24 szep 29, 22:55:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 914 915 [916] 917 918 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1702457 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #13725 Dátum: 12 nov 28, 21:20:29 »

Szerintem meg most még ha kicsit most lazább hangvételű attól még jó. Hiányzott már nekem egy kis komolytalanság és most jó az hogy régi és új karakterek is jöttek és sokuknál adták a maguk formáját (Kon, Grimmjow, Hanatarou és a Shiba család). A 0.osztagosokat is egyre jobban kedvelem hogy nem olyan mint pl. Yamamoto és a Gotei 13 legtöbb embere. Urahara is adta magát mint mindig és ennek örültem. De persze izlések és pofonok.

OFF: A Narutonál én azt látom hogy folyton megismételi önmagát. A gonoszokból kiderül hogy ő igazából csak jót akart a világnak és a végén jó lesz. Meg nálam ez nem jött be hogy megszeretettet egy karaktert majd megölte (Haku és Sasori halála nálam főképp) majd később Edo-Tensei-jel feléleszti őket hogy harcoljanak azok ellen akiket szerettek. Én könyörögtem már hogy ennek legyen vége mert az kínzás volt.( Bár az sem jó amit Byakuyanál elkövetett Kubo hogy már elmondta a búcsú beszédét is már épp hogy állt és életben maradt ezután)
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #13726 Dátum: 12 nov 28, 21:26:50 »

Eszter ajánlom figyelmedbe Takeshi Obata munkásságát! Mosolyog
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #13727 Dátum: 12 nov 28, 22:41:16 »

Nos, sikerült elolvasnom a mangát. Azt hittem, hogy Kubonak nagyon írhatnékja támadt mert ennyi szöveget régen nem irt egyik részben sem mostanában. A rész nekem tetszett. A kardos fickó Uraharával végre véglegesen is beigazolódott és Grimmjow megjelent. Az ingerült beszédéből azt veszem le, hogy nagyon szeretne Ichigoval randizni. Én a magam részéről számítottam a későbbiekben a fullbringerek megjelenésére, legalábbis Tsukishimára mindenképpen. Az viszont meglepett, hogy meghalt és idekerült a többiekkel együtt. Koukaku pedig felszedte őket Rukongaiban. Ez a Koukaku által elejtett nagybácsi megint egy érdekes adalék Ichigo és a Shiba család kötelékére. Nem zárom ki a Isshin lehetőségét, sőt. A továbbiakban két dologra leszek kíváncsi. Ichigo mit alkot a kardjával kapcsolatban és milyen egyezséget kötött Urahara Grimmjowal? Van egy olyan érzésem, hogy ez Ichigo rovására megy hasonlatosan Soi Fong bankai egyezkedése Uraharával kapcsolatban.
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #13728 Dátum: 12 nov 28, 23:14:29 »

Ezzel a hozzászólással így ahogy van egyetértek.  Nevet
Azt a gondolatot is támogatom, hogy Kubo már rég beszerette volna fejezni a Bleachet. Abban pedig egészen biztos vagyok, hogy az SS arc végén, amikor Aizent árulónak és a háttérben tengődő főgonosznak kiáltotta ki, egészen másként képzelte el az Aizen arc (fogalmam sincs mi a neve, de legyen ez) lefolyását. Talán a fúziót a hógolyóval és Ichigo végső formáját már előre elképzelte, de az tuti, hogy a háború nyúzottságát és Aizen végtelen számú átalakulását már másnak köszönhetjük. A Bleach roppant sikeres lett és SJ legújabb sikertörténeteként könyvelték el, fanolható és jó sok pénzt lehet belőle csinálni...ezt azonban jól ki kell használni, ezért éveken át nyújtani kell a rétest.

