24 szep 29, 00:20:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 917 918 [919] 920 921 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1701589 alkalommal)
0 Felhasználó és 73 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #13770 Dátum: 12 dec 01, 19:39:20 »

És pont ennek a fillernek megfelelően szép lassan el is veszítették az erejüket a végére.
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #13771 Dátum: 12 dec 01, 19:44:22 »

Sasakibe lopott bankaia is gyengébb lett Yama szerint, nem telt el sok idő mellesleg a halála és a Bercis csata között.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #13772 Dátum: 12 dec 01, 19:53:38 »

Bach befagyott palotája volt szerintem a főhadiszállás http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/484/13

hogy miért volt gyengébb Sasakibe bankai-ja , lehet ahhoz köze hogy a shinigami és a zanpakutoja támaszkodnak egymás erejére , mint Ichi és Zangetsu a Kenpachi elleni harcnál 
Naplózva

Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #13773 Dátum: 12 dec 01, 20:09:41 »

Amúgy ez is magyarázat lehet arra miért nem tudják ellopni Ichigo bankai-at:

Ichigo ha használja a bankai-t, akkor a ruhája is megváltozik ami azt jelentheti, hogy erősebb kapcsolat van a zanpakuto és a lélek között. Senki másnál nem volt ilyen a bankai (kivéve Ginjo). Ez által magára ölti az erejét, befedve a lelkét.

Lehet ez lesz a megoldás a medálokkal kapcsolatba  smirksweat Mindenki ruhát varr a bankai-jából  ikszdé
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #13774 Dátum: 12 dec 01, 20:17:36 »

Ezt nem igen hiszem, kicsit túl nagy előrelátás lenne Kubo részéről, Ichi bankai változása számomra nem több mint a jó régi laza Bleach maradványa, ahol Ichigo elmondta, hogy ő a szűk cuccokat szereti, -van is Speaking is not communicationös pólóm amit még a legelső részekben lehetett látni rajta- így a bankaia is hozzá igazodik, mint mondta, felveszi a személyiségét a saját bankaia.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #13775 Dátum: 12 dec 01, 20:40:30 »

Amugy Kubo előzetes infoi mind bejőnek.  És az is befog hogy a végső harc a jégpalotában lesz ami ugye már tudjuk kinek a vára... Kicsit spoeleres volt az író)
Naplózva
Ash13
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #13776 Dátum: 12 dec 02, 10:30:55 »

Én arra tippelnék, hogy Ichigo bankai-át azért nem tudták ellopni, mert ha miden igaz félig Quincy, és a Quincy technikák nem működnek a Quincy-ken, mintha Bach említett volna valami hasonlót. De lehet most nagy hülyeséget írtam  >.<#
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #13777 Dátum: 12 dec 02, 10:54:48 »

Ez igaz, csak ezzel az a baj, hogy a bankai nem quincy technika. Nem a quincy feléből származik hanem a shinigami oldaláról amelyet Isshintől örökölhetett. Tehát az a támadás amely a bankai ellopását teszi lehetővé a shinigami oldalát veszi célba és nem a quincy felét. Valószínűleg itt összetettebb lesz ez a dolog az Ichigo és bankai közötti kapcsolatban főleg úgy, hogy Ichigo quincy énje csak a börtönből való kitöréskor ébredt fel. Amúgy nagyon kíváncsi lennék Mayuri ilyen jellegű vizsgálatára.
Naplózva
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #13778 Dátum: 12 dec 02, 11:22:36 »

Lehet, hogy azért mert, Isshin és Ichigo Bankai-ja nagyon hasonló lehet, vagy testvér Zanpakuto (Engetsu-Zangetsu).
Ez által elképzelhető, hogy csak akkor tudnák ellopni ha Isshin és Ichigo is egy helyen vannak és használják.
(ez az én újabb elméletem smirksweat )
Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #13779 Dátum: 12 dec 02, 14:30:54 »

