24 júl 01, 02:11:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 915 916 [917] 918 919 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1582311 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #13740 Dátum: 12 nov 29, 22:02:12 »

Megaláztatás? Attól függ, hogy honnét nézzük. Te így látod de más oldalról megkapja a lehetőséget, hogy átértékelje magát és megváltozhasson. Egy vereség nem feltétlenül jelenti azt, hogy megaláznak valakit, vagy nem is úgy fogja fel az adott személy. Másrészt a jobbtól kikapni sosem szégyen, így nem is megaláztatás. Saját maga is beismerte, hogy az ellenfele erősebb mint ő. Így szerintem nem is érzi magát megalázottnak. Így legalább felveheti a revans szót a szótárába, ha felépül.
Naplózva
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #13741 Dátum: 12 nov 29, 23:42:02 »

Byakuyán látszik, hogy Kubo ki akarta nyírni, nézzük már meg
-Leoltotta az alárendeltjét, hogy gyenge és túl retardált, hogy ilyen ellenféllel küzdjön, majd nullperc alatt legyőzték.
-Nem tudta megvédeni keményen azt az 1 embert, aki fontos neki.
-Az állandóan sörétessel lőném fejbe gőgöt IS törölték az arcáról, Nodt félelmével.
-Ellopták számára oly nemesnek tartott erejét.
-Ráadásul azzal az undorító bankaial nyirbálták szét.

Persze tévedhetek, de számomra elég egyértelmű, hogy Kubo ennyi történés után ki akarta írni, valószínűleg újabb SJ belepofázásos csoda volt az életben hagyása.

Igen, ebben igazad van. Teljesen tisztán kivehető volt a kiírásának a szándéka. De sajnos úgy látszik ennyire anyagias a manag-biznisz is, Kubo végülis csak magának köszönheti ezt a "bakit", nem kellett volna 3 fejezeten keresztül elhúznia a haldoklást, így talán túl késő lett volna, hogy a kiadó felélesztesse...

Megaláztatás? Attól függ, hogy honnét nézzük. Te így látod de más oldalról megkapja a lehetőséget, hogy átértékelje magát és megváltozhasson. Egy vereség nem feltétlenül jelenti azt, hogy megaláznak valakit, vagy nem is úgy fogja fel az adott személy. Másrészt a jobbtól kikapni sosem szégyen, így nem is megaláztatás. Saját maga is beismerte, hogy az ellenfele erősebb mint ő. Így szerintem nem is érzi magát megalázottnak. Így legalább felveheti a revans szót a szótárába, ha felépül.
Ez pedig bizony kőkemény pofon Byakuya egojának és mindennek, amit a mangában képviselt, mint karakter...
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 29, 23:59:34 írta rougon » Naplózva
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #13742 Dátum: 12 nov 30, 14:45:11 »

Amikor Inoue és Chad kitaszigálják Grimmjowt a sátorból, jól látom, hogy valami kosárféleség van a kezükben? http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/518/6
És Inoue feje felett mik azok a vonalak? Lehet, hogy a kosár tartalma? Lehet, hogy hülye kérdés de nem tudok rájönni mi az Nevet

Most hogy így nézem, Chad kezébe is van kosár. Szerintem valami port szórnak Grimmjowra amit nem  szeretnek a lidércek ikszdé
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #13743 Dátum: 12 nov 30, 15:45:45 »

Lidérc taszító só az Urahara turkálóból.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #13744 Dátum: 12 nov 30, 16:33:54 »

Lidérc szó a hivatalos magyar anime fordításból ered SSS.  De még mindig jobb, mintha "Vájatnak" ferdítették volna. xD
Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #13745 Dátum: 12 nov 30, 16:53:12 »

