24 jún 28, 22:43:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 955 956 [957] 958 959 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577998 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #14340 Dátum: 13 jan 06, 22:11:08 »

Én egy új mozifilmnek örülnék nagyon. Megcsinálhatnák pl még az SS elötti időket. Amikor Jamáék még mészárosok voltak. Még a Quincy-k elötti időket. És lenne valami ellenfelük, egy másik shinigami aki másképp gondolta a dolgokat mint Jamáék, ezért összetűzésbekerültek. Vagy egy új erős lidérc faj első felbukkanása, pl egy vastolorde.
Naplózva
Hatuma
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19


« Válasz #14341 Dátum: 13 jan 07, 08:52:39 »

Én azon kezdtem el gondolkodni hogy Bach tényleg quincy-e. Szerintem shinigami lehet, Jama régi csapatából aki a quincyk oldalára állt. Elméletileg a quincyk nem használnak kardot (Uryuu anno még azt mondta), hogy az új generációs quincyk már mindenfélét használnak, az nem magyarázat, hiszem Jama direkt várta hogy Bach elővegye a kardját. Valamint azt is megmagyarázná hogy Jama miért nem ölte meg anno, hiszen meg bírta volna, ha használja a teljes erejét (hondta hogy Bach nem látott tőle mindent), hiszen régebben egy oldalon harcoltak. Lehet az is hogy a shinigami és quincy erőket ötvözte Bach a csillagharcosaiban, hogy ő adott nekik shinimagi erőt (, és betűket).
Naplózva
mics
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #14342 Dátum: 13 jan 07, 17:47:40 »

Valaki írta, hogy lehetne ova vagy mozi az Aizen utáni 17 hónapról. Erről van hivatalos történet is, mégpedig a Spirits Are Forever With You manga. Angol fordítása még mindig nincs, pedig már júniusban megjelent, valószínű azért, mert két kötet és kb. 800 oldal. Bleachwikian van róla egy kis összegzés, beszámoló. Azok alapján elég jó kis történetnek tűnik. Aki tud angolul, annak csak ajánlani tudom, még a wikia-s summary is korrkekt olvasmány volt nekem, úgy is hogy nem az egész történetet írták le, csak néhány jelenetet.
Röviden, a Spirits are forever with you lehetne az eddigi legjobb mozifilm.
Naplózva
sacsu
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Válasz #14343 Dátum: 13 jan 07, 19:42:29 »

Hatuma amit leirtál azt én is valahogy igy gondolom.Bach szerintem is Shinigami ez megmagyarázná azt is többek közt hogy miért él még mindig 1000 év után is.Meg a Quincik ha jol tudom nem használnak kardot még ha Ishida nyilvesszője elsőre ránézésre az is lenne mégis csak egy nyilvessző.Bachnál viszont kard van ami ráadásul hajaz Zangetsura.Amugy azt valaki tudja hogy most Aizennel mi lett?Nem hiszem hogy meghalt volna  mikor felrobant az 1 osztag szállása,Na mg ha jol emlékszem halhatatlan is lett.
Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #14344 Dátum: 13 jan 07, 23:00:29 »

Sztem pedig olyanok mint a vaizardok vagy az arrancarok, vagyis átmenetek... Gondolkozik ha lehet a shinigami és hollow közt átmenet akkor a 3. fajjalezt miért ne lehetne megoldani? eddigi ismereteink alapján a quincy-k úgy mond a reiatsuval játszadoznak, de képességeik lettek amik hasonlitanak a shinigamikéhoz...
Naplózva

murasaki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66


九番隊


« Válasz #14345 Dátum: 13 jan 08, 09:30:34 »

Valaki írta, hogy lehetne ova vagy mozi az Aizen utáni 17 hónapról. Erről van hivatalos történet is, mégpedig a Spirits Are Forever With You manga. Angol fordítása még mindig nincs, pedig már júniusban megjelent, valószínű azért, mert két kötet és kb. 800 oldal. Bleachwikian van róla egy kis összegzés, beszámoló. Azok alapján elég jó kis történetnek tűnik. Aki tud angolul, annak csak ajánlani tudom, még a wikia-s summary is korrkekt olvasmány volt nekem, úgy is hogy nem az egész történetet írták le, csak néhány jelenetet.
Röviden, a Spirits are forever with you lehetne az eddigi legjobb mozifilm.


mics: Én úgy tudtam, a Spirits are forever with you (novella, nem manga, csak a pontosítás végett Mosolyog ) leginkább a 7. és 8. Kenpachival, Szayel-el kapcsolatos történetet írja le, igaz még nem olvastam, de a megjelent képekből arra következtettem, és az nem lehet az a kimaradt 17 hónap.
Igaz készült néhány rajz, terv, rövid leírás de ennyi.
Mondjuk tényleg nagyon jó lenne movie-ban, vagy akármilyen más formában meganimálva látni, és én nagyon várom mikor tudjuk meg mi történt pontosan a 17 hónapban, mostanság az érdekelne engem a legjobban. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 08, 11:56:30 írta murasaki » Naplózva

mics
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #14346 Dátum: 13 jan 08, 14:43:58 »

Idézet
Én úgy tudtam, a Spirits are forever with you (novella, nem manga, csak a pontosítás végett Mosolyog ) leginkább a 7. és 8. Kenpachival, Szayel-el kapcsolatos történetet írja le, igaz még nem olvastam, de a megjelent képekből arra következtettem, és az nem lehet az a kimaradt 17 hónap.