ASh-nek igaza van... a Quincy technikák nem működnek Quincy-ken, és nem azt írta h csak a technikájuk ellen. Mivel Ichigo quincy (is) ezért nem működik ellene, hiába van neki más ereje is az nem változtat a tényen h quincy és ez itt a lényeg Figyelmeztetés
Naplózva

Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #13780 Dátum: 12 dec 02, 14:51:38 »

Azért nagyon durva lenne, hogy Isshin a lélek király Nevet Ichigo mekkorát nézne  WTF?
Naplózva
Tensa-Zanka no Tachi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 36


« Válasz #13781 Dátum: 12 dec 02, 15:15:02 »

Amúgy én a legelképzelhetőbbnek azt tartom(magánvélemény) ,hogy Ichigo Bankaia annyira erős ,hogy szimplán nem lehet ellopni..
Bach mondta ,hogy Yamáét is csak ő tudja ellopni ,mivel olyan hatalms erejű..
Nos Ichigóé is sem piskóta.. Láttuk hogy Ichi mennyire alázta Aizent mikor a végső fightba harcolt vele.. De még a Végső Getsuga előtt is volt egy formája ,mikor megnőtt a haja... Szerintem az volt Tensa Zangetsu teljes ereje (És a Végső Getsuga a Hollow énjével együtt jöhetett létre)... És azért abba a formában is eléggé alázta Aizent ,szóval elképzelhető ezért nem tudják ellopni ,mivelhát eléggé erősöcske..  ikszdé
Talán Bach képes ráá......

Azért nagyon durva lenne, hogy Isshin a lélek király Nevet Ichigo mekkorát nézne  WTF?

Hát igen ,ezen én is gondolkodtam.. Meglehetősen érdekes lenne Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 02, 15:16:59 írta Tensa-Zanka no Tachi » Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #13782 Dátum: 12 dec 02, 15:59:04 »

ASh-nek igaza van... a Quincy technikák nem működnek Quincy-ken, és nem azt írta h csak a technikájuk ellen. Mivel Ichigo quincy (is) ezért nem működik ellene, hiába van neki más ereje is az nem változtat a tényen h quincy és ez itt a lényeg Figyelmeztetés

Ehj......olvasd el Rin hszét könyörgök, Ichigonak még csak nem is volt quincy ereje amíg Kirge fel nem ébresztette, és csak az előtt próbálták ellopni tőle, épp azért tudott egyáltalán megmenekülni a börtönből mert feléledtek a quincy képességei és onnantól kezdve már nem fogott rajta a börtön, gondolkodjál már, ha akkor lett volna hatása akkor alapból el sem tudta volna kapni Kirge Ichigot,,,,,gondolom a manga elejét nem igen olvastad, Ichigonak hiába volt alapból is halálisteni ereje, 15 éves koráig csak egy szimpla nagy lélekenergiájú ember volt semmi több, csak a Rukiától kölcsönzött erő hozta annyira a felszínre, hogy az Urahara edzéseken a saját erejét kapta meg végülis.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #13783 Dátum: 12 dec 02, 16:21:37 »

Én szerintem azért nem tudták ellopni mert nem csak halálisten ereje van. Volt neki fullbring is ami egybeolvadt a halálisten erejével és ez tán hatással volt rá és még pluszban a hollow erő amit még az Urahara edzésnél szerzett meg. A medálokat biztos nem arra tervezték hogy ekkora korcs erőt is képes legyen tartani. A quincy erőt meg nem kell elmagyarázni csak most annyi ezzel ha kard nincs jöhetnek a getsuga tenshou nyilak ezerrel. Meg tán ezzel képes lesz újra használni a VGT anélkül hogy elveszítené az erejét. Hisz láttuk Kirgének is volt végső alakja.

Akkor tán Ishidáéknak is van,  na meg persze Bachnak is lehet. Csak ne egy újabb pillangó legyen végül.
Naplózva
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #13784 Dátum: 12 dec 02, 16:42:48 »

Sado-ra is kíváncsi vagyok, hogy mennyit fejlődhetett  Nevet Tuti van valami új, erős skillje  Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 917 918 [919] 920 921 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!