24 jún 28, 22:20:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 874 875 [876] 877 878 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577956 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #13125 Dátum: 12 okt 28, 22:32:26 »

Ha a Quincyk nem természetesen szerezték meg az erejüket akkor valami hasonló lesz mint a bount fillerben. Tudom hogy csak sokkal később lett megalapítva a fejlesztési központ, de mi van ha volt valami elődje és ők kisérleteztek lelkekkel és tulajdonképpen így születtek meg a Quincyk.

Ha már a központnál vagyunk engem még érdekelne a mesterséges lelkek története. Hogy milyen gondok voltak hogy elkezdték a SpearHead projektet és mért állították le és semmisítettek meg mindent kivéve Kont véletlenül? Tudom hogy erre már sose fogunk kapni választ, és már valamennyire elmondta hogy mi volt az elején(nem sok csak egy kis ismertetőként) de mégis érdekelne.
Naplózva
Zsolteee
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


Dragon slayer


« Válasz #13126 Dátum: 12 okt 29, 15:40:52 »

Vagy csak Aizen kiszabadult és játszik Kyōka Suigetsu erejével...bár egybeolvadt vele..nemtom Nevet
Naplózva
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #13127 Dátum: 12 okt 29, 17:42:00 »

zitagirl Urahara alapította a fejlesztési részleget úgyhogy nem hiszem hogy lett volna előtt valami  aminek a célja  kifejezetten a kutatás lett volna. Ez a módosított lelkes dolog szerintem meg a Kageroza-ás filler részeknél jött ki igazán, de jó részek is voltak Nevet
Zsolteee mire gondolsz konkrétan?
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 29, 18:30:02 írta Zaraki Kenpachi » Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Zsolteee
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


Dragon slayer


« Válasz #13128 Dátum: 12 okt 29, 17:53:16 »

Hát Aizen sztem 100% hogy életben van...ha Ichigo Mugetsuja nem ölte meg akkor ez a pár petárda amivel most Bach eltalálta, nem tartom valószínűnek, hogy kárt tett benne. Meg Aizen kardja eltűnt, de sztem az ereje megmaradt, Bach pedig beszélt vele, kitudja mi történt, lehet nem Ichigo jött meg,hanem csak Aizen játszik velük, lehet h az egyik Stern Rittert nyomta le, mint mikor a kapitányok Hinamorit...mondjuk nem tartom valószínűnek, de amíg ki nem jön az új rész csak találgatni lehet Nevet
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #13129 Dátum: 12 okt 29, 18:00:00 »

Hát azért ez eléggé meglepö fordulat lenne,de kitelik tőle Nevet
http://www.kepfeltoltes.hu/121029/dyatm_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Naplózva

Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #13130 Dátum: 12 okt 29, 18:49:16 »

Szerencsétlen hinamori Nevet szakadnék, ha tényleg ez lenne a mangába is Nevet
A Bleach 7 csodájának egyike Hinamori, hogy még mindíg él. Lehet titokban ő is egyesült egy saját Hougyokuval, azért nemtudják megölni Nevet
Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #13131 Dátum: 12 okt 30, 00:21:27 »

Nekem a quincy mutter nem lenne megfelelő magyarázat. Akkor inkább lopott technika legyen.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #13132 Dátum: 12 okt 30, 08:08:17 »

Vajon lesz ma hamarabb manga? múlt héten is kedden volt.
Egy kis OFF:
Zsolteee jó aza avatarod, de a tisztesség szerintem úgy kivánja hogy ne használd ugyan azt amit a másik felhasználó, nekem ez az ava a védjegyem, arra kérlek cseréld le . MEg értésedet köszönöm.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 30, 08:09:06 írta batai15 » Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #13133 Dátum: 12 okt 30, 08:14:31 »

Már van manga és igen, tuti az lesz a konklúzió vége , hogy Ichigo anyja tuti Ryuuken rokona volt.  Faceg Azért búcsúzóul szépen eltörték a Bankaiját. Nem gondoltam volna, hogy a fehérhajú fickó ennyire erős. Nevet
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #13134 Dátum: 12 okt 30, 08:16:12 »

Hol van manga?  Gondolkozik Gondolkozik szokott helyeken nem találtam.. Előre is köszi. MEgvan  smirksweat
http://www.mangahere.com/manga/bleach/v53/c514/4.html
Hát ez nem semmi akkor ichigo anja is qunicy volt? végén a born on darkness my son szöveg, az ichigonak szólt?
A fehér hajó csóka még kiderül hogy táposabb mint bach.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 30, 08:19:30 írta batai15 » Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #13135 Dátum: 12 okt 30, 08:26:59 »

Most akkor Ichigo egyszerre shinigami, vizard, fullbringer és quincy... Szerencse, hogy nincs több faj! Ha mégis lesz, Eperke tuti bekeveredik közéjük...
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #13136 Dátum: 12 okt 30, 08:30:33 »

Én azt hiszem abba hagyom a manga olvasását. Most már egy percig sem fogom védeni ezt az egészet. Totális van vicces röhelyes.Ha az elején esetleg kiderül ez akkor még azt mondom meg emészhető, de így hogy mindíg az adott arcban derül ki minden na ezt már nem nyelem le. Ishidát meg akkor ezentúl ichigo tesónak fogja hívni..
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #13137 Dátum: 12 okt 30, 08:34:59 »

Ez egy ok lenne arra, hogy miért utálta Ichigot! Ilyen unokatesóm lenne én se tűrtem volna meg.  Faceg
Naplózva
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #13138 Dátum: 12 okt 30, 09:04:51 »

Morfondíroztam jómagam is az édesanyjáról s fel - fel merült bennem is, de valamiért márt túl bonyolultnak tituláltam.
Ami viszont igaz h így értelmet nyer a titkolózás hisz két ellenséges faj összekeveredéséről van szó.
Ki lessz most az új főkapitány?, Urahara? szerintem ő az egyik nemkívánatos személy, de ténylek ki is olyan esélyes erre a posztra? (Eperke apja talán? - hisz nem ismerjük teljes erejét, lehetett akár 0. osztagos s ez lehetne a magyarázat az ismeretlenségére s miután összeált az ellenséggel száműzhették smirksweat)

Mindenesetre ha felbukkannának a sztoriban más fajok akkor tényleg jó lenne ha már nem turmixolnák azt is bele  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 30, 09:08:55 írta Fr33man » Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #13139 Dátum: 12 okt 30, 09:32:10 »

Ki lessz most az új főkapitány?
Ha én írnám a Bleachet akkor új sotaichou helyett csak egy sztratégoszt neveznék ki. Aki jelen esetben Urahara lenne nálam.  Faceg
Naplózva
Oldalak: 1 ... 874 875 [876] 877 878 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!