24 jún 28, 22:49:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 938 939 [940] 941 942 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1578010 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
heckles04
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


Moslék/Pálinka-főző Ninja


« Válasz #14085 Dátum: 12 dec 17, 20:27:46 »

springtime csak power up, nem igen tud zangetsu/engetsu a getsgua tenshou-n kívül mást, mert azt már szerintem urahara említette volna. (bár ki tudjaxd) Mekkora jó lenne ha végig menne ichi 0.-osok összes edzésén és a végén megjellenne ishin, hogy most én foglak edzeni! Aztán meg tanítaná, hogyan kell mester szinten forgatni zangetut^^
Naplózva

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Nem, de lehetne.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #14086 Dátum: 12 dec 17, 20:34:23 »

Hát azért legalább Isshintől várnék valami mást is nem csak a getsuga tenshout. Az edzés is jól jönne Ichigónak a 0.osztagosokkal, ám én azt szeretném ha úgy tudná megjavítani Tensa Zangetsut ha visszatérne a belsővilágába és látná tán Zangetsut új formában, gyengén és neki kéne erőt adnia ahhoz hogy újra egyben legyen.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #14087 Dátum: 12 dec 17, 20:51:06 »

Mivel 2részre tört így van esély hogy Zangetsu ismét két részre szakadt,és akkor talán ismét láthatnánk a hollow énjét kacsint
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #14088 Dátum: 12 dec 17, 20:58:07 »

Mivel 2részre tört így van esély hogy Zangetsu ismét két részre szakadt,és akkor talán ismét láthatnánk a hollow énjét kacsint
Milyen jó is lenne. Mindkettőjüket már nagyon hiányolom. És akkor most milyen lenne a belsővilága? A felhőkarcolós vagy a kis vízalatti városos? Vagy tán megváltozna a quincy erő miatt?
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #14089 Dátum: 12 dec 17, 21:01:17 »

Víz alatti felhőkarcolók egy-egy kiemelkedő toronnyal és középen egy fehér palotával Nevet
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #14090 Dátum: 12 dec 17, 21:04:44 »

Víz alatti felhőkarcolók egy-egy kiemelkedő toronnyal és középen egy fehér palotával Nevet
Ogichi meg nyilakkal üdvözölné Ichigót míg Zangetsu meg quincy ruhában figyelné őket.
Naplózva
nb940612
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 121



« Válasz #14091 Dátum: 12 dec 17, 21:05:32 »

Az a lelki állapotától függ hogy milyen a belső világa ha nincsenek kétségei és határozott stb.: akkor felhőkarcolós ha pedig aggodalom, kétségbeesés meg félelem szintén stb.: Nevet akkor víz alatti de  ezt Tensa Zangetsu elmondja mikor a Végső GT-t akarja Ichigo megtanulni tőle.

A Hollow énje nekem is hiányzik legnagyobb kedvencem volt mindig is Nevet Nem tudom nem biztos hogy ha kettétörik a kard akkor a ők is kettéválnak.

Bár ez hogy elgyengül és Ichigo megy segíteni neki a belső világába ötlet nekem bejön és egész érdekesen meg is lehetne csinálni Mosolyog
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #14092 Dátum: 12 dec 17, 21:07:36 »

Amúgy erre jó példa Fullbringer Arcban betett jelenet az Animesetől Ichigo belső világáról.
Felhőkarcolók alakulnak/alakultak ki formálódnak de Víz alatt van mégis az egész.
http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20120221184418/bleach/en/images/9/9c/Ep361IchigosChainsBreaks.png
Naplózva

nb940612
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 121



« Válasz #14093 Dátum: 12 dec 17, 21:14:40 »

Hát akkor részemről passz Nevet Bár ennél a résznél is teljesen depis volt hogy átverték meg elvették a nehezen megszerzett erejét és hogy megint nem tud senkit megvédeni, de a felhőkarcolókra nem tok mit mondani, még az is lehet hogy a végén igaz lesz a fehér palotás elmélet  Pojén
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #14094 Dátum: 12 dec 17, 21:21:21 »

Azért maga a fullbring edzés és hogy ismét lehet ereje hatalmas löketet adott a hitének,egy reménysugár.
A víz meg 2dolog miatt maradhatott vagy mert Tensa Zangetsu szeret a halakkal úszni,vagy mert a barátainak az ellene fordulása:a remény felhőkarcolóit beletaszította a kétségbeesés tengerébe kacsint
Ui:idézetem nem lenyúlni Nevet
A láncok meg azért szakadnak mert úgymond ki emelkedik valamennyire meglátja a remény sugarát,utána látni is a tekintetén mien elszánt csak nem sokáig,bár utána Uraharaáék biztosítják.

