24 jún 28, 22:48:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 887 888 [889] 890 891 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1578008 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #13320 Dátum: 12 nov 06, 20:08:20 »

Annak én is jobban örülnék ha egy kicsit tartalmasabb lenne a manga mert kb ami előző manga rész 3 perc az animébe, de hosszúra tervezi ezt az arcot szóval lehet hogy ezért vett kicsit vissza a tempóból.
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #13321 Dátum: 12 nov 06, 20:35:50 »

Legalább lesz mivel feltöltenie az Anime készítőknek és izgalmasabb lesz(csak ne rosszul pótolják ki)
Szerintem nagy eséllyel visszaemlékezés lesz Ichigo születésének körülményeiről,előzményeiről és Aizen ténykedéseiről(megfigyeléseiről),lehet már akkor eltervezte ezt a z egészet,a lényeg Hajrá Isshin saga már alig várom bow
http://25.media.tumblr.com/tumblr_mcp8piXNHh1r5x9mpo1_500.jpg 
Naplózva

Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #13322 Dátum: 12 nov 06, 20:38:11 »

Régebbi kommentben olvastam,hogy igazából nem is tudni mit akarat teljesen pontosan Aizen miért kezdte el ennyire erőteljesen tápolni Ichigot.Véleményem szerint nem csak a saját ereje tesztelése meg pusztán kíváncsiságból mert mint tudjuk Urahara után ő a legnagyobb koponya SS-ben.

Elvolt szállva az új erejétől, és azt akarta hogy egy ereje teljében lévő, mind két faj erejét maxon képviselő Ichigo-t győzhessen le, és ezzel istennek kiáltsa ki magát, aki mindenek felett áll. Ezért akarta maxra tápolni Ichigo erejét. Ichigo volt a végső tesztje Aizennek, azért nem végzett vele elöbb, az új isteni erejét akarta ezzel tesztelni, mivel nem volt olyan erős lény a világon, ezért létrehozott magának egyet=Ichigot. Valószínüleg tudott Isshin múltjáról, és azért választotta Ichigot, mert a Quincy / halálisten keveredés egy új erősebb létformát eredményez, biztos tanulmányozta messziről.

Igazából Ichigot hívhatjuk egy új faj első képviselőjének.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 06, 21:04:00 írta Szofron » Naplózva
qwert90
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


« Válasz #13323 Dátum: 12 nov 06, 22:09:58 »

Akkor most jol vettem a lapot?
Ichigo egy halálisten, hollow, Quincy keverék ?
Ja és miért nem használja a hollow formáját abban sokkal erősebb ez vonatkozik a szőke kapitányra is már nem emlékszem  a nevére de ő kszerót is képes volt használni akk most miért nem használják ja és még valami ichigo apjával mi van elvileg ő is egy fulltápos kapitány volt mi lett vele?
bocsi ha sok a kérdés csak mikor ichigo elvesztette a halálisten erejét abbahagytam az anime nézését és most kíváncsiságból ránéztem a mangára és 3nap alatt majd 100 fejezeten rágtam át magam.
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #13324 Dátum: 12 nov 06, 22:39:26 »

Akkor most jol vettem a lapot?
Ichigo egy halálisten, hollow, Quincy keverék ?
Ja és miért nem használja a hollow formáját abban sokkal erősebb ez vonatkozik a szőke kapitányra is már nem emlékszem  a nevére de ő kszerót is képes volt használni akk most miért nem használják ja és még valami ichigo apjával mi van elvileg ő is egy fulltápos kapitány volt mi lett vele?
bocsi ha sok a kérdés csak mikor ichigo elvesztette a halálisten erejét abbahagytam az anime nézését és most kíváncsiságból ránéztem a mangára és 3nap alatt majd 100 fejezeten rágtam át magam.

A gond az hogy mi se tudjuk egyik kérdésre se válasz, mert nem hajlandó semmi infót közölni Kubo Nevet, igazából semmivel nem vagy lemaradva tőlünk.
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #13325 Dátum: 12 nov 07, 10:54:40 »

Nos, kárfelmérés megtörtént nagyjából. Elment a fejezet, még 1-2 részt saccolok erre a témára, aztán átcsapunk valami másba.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #13326 Dátum: 12 nov 07, 11:00:59 »

Engem azért kicsit elszomorított, hogy Byakuya túlélte. Nevet
Pedig nem vagyok az a nagy halált váró személy, de Byakuyanal eléggé egyértelműnek kellett volna lennie a halálnak. Az lenne a mélypont, ha a zanpakutoból visszahozná Mayuri az élők közé a sotaichout. Remélem ilyen nem következik be, minden esetre érdekes, hogy Gen'ből Porshe maradt , de a zp nem pusztult el teljesen.
Kyouraku viszont meglepően higgadt, szerintem ő lesz a boss most SS-ben.
Komamura füle meg megsérült, jajjj mi lesz velünk? :'( Die slowly KIS VUK! )
Naplózva
BlackPoet
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 104



