24 jún 28, 22:40:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 891 892 [893] 894 895 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577995 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #13380 Dátum: 12 nov 08, 19:17:35 »

Ha ez megtörténne Ichi kaphatna végre egy belevaló csajt
Ne, így is háreme van Bichigónak. Inoue, Rukia, ott volt Riruka is. Ha Tatsuki nem lenne meleg akkor ő is Ichigoba bolondulna. No more please... Inkább az aktuális karaktereket vigye Kubo, mert ezek is rendkívül kihasználatlanok. Perverzség meg köszi , nem kell, Yoruichi adott annyit , amennyi kell egy ilyen sorozatba, emellett ott van Matsumoto is az ilyen vágyakra. kacsint
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #13381 Dátum: 12 nov 08, 19:28:02 »

Komolyan Aizent mennyire szúrhatja a gondolat, hogy ő mennyit dolgozott a hógolyóval halhatatlanságért, Byakuya meg szimplán az.

Miért kéne Byakuyának meghalnia? Ichigonak kéne, hogy végre vége legyen a kínszenvedésnek. Milyen király befejezés lenne a pusztulása.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 08, 19:28:47 írta Saphira » Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #13382 Dátum: 12 nov 08, 19:40:01 »

Hát Saphi , ha követted az eseményeket, akkor szerintem sejtheted, miért kellett volna meghalnia Byaku Boynak. Nevet
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #13383 Dátum: 12 nov 08, 19:40:30 »

Háát igen. 10 esetből legalább 7szer így gondoltam én is a végét smirksweat
Egy méltó halállal magával vinné a már végét járó Főellenséget,persze előtte team harc ők vs boss.
Talán még a végén hagyhatna a barátaira és rokonaira valamit(akár lélekenergiából is mert rájuk férne kacsint).
Főleg Karinra és Yuzura és egyikük,vagy mindkettő vinné tovább Ichigo emlékét,feladatát.
Ez méltó befejezésnek tekinteném,(hosszabban akartam leírni de ma nincs elég koncentrációm smirksweat)

+emléknek ott lenne a helyettes jelvénye
(akár bekerülhetnének gotei 13-ba mint hadnagy duó Rukia kapitány alatt ha fejlődne addig a szintig,bár ez már csak plusz)
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #13384 Dátum: 12 nov 08, 19:42:14 »

Hát Saphi , ha követted az eseményeket, akkor szerintem sejtheted, miért kellett volna meghalnia Byaku Boynak. Nevet

Mert falfestéknek használták a vérét és beleit?Nevet Tart 3-4 hegyi beszédet. Azt utána még össze kaparjákxD Kubot felül múlja a dragonn ballt:D ide még golyó se kellxDD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #13385 Dátum: 12 nov 08, 19:55:58 »

Hat ez valami nevetseges volt...Byakuya reszeken keresztul bucsuzkodik es haldoklik ,majd konyorog Ichigonak ,hogy mentse meg a varost mondvna ,hogy o mar halott ,erre most kiderul hogz eletben van -.- szanalmas huzas volt Kubotol ,most eldonthetne ,hogy megoli a karaktereket vagy sem ,komolyan mar arra varok hogy a fokapitany is vissza terjen ,elvileg a akrdja meg megvan szoval eletben kell lennie.

A resz meg atlagos volt ,mindenki probalja osszeszedni magat es meg mindig nem tudjuk ki vna ott Uraharanal.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #13386 Dátum: 12 nov 08, 20:19:05 »

Mert falfestéknek használták a vérét és beleit?Nevet Tart 3-4 hegyi beszédet. Azt utána még össze kaparjákxD Kubot felül múlja a dragonn ballt:D ide még golyó se kellxDD

Én ott akadtam ki, hogy már falra kenték szegény tüdejét, de még mindig beszélt 20 percen keresztül. Életében nem mondott annyi mindent, mint ott, félholtan. Nevet

És igen, Ishida, sejtem. Ilyenek azonban már nem mérvadók a történetben, onnantól, hogy Ichigo már meghalhatott volna ezerszer, de nem ez történt, hanem kiderült róla, hogy ő shinigami, vaizard, quincy, Kis Pipin és Nagy Károly fuzionált reinkarnációja meg anyám kínja.

Meg ott van Orihime is.

Magyarán, bárki is haldoklik, bárkinek tépik ki a beleit, vágják ketté, csapolják le az agyát, véreztetik el, égetik hamuvá, az életben marad. Yamamoto is él, higgyétek el. És az Ichigóval történtek után jól is van ez így.