Tuti valami Urahara által kifejlesztett hollow-távoltartó cucc. Nevet Más animékben is vannak olyan dolgok, amik távol tartják a szellemeket, akkor itt miért ne lehetne? Mosolyog
Amúgy én is azon a véleményen vagyok, hogy Byakuyát Kubo ki szerette volna írni a mangából. Az a részletesség, ahogy bemutatta a csatáját, a haláltusáját, és az utolsó szavait, stb. arra utal, hogy ki akarta nyírni. Sőt ennek tetejébe a sokáig épített büszke és távolságtartó, arrogáns, nagyképű, rideg és könyörtelen személyiségét (amit én nagyon szeretek Pirul) tényleg porig lerombolta, megalázta, szerintem elveszett ezáltal a tekintélye, oda a méltósága, valamint ereje sem maradt.
Na és az, hogy kómába esett testi-lelki roncsként... hát... erős a gyanúm, hogy azért van, mert ugye Kubo eredetileg ki szerette volna írni, így az előre megtervezett történetbe már nem került bele (most senki se jöjjön azzal, hogy Kubo egyik hétről a másikra találja ki a sztorit Nevet), amit egyedül ezzel a kóma dologgal tudott kompenzálni, hiszen Byakuyával nem kalkulált. Majd ha később kitalál valamit, ami bele is illik az eseményszálba, akkor talán visszahozza.
Na és hogy miért is változtatott a végkimenetelen? Ezek után nehéz lenne velem elhitetni, hogy nem felsőbb hatalmak rugdalták oldalba a mangakát... biztos olvastak szép dolgokat a fanoktól. Jobban mondva a japán fanboyoktól, mert ha netalántán ide tévedtek volna, akkor Byát már temetnék. Ördögi
Arra egyébként senki sem gondolt, hogy mi van akkor, ha a Lelkek Királya valójában nem is király, hanem királynő? Faceg
Naplózva

Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #13746 Dátum: 12 nov 30, 17:20:26 »

Az is elképzelhető, hogy Byat ott hagyják gyógyulni a Palotában és a főharcok előtt jóval hamarabb felépül és elkezd egy power up edzést és felfejlődik egy Yama szintre  smirksweat

akym17
Valóban megtörténhet  ikszdé
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #13747 Dátum: 12 nov 30, 20:15:07 »

Byakuyát már egyszer megalázták, mégpedig Ichigo, mikor legyőzte őt a Nagy Kuchiki Byakuyát, egy ember! Akkor megváltozott a személyisége, ráadásul nem is rossz irányba. Attól, hogy Byakuya nem halt meg, az nem feltétlen jelent rosszat.  Lehet, hogy ebből még valami jót is kihoz Kubo. Majd meglátjuk, hogy mi a terve vele. Az is lehet, hogy őt még Unohana mestere sem tudja megmenteni, és ez a kis kiruccanás a Király Palotájába csak arra jó, hogy Rukia és Renji könnyes búcsút tudjon venni tőle.  Vagy esetleg a 10 év múlva felkelés a kómából elméletem jön majd be. Nevet
Még az is lehet, hogy általa lesz meg a megoldás a Bankai lopás problémára. Rengeteg lehetőség van.^^

Szóval, akkor Zangetsu formája megint megváltozik az újrakovácsolás miatt. Vajon képességeiben is megváltozik ?

Visszatérve a Fullbringerekre, nem hittem, hogy ez tényleg igaz lehet.  Nevet
http://img525.imageshack.us/img525/9069/nobodydiesinbleachpl6.jpg
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #13748 Dátum: 12 nov 30, 22:56:52 »

Szerintem ahogy Kubo kidolgozta Byakuya halálát úgy halottnak is kellett volna lennie. Bár az is jó ha mégsem sikerül meggyógyítani és úgy vennének könnyes búcsút Byakuya-tól.

A lelkekkirályáról meg valami gyenge személy lehet mert már annyira legyengült vagy ahogy sokan írják egy gyerek lesz.

