24 jún 28, 22:44:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 879 880 [881] 882 883 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1578001 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
farkas04
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Válasz #13200 Dátum: 12 okt 30, 18:18:08 »

szerintetek nem tulzas hogy Ichigo-nak csak ugy elort a kardja? ahoz kepest hogy o kb egy szinten volt a fokapitanyal,
Naplózva
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #13201 Dátum: 12 okt 30, 18:27:53 »

Kicsit túlzás , de azért Ichigot nem hasonlítanám össze Jamabával , max. végső getsuga állapotban . Aizen ugyan azt játszotta el .
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #13202 Dátum: 12 okt 30, 18:40:56 »

Idézet
Az a baj hogy nem fog, figyeljétek meg. Wizard és lidérc erő is sok technikát tartalmazott, mégse tanult semmit ez a balek főhős.
Az igaz hogy hollow alakba is sok potenciál volt azt mégis alig lett valami,pedig régen azt vártam hogy vizard alakban is úgy lőjje a cerokat mint Shinji Mosolyog
Quincy erőkből legalább már a blut venet használja,és késöbb egy ranso tengai-t is kinézek belőle,vagy vollstanding és végsö alak keveréke lol (persze nagy eséllyel  csak a vége fele)smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 30, 18:44:29 írta K ichigo » Naplózva

farkas04
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Válasz #13203 Dátum: 12 okt 30, 18:41:11 »

nem tudja valaki veletlenul, mikor folytatodik az anime?
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #13204 Dátum: 12 okt 30, 18:59:31 »

Bennem már az merült fel hogy kubo ezt az uv(utcai vegyes) hőst majd úgy magyarázza ki hogy valami kísérlet eredménye  a tökéletes katona létrehozására.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #13205 Dátum: 12 okt 30, 19:24:26 »

Egyenlőre nem adtak róla pontos infót hogy mikor folytatódna,mivel ez a végső arc és Kubo kb 4-5évesre tervezte,így ha az anime nem akar értelmetlenül sok fillert(csak ami beleillik) akkor legalább 1.5-2évet kell várni smirksweat
Naplózva

Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #13206 Dátum: 12 okt 30, 19:25:52 »

az a sok hollow technika amit megtanulhatott volna az kb. 3 , hierro , cero , bala / bár a bala egy gyengébb de gyorsabb cero , akkor 2 technika /
ugye vannak közös technikák csak más néven /shunpo - sonido/ , lélekérzékelés , meg van amit meg se tanulhat pl. resurreccion


Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #13207 Dátum: 12 okt 30, 19:29:30 »

Azért lássuk be akkor is több mint a semmi,tehát több mint egy getsuga.
Öntudatlan resurreccion-nak pedig vehetjük ulqiorra elleni full hollow formáját Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 30, 19:30:33 írta K ichigo » Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #13208 Dátum: 12 okt 30, 19:33:07 »

Meg ugye ott van a vas bőr az is az arancarok jellegzetes technikája. Másik ha a néger kapitány tudta az átváltozását akkor ichi miért ne tudta volna?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #13209 Dátum: 12 okt 30, 21:55:41 »

Amúgy ha most Ichigo belép a belső világába hogy helyre hozza tensa zangetsut(és megbeszélje az egészet) akkor őt most már quincy kiegészítő dizájnal fogjuk látni? Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 30, 21:56:23 írta K ichigo » Naplózva

akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #13210 Dátum: 12 okt 31, 00:23:08 »

Ha nem bánjátok újra felteszek néhány kérdést, amire érdekelne a válaszotok.
Idézet
Amikor Ichigonak visszaadták az erejét, akkor csak a shinigamik adtak bele az övékből, vagy a többiek is (pl Ishida)? (lusta vagyok visszakeresni Izé José......) Mert ha igen, akkor akkor miért nem ébredt fel az ereje? De ha nem adtak az erejükből, akkor az egészet visszavonom. Pirul

Aztán meg hogy' tud Kubo egymás után 2 fejezetbe is majdnem ugyan olyan "Ichigo éppen támad" képkockát betenni? Először még ütős volt, de másodszor?! http://www.mangareader.net/bleach/513/12 http://www.mangareader.net/bleach/514/17 Simán lehetne belőlük mozgóképet csinálni. Nevet

http://www.mangareader.net/bleach/514/18 Itt az utolsó képkockán Haschwald mögött mi az a sötétség? Először amikor végigfutottam betudtam annak, hogy Bach mögött áll, de aztán másodszor... ennek hogy lett két feje? xD WTF? Akkor az ott most mi? Na és honnan ez a nagy erő? Úgy tűnik elég tápos szőkesége is. Nevet Lehet, hogy valójában az utolsó mondatot Haschwaldra kell érteni?... hm...