Meg Byakuyát sajnáltam volna. Már csak ő az egyedüli karakter, akinek megmaradt a személyisége, és nem silányult jellegtelen senkivé. Ja, nem, ő is azzá vált a többiekkel együtt. Akkor nem szóltam.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 08, 20:19:43 írta Saphira » Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #13387 Dátum: 12 nov 08, 20:23:29 »

Ichigo meg is halt... Kétszer is. x'D Mellesleg eléggé megtaposta a mangaka Byakuya jellemét ezzel a könyörgős, megalázkodós monológgal.(ami már önmagában indokolta volna a karakter kiírását xD) Ha valaki tartja a színvonalat , az Don Kanonji! Már várom, hogy megmentse a világot! Ő a Bleach Mr. Satanja! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 08, 20:30:50 írta Ishida » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #13388 Dátum: 12 nov 08, 20:33:49 »

Én meg azon csodálkozok, hogy mennyire várjátok már azokat a halálokat. Ez egy manga és nem a valóság. Kubo így is kiemelheti őket a további történésekből. Megmaradnak komában a történet végéig és kész. Egyáltalán nem az a mangaka célja, hogy halálokat alkosson vagy netán a realitásokat is figyelembe vegye. Végignézhetjük a mangákat, hogy ennyi shounen mangában irreálisan kevés halál található a jó oldalon. Ez ebben a formában így volt, van és lesz is. A jó oldalát nemigazán fogja érinteni a halál egy-két esettől eltekintve.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #13389 Dátum: 12 nov 08, 20:36:40 »

Én azt írtam, hogy örülök Byakuya életben maradásának. Lehet kicsit ironikusan fogalmaztam, de tényleg jó ez így. Én csak egy halált várok, de az nem fog bekövetkezni.
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #13390 Dátum: 12 nov 08, 20:38:36 »

Én meg azon csodálkozok, hogy mennyire várjátok már azokat a halálokat.
Nem vagyok nagy halálpárti, de ezek után indokolt lett volna Byakuya halála. ^^" De igen, Byakuyanál már csak Renji nagyobb túlélő... Nevet
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #13391 Dátum: 12 nov 08, 20:39:19 »

Így még esélye is lenne ikszdé 3-4képpel meg is van a nagy jelenete,gyorsan meg is csináltam,csak tudnám minek smirksweat
http://dailyanimeart.files.wordpress.com/2012/10/some-appears-behind-juha-bach-e1349866285758.png



Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #13392 Dátum: 12 nov 08, 21:32:30 »

Olvastam, hogy mit írtál, de ez éppen nem neked szólt. Rengetegen nyöszörögnek a a többi mangában is, hogy miért nem halnak a jók? Teljesen úgy tekintenek ezekre a történetekre mintha a realitás lenne a céljuk, holott közel sem. Mindegyiknek szinte ugyan az a mondanivalója a szórakoztatáson kívül. Olyan mint az akarat mindent legyőz, segíts és védd meg a barátaidat, családodat. Többen könnyebb megoldani a problémákat. Szóval ilyen és ehhez hasonló mondanivalója van az összes ilyen történetnek és nem a jók halálának bemutatása.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #13393 Dátum: 12 nov 08, 21:38:59 »

Nem könyörgöm én a halálért, de elkell fogadni van amikor egy szereplő halála viszi előrébb a történetet. Lásd Jiraiya, Ace mindegyik óriásit lökött a mangán és segítette a főszereplő jellem fejlődését. Pedig Jiraiya volt a kedvenc karakterem. Most Narutoban és Bleachben is dúkálna egy ilyen Kakashi és Byakuya formájában. Kívánbcsi vagyok melyik meri meghozni ezt az áldozatot majd.
Az pedig, hogy idővbel az elején übernek hitt karakterek elgyengülnek teljesen normális hiszen a szerepük, hogy a főszereplőt tápolják. Ez engem egyáltalán nem zavar. Kubotól viszont azt érzem, hogy nem tud mit kezdeni a karaktereivel és inkább eltakarítja őket iylen olyan okokkal.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #13394 Dátum: 12 nov 08, 21:42:39 »

Ennek fényében érdekes, hogy a legtöbb áldozatot hozott Gint simán kiírta Kubo + egy rendes temetést sem kapott. Azt sem tudjuk hogyan tekintenek rá ezekután. A kiscsajt is ( Hiroi? ) úgy vágta meg, hogy nehogy belepusztuljon. Úgy szedte rá Aizent, hogy csak fiatalabb korában darabolta a jelentéktelen társait. Már akkor látta Aizen erejét és könyörtelenségét, mikor a többieknek halvány lila segédfogalmuk sem volt Aizen erejét illetően.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 08, 21:43:57 írta Daishi » Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Oldalak: 1 ... 891 892 [893] 894 895 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!