« Válasz #13327 Dátum: 12 nov 07, 11:11:56 »

Én inkább arra lennék végre kíváncsi, hogy ki mentette meg Uraharát, mert az még mindig nem derült ki.
Úgy tűnik Kubonak se szokása jó karaktereket ölni, különösképpen ha az illető karakter még népszerű is a fanok körében. Én csak ezzel tudom magyarázni, hogy Byakura ezt is túlélte.
Kyourakunak meg jól áll a kalóz stílus.Mosolyog))
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #13328 Dátum: 12 nov 07, 11:13:57 »

Engem nem érint rosszul Byakuya életben maradása, örülök neki. Tény, hogy bele kellett volna halnia elvileg, dehát láttunk már ilyet, Orihime nélkül is. Mosolyog Ichigo is csak azért élte túl nem 1 harcát, olyan sérülésekkel, hogy csak na, mert főszereplő.
Igen, valószínű Kyouraku átveszi a stafétát.
Mondjuk így belegondolva ijeszt a tény, hogy Shinji operált. Semmi pénzért nem bíznám rá az életem. Nevet
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #13329 Dátum: 12 nov 07, 11:16:39 »

Nem hinném, hogy Mayuri a Zp-ből vissza tudná hozni az öreget. De Orihime és Hachi közösen simán megoldaná. Bár az Yamamotot nyilván porig alázná büszkeségében, szóval nem hinném, hogy erre megkérnék őket, hacsak a remélem hamarosan felbukkanó 0. osztag erre parancsot nem ad.
Kyoraku igen higgadt, jó eséllyel pályázik a főkapitányi posztra. De Unohana is esélyes szerintem.
Byakuya és Kenpachi is életben vannak. Lehet, hogy sok japán rajongónak nem tetszett volna, ha meghalnak, így Kubo parkolópályára küldte őket kómába (és persze akkor fognak felébredni, mikor a legnagyobb szükség lesz rájuk.)
Remélem majd a 0. osztag rendet tesz itt, és keményen beleszól a dolgokba. Gondolom valamilyen szinten azért nyomon követik, mi is a helyzet SS-ben. Főleg Renji és Ikkaku esetében, mivel képesek a bankaira, ezért Byakuya és Kenpachi felgyógyulásáig ideiglenes kapitányi státuszt kapnának.
Naplózva
smylee
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 36



« Válasz #13330 Dátum: 12 nov 07, 11:31:19 »

jaja szerintem is csak a funok miatt maradtak életben.mondjuk kicsit sajnálom Byakut,hogy életben maradt szerintem egy nagyon jó befejezése lett volna annak a karaternek és még az új karatereket is simán belehetett volna mesélni.
Az is jó meglátás,hogy Kencha meg Byaku majd akkor jelenik meg mikor Ichi nagy szarban lesz, számtalanszor láttuk már ezt a jelenetet Nevet
Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #13331 Dátum: 12 nov 07, 11:50:04 »

Kenchan egyáltalán nem nézett ki rosszabbul, mint Nnoitra elleni harcban, így az ő életben maradása egyáltalán nem meglepő. DE hogy Byakuya is életben maradt?!?!?! Azután a sok nyálveregetés után igazán elpatkolhatott volna. A karaktere kifújt, teljesen felesleges volt őt életben tartani.

( Ha már Kenchannal ez történt, nagyon kíváncsi leszek Yachirura, bosszút akar-e állni  bow )
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Eszter4
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 173


Sajt.


« Válasz #13332 Dátum: 12 nov 07, 12:01:06 »

Imádom Kyorakut ezzel a szemkötővel!<3 Ha lesz főkapcsi választás rá szavazok!x3
Am, ha azt mondjátok, hogy Kubonak nem szokása jó karaktereket ölni, akkor Ulquiorra why halt meg és Yammi why nem??
Naplózva

"Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt!"
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #13333 Dátum: 12 nov 07, 12:25:21 »

Ulquiorra sem volt jó karakter, ő az ellenséghez tartozott, és amúgy Yammi is meghalt. (Halibel és Grimjaw élte csak túl az Espada tagjai közül)
Naplózva
Destiny
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 33


Colonel


« Válasz #13334 Dátum: 12 nov 07, 13:20:00 »

Mondjuk én Starkot bírtam mert igazából nem nagyon volt az a tipikus szemét karakter mint mondjuk a többi espada.
Kyoraku-val is jól el lett volna ha nem kell komolyan venni a dolgot....
Naplózva
Oldalak: 1 ... 887 888 [889] 890 891 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!