Amúgy ha most Ichigo belép a belső világába hogy helyre hozza tensa zangetsut(és megbeszélje az egészet) akkor őt most már quincy kiegészítő dizájnal fogjuk látni? Gondolkozik

Én valahogy nem tudnám elképzelni Tensa Zangetsut quincy beütéssel. Vagy várjunk csak! El is felejtettem, hogy már nem az öreg az, hanem egy fiatalabb keresztezett változat. xD Még mindig nem tudtam megszokni. Így már elképzelhetőbb, de szerintem ez rá nem van/volt hatással, mivel a quincy erő Ichigoban végig megvolt, ráadásul a quincyknek nincsen kardjuk, amivel eltársalognának, így nincsen értelme a változásnak. Elvégre a shinigamiknak van csak belső világuk, na és persze a vaizardoknak, meg TALÁN még az arrancaroknak (ezt azért kétlem), de a quincyknek nincsen. Vagy csak eddig nem tudtunk róla... Remélem azért érted, hogy mire gondolok. smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 31, 00:39:00 írta akym17 » Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #13211 Dátum: 12 okt 31, 00:42:27 »

Nyugi értem mire gondolsz,csak hát kubotol minden kitelik,pl az a forma amiben,egyesült tensa zangestu és "Ogichi"   kacsint
http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20110810103931/bleach/fr/images/a/a3/Tensa-Zangetsu_vs._Ichigo.png

Amúgy a válaszok szerintem halálistenek és vizardok adták vissza az erejét,ezért bíztam(bízok) új boni hollow erőben

Hát ja 1képkocka megrajzolást megspórolt így smirksweat

az a fekete dolog meg elvileg a dimenziójuk átjárója amit Szofron Manga megjelenés hozzászólásokba el is magyarázott hogy Bachnak azért kell vissza mennie mert itt nem maradna életbe,anno csak a másik dimenziónak köszönheti hogy életben maradt ien formában 1000évig.Haschwald meg azért szólt mert Aizenes látogatásánál Aizen eltolta az időérzékét és késésben volt a visszatéréssel.

Az utolsó mondat az meg még talány vonatkozhat Ichigo születése körüli rejtélyes dolgokra is Gondolkozik

Off:phhu na ez eltartott egy darabig Leírni  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 31, 00:59:00 írta K ichigo » Naplózva

Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #13212 Dátum: 12 okt 31, 01:07:35 »

Már is van egy hatalmas gyenge pontja Bach-nak, az idő. Aizen hamar kitudná nyírni, a shikaijával, egyszerűen csak kikell csalni a másik dimenzióból és egy illúzióval megvárni míg eltelik az a pár óra, és utánna kinyiffan Bach magától. Nevet
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #13213 Dátum: 12 okt 31, 01:15:04 »

Ezért van mellette Hascwald hogy figyeljen rá és ellensülyozza Gondolkozik
Amúgy legalább egy új fajta gyenge pont lehetne ez Mosolyog
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #13214 Dátum: 12 okt 31, 01:22:11 »

Nos, nem lepett meg ez a lehetőség mert valahogy éreztem, hogy ez fog bekövetkezni. Igaz, nekem jobban bejött volna a fullbringes megoldás, de miután eszembe jutott Aizen régi mondása, hogy ő egy shinigami és egy ...... gyermeke, akkor szinte biztossá vált ez a dolog. Egy shinigami és egy ember talán nem a legnagyobb dolog de egy quincy valószínűleg más kategória. Ezek után még inkább kíváncsi vagyok Isshin és ezáltal Masaki történetére, főleg úgy, hogy miért nem volt képes magát megvédeni  egy hollowtól. Ráadásul ez valamilyen szinten megmagyarázná azt is, hogy miért van annyi szellemi ereje. A hollowságával nem foglalkozom mert az szerintem Kisuke gyógyításának szülötte, mellékhatása még a történet elején.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 879 880 [881] 882 883 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!