Képek alapján ez jöhetett át, de a rajongói fordítgatások szerint ez tényleg a kimaradt 17 hónap. Van egy jelenet amikor Aizen már a börtönében van, ahol meglátogatja a néhai Kenpachi pl.
Az egész novella nagyon sok szereplőre kitér, igazi csemege.
Naplózva
murasaki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66


九番隊


« Válasz #14347 Dátum: 13 jan 08, 16:45:14 »

Képek alapján ez jöhetett át, de a rajongói fordítgatások szerint ez tényleg a kimaradt 17 hónap. Van egy jelenet amikor Aizen már a börtönében van, ahol meglátogatja a néhai Kenpachi pl.
Az egész novella nagyon sok szereplőre kitér, igazi csemege.

Ennek csak örülni tudok! Sajnos csak olyan képeket láttam eddig, ami a múltban történt, de ha tényleg benne van az elmúlt időszak, akkor tényleg jó lenne egy igényes movie belőle! Nevet
Számomra az is érdekes, hogy ezt a novellát nem (csak) Kubo írta, hanem Narita Ryohgoval dolgozott közösen, aki többek között a Durarara-t és a Baccano-t írta. Mosolyog
Adhatnál néhány linket ha szépen megkérlek. *-*
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 08, 16:59:04 írta murasaki » Naplózva

mics
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #14348 Dátum: 13 jan 08, 20:39:19 »

Csak guglizd be simán. Kihoz egy csomó naruto-s meg bleach-es fórumot. Pl ezt: http://deathberry.com/index.php?topic=333.0
Amúgy most töltöm le a raw-ot, de nagyon lassan jön, darabonként van fent. Ami lejött, abban van egy pár szkeccs, a többi meg csak sima szöveg. Gondolkodom rajta, hogy elviszem lefordíttatni, hátha itt nem kerül sokba. (Anglia) De lehet csak jobban kell keresni a fórumokban, hátha valaki már csinált pár fejezetnyi fordítást.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #14349 Dátum: 13 jan 08, 20:57:10 »

Hát azért ez egy kicsit meglepett,de ez a jobbik esetű Mosolyog
Azt tudtam hogy sok kép és információ van benne,sőt sokat láttam is már belőle. Azt viszont nem hogy még az elmúlt időszak sztorija is benne van.
lehet majd megkeresem és elolvasom a hétvégén Kúl
Naplózva

murasaki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66


九番隊


« Válasz #14350 Dátum: 13 jan 08, 21:43:31 »

Csak guglizd be simán. Kihoz egy csomó naruto-s meg bleach-es fórumot. Pl ezt: http://deathberry.com/index.php?topic=333.0
Amúgy most töltöm le a raw-ot, de nagyon lassan jön, darabonként van fent. Ami lejött, abban van egy pár szkeccs, a többi meg csak sima szöveg. Gondolkodom rajta, hogy elviszem lefordíttatni, hátha itt nem kerül sokba. (Anglia) De lehet csak jobban kell keresni a fórumokban, hátha valaki már csinált pár fejezetnyi fordítást.

Köszönöm szépen! Sok honlapon keresgéltem már, csak mostanság nincs sok időm sajnos, és amikor én is próbáltam tölteni nagyon lassan jött, a képek hatalmas méretűek.
Naplózva

janos0166
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130


« Válasz #14351 Dátum: 13 jan 08, 23:47:12 »

Üdv! Nem emlékszem már ki volt rá kíváncsi de itt van egy videó hogyan is rajzol Kubo mester. <a href="http://www.youtube.com/watch?v=IGvDDDCn4Yw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=IGvDDDCn4Yw</a> Ez még elég friss videó elvileg.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 08, 23:48:03 írta janos0166 » Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #14352 Dátum: 13 jan 09, 18:10:02 »

Azért ez kemény dolog, akárki akármit mond Mosolyog.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #14353 Dátum: 13 jan 09, 18:14:20 »

hátha lesz belőle fordítás nagyon érdekelne, kötelező olvasmány lenne:D
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #14354 Dátum: 13 jan 09, 19:52:24 »

Üdv! Nem emlékszem már ki volt rá kíváncsi de itt van egy videó hogyan is rajzol Kubo mester. <a href="http://www.youtube.com/watch?v=IGvDDDCn4Yw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=IGvDDDCn4Yw</a> Ez még elég friss videó elvileg.

Üdv! Nevet én voltam az és nagyon köszönöm a videót  Yóóóó
Naplózva
Oldalak: 1 ... 955 956 [957] 958 959 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!