Meg most itt vannak a fullbringerek is és ugye tudjuk hogy:
ember-sima lélek
fullbringer-hollow támadás születése előtt által szerzett erejű emberek
quincy-emberek kiknek erejük által képesek irányítani a lélekrészecskéket
hollow-lélek mely elvesztette szívét és átalakult e lénnyé és más lelkeket eszik
halálisten- olyan lélek melynek reiatsuja van és lekének egy része a zanpaktouja minek megismerésével egyre erősebb lehet
Ezeknek keverékei mikről tudunk főképp az a vaizardok és az arrancarok.
Ichigonak az erejében ezeket mind megtalálhatjuk, igaz? Szerintem ez azt is jelenti hogy ő elérte azt hogy a lelke mindegyik fajtát tudja használni öröklésből vagy megszerzésből. Szerintem ezért is nem tudják elvenni a bankaiát, mert  a lelke nem egyféle erőt birtokol hanem mindegyiket ami tán lehetetlenné teszi elvenni vagy ha sikerülne akkor tán irányítani.
Na tán itt jönne képbe a Kutatási és Fejlesztési részleg. Lehet hogy valaki netán Aizen létre akarta hozni a tökéletes lelket? Végül is az egész életét követte, befolyásolta és lemerem fogadni hogy tán tudta hogy Ginjo érdeklődni fog utána ki meg Fullbringer és halálisten is volt.( De persze már a börtönben gondolhatta)

Szóval igen Ichigo egy korcs de ha jobban belegondolunk csak a lélek különféle erejeit képes irányítani/használni.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 30, 23:02:00 írta zitagirl » Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #13749 Dátum: 12 dec 01, 01:02:11 »

Fejezet:
1-13.kép blablablabla
14-15.kép Ganjou  Ohh My God
16.kép beautiful!! bow
Naplózva

Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #13750 Dátum: 12 dec 01, 01:32:16 »

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/167/13

Emlékeztek még a titokzatos alakra akit Byakuya említett az elején? Aki Ichigohoz hasonlóan lázadt SS rendszere ellen. Ő kilehetett? Isshin? De hisz 100 éve még kölyök volt Byakuya, nem hinném hogy Isshin max kb 50-80 éves.

Hopp és itt mondja Byakuya hogy eltört a kardja, és bankai alakban volt, az övésem 100-as már jóideje akkor.

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/167/14
Naplózva
Krulszeme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127


« Válasz #13751 Dátum: 12 dec 01, 02:06:03 »

A titokzatos alak akire te gondolsz szerintem az Shiba Kaien vagy ahogy Rukia szokta mondani Kaien-dono, Ganju bátya volt míg egy lidérc el nem intézte.
Naplózva
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #13752 Dátum: 12 dec 01, 09:41:46 »

Szerintem nem Kaien, mert Kaien hadnagy volt és ha lázadt volna nem hinném, hogy az lehetett/maradhatott volna.
Nagyobb az esély Isshinre mert ő nem magától hagyta el SS-t, Fel lázadhatott, olyankor támadt egy ellenség használta a végső Getsuga Tenshou-t és száműzték SS-ből... (ez az én elméletem  smirksweat )
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #13753 Dátum: 12 dec 01, 11:05:57 »

Szerintem Byakuya karja még így is okés. mármint az a kard a szirmokból állt, Ichigo csak a kapcsolatukat törte meg.
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/167/10 Jobban mondva nem eltört, hanem csak a szét esett a szirmaira. Lehet, hogy Byakuya Bankaiját el sem lehet törni. ikszdé Aztán az is lehet, hogy tényleg már nincs 100%-on neki.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #13754 Dátum: 12 dec 01, 12:56:29 »

A magam részéről úgy gondolom, hogy a többiek sem voltak tisztában azzal, hogy ha eltörik a kardjuk bankai alakban akkor nem lesz olyan erős mint korábban. Ez mondjuk meglepetésként is érheti Bachot hiszen Yama kardja is eltört. Így ez kihathat Yama bankaiára is. Másrészt szerintem lesz köze Ichigo fullbringerségének a kardja helyrealitásához. Talán emlékszünk amikor Ginjou arról beszélt, hogy minden dolognak van lelke és a fullbringerek ezt képesek befolyásolni. Prezentálta is a narancslé elfogyasztásával illetve a kardja megváltoztatásával. Tehát azt gondolom, hogy Ichigo de a többi fullbringer is képes lehet ezt megtenni, nem csak a saját de mások kardjával is.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 915 916 [917] 918 919 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!