Szerk:tudom hogy a Ginjos leszúrásos jelentre gondoltál kacsint
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 17, 21:32:04 írta K ichigo » Naplózva

nb940612
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 121



« Válasz #14095 Dátum: 12 dec 17, 21:28:04 »

Persze hogy feltüzelte hogy újra kardot forgathat a baráti megmentése érdekében. Én arról beszélek amikor Ginjo átszúrta, elvette az erejét Ichigo meg elkezdett zokogni, akkor ugye megjelent a belső világában megláncolva.Szerintem azért tudta eltépni a ,,kétségbeesés láncait" mert úgy volt vele hogy ilyen könnyen nem adja fel és ha van esélye ha nincs küzdeni fog.
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #14096 Dátum: 12 dec 17, 22:06:52 »

Én arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek a quincyk magukba tudnak-e szívni egy halálistent, és ha igen akkor miért nem szívott magába minden stern ritter egy-egy kapitányt, akkor talán még egyszerűbb lenne a dolguk.

Egyszerű, vagyis inkább logikus, a lélekrészecskék kötődnek egymáshoz és összesűrűsödnek, minden lélekrészecskéből áll a nem emberi világokban, minél erősebb valaki, az csak azt jelenti, hogy több lélekenergiát tudott a saját kis testébe belesűríteni, ergo keményebbek lesznek a kötések. Így tudta Uryuu lebontani a házakat Mayuri ellenes csatájában pl, a kisebb kötéseket felbontotta, és magába szívta. Ez maga a quincy technika, csak alapjáraton nagyon kicsi kötéseket tudnak csak felbontani, minél erősebbek annál durvábbakat, így már a fentebb említett példánál, szemmel látható kötéseket is. Ezért azt kell mondjam, minél erősebb egy quincy, annál erősebb kötéseket tud magába olvasztani, persze a halálistenek teljesen mások, nekik ezerszer erősebb kötéseik vannak, mégis csak "élő"lények, főleg egy hadnagy, a kapitányokról már ne is beszéljünk. Tudnám ezt úgy példázni (,hogy nagyon rossz voltam kémiából, felületesen értsd csak a példát), hogy szabad kézzel egy homokfalat lebontasz, ha már kavicsok és kövek is vannak benne, akkor már lehet ad egy kis gondot a lebontása, viszont, ha tömör acélfalat próbálnál lekaparni, az evidens, lehetetlen lenne.

Ez így leírva nem volt sehol, eddigi tapasztalatokból következtettem ki, vagyis írtam, ami a leglogikusabb volt, remélem kielégítő válasz lett Mosolyog.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 17, 22:08:55 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #14097 Dátum: 12 dec 18, 01:06:41 »

A Getsuba alapvetően csak annyi hogy összesűríti a lélekenergiáját és azt lövi ki nem? Ergo egy fadarabbal is tudna getsugát lőni, csak harmat gyengét, szerintem nem kell hozzá shikai, csak a megtanulásához volt rá szükség.

Belső világ, eltört bankai, ami nem gyógyul meg.
Mi van ha két Zangetsu lesz? Égbetörő felhőkarcolók, amik teteje levan nyírva, és az alján még kis víz. És valahogy újra egyesítenie kell zangetsut.

Zangetsu és a lidérc a kezdetektől fogva egyek, csak mikor épp melyik van fölényben, az jelenik meg. És a végső getsugás edzésnél szerintem csak annyi történt, hogy Zangetsu és a lidérc beállt pont fele fele arányra, így félig a lidérc, félig Zangetsut láttuk. Ha jól emlékszem, nem is volt szó semmiféle fúzióról vagy végleges egyesülésről. Csak annyit mondott hogy kitépem a szívedből a félelmed okát, és megjelent a lidérc, majd azt hogy ők ketten lesznek egyszerre az ellenfele, aztán Zangetsu magába szívta a lidércet és feáltak fele-fele arányra így lett ez a keverék ami félig az egyik, félig a másik. Ezt a magába szívást már az elején is láttuk mikor előhívta a lidércet Zangetsu edzeni, majd a végén visszaszívta magába. Csak akkor Zangetsu volt fölénybe, ezért ő szívta magába, avégső edzésnél meg pont fele-fele arányba álltak, ezért egyforma erősen szívták magukba egymást úgymond. Ha most újra találkozna Zangetsuval, ugyan úgy Zangetsut látnánk, ha meg megint rosszalkodna a lidérc, akkor ő jelenne meg az öreg helyett. Csak szerintem duplán, két zangetsu, és ez jelképezné az eltörött pengét, hogy két feleolyan erős darabra esett a kard.
Naplózva
nb940612
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 121



« Válasz #14098 Dátum: 12 dec 18, 12:38:39 »

Tényleg ennyi, Ichigo reiatsuját használva felerősíti a csapását, lényegében ez a GT. De azt is mondja mikor Byakuya ellen küzd hogy ez Zangetsu képessége.

Eddig Mayuri elmélete szerint a törött Bankainak annyi, kész, vége és nincs tovább de a O- osztagosok meg jönnek és állítják hogy lehet egy megoldás rá hogy Zangetsu ismét helyre jöjjön. Bár azt is hozzátették hogy nem biztos hogy ugyanolyan lesz mint azelőtt.
Naplózva
Pierre
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 139


« Válasz #14099 Dátum: 12 dec 18, 14:18:13 »

http://mangastream.com/read/bleach/74118353/1

jó szórakozást Mosolyog Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 938 939 [940] 941 942 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!