Pontosan így volt, bár meg kell jegyeznem, hogy a mangakák kezéből a kiadók gyakran kiveszik az irányítást.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #13729 Dátum: 12 nov 29, 06:43:38 »

Ez a fejezet, nem volt olyan rossz, bár igaz, hogy csak a végén láttuk végre a Palotát, de hát az is valami, legalább lerághatjuk a körmeinket jövő hétig. Megint egy semmit mondó bevezetés xD
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #13730 Dátum: 12 nov 29, 15:23:33 »

Szerintem ha nem történik meg az a haláleset a Naruto miatt, valószínűleg Byakuya is halott lenne.

Amúgy megjelent a fordítás! Köszönjük szépen!  Nevet

Urahara és Grimmjow egyessége valami powerup vagy egy full-contact meccs Ichigo ellen  smirksweat
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #13731 Dátum: 12 nov 29, 19:07:44 »

Byakuyán látszik, hogy Kubo ki akarta nyírni, nézzük már meg
-Leoltotta az alárendeltjét, hogy gyenge és túl retardált, hogy ilyen ellenféllel küzdjön, majd nullperc alatt legyőzték.
-Nem tudta megvédeni keményen azt az 1 embert, aki fontos neki.
-Az állandóan sörétessel lőném fejbe gőgöt IS törölték az arcáról, Nodt félelmével.
-Ellopták számára oly nemesnek tartott erejét.
-Ráadásul azzal az undorító bankaial nyirbálták szét.

Persze tévedhetek, de számomra elég egyértelmű, hogy Kubo ennyi történés után ki akarta írni, valószínűleg újabb SJ belepofázásos csoda volt az életben hagyása.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
echoCHANNEL
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130



« Válasz #13732 Dátum: 12 nov 29, 19:26:41 »

Én szeretem Byakuya karakterét, de úgy gondolom, hogy ha halott maradt volna (mint ahogy abban sokan biztosak voltak az Ichigo-randi után) az jót tett volna a mangának. Végre komolyabb halálozás is történt volna a mangában. Jó most lehet mondani, hogy 'De Yamamoto is, meg ez is az is meghalt..' de az öreg fantábora elenyésző Byakuyáéval szemben, és ezzel legalább Kubo megmutathatta volna, hogy celebeket is ki mer nyírni. Épp ezért tetszett mikor homokvárat csinált Ulquiorrából. A fanok könnyein kívül csak Rukia/Renji érzelmi szálakkal kellett volna szembenéznie kicsit Kubonak, és talán épp ezt akarta elkerülni.

Amúgy nem igazán olvastam erről találgatásokat, de másnak is ugrott már be az az ötlet, hogy a Lélekkirály valami taknyos kiscsávó lesz? xD Az izmos állat sötét bishiken kívül csak a cuki shotákat zabálja jobban a nép. Remélem nem jutott eszébe Kubonak egy Hitsugaya2.0 beiktatása a történetbe, mert én Hitsugaya1.0-val is nehezen birkózom meg mikor muszáj-szereplései vannak. Az egyetlen gyerekkarakter, akit elfogadok Királynak az Yachiru. xD
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 29, 19:28:42 írta echoCHANNEL » Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #13733 Dátum: 12 nov 29, 19:36:21 »

Igen, volt szó arról, hogy Aizen is azért akadt ki annyira, mert már látta a lélek királyt és nem fogadja el, hogy egy olyan "valami" uralkodjon felettük, innen indultak a találgatások, páran azt mondták, hogy valamelyik a 2 új jelentéktelen shinigami közül, akik még az arc elején voltak. A lényeg, hogy Kubo nem egy szokványos "királyt" fog megalkotni (ha egyáltalán kitalálta már, hogyan is nézzen ki..)

Az egyetlen gyerekkarakter, akit elfogadok Királynak az Yachiru. xD

 bow
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #13734 Dátum: 12 nov 29, 19:44:57 »

Lehet hogy valami Démon típusú lesz, vagy egy vicces rózsaszín kinézetű bolyhocska   ikszdé
Naplózva
Doroko
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #13735 Dátum: 12 nov 29, 20:04:07 »

A lélekkirály szerintem olyan törpe, hosszú szakállú öregember lesz. Aki pofonokat osztogat, ha valaki ellent mond. ikszdé Na jó nem, de azért okozna ez nekem egy-két vidám percet.
Naplózva
Eszter4
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 173


Sajt.


« Válasz #13736 Dátum: 12 nov 29, 20:48:03 »

Épp ezért tetszett mikor homokvárat csinált Ulquiorrából.

A tény, hogy meghalt a kedvenc karakterem nem tetszett, de ha életben hagyta volna ezek után is, az még rosszabb lett volna. Mellesleg egész pofás vége lett a többi espadahoz képest.
Szerencsétlen Byakuya porig alázva, kómában, erőtlenül olyan, mint egy Bögyihime jellemmel megátkozott Ulquiorra. Teljesen kifordította, jobb lett volna neki holtan.·n·
Nem az, hogy nem bírom, de azért tessék már elfogadni egy sokak által favorizált karakter halálát is, készemszépen!
Kubo meg egy puhány, ha tényleg csak a fanok miatt hagyta életben.T-T
Naplózva

"Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt!"
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #13737 Dátum: 12 nov 29, 21:04:10 »

Ne túlozzál. Egy manga nem a realitásról szól. Nem az a cél, hogy kiirtsa a szereplőgárdáját. Ha ilyet akarsz látni akkor térjél át a seinen mangák és animék világába. Másrészt ez nem bátorság kérdése. Ennyi erővel Kishimoto, Oda meg az összes shounen manga író is puhány. Luffyék hány olyan ellenféllel találkoztak akik jóval erősebbek voltak. Mégis csak egyedül Ace volt aki beadta a kulcsot, ráadásul ő még nem is Luffyék társa volt. Másrészt miért vágná Kubo maga alatt a fát? Így is egy jó időre kivonta a cselekményekből Byakuyát annak halála nélkül is. Így legalább a Byakuya fanoknak is meghagyta a reményt a későbbiekre és nem veszített annyi fant.
Naplózva
pisszt
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #13738 Dátum: 12 nov 29, 21:12:59 »

Amikor Inoue és Chad kitaszigálják Grimmjowt a sátorból, jól látom, hogy valami kosárféleség van a kezükben? http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/518/6
És Inoue feje felett mik azok a vonalak? Lehet, hogy a kosár tartalma? Lehet, hogy hülye kérdés de nem tudok rájönni mi az Nevet
Naplózva
Eszter4
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 173


Sajt.


« Válasz #13739 Dátum: 12 nov 29, 21:31:33 »

Azt mondod, hogy ez így rendben van? Byakuya egy emberi roncs, de életben van. Ez a lehető legnagyobb megaláztatás a számára, pláne, hogy neki a büszkesége az egeket súrolta és még Picigótó előtt is "lejáratta magát".
Egyáltalán nem akarom, hogy a szereplők fele fűbe harapjon, de azért ez így nagyon gáz szerintem. Utáltam, hogy Bya ilyen szar helyzetben van és arra számítottam, hogy beadja a kulcsot, de így még nem is lett volna akkora baj. Már említettem azthiszem, hogy egy jó befejezés egy karakternek sem árthat.
Annak sem örülnék, ha Ulquiorra életben lenne, mert az milyenmár? Megölte, akkor megölte és pont. Ha képtelen kicsinálni Byakuyát, akkor minek játszadozott vele?
Sajnálom, de nem tudom felfogni, hogy mi értelme volt ennek.
Én azután is néztem/olvastam a mangát, hogy Ulquiorra meghalt, de lehet, hogy én egy ilyen ritka faj vagyok vagy nem tudom...
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 29, 21:32:58 írta Eszter4 » Naplózva

"Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt!"
Oldalak: 1 ... 914 915 [916] 917 918 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!