24 jún 28, 22:12:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 943 944 [945] 946 947 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577939 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #14160 Dátum: 12 dec 20, 18:39:41 »

Szerintem meg nem csak járt ott, hanem ott is dolgozott. Senkiről sem tudni, hogy mikor került a 0. osztagba, így az is előfordulhat, hogy kevesebb, mint 100 éve tag. Nekem úgy tűnt, hogy Mayurival nagyon is jól ismerik egymást.
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #14161 Dátum: 12 dec 20, 18:40:45 »

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/127/6
Itt van az amit mondtam, ergo nem hiszem hogy ő találta fel hogy előjöjjön a zanpakuto.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #14162 Dátum: 12 dec 20, 18:45:44 »

Ez akkor tényleg kizárva. Akkor az alak feltűnése valójában teljesen természetes dolog azoknál, akik képesek a bankaira. Hm... újra kellene olvasni a mangát, ha pl. én ennyire fontos dologról megfeledkeztem. Több válasz van elrejtve benne, mint hisszük. xD xD
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #14163 Dátum: 12 dec 20, 18:48:08 »

Nem csak te vagy így Mosolyog  Neeem
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Hatuma
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19


« Válasz #14164 Dátum: 12 dec 20, 22:38:11 »

Talán ez is érdekes rész lehet a másik 0.os csaj esetében: http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/116A/26
elvégre a kísérleti részlegen volt régen.

szerk:
valaki írta hogy a zanpakotou-s 0. osztagos találhatta föl a kard-lélek előhívót, de most találtam meg ezt: http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/132/21
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 20, 23:08:56 írta Hatuma » Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #14165 Dátum: 12 dec 20, 23:17:45 »

Én simán eltudom képzelni hogy ha véget ér a háború, és túl éli, akkor Urahara simán bekerülhet a 0. osztagba, idáig is már menyi minden cool cuccot talált fel, és erős is. Vajon milyen bankaija lehet??? Csak annyit tudunk hogy Chad edzésére alkalmatlan volt, ezért kérte meg Renjit. Tehát nem valami lény, és nem is olyan sűrített kard mint Ichigo-é és Byakuyához hasonló is kivan zárva, mert azzal jól lehet edzeni másokat. Illúzió se mert az túl elcsépelt lenne, valami kivégző erős csapás lehet.
Naplózva
Hatuma
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19


« Válasz #14166 Dátum: 12 dec 21, 00:01:44 »

nekem van egy olyan sejtésem, hogy a "the zanpakotou" alatt soukyoku-ra, más néven kikoura kell gondolni, ami egyrészt ereje, másrészt azért egyedi, mert tudtommal az az egyetlen kard ami tulajdonos nélkül teljes alakban képes megjelenni, így elválva a shinigamijától, teljes élete van.

szerk.
ja és a FŐNIX palotája is erre utal.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 21, 00:03:51 írta Hatuma » Naplózva
nb940612
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 121



« Válasz #14167 Dátum: 12 dec 21, 12:02:23 »

Na bakker tényleg Nevet Lehet hogy Nimaiya egyik projektje ez volt, mert szerintem már ezért felvételt nyert volna a zerosok közé Mosolyog Engem igazából most az izgat a legjobban hogy hogy harcolnak mert ahogy Kyouraku is mondja:
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/516/20
Szóval várom már hogy megkezdődjön a harc. Mosolyog
Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #14168 Dátum: 12 dec 22, 12:23:27 »

Ó, tényleg! >.<# Valaki igazán szemfüles. Mosolyog Nagyon is valószínű, hogy így lesz. Nem hinném, hogy most ebben az esetben olyan nagyot tévednénk (már aki szintén elfogadja ezt az ötletet), ráadásul a palota neve is... Hm... bár lehet ez túl logikus lenne Kubonak, és megcsavarja egy kicsit. ;P Amúgy ahhoz, hogy tegyük fel egy soukyokut létre tudjon hozni valaki nagyon is nagy erőre van szüksége szerintem, így Kyouraku kijelentése szerintem helytálló. Mosolyog Várom már a folytatást. *-*
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #14169 Dátum: 12 dec 22, 12:52:20 »

Urahara találkozott a lélekirállyal. Aizennel való beszélgetés ere enged következtetni. Lehet megakarták hívni, de ő visszautasította.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
nb940612
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 121



« Válasz #14170 Dátum: 12 dec 22, 13:08:47 »

Szerintem még a lélekkirály nem mondott le arról hogy besorozza Uraharát és lehet ha most megint találkoznának megint feltenné a kérdést hogy akar-e csatlakozni.
Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #14171 Dátum: 12 dec 22, 13:17:00 »

Pontosan ezt írtam le én is Hiei, csak kicsit részletesebben. ^^ Legalább tudom, hogy nem csak én gondolom így. Szerintem Uraharát már nem fogja keresni....
Naplózva

Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #14172 Dátum: 12 dec 22, 13:36:11 »

Amúgy csak nekem van az az érzésem hogy, miután Ichigo végig megy minden zérós palotáján a kopasz nulladikos mondja neki: Ichigo! A következő állomás a Lélek király palotája! Pojén
Naplózva
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #14173 Dátum: 12 dec 22, 15:33:25 »

Még az aggaszt engem hogy, amikor Aizen elárulta a Gotei 13-at és a Palotába akart kulcsot készíteni akkor miért nem a 0.osztag rakta őket helyre? Technikai KO

Nem dupla!
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 24, 10:26:53 írta Hiei D. Legend » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #14174 Dátum: 12 dec 22, 16:20:45 »

Azért látni illetve meglátni valakit nem azt jelenti, hogy trécseltek is volna. Ez két eltérő dolog. Ahogy Aizen is azt mondta, hogy látta azt a valamit. Urahara pedig azt mondta, hogy akkor te is láttad. Tehát nem azt mondta, hogy taliztak volna hanem csak annyit, hogy látták mindketten azt a valamit vagy dolgot.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 943 944 [945] 946 947 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!