogja megtanítani Zarakinak, amihez szerintem az is hozzátartozik, hogy a technika elsajátítása mellett végezetül ténylegesen megöljön valakit, ezzel is bebizonyítva, hogy teljesen készen áll... az tenné fel a pontot az "i"-re. Bár ne legyen így, én szívesen elnézegetem ezt a betegesen gonosz Unohanát. ikszdé ikszdé
Ó és igen, Zarakin nincsen szemfedő! Nevet Ha csak ezt nézzük, akkor már így is érdekesnek ígérkezik ez a küzdelem. Itt tutira nem csak teázgatni fognak. kacsint
Ja és még valami: Nekem is úgy tűnik, hogy a két Kenpachinak már korábban is volt köze egymáshoz... túl sok itt a gyanús utalás és az egybeesés.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 17, 00:34:12 írta akym17 » Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #14421 Dátum: 13 jan 17, 00:32:49 »

Én nem olvastam sehol ebben a mangában olyat, hogy valaha is harcoltak volna egymás ellen. Annyit ír, hogy a legelső 13-at tartották a legerősebbnek és abban is Unohana volt egy vaddisznó aki, a 11. osztag első kapitánya volt. Megtanulta a különböző karforgatási stílusok csínját-bínját. Ezen kívül Unohana gyermeknek nevezte Kenpachit. Kérdés az, hogy a korára vagy a tudására célzott. Szerintem a tudására. Másrészt jól megemlékeztek a történelem kettősségéről is. Ha győznek akkor kapitányok, ha veszítenek akkor pedig gonosztevőknek titulálják őket. Ez bizony a mai napig megállja a helyét. A végén pedig Kenpachi kijelenti, hogy alig várja az összecsapást, mire Unohana megállapítja, hogy kíváncsi, mivé válik a végén Kenpachi. Gonosztevő vagy kapitány. Röviden erről szól a beszélgetésük.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #14422 Dátum: 13 jan 17, 00:42:00 »

A fejezet tetszett is meg nem is.

Amiiért tetszett: Unohana. Nagyon brutálnak ( és szépnek ) nézett ki ebben a fejezetben. Kár, hogy eddig nem láttuk őt harcolni.

Amiért nem tetszett: Unohana valószínűleg meg fog halni. Ezzel Kubo nem kicsit kitol a karakterével. De legalább most meglátjuk mire is képes. ( talán egy Bankai-t is használ majd? )
Naplózva

Tomo96
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 17


« Válasz #14423 Dátum: 13 jan 17, 01:51:54 »

Ez lehet hogy hülyeség, meg minden, meg fillerhez van köze, de nem lehet hogy Zaraki előtt Unohana volt a 11. osztag kapitánya és akkor lett a 3-é miután Zaraki megszerezte tőle a 11. kapitány címét és mivel szerintem nem hasonlít kinézetre a kedves fele a gyilkos feléhez, lehet hogy csak később jött rá  a többi kapitány/tiszt arra hogy ő ő?? Elég érthetetlenül fogalmazam, de remélem lesz aki érti mire gondolok Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 17, 01:53:21 írta Tomo96 » Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #14424 Dátum: 13 jan 17, 04:44:12 »

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/523/3
"Ez egy mestermű, de komolyan" ez a szöveg Nevet egy kis Kubo őnfényezés?

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/523/5
Egyébként mi az a 8-as szám a kép alján, ilyen töredezetten? Nektek is feltűnt?

A központi földalatti börtönben harcolnak? Egész véletlenül ez az a börtön amit Bach felrobbantott Aizennel együtt, a Muken. Akkor most wtf van vele? És hogy maradt egyben a börtön?

A két sebet egymásnak okozták, nyílván annó Zaraki ráhajtott, hogy vele harcolhasson, a legelső kenpachival. De ezekszerint nyert, és ő lett az új kenpachi, Unohana pedig ment a 4. osztagba. Gondolom azért győzött mert ekkor már bepuhult Unohana, és nemhasználta minden erejét. Ez most egy visszavágó valójában!!! Akkor Unohana lehetett valamikor a 11. osztag kapitánya, ahogy Tomo96 is gondolta.

A magyar fordítás máris sokkal jobb, mert itt úgy van hogy "biztosra veszem hogy egyikőtök nem tér vissza ha összecsaptok" ergo csak egy lehetőség hogy meghal az egyik, de nem 100%. De biztos megkegyelmez Zaraki Unohanának, mert elég jól fog most szórakozni, és majd késöbb is akar még.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #14425 Dátum: 13 jan 17, 04:59:24 »

Meg figyeltétek hogy ichigo még mindíg a bankai alakjában van?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #14426 Dátum: 13 jan 17, 06:16:49 »

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/523/3
"Ez egy mestermű, de komolyan" ez a szöveg Nevet egy kis Kubo őnfényezés?

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/523/5
Egyébként mi az a 8-as szám a kép alján, ilyen töredezetten? Nektek is feltűnt?


Dehogy, csak magukat fényezték Ichigo meg Renji a hóemberkékkel, de volt ott még egy szöveg, ami már nem került bele a fordításba (eredeti angol, felső jobb sarok).

Igen, de az nem "8"-as szám, hanem egy "S". Ugyanis ha kiolvasod, akkor az jön ki: "Swords Of Origin", vagyis "Kardok Eredete", viszont akik nem vették észre, azoknak csak "words of origin", vagyis "Szavak Eredete" lett. De nem egyszer játszott ilyen "szójátékot" velünk Kubo. Lásd a fejezetet, amikot Ginjou elmondja az igazat Ichigo-nak, fejezet cím: "BeLIEve", ahol a középső három betű egy a címmel ellentétes szót alkot. Believe (hinni) - Lie (hazudni).
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #14427 Dátum: 13 jan 17, 06:34:28 »

De gondolom Kubo rajzolta a színes oldalt, és ő írta rá a szöveget is, ami nekem úgy jön át mintha burkoltan fényezné magát, persze ráfoghatja hogy csak a hóemberekre mondják Ichigoék azt a mondatot, de nem hinném Nevet
Naplózva
farkas04
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Válasz #14428 Dátum: 13 jan 17, 10:25:40 »

Ichigonak Ginjou elvette a fullbring erejet, es csak az a resze maradt meg ami szorosan a lelkehez volt csatlakozva.
arra szeretnek kilyukadni hogy ez nem az oszes fulbring ereje. neki fullbring alakban is volt kardja, akkor az asauchi-k ellen is tudna kardot formalni, felteve ha nala van a helyettes jelvenye. a mostani formajaban is latszott a fullbring, de az is egy lehetoseg hogy megjelennyen a quincy kardja(mert a Bachnak is van de neki akkor hogy). ha ez tenyleg lehetsegges akkor nagyon megneznek egy FULLBRING-QUINCY-SINIGAMI kardot nala.

lehet hogy nagy hulyeseget irtam de nekem ez ugrott be smirksweat
Naplózva
janos0166
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130


« Válasz #14429 Dátum: 13 jan 17, 11:16:40 »

Meg figyeltétek hogy ichigo még mindíg a bankai alakjában van?

Szerintem azért nem mert ha visszatér shikai formába akkor már a bankai sosem lesz olyan erős mint régen de ha még bankai állapotában megjavítják a kardját akkor elvileg nem veszít semmit. Vagy csak a Goku-s módszer amit CELL ellen csináltak,hogy végig SSJ állapotban voltak xD
Naplózva
Oldalak: 1 ... 960 961 [962] 